The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Tobi1906
Senior Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.03.2012, 20:17
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
W drugim z rzędu meczu ligowym na sektorze dla gości na stadionie przy Reymonta 22 zasiądzie komplet kibiców gości.

Tym razem swoją drużynę w liczbie 1650 fanów wspierać będą kibice Legii Warszawa.

Fani zespołu ze stolicy zdecydowali się zamówić pełną pulę przysługujących im wejściówek na stadion Wisły Kraków. Będą więc drugą ekipą – po kibicach Lecha – która zapełni sektor gości na stadionie przy Reymonta 22.
I o to chodzi by przyjechali w komplecie.Na pewno pokażą się z bardzo dobrej strony tak jak Górnik i Ruch.
Odpowiedz cytując
cinek1
Junior Member

Od: 11.2011

Stary 23.03.2012, 20:19
Na skwk napisali ze do tej pory sprzedano 2500 biletow i ze juz na C sie kanczom.
Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 23.03.2012, 22:27
co się dzieje z biletami na sektor C, bo patrze i uwierzyć nie mogę ?
Odpowiedz cytując
Młody89
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 24.03.2012, 15:06
byłem dziś po bilet,ludzi prawie w ogóle,4 kasy otwarte,zrobienie zdjęcia z pucharem tez jakoś nie oblegane,nie wróży to jakoś super dużej frekwencji
!!Tylko Wisła!!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 24.03.2012, 15:14
Młody89 napisał(a):Wyświetl post
byłem dziś po bilet,ludzi prawie w ogóle,4 kasy otwarte,zrobienie zdjęcia z pucharem tez jakoś nie oblegane,nie wróży to jakoś super dużej frekwencji
jak nie ruszą z większą kampanią reklamową to może być ciężko...oby w przyszłym tygodniu ludzie się ruszyli!
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 24.03.2012, 15:49
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
jak nie ruszą z większą kampanią reklamową to może być ciężko...oby w przyszłym tygodniu ludzie się ruszyli!
ta będą reklamować się na wall street i w CNN

Skończcie bzdury wypisywać, bo co mecz te same farmazony walicie... będzie 23 tys + Legia i na więcej nie liczcie.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 24.03.2012, 19:49
mecz z Legia przyciągnie sporo ludzi, bo jak widać już się zaopatrują w bilety
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 25.03.2012, 00:07
bravelukas napisał(a):Wyświetl post
mecz z Legia przyciągnie sporo ludzi, bo jak widać już się zaopatrują w bilety
A Ty w kasie pracujesz? Czy może stoisz codziennie pod kasami?
Odpowiedz cytując
kamilx70
Junior Member

Od: 04.2007

Stary 25.03.2012, 13:00
Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z biletami na C ? Mam zamiar iść jutro kupić tylko nie wiem czy jeszcze są i czy bd ;D
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 25.03.2012, 13:14
palikot napisał(a):Wyświetl post
ta będą reklamować się na wall street i w CNN

Skończcie bzdury wypisywać, bo co mecz te same farmazony walicie... będzie 23 tys + Legia i na więcej nie liczcie.
Myśle, ze radio i plakaty by pomogły. A na 23tys naszych nawet nie liczę.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 25.03.2012, 13:17
A nie ma plakatów? Bo ja trochę wczoraj jeździłem po mieście i widziałem masę plakatów. Już nie przesadzajmy.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
kleksak
Junior Member

Od: 12.2006

Stary 25.03.2012, 13:28
plakaty są np w Bonarce ;]
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 25.03.2012, 13:28
kamilx70 napisał(a):Wyświetl post
Orientuje się ktoś może jak wygląda sprawa z biletami na C ? Mam zamiar iść jutro kupić tylko nie wiem czy jeszcze są i czy bd ;D
Są, ale się kończą. Jeżeli nie kupisz na C, to na pewno kupisz na B, D lub G - to też stadion, a ceny takie same lub niższe.

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Myśle, ze radio i plakaty by pomogły. A na 23tys naszych nawet nie liczę.
Kiedyś pamiętam były reklamy w Radiu Eska. Nie praktykują już tego?

Proud napisał(a):Wyświetl post
A nie ma plakatów? Bo ja trochę wczoraj jeździłem po mieście i widziałem masę plakatów. Już nie przesadzajmy.
Plakaty są, też widziałam. Tylko szczerze mówiąc, są one mało widoczne, nie sądzę, że przyciągają one wzrok przeciętnego przechodnia. Niestety dużo bardziej w oczy rzucają się plakaty pasiastych koleżanek...
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 25.03.2012, 15:14
Ja pozytywnie oceniam spoty na telebimach. A plakatów jakoś nie widziałem , ale jeśli są to dobrze.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 25.03.2012, 18:00
Dzisiaj właściwie skończył się dla nas sezon w lidze - na pozostałe prestiżowe spotkania proponuję bilet za 1 zł + karta kibica gratis.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.03.2012, 18:28
A co ze mną? Mam karnet i w przeciwieństwie do kurtki czy butów nie mogę go oddać w ramach rękojmi, przecież ten towar który otrzymałem nie jest zgodny z umową

Jedyny sposób na pokazanie włodarzom Wisły co myślimy o takim obrocie rzeczy to olanie meczy do końca sezonu.
Ale zaraz znajdzie się banda fanatycznych pryszczatych 15 latków (ambitnie obrażających na koszu kobiety z druzyny ŁKS) chcących mnie ukamienować i pomysł nie przejdzie.
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 25.03.2012, 19:56
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
A co ze mną? Mam karnet i w przeciwieństwie do kurtki czy butów nie mogę go oddać w ramach rękojmi, przecież ten towar który otrzymałem nie jest zgodny z umową

Jedyny sposób na pokazanie włodarzom Wisły co myślimy o takim obrocie rzeczy to olanie meczy do końca sezonu.
Ale zaraz znajdzie się banda fanatycznych pryszczatych 15 latków (ambitnie obrażających na koszu kobiety z druzyny ŁKS) chcących mnie ukamienować i pomysł nie przejdzie.
Jak pewnego razu te pietnastoletnie szczyle "olały" doping(nie mówie że mecz ), to pewni tzw. "starzy" kibice z pewnego sektora prawie co ich nie ukamienowali

Ja mam propozycje jednak jak najwiekszego stawiennictwa się w piątek i pokazania KTO to jest Wisła, a nie sprowadzania kibica do roli konsumenta produktu Wisły Kraków S.A.

Jako dwudziestokilkuletni pryszczaty fanatyk nie będę cie ukamieniowywał, ale raczej będe piętnował twoją postawę

P.s uwielbiam takie prowokacje potem takie piszą, że "my" pryszczaci z C robimy podziały i że nie wolno nikomu nic powiedzieć, bo "oni też są potrzebni"
Ostatnio edytowane przez palikot : 25.03.2012 o godz. 20:01.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 25.03.2012, 22:32
@danpe_
Bo to jest głupota. Jak nie przyjdziemy na mecze to pokażemy że w dupie mamy ten klub. A my mamy przyjść, bawić się, pokazać, że Wisla to MY, a nie piłkarze, gwiazdorzy czy dzialacze.

Ale tak, najłatwiej kogoś z kim się nie zgadzamy wyzwać od 15letnich gówniarzy, nie?
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 26.03.2012, 00:26
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
@danpe_
Bo to jest głupota. Jak nie przyjdziemy na mecze to pokażemy że w dupie mamy ten klub. A my mamy przyjść, bawić się, pokazać, że Wisla to MY, a nie piłkarze, gwiazdorzy czy dzialacze.

Ale tak, najłatwiej kogoś z kim się nie zgadzamy wyzwać od 15letnich gówniarzy, nie?
Daj mu spokuj On się nie czuje, że Wisła to on. Dla niego Wisła to ci co tam biegają po boisku i mają mu dostarczyć satysfakcji inaczej zostaje po nim tylko puste krzesełko Musisz rozróżniać pewne rzeczy i pewnych kibiców

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
chudy_TSW
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 26.03.2012, 11:16
Nie ma już biletów na trybunę C na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa, który rozegrany zostanie na stadionie im. Henryka Reymana w najbliższy piątek, 30 marca, o godz. 20:30.

Oprócz sektora C, wykupione zostały wejściówki na sektory A21 oraz H23. Kończą się natomiast bilety na sektory: B11, D11, D12 i D21.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._c_wyprzedane/
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując
kuba7k
Member

Od: 06.2004

Stary 26.03.2012, 11:56
ja proponuje po propstu po meczu opróżnić trybunę C szybciej niż zwinie się narożnik na rodzinnym. Myślę ze wtedy nawet zagraniczny szrot zrozumie że coś jest nie tak
WISŁA KRAKOW........
Odpowiedz cytując
Poul1983
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 26.03.2012, 13:16
Rekord będzie pobity (21 tysięcy z Lechem), ale dalej to bida jak ***
Odpowiedz cytując
MELON
Member

Od: 08.2008

Stary 26.03.2012, 23:21
Rekord będzie pobity (21 tysięcy z Lechem), ale dalej to bida jak ***
rekord sezonu chyba!!?
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 27.03.2012, 08:39
kuba7k napisał(a):Wyświetl post
ja proponuje po propstu po meczu opróżnić trybunę C szybciej niż zwinie się narożnik na rodzinnym. Myślę ze wtedy nawet zagraniczny szrot zrozumie że coś jest nie tak
Byłeś kiedyś na C ?
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.03.2012, 08:46
kuba7k napisał(a):Wyświetl post
Nie ma takiej technicznej możliwości aby tak szybko opuścić trybunę. Aby wyprzedzić narożnik rodzinny musielibyśmy już w 80 min zacząć wychodzić żeby po gwizdku nikogo nie było.

Ale zagraniczne gwiazdki będzie to i tak gówno obchodziło.. dla nich ważne jest żeby terminowo kasa wpływała na konto ( na cóż im kibice )
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Stary 27.03.2012, 09:27
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
@danpe_

I dopingując np Kirma, który po meczu w chorzowie stwierdził, że ta porażka to nic szczególnego, ot, po prostu jeden mecz mniej do końca sezonu chcesz to pokazać?
Trochę to dziwne.

Chcesz pokazać, że jesteś fanatykiem?
Przyjdź na kosza (x2), na siatkarki, wesprzyj złotówką sekcję strzelecką. A piłkarzy chwilowo olej, to im da do myślenia, a nie gorący doping przez cały mecz.

Bo jak na ten moment to tacy z Was "fanatycy" jak z koziej d..y flecik. Frekwencja na innych dyscyplinach Wisły to ukazuje dobitnie.
Chyba, że tu są sami fanatycy Wisły Kraków S.S.A. to przepraszam, pomyliłem fora.

Palikot fanatyku ile razy w tym sezonie byłeś na koszu kobiet, mężczyzn, na siatkówce, oraz na futsalu? Ja nawet na strzelnicy się pojawiłem.
Chcesz mi udowadniać, że mi dupa do krzesełka przyrosła? Przegrasz w przedbiegach.
Chciałem jeszcze dopisać, że nie mam pretensji, że się tak wyrażasz o mnie, jak byłem 15 lat młodszy to uważałem dokładnie tak samo.
Teraz mi się już nie chce klepać po pupie piłkarzy zarabiających kosmiczną jak dla mnie kasę za obijanie się i szarganie dobrego imienia Wisły Kraków, zmądrzałem
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 27.03.2012 o godz. 10:08.
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 27.03.2012, 13:13
I dopingując np Kirma, który po meczu w chorzowie stwierdził, że ta porażka to nic szczególnego, ot, po prostu jeden mecz mniej do końca sezonu chcesz to pokazać?
Trochę to dziwne.

Przyjdź na kosza (x2), na siatkarki, wesprzyj złotówką sekcję strzelecką. A piłkarzy chwilowo olej, to im da do myślenia, a nie gorący doping przez cały mecz.

Bo jak na ten moment to tacy z Was "fanatycy" jak z koziej d..y flecik. Frekwencja na innych dyscyplinach Wisły to ukazuje dobitnie.
Chyba, że tu są sami fanatycy Wisły Kraków S.S.A. to przepraszam, pomyliłem fora.

Palikot fanatyku ile razy w tym sezonie byłeś na koszu kobiet, mężczyzn, na siatkówce, oraz na futsalu? Ja nawet na strzelnicy się pojawiłem.
Chcesz mi udowadniać, że mi dupa do krzesełka przyrosła? Przegrasz w przedbiegach.
Chciałem jeszcze dopisać, że nie mam pretensji, że się tak wyrażasz o mnie, jak byłem 15 lat młodszy to uważałem dokładnie tak samo.
Teraz mi się już nie chce klepać po pupie piłkarzy zarabiających kosmiczną jak dla mnie kasę za obijanie się i szarganie dobrego imienia Wisły Kraków, zmądrzałem

Ja nie dopinguje Kirma, Jaliensa czy innego Nuneza. Zapewne oni nawet nie wiedzą co my śpiewamy. Przychodzę dla WISŁY. Na trybunach, bawiąc sie, śpiewając chce ją jak najlepiej zaprezentować. Chodzisz na kosza, fuTSal, czy inne dyscypliny? Szacunek. Jednak ja Cie proszę, nie pisz tutaj głupot że nie przychodzisz na mecz bo nie chcesz dopingować Kirma bo to poprostu jest śmieszne. Przyjść na mecz WISŁY dla osoby która mniema się Fanatykiem Wisły jest obowiązkiem. Oczywiście, zdarzają się wyjątkowe okoliczności ale to juz inna sprawa

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Stary 27.03.2012, 13:34
Trochę to dziwne.

Kolega wyżej wszystko napisał

Ja dodam tyle, to nie Ty jesteś dla Kirma czy Jaliensa, tylko oni są dla ciebie...

Fakt jest taki, że przychodzimy na ten mecz dla Wisły a nie dla kirma, bo dla mnie Kirm to nie jest Wisła

Nie wiem nie chce tutaj ferować wyroków, ale nie wiem czy ty nie byłeś pierwszy który razem z innymi na tym forum strasznie szlochali, że pewnego majowego meczu w roku 2011 nie dopingowaliśmy naszych zagranicznych gwiazdek... Gdzie ta konsekwencja panowie?

Ogólnie jeśli chcemy ich olać(tzn. pokazać leserom, że nie godzimy się na takie traktowanie naszych barw) to zróbmy to na meczu poprzez odpowiedni transparent(w języku angielskim oczywiście) i nieustanną presje (ale nie w sensie gwizdów) ale w postaci dosadnych okrzyków(Wilku, Mały czy Sobol im przetłumaczą później w szatni) nie liżmy im dupy po meczu, nie krzyczmy z nimi, nie wykrzykujmy ich nazwisk ale dopingujmy swoje nie obrażając panienek, niech sobie nie myślą, że mają łatwo... Gra w Wiśle to Honor nie obowiązek... Kto ma pokazać honor jak nie kibice, któzy są wierni temu klubowi 24/7? Kirm? Nie rozsmieszajcie mnie. Ona ma dostać po dupeczce na najbliższym meczu i paru innych za te frajerskie wywiady. Najlepiej pocisnąć szyderę z nich (tylko taką z głową nie frajerską jak na E często słysze) zrobić sektorówke w postaci Kirma i paru innych z cycami, odpowiedni komentarz, wtedy zobaczycie jak im będzie wstyd wyjść do kamery i robić z siebie idiotów przed dziennikarzami. Należy też nagrodzić ambicją Wilka czy Pareike, bo na razie to jedyni którzy w tym składzie jak to się mówi... "zależy"

Don Donson - Jak znowu nie będą gryźć trawy to ich zmieść z powierzchni ziemi nie ważne czy wygrają, czy przegrają... mają zapierdalać... Jak będa zapierdalać, ale np umiejętności nie pozwolą na zwycięstwo, to już całkiem co innego.

Leszek ostatnio tak skomentował swoich grajków: "Wy koszulki wypełniacie, na boisku w chuja gracie"... Podobnie należałoby i u nas
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.03.2012 o godz. 13:57.

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 27.03.2012, 13:47
i nie śpiewajmy, że nic się nie stało jak będzie w czapę
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Stary 27.03.2012, 14:46
palikot napisał(a):Wyświetl post
Kolega wyżej wszystko napisał

Ja dodam tyle, to nie Ty jesteś dla Kirma czy Jaliensa, tylko oni są dla ciebie...

Fakt jest taki, że przychodzimy na ten mecz dla Wisły a nie dla kirma, bo dla mnie Kirm to nie jest Wisła
To kto i co jest Wisłą, jeśli nie ludzie, którzy ją tworzą?
Woźny w budynku klubowym?
Melikson?
Probierz?
Cupiał?
Gniazdowy?

Wisła - w mojej opinii - to ludzie tworzący ten klub, ci wymienieni wyżej, ci tworzący historię, jak Reyman, oraz setki tysięcy, których nie sposób wymienić z różnych sekcji i zakątków Polski.
Nie można pisać, że Kirm to nie Wisła. Przecież ten gość do cholery nosi trykot z Białą Gwiazdą na sercu.
To ja się pytam Ciebie czym jest Wisła? Bytem transcendentnym?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów