The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Piter8787
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.01.2019, 13:38
Ly vanna był biedny jak mysz kościelna. On poprostu nie miał jak dla mnie kasy: przyleciał tanią linią lotniczą, jeździł pociągiem, ubrany jak chińczyk z restauracji krzyczący że sajgonki gotowe. Zasłaniający się parasolką mieszkający w Krakowie w jakimś tanim hostelu. No dobra chłop jest skromny żyje skromnie i oszczędnie ale kur... kupno klubu piłkarskiego i później utrzymywanie go to potężna kasa i taki łepek, który nie miał kasy na własny samolot, lepszy hotel, kolacje w porządnej restauracji czy samochód z kierowcą woził ich gołda jak szefem hehe. Ma nagle wydawać miliony zł spłacać nie swoje długi przecież tutaj trzeba gościa. To nie pasuje do takiego łba już bardziej mi to do Szweda pasowało niż do tego.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 03.01.2019, 13:39
Strzelam, że nie będzie mu się opłacało. Klub upadnie do IV ligi, tam dalej będzie miał problemy z patolą, która ostatecznie go rozjedzie, w najbliższym czasie klub się już nie podniesie. Problem rozwiązał się sam.
Odpowiedz cytując
was
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2006

Stary 03.01.2019, 13:45
Problem stadionu jednak się nie rozwiązał
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 03.01.2019, 13:45
was napisał(a):Wyświetl post
Problem stadionu jednak się nie rozwiązał
Robił co mógł walczył z bandytką ale się nie udało.
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 13:46
zozo napisał(a):Wyświetl post
Jutro ponoc urzednjcy miejscy mają szybko zająć się stworzeniem spółki która przejmie WK SA. Takie zaufanie Majchra do skosnoojiego.
Jak ja uwielbiam się cytować...opcja nabiera rumieńców, wróbelki cwierkają o sondowaniu lokalnych przedsiębiorców. Kiedyś po przeciwnej stronie Błoń była GRUPA 100, ma być coś na jej kształt...

... tylko nikt oczywiście nie chce tego robić na gwałt i tu nam się sytuacja gmatwa. Rozwiązanie jest realne po ustabilizowaniu sytuacji.

Oczywiście to plotka zasłyszana w tramwaju, bardziej realny jest przelew od Wanny.
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
Piter8787
Member

Stary 03.01.2019, 13:47
Majchrowski swoją drogą. Na tym klubie można zarobić sprzedając go a jedyną osobą która to może zrobić i posprzątać jest Miasto. Tylko musi się rada zgodzić w czym musi pomóc Majchrowski. Prokuratura swoją drogą ale ona nie będzie zarządzać klubem ona musi porozwiazywac te stare układy i pozamykac tych wszystkich co działali na szkodę spółki wyciągając z niej pieniądze. Ale rządzić klubem musi teraz miasto bez TSu. Żyć skromnie utrzymać się w ekstraklasie i jak już wszystko będzie poukładane poopłacane to wtedy sprzedać klub
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 03.01.2019, 13:47
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Strzelam, że nie będzie mu się opłacało. Klub upadnie do IV ligi, tam dalej będzie miał problemy z patolą, która ostatecznie go rozjedzie, w najbliższym czasie klub się już nie podniesie. Problem rozwiązał się sam.
Właśnie się nie rozwiązał. Patole jak byli tak będą. ONI nie opuszcza klubu choćby Wisła grała nawet w B klasie. Stadion będzie stał pusty i trzeba będzie to utrzymywac. Jeżeli teraz Majcher by wkroczył i wyczyścil stajnie to wtedy odcina delfiny od klubu, wyprowadza klub na prostą, sprzedaje odpowiedniemu inwestorowi, zostaje znowu wybawca dla części Krakowa.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.01.2019, 13:53
I jeszcze jedna rzecz Po zawieszeniu licencji i 3 walkowerach druzyna spada o 2 klasy rozgrywkowe. czyli do II ligi (3 poziom rozgrywek)
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Piter8787
Member

Stary 03.01.2019, 13:54
Tutaj nie wolno zapominać o tym że Majchrowski też ma w tym interes bo Kraków bez Wisły to problem dla miast że stadionem. Oczywiście wisła nie płaciła regularnie i na czas ale zawsze coś takiego miasto z tego miało AE w przypadku spadku do IV ligi to już Majchrowski musi sobie przekalkulowac czy lepiej dokonać pusty stadion czy pomoc wisle stanąć na nogi i sprzedać i stadion żeby nie stał pusty. Moim zdaniem oni w urzędzie miasta zdają sobie sprawę co ze stadionem bo będzie problem. Chyba zalicza na garbarnie heh
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 03.01.2019, 13:56
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie się nie rozwiązał. Patole jak byli tak będą. ONI nie opuszcza klubu choćby Wisła grała nawet w B klasie. Stadion będzie stał pusty i trzeba będzie to utrzymywac. Jeżeli teraz Majcher by wkroczył i wyczyścil stajnie to wtedy odcina delfiny od klubu, wyprowadza klub na prostą, sprzedaje odpowiedniemu inwestorowi, zostaje znowu wybawca dla części Krakowa.
Ale co to za slogany? Jak wyczyści stajnię? Jak technicznie miałby to zrobić?
Odpowiedz cytując
graficiarz
Member

Od: 05.2004

Stary 03.01.2019, 13:57
Jaki problem zburzą i tyle. To są
mega atrakcyjne tereny
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 03.01.2019, 13:58
Nie mowmy co Majchrowskiemu si eoplaca bo najbardziej oplaca mu sie sprzedaz teren pod apartamentowce.Odzyska czesc pieniedzy,
Powód: literowka
Ostatnio edytowane przez bódyń : 03.01.2019 o godz. 14:00.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
efekt
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 03.01.2019, 14:02

Bardzo prosto jednym ruchem wyłączyć SA zupełnie spod TS

doadkow zminić ludzi w TS odciąć sie od jakichkolwiek obecnych kibicowskich inicjatyw nawet od Socios

w Radzie nadzorczej postawić ludzi z Miasta Krakowa (urzędu)

weiść w postępowanie restrukturyzacyjne

i szukać nowego właściciela lub grupe właścicielską
?
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 03.01.2019, 14:02
@Delgado:

mówił o tym Niemiec:

Niemiec liczy, że prezydent skorzysta z prawa do nadzoru Towarzystwa Sportowego, które jest stowarzyszeniem. Aby jednak wprowadzić nadzór komisaryczny albo wejść z TS na drogę sądową musiałoby dojść do złamania statutu. Niemiec jest przekonany, że znajdą się dowody na taką działalność. – Takich przypadków możemy znaleźć bez liku. Wystarczy spojrzeć na owoce, a znajdą się paragrafy – zapewnia.
Więcej: http://www.sport.pl/sport/7,65025,24...l#s=BoxOpCzol6
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 03.01.2019, 14:04
Przede wszystkim kto miałby coś zarzucić Majchrowi za stadion? Powie przecież, że stadion był budowany dla Wisły gdy zdobywała MP i grała w pucharach i nikt nie przewidział, że za kilka kilkanaście lat, z własnej winy klub rozłożony od środka zbankrutuje. Czy miasto jest temu winne? No chyba nie.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 03.01.2019, 14:05
Tak naprawdę jest tu kilku młodych zdolnych szperaczy w internecie,którzy mogliby stwierdzić prawdziwość informacji o chorobie Vanny......
Ja taki dobry nie jestem,ale zdarzyło się podczas lotu do NY?,skoro zawał to szpital,skoro szpital to jakaś informacja związana z lotem lub lotniskiem,skoro szpital,to chyba są jakieś procedury (np. najbliższy lotnisku).
To tylko po to żeby udowodnić pokrakom Ich wiarygodność.Dostali informacje,że miał zawał ,ale nie podali już ,że jest w szpitalu ,tylko sami ,że nie wiedzą czy to prawda czy nie,wcześniej zaświadczając wzajemnie o swojej wiarygodności...Szwed się śmieje jak można unieważnić umowę ,a już nic nie mówi jak nie można wpłacić pieniędzy stając się sam pośmiewiskiem łącznie ze swoją działalnością zarejestrowaną w sklepie z cygarami...
Taki Pietrowski wtedy (już jest) byłby w ogóle spalony,a może i zostałby ślad w internecie który utrudniłby Im deale z innymi podmiotami w przyszłości.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 03.01.2019, 14:07
heoij napisał(a):Wyświetl post
Smutne, ale niestety prawdziwe, komentarz z wykopu, pod którym się podpisuję.
Umowy IMHO (niech mnie jakiś prawnik poprawi) może pozrywać syndyk w postępowaniu upadłościowym. Z resztą przy pomocy PZPNu można by założyć choćby Wisłę 1906 SA i przejąć co się da od syndyka.

Niestety problem z gangsterką tak jak opisałeś w cytacie (ludzie linkujcie!). Ale może jeszcze kilka dni kompromitacji i będzie się dało to zrobić.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
No_look_Pass
Member

Od: 10.2009

Stary 03.01.2019, 14:08
Mówiłem Wam miesiąc temu, że to koniec Wisły Kraków. Wściekły jestem, że przyszły kolejne szemrane typy, na nowo rozpalily naiwność kibiców i zrobiły pośmiewisko z Wisły na całą Polskę.

Jedyny pozytyw jaki mógłbym widzieć, to być może niektórzy przejrzą na oczy i dostrzegą, że jak ktoś kroczy pod sztandarami miłości do klubu i patriotyzmu, to najczęściej jest to mentalny dres, wieśniak, burak i złodziej, który chce Cię okraść. Sprawdza się na tak wielu poziomach, od polityków, przez organizacje pozarządowe, dziennikarzy, aż po biznesmenów i właśnie zarząd klubu.

Ale wątpię, że ludzie przejrzą. Może garstka.

I ręczę wam, nie odbudujrmy się tak, jak Widzew czy ŁKS. Znikniemy ze sceny na dłuuuuugie lata i nie wiadomo, kiedy wrócimy.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 03.01.2019, 14:08
@efekt @Heero

No spoko, ustanowią zarząd komisaryczny w TS, to jest dobry pomysł na zdrowy restart od IV ligi, brawo!
Natomiast na uzdrowienie S.A. nie ma szans, nie ma na to środków, nie da się rozwiązać bezboleśnie tych wszystkich niekorzystnych umów, spłacić piłkarzy, którzy i tak już odejdą w międzyczasie, spłacić długi licencyjne i wiele innych.
Nie oszukujcie się, to są chore rojenia Niemca, oczywiście można wierzyć w bajki, ale potem nadejdzie tylko rozczarowanie.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 03.01.2019, 14:10
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlatego tak, jak napisałem wyżej: tylko podmiot publiczny może realnie przejąć SA i odciąć ją od wszelkich powiązań. JEst nim Gmina Miejska Kraków lub też spółka komunalna.
Żartujesz.
Że niby urzędników nie da się zastraszyć? Przez gościa, którego najprawdopodobniej ostrzeżono przed akcją CBŚ i wyleciał z Krakowa przez Balice? Po 9/11 służby mają pełny wgląd w papiery, konta i co tam jeszcze służby chcą każdego pasażera!
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 03.01.2019 o godz. 14:15.

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
grzechu1991
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2008

Stary 03.01.2019, 14:12
Mam szczerą nadzieję, że po całej tej sytuacji, już nigdy nie usłyszę od części idiotów, że sharkom trzeba dziękować, bo dzięki nim możemy chodzić na stadion w barwach. Mam szczerą nadzieję, że prokuratura się zabierze za całą tą obrzydliwą hołotę, która pod płaszczykiem barw klubowych opycha narkotyki i bawi się w gangsterkę razem z podobnymi kretynami po żydowskiej stronie. Liczę też, że Sarapata nigdy się nie pozbiera po tym co temu klubowi zrobiła. Paskudna, zakłamana baba, która robiła nam wodę z móżgu przez ostatnie 2 lata. Żeby ten klub wyszedł na prostą nie jest potrzebny inwestor. Potrzebne jest zaangażowanie podmiotów, które odetną raka w postaci gangsterki. Takimi podmiotami jest miasto, jest prokuratura i inne służby. Jak tylko pozamykają gangusów i ich słupików takich jak dresiarz Dukat i Świnka Piggy, to gwarantuję, że znajdą się osoby, które będą w stanie w Wisłę pompować pieniądze. Dopóki tego gówna się nie sprzątnie, dopóty żaden normalny inwestor się nie pojawi, proste jak drut.
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.01.2019, 14:13
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Umowy IMHO (niech mnie jakiś prawnik poprawi) może pozrywać syndyk w postępowaniu upadłościowym.
W przypadku Syndyka sprawa jest prosta, bo Syndyk może zakwestionować prawie każde działanie upadłego w okresie rok wstecz od złożenia wniosku o upadłość.
Teraz jak to napisałem, to mi przyszło do głowy... a może właśnie o to tutaj chodzi, z tym przeciąganiem czasu...
Ostatnio edytowane przez Savik : 03.01.2019 o godz. 14:16.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
ryszard133
Junior Member

Od: 11.2015

Stary 03.01.2019, 14:14
Tak długo jak w Wiśle coś do powiedzenia będa mieli ludzie z SKWK i Sharksów tak długo ten klub nie wyjdzie na prostą, powinni ich wszystkich wsadzić za kratki. Na czele z Dukatem i Sarapatą
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Chyba jeszcze nikt nie wklejał że Zoran Arsenić, Jakub Bartkowski, Vullnet Basha, Martin Kostal, Tibor Halilović, Marko Kolar, Rafał Pietrzak i Maciej Sadlok złożyli wniosek o zapłatę zaległości
Odpowiedz cytując
Piter8787
Member

Piotrowski sam nie wie co mówi na początku mówi że jest w podróży do Nowego Jorku i kontakt jest z nim utrudniony później mówi że w trakcie lotu się rozchorował poważnie a ostatnio gdzieś czytałem że leży prawdopodobnie w szpitalu w Waszyngtonie tak gdzieś się wypowiedział to do kur... gdzie on leciał do NY czy do Waszyngtonu czy jeszcze gdzieś indziej. Przecież to się kupy nie trzyma. No chyba że karetka go wiezli z lotniska w NY do Waszyngtonu bo tylko tam umieli pomoc. W sumie NY małe miasto i bardzo mało szpitali mają to jak mu mają pomóc
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 03.01.2019, 14:16
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Proste jak parasol a nie żadne slogany. Wystarczy aby miasto przejęło klub, wybrało zarząd oraz prezesa, spłaciło najważniejsze zobowiązania, przejrzalo wszystkie dokumenty i złożyło do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa o ile takie dowody znajdzie. Odcina klub zupełnie od skompromitowanego TSu i od jakiegokolwiek wpływu patoli na klub. Po wprowadzeniu na prostą szuka inwestora chętnego do inwestowania w klub.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 03.01.2019, 14:17
heoij napisał(a):Wyświetl post
Smutne, ale niestety prawdziwe, komentarz z wykopu, pod którym się podpisuję.
@efekt @Heero

No spoko, ustanowią zarząd komisaryczny w TS, to jest dobry pomysł na zdrowy restart od IV ligi, brawo!
Natomiast na uzdrowienie S.A. nie ma szans, nie ma na to środków, nie da się rozwiązać bezboleśnie tych wszystkich niekorzystnych umów, spłacić piłkarzy, którzy i tak już odejdą w międzyczasie, spłacić długi licencyjne i wiele innych.
Nie oszukujcie się, to są chore rojenia Niemca, oczywiście można wierzyć w bajki, ale potem nadejdzie tylko rozczarowanie.
Przecież Niemiec pisze o nadzorze w TS, a nie w SA. Nadzór (syndyka) w SA to może sąd wprowadzić na wniosek dłużnika. I to jak rozumiem po wczorajszej informacji miasto rozważa.

Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 03.01.2019, 14:17
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Tak naprawdę jest tu kilku młodych zdolnych szperaczy w internecie,którzy mogliby stwierdzić prawdziwość informacji o chorobie Vanny......
Ja taki dobry nie jestem,ale zdarzyło się podczas lotu do NY?
Ale co ty chcesz podważać jak to jest bzdura.

Facet leciał do Nowego Jorku dostał zawału w samolocie a leży podobno w szpital w Waszyngtonie.
Mam wklejać mapkę z google jak to daleko od siebie jest?
Przecież te ofermy nie potrafią nawet spójnej wersji zdarzeń wymyślić.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.01.2019, 14:19
Nie wiem, głośno myślę, wiadomo, że nie będzie łatwo. Napewno ustąpić musi cały zarząd i rada nadzorcza, a nowy skład powołuje zarząd Socios?
W każdym razie uważam, że to łatwiejsza droga niż próba uzdrawiania spółki. Jeśli TS nie da się wyczyścić, to spółki tym bardziej.
Wasze propozycje, że miałoby to zrobić miasto są dla mnie całkowicie nierealne, łudzenie się, że to coś da jest tylko stratą czasu. Przecież miasto nie może tak ot przejąć spółki (nawet poprzez spółkę celową) i porozwiązywać te wszystkie umowy. Myślicie, że Majcher na to pójdzie? Czujecie jaka byłaby gigantyczna afera? Że miasto na dzień dobry wypłaca odszkodowania firmom pozakładanym na krewnych i znajomych WSH
Wg mnie kto miałby wystartować że spółka w 4 lidze? Socios zrzeszone wraz z byłymi piłkarzami, może Kuba chciałby w to wejść ? Oczywiście to gdybanie
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 03.01.2019, 14:24
dzidek1983 napisał(a):Wyświetl post
Ale co ty chcesz podważać jak to jest bzdura.

Facet leciał do Nowego Jorku dostał zawału w samolocie a leży podobno w szpital w Waszyngtonie.
Mam wklejać mapkę z google jak to daleko od siebie jest?
Przecież te ofermy nie potrafią nawet spójnej wersji zdarzeń wymyślić.
To nie koniecznie jest klamstwo. Ciezko czasami z Europy doleciec bezposrednio do Waszyngtonu. Nie pisze ze to nie mozliwe tylko ze czasami jest taniej i szybciej mieć przesiadkę w NY na JFK.Jezli miał zawał w samolocie z NY do Waszyngtonu to będzie leżał w szpitalu w Waszyngtonie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów