The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.04.2019, 19:12
w kazdym razie panowie wypadałoby odszczekać kalumnie jakie wylaliście na Klemenza

Lis niestety , 2 błędy , za to brzemienne w skutki

po drugiej stronie najlepszy chyba aktualnie bramkarz ekstraklasy , 3 karne wyjęte w tej rundzie mówią same za siebie , dodatkowo faktystyczne wonder-save'y setek Kolara

inna sprawa że Kolar 2x faulowany na karnego - wolał pociągnąc akcje

no i największy wygrany meczu Palcic -zasłużył na pierwszy skład do końca rundy
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.04.2019, 19:13
Tym,że Matej strzelił dwa gole ?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.04.2019, 19:15
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?

to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy...

ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu.

co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo.
Nie zgadzam sie
2 połowa bardzo dobra, w tym składzie zdominowalismy Piasta
Ogólnie mecz w naszym wykonaniu lepszy niż się spodziewałem
Szkoda tylko że gramy bez bramkarza, nie nazwę go ręcznikiem bo od ręcznika piłka się tak nie odbija...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 06.04.2019, 19:23
Gdyby nie Lis to 3 punkty zostały by w Krakowie! Klemenz i Sadlok dzisiaj przemiana o 180 stopni względem Sosnowca!
Odpowiedz cytując
squax
Junior Member

Od: 10.2018

Stary 06.04.2019, 19:48
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni mecz, który zawalił nam Lis. Po sezonie nowy bramkarz potrzebny na gwałt.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 06.04.2019, 19:48
Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE

no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak:

CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Do poziomu Pawełka do mu jeszcze bardzo dużo brakuje i piszę to bez ironii. Pawełek o wiele więcej meczy ratował niż zawalał.

czyli cabaj...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 06.04.2019 o godz. 19:59.

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 06.04.2019, 19:49
Jak się nie wygrywa u siebie prowadząc to zawsze żal. Ale obiektywnie to remis chyba zasłużony, bo Piast był w pierwszej połowie lepszy, czuć było ich przewagę.
O Lisie pisać nie ma sensu - i tak wiadomo, że w Lubinie wyjdzie, bo nikogo innego nie mamy.
Mam nadzieję, że w klubie mają rozsądny pomysł na karierę Brody - bo to może być dla nas docelowy bramkarz.
Tak naprawdę niewiele przemawia za naszym zwycięstwem w ostatniej kolejce....chyba tylko logika ekstraklapy - ale to już coś. Niech Kuba wydobrzeje i próbujmy! Walka do końca!
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.04.2019, 19:52
....a mać. Kropka.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 06.04.2019, 19:56
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Później pokusze się na głębsze refleksje.. ale wpierw chciałem zaznaczyć, że mimo, iż Piast był piłkarsko/indywidualnie lepszy to my stworzyliśmy więcej dogodnych okazji i powinniśmy wygrać ALE

no właśnie ALE... jestem tak wk.... że napiszę póki co tylko tak:

CZY LISA JUŻ MOŻNA PEŁNOPRAWNIE NAZYWAĆ PAWEŁKIEM CZY CABAJEM ?
Do poziomu Pawełka do mu jeszcze bardzo dużo brakuje i piszę to bez ironii. Pawełek o wiele więcej meczy ratował niż zawalał.

Z pozytywów: Klemenz zagrał naprawdę poprawny mecz z mocnym przeciwnikiem. Oby tak dalej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.04.2019 o godz. 19:59.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.04.2019, 19:57
Jakie są szanse na awans Czy wygana daje nam 100% za tydzien, czy Kuba bedzie Czy remis daje nam 8 jesli tak to jakie inne wyniki?

WOLFY musisz klęknąć i przeprosić za bronienie Lisa, nie ma zmiłuj, limit błędów 10 razy przekroczony - Boziu proszę Cię o zdrowie dla Buchala, lepszy ręcznik w bramce niż duch.

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.04.2019, 19:59
Zobaczycie, że Lechia da dzisiaj ciała z kuchenkorzem...

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 06.04.2019, 20:03
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jakie są szanse na awans Czy wygana daje nam 100% za tydzien, czy Kuba bedzie Czy remis daje nam 8 jesli tak to jakie inne wyniki?

WOLFY musisz klęknąć i przeprosić za bronienie Lisa, nie ma zmiłuj, limit błędów 10 razy przekroczony - Boziu proszę Cię o zdrowie dla Buchala, lepszy ręcznik w bramce niż duch.
Według Stanowskiego to my go sprzedamy ze sporym przebiciem, sam podobnie twierdziłem i oby tak się stało, bo mam poważne wątpliwości po tym co ostatnio odpierdala...

Wygrana z Zagłebiem daje nam pewną ósemkę, remis tylko jeśli Pogoń lub Lech przegrają swoje mecze.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.04.2019, 20:03
Mozna bylo fuxem wygrac z lepsza druzyna. Niestety wiadomo kto zawalil. Szanse marne na 8 sa ale wygranie z Zaglebiem mozliwe tylko z Kuba
Co o kibicach Wisly mowia

I co do frekwencji mecz WIsla-Piast kolejny w Top 10 frekwencji. Podium dla Wisly

5 meczy Wisly
3- mecze Legii
po 1 Lech i Lechia
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 06.04.2019, 20:05
Przede wszystkim nie rozumiem wpuszczania Brożka z Boguskim który TOTALNIE!!! nic nie dają temu zespołowi... dlaczego Balicki wpuszczony na ostatnie raptem 1,5 minuty!? Wojo na 15 za Peszkę rozumiem, potrzeba nam 100% w Lubinie., ale był Słomka który nigdy tak na prawdę prawdziwej szansy nie otrzymał. Widocznie nasi juniorzy są gorsi od beznadziejnego Brożka zaliczającego 2 kontakty przez cały okres gry 2 tym 2 straty i Boguski totalnie nie widoczny w spotkaniu, grający na faul niż młody, który może zawsze szarpnąć do przodu na ułańskiej fantazji... Od kolejnego sezonu może czas najwyższy nie przedłużać kontraktów pewnym osobom a innych sprzedać póki jest ku temu okazja i są chętni!?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 06.04.2019, 20:05
Z Zagłebiem możemy wygrać zawsze, to ekstraklasa a oni notorycznie się zawieszają.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 06.04.2019, 20:07
Kuba to jest jakies 70% zespolu ,i na boisku jak i mentalnie .bez niego dzis widac bylo jaka jest Wisla,czyli żadna.

Ale z ręcznikiem na bramce w Lubinie moze byc bardzo ciezko,czemu my zawsze mamy na bramce takie łajzy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 06.04.2019, 20:07
Tak się kończy stawianie na siłę na młode,polskie drewno. Wisła nie zarobi ani na Plewce, ani na Lisie.
Jak młody jest ogarnięty, to się przebije bez takiego ciągnięcia za uszy. Za drogo nas kosztują w tej rundzie błedy Lisa i Plewki.
Bramkarz musi być z tzw.biglem, jak np.Pareiko lub Kuciak. Flegmatyczne ciołki to nie na takiej pozycji.
Ostatnio edytowane przez adfurle : 06.04.2019 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 06.04.2019, 20:09
NHitman napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Piastem i wcześniejszy z Zagłębiem pokazał ile znaczy jedna osoba dla tej drużyny. Nie ma Błaszczykowskiego i są okropne męczarnie. Do przerwy Piast mógł już prowadzić 3-0, tylko jakiś cud się stał, że to zremisowaliśmy.
To chyba inny mecz ogladaliśmy. Piast nie miał jakichś klarownych sytuacji, za to my karny, strzał na pustą bramkę i jak pokazał powtórka, powinien być karny na Peszce.

Dla mnie mega zaskakujący mecz na plus. Graliśmy lepiej od drużyny, która grała świetnie na wiosnę... Piast trzymał piłkę, lepiej rozgrywał w środku pola, ale to my stwarzaliśmy zagrożenie.

To nie jest jeszcze czas Lisa. Niestety na 1 miejsce w bramce musi sobie teraz zapracować, bo swoją szanse zmarnował.

Brawo Kolar. Zarówno w niego, jak i Drzazgę warto inwestować, gdyż potrafią znaleźć się w dobrej sytuacji. Zanim Piątek zaczął strzelać w Cracovii, to sezon wcześniej, czy jeszcze w Zagłębiu, na 5 sytuacji 100% marnował 7. ...ale miał ich masę.
Ostatnio edytowane przez raindog : 06.04.2019 o godz. 20:17.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 06.04.2019, 20:10
Fuksem, niefuksem, stworzylismy sytuacje, Piast piłkarsko leposzy ale coż? Mieliśmy swoje okazje, kto tam zawalił sam na sam pierwsze? Drzazga? Potem przed spalonym Boguski?

Wyć mi się chce, wyć... nie wiem co zrobić, dobrze, że mam dużo roboty dziś bo nie wiem...

Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 06.04.2019, 20:15
remis zasłużony. Piast lepszy worganizacji gry , my lepsze zrywy.

Zagłebie gra raczej średnio - widać ze Peszko, Basha, Savicevic padli po 3 meczu w ciagu 7 dni. Jest teraz równo tydzień na odpoczynek. Jak Kuba wróci to będziemy faworytem.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 06.04.2019, 20:24
Piast zagrał kolejny bardzo dobry mecz a my w osłabieniu urywamy im punkty. OK Valencia robił im grę ale żadnej klarownej sytuacji nie mieli za to my setkę Peszki i Kolara, do tego rzut karny. Za tydzień wszystko możliwe
Mnie bardziej martwi co dalej bo widać jak mamy krótką ławkę... Przyszły sezon może być dużo cięższy sportowo niż obecny nota bene.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 06.04.2019, 20:30
ponoc Amika chce sie po sezonie pozbyc Burica i Putnockiego .....moze by tak zaproponowac zwrot tragiczniego towaru
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.04.2019, 20:35
Cytując klasyka:"Gramy ku*wa bez bramkarza!"
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 06.04.2019, 20:43
Mecz fajny, 1 połowa optycznie dominacja dla Piasta , dla nas połowa nr 2. Valencia robił im gre, brał ciężar na siebie, utrzymywał piłke, ogrywał dwoch zawodnikow Wisły więc robił przewage... bez niego nie ma Piasta.

Szkoda błędu Lisa. Przy drugiej można jeszcze było wybić z rożnego.
Klemenz kojarzy mi się cały czas z grą do Lisa.
Obwiniałbym również napastników którzy zmarnowali sam na sam. Z perspektywy trybun nie widzialem kto tam byl ale były dwie gdzie po drugiej padło na 3:1(Należało wtedy skończyć to przy pierwszym strzale). No szkoda.

Co do dopingu to jesteśmy chyba ewenementem w ekstraklasie, że niemal do każdej przyśpiewki dołącza się większośc stadionu a jak piłkarze poniosą to cały. Robi się głośno. To mnie cieszy bo na większości pikole siedzą jak w teatrze i dołączą się do którejś z kolei przyśpiewki.

Z Zagłebiem już był mecz o wejscie do pierwszej 8 kilka sezonów temu. Chyba był remis u nas 1:1 a trzeba było wygrać.

Będzie ciężko noo ale to ekstraklasa, każdy z każdym...
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 06.04.2019, 20:45
Było 1:1 i nieznana prawidłowa bramka Boguskiego na 2:0. Czas na rewanż.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 06.04.2019, 20:51
Jeśli chodzi Ci o mecz sprzed 3 lat co walczyliśmy o ,,ósemkę" to bramka na 2:0 nieuznana prawidłowo, sprawdzali to w C+.
Odpowiedz cytując
Ronaldo
Member

Od: 03.2017

Stary 06.04.2019, 21:11
Szkoda Lisa,właśnie widziałem jak miał łzy w oczach,odpuście mu i nie wyzywajcie.
Przed drużyną ważny mecz,wsparcie Lisowi będzie potrzebne.
Nie wiem czy deszcz/mokre rękawice nie miały wpływu na jego błędy.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.04.2019, 21:20
Co decyduje o tym, że sprawdzany jest VAR czy należy się karny, czy nie.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 06.04.2019, 21:28
nero napisał(a):Wyświetl post
Co decyduje o tym, że sprawdzany jest VAR czy należy się karny, czy nie.
Sędzia główny, a sędziowała ta parówa Marciniak która we własnym mniemaniu jest bezbłędna.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 06.04.2019, 21:31
Ronaldo napisał(a):Wyświetl post
Szkoda Lisa,właśnie widziałem jak miał łzy w oczach,odpuście mu i nie wyzywajcie.
Przed drużyną ważny mecz,wsparcie Lisowi będzie potrzebne.
Nie wiem czy deszcz/mokre rękawice nie miały wpływu na jego błędy.
Może i szkoda ale to nie "Mam talent" i za łzawą historie nie przyznają nam punktów. Tak, że sorry ale jak zjebal to zjebal i musi to wsiąść na klatę.

Poza tym Lis ma problem z łapaniem piłek - było już wiele strzałów, które wyglądały jak do złapania a on je wybijał. I albo będzie ćwiczył (ćwiczył i ćwiczył to do zajebania) i poprawi się w tym elemencie albo jest po nim.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów