The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 11:49
heoij napisał(a):Wyświetl post
Ale jak Bednarz chciał zrobić porządek to bojkoty wymyślili a tu siedzą cicho...
OT:/
I pomyśleć ze zakładałem konto na forum w czasie gdy największym problemem dla "kumatych" było to że pikniki kupują lepsze bilety na eliminacje LM i ze nie umieją głośno śpiewać. )

Ech co to były za czasy...
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 30.12.2018, 11:50
Nowi Właściciele Wisły dostali dokumenty od swoich prawników wczoraj odnośnie sytuacji w Wiśle SA. Nie jest ciekawie...
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Stary 30.12.2018, 11:50
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
O i dlatego nie wstąpiłem do Socios
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 30.12.2018, 11:51
Jery napisał(a):Wyświetl post
Weź idź Panie z tym pajacem. Jak się okazuje 30k nie 300, a zastraszanie inwestorów to rozumiem te bluzgi na murach na Włodarskiego?
Może i pajac ale akurat w tym przypadku się nie mylił i nie myli . To co Jadczak napisał o Wiśle każdy z nas wie od dawna nawet jeśli udaje , że nie . Każdy kto się Wisłą interesował nawet bez dowodów podskórnie wiedział , że to prawda . Zaklinanie rzeczywistości i znajdowanie tanich wytłumaczeń w stylu ; Jadczak to pajac , tego nie zmieni . A bluzgi na murach to pewnie pisali pożyteczni idioci natomiast nie wiesz jakie "oferty" otrzymywał od naszych "kumatych" więc nie lekceważ tego .
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Do tych, którzy non-stop piszą, że tamten niewiarygodny, tamten kłamie, tamten atakuje.

Kto musiał by napisać co się dzieje w Wiśle, żebyście mu uwierzyli?

Jadczak nie, Bednarz nie, Miga nie, Knura nie, Trela nie, Białoński nie, Boniek nie, Majchrowski nie, Stanowski nie, Weszło nie, TVN nie, Wyborcza nie, PS nie, Iwan nie. Jest ktokolwiek na tym świecie, kto nie jest przeciwko Wiśle?

Syndrom oblężonej twierdzy
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

@xiondz77: czyli wg Ciebie źle, że prawda wychodzi na wierzch?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.12.2018, 11:52
Stelio napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, tak jeszcze apropos dziennikarzy i innych "persona non grata". Jak na razie okazuje się, że każdy z nich mial rację, Jadczak którego opluwano i wyszydzano od agentów legii warszawa, Bednarz którego pozbylismy sie niestety po czesci my sami dajac się omamić SKWK czy chociażby Iwan który sprzedajac pewne info był wyzywany od alkoholików przez tych "najkumatszych". Dość już bronienia bandytów pod przykrywką "walczą o to żeby cracovia nie wyrywała szalików pod kasami"...

Niestety na to wychodzi.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 30.12.2018, 11:52
Jestes debilem albo Jadczakiem, chociaz w sumie jedno nie wyklucza drugiego. Nie pozdrawiam.
I właśnie dlatego nie warto dołączać do socios, bo są tam tacy sami ludzie jak ci którzy zniszczyli Wisłę, przykład powyżej
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 30.12.2018, 11:53
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
W sedno.

10 znaków
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Niektórzy chyba zapomnieli w jaki sposób Bednarz walczył z tym "kibolstwem".

Przypomnę może, że zakazy stadionowe dostawały osoby, które w tym czasie były na meczu. W jaki sposób mieli wystrzelić racę spoza stadionu?

Nie wiem jak inni, ale to właśnie metody, a nie cel tej walki sprawiły, że na mecze w tym okresie nie uczęszczałem. Bo w pewnym kwestiach trzeba być jeszcze na tyle mądrym, żeby dziecka z kąpielą nie wylać. Bednarz mądry w tym nie był, ot co.

EDIT:
Cytat:
Do tych, którzy non-stop piszą, że tamten niewiarygodny, tamten kłamie, tamten atakuje.
Białoński pisał bzdury wzięte z dupy jeszcze za czasów Cupiała, nie wiem w jakikolwiek sposób ktoś może uważać go za wiarygodnego dziennikarza.
Jak ktoś to ładnie ujął, to dzbannikarz.

Sorry, ale jak ktoś na 25 artykułów smaruje 24 śmieci, to ja w ten 25 nie wierzę już z zasady, choćby był i prawdą. To nie moja winna, że facet sam, swoimi własnymi czynami i swoją pracą sprawił, że jest nie-wia-ry-go-dny.

Obawiam się, że Wy wierzycie w ten tekst bardziej dlatego, że idealnie wpasuje się w nastroje wśród w kibiców Wisły, a nie dlatego, że to człowiek, który ma wiarygodne źródła.
Ostatnio edytowane przez Garret : 30.12.2018 o godz. 11:57.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Za wiarę w taką głupotę powinieneś na czole wytatuować sobie napis "idiota", by każdy kto z Tobą rozmawia wiedział z kim ma do czynienia.
Popatrz się sam w lustro to zobaczysz debila...

Dla Ciebie proponuję Rekina na ręce, też będzie wiadomo z kim się nie witać...
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 11:58.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Jak możecie tych skur.wysynów bronic

Ludzie przychodza na stadion z dzieciakami, często wydają ostatnie pieniądze na Socios, czy zakup szalika cegiełki w przeszłości... A co potem się dzieje ?

Potem dowiadujemy się, że zdefraudowano ogromne sumy pieniędzy. Kasa za dzień meczowy jest wysyłana .... wie gdzie, zamiast opłacić kontrakt Zorana.

Ale po co płacić za kontrakt ?

Zrobimy zrzutkę pieniędzy! Jak można płacić swoimi ciężko zarobionymi pieniędzmi za coś, co powinno zostać opłacone, ale zostało prawdopodobnie ukradzione

Następnym razem też Ci bandyci zamiast opłacić kontrakt gracza to przeleją pieniądze Bóg wie gdzie.
Dlaczego ? Bo przecież naiwni kibice zrobią zaraz zrzutkę i zapłacą.

Dla mnie osobiście płacenie jakiejkolwiek złotówki na coś, co jest firmowe nazwiskiem tych ludzi - jest po prostu głupotą. A oni dalej będą Wam się smiać w twarz.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

ta cala szopka i kpina to tylko czas dla Gangsta lady na wybielenie i unikniecie krat .....i najlepsze jest to ze jej sie to uda .....trzeba przyznac ze wszystkich niezle zrobila w konia .....jakie Szwajcarie / jakie umowy / jakie pieniadze ----łykneliscie to wszystko ( i polowa Polski) jak studentki na 1 roku
Odpowiedz cytując
_al3x
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 30.12.2018, 11:54
Wlasnie się dowiedziałem, że umowa TS i nowych właścicieli została oddana częściowo regulacjom prawa szwajcarskiego i jurysdykcji sądów szwajcarskich.

Nie chce mi się pisać o konsekwencjach tego, bo za dużo tego, jak ktoś chce niech mnie wyręczy

PS. To było mistrzowskie zagranie po stronie Marzeny jeśli chodzi o jej odpowiedzialność
a czy tam jest w ogóle zapis o jakiejkolwiek kwocie za przejęcie no bo skoro Pietrowski ogłosił się p.o to trochę dziwne.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 30.12.2018, 11:55
Garret napisał(a):Wyświetl post

Przypomnę może, że zakazy stadionowe dostawały osoby, które w tym czasie były na meczu. W jaki sposób mieli wystrzelić racę spoza stadionu?

Nie wiem jak inni, ale to właśnie metody, a nie cel tej walki sprawiły, że na mecze w tym okresie nie uczęszczałem. Bo w pewnym kwestiach trzeba być jeszcze na tyle mądrym, żeby dziecka z kąpielą nie wylać. Bednarz mądry w tym nie był, ot co.
To że sposoby walki miał nieprzemyślane nie znaczy że nie miał racji.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 30.12.2018, 11:55
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Za wiarę w taką głupotę powinieneś na czole wytatuować sobie napis "idiota", by każdy kto z Tobą rozmawia wiedział z kim ma do czynienia.
Odrzucenie takiego wariantu czym jest? Mnie już chyba nic nie zdziwi, nawet najbardziej absurdalne rzeczy jakie mogły by mieć miejsce.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Stary 30.12.2018, 11:57
No to Marzenka wszystkich zrobiła w h..a XD
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 11:57
Nowi Właściciele Wisły dostali dokumenty od swoich prawników wczoraj odnośnie sytuacji w Wiśle SA. Nie jest ciekawie...
To dawaj coś więcej na ten temat. Miało być oświadczenie Matsa, nie ma nic konkretnego. Już k..wa dawno za późno na kolejne domysły.
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Stary 30.12.2018, 11:59
Jery napisał(a):Wyświetl post
To dawaj coś więcej na ten temat. Miało być oświadczenie Matsa, nie ma nic konkretnego. Już k..wa dawno za późno na kolejne domysły.
Co mam więcej powiedzieć. TS przesłało lub nie przesłało wszystkich prawdziwych/fałszywych dokumentów do Audytu.
TS zawarło umowy po sprzedaży klubu długoterminowe itd.

Nic ciekawego.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Mogły iść do Jacka, pokazać dowód i zakaz anulowany. ...ale godność nie pozwalała.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ze względu na komentarz jednego z członków stowarzyszenia? No to pogratulować
Odpowiedz cytując
xiondz77
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Czy ja kogos broniłem? Nazwałem tylko kolege debilem bo lubie nazywać rzeczy po imieniu.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Stary 30.12.2018, 12:02
Co mam więcej powiedzieć. TS przesłało lub nie przesłało wszystkich prawdziwych/fałszywych dokumentów do Audytu.

Nic ciekawego.
Umowy pewnie które zostają "w rodzinie", oj Marzenka obyś się smażyła za to wszystko
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.12.2018, 12:02
Cytat:
To że sposoby walki miał nieprzemyślane nie znaczy że nie miał racji.
Tylko że własnie sposoby walki sprawiły, że wiele osób przyłączyło się do bojkotu. Tak było np w pracy, w której byłem zatrudniony w tamtym czasie.
raindog napisał(a):Wyświetl post
Mogły iść do Jacka, pokazać dowód i zakaz anulowany. ...ale godność nie pozwalała.
I przy okazji złożyć oświadczenie, że nigdy nie zrobią na stadionie nic niezgodnego z regulaminem i przepisami.

Przypominam, że nawet siedzenie na nie swoim krzesełku było ówcześnie (nie wiem jak teraz) niezgodne z ustawą. Super deal, nie ma co.

No i przepraszam bardzo, to winę powinno się udowodnić, nie niewinność. Bednarz jako prawnik powinien to wiedzieć.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 12:03
Tak gadacie na to SKWK ale byście co innego mówili jak byście poczuli świst maczety nad własną głową albo głową żony/dziecka. Ja nikogo nie bronię, jesteśmy w sytuacji dramatycznej. Nie myślałem nigdy, ze ot jest aż takie szambo ale wyszło, ze ideowych to mamy jedynie x kibiców, którzy coś robią od siebie dla kogoś a reszta po prostu jest przy Wiśle dla kasy, bo to fajna pralnia pieniędzy. Od kibiców na zarządzie kończac.
Przecież było tyle akcji wpierania klubu, ratowania klubu itd a tak na prawdę jest zero transparentności z każdej ze stron. Jedynie jak już trzeba to Sarapata albo SKWK wysili się z jakims lakonicznym oswiadczeniem w internecie. I elo.

A wracając do tematu, po prostu to nie jest takie łatwe jak się wchodzi do jednej piaskownicy z ludźmi z półświatka. Przecież to są ludzie nieobliczalni do tego z powiązaniami z policją czy politykami. Ludzie, którzy biegają w biały dzień za chłopem w 20 z maczetami i nożami, którzy na meczu leją swoich braci po szalu, plują na nich, ludzie którzy się bawią w dillerkę, porwania. Także hmmm? Czego my właściwie oczekujemy? Wiadomo jaki w Krakowie jest klimat i pytanie jedno, kto jest w tej grze całej nietykalny? Tylko chuligani bo oni zawsze się odrodzą, odsiedza swoje, jak pójdzie lider siedzieć to będzie rządził nr 2 itd Im na niczym nie zależy, są w sumie nietykalni, co tam parę lat więzienia jak się ma na sumieniu różne grube sprawy?
I kto im w takiej sytuacji podskoczy? Jakiś wojownik z SKWK bo co? Bo ma Wisłę w sercu? I się go WSH przestraszy?

To wszystko jest wiadomo przez kogo i niestety od tego będzie ciężko uciec. Wszystko to jest gra gangsterów, trochę pomieszana z polityką i tyle. Liczą się oni i ich interesy a nie jakies ideały i Wisła czy nawet chuliganka i jej zasady same w sobie. Ma rządzić najsilniejszy, i ma się liczyć jego zdanie tylko i dobrobyt jego grupy. A reszta sie może gonić.
Cała reszta czyli TS, SKWK itd to tylko siatka słupów, ludzi, którzy chca dobrze, ludzi, którzy chcieli dobrze ale już się pogubili i zapewne przestraszyli wszystkiego no ale w tym trwają bo co mają robić? Ich odejscie z Wisły nic nie poprawi więc siedza w tym bagnie.
I tak to sie kręci od lat kiedy chuliganka przekształciła się w gangsterkę i zaczeła na klubach krecić lody. A że Kraków jest nader specyficzny na tle Polski no to mamy wszystko z większym .......nięciem i u nas kibole odwalili kawał dobrej roboty dla siebie. A, że sa bezwzględni to wiadomo i jebią sobie każdego po kolei na hajsy i się niczym nie przejmują.

Przecież Sarapata to słup - czy zwał jak zwał, słup, człowiek - Miska. No to czego się można było po niej spodziewać? Dukat, chłopak, kibic, może chciał dobrze, może nie, w ostateczności się na tym wszystkim przejechał, córka Miśka napisała na kartce, ze Dukat to konfident i się kariera skończyła. SKWk jest na pasku WSH więc co mają robić? Chyba jedynie założyć bojówkę i kupić dłuższe maczety...

A co do tych screenów z SKWK to mnie ciekawy gdzie ta kasa od razu poszła z tego konta i skąd te przelewy czy to 24 czy 27 grudnia wpływa tam po kilkaset złotych kilka razy dziennie. To też bardzo ciekawa sprawa jak dla mnie. Chyba aż tak to nie jest organizacja rozwinięta aby dzień dnia jakiś kontrahent im wpłacał kilkaset zł, ani nie mamy takich dobroczynnych kibiców, którzy ofiarują codziennie ze swojego konta po 200 czy 600 zł SKWK. Także może 30 tys a może 130 a może 300 tys? A może to idzie w mniejszych przelewach po kilkaset zł, a od kogo te wpłaty mniejsze i co z tym zrobią? Tego nie wie nikt.

Generalnie to mówię, szambo tak wyjebało, ze nikt chyba się nie spodziewał, ze to az taki smród, z każdej strony jesteśmy jebani i tyle.
Człowiek jakby myslał rozsądnie to pozostaje jedynie się rozpłakac, jebnąć na linę albo załamać ale chyba jedyne co można zrobić to złożyć rece do Boga i się modlić o cud, ze to wszystko się jakoś ogarnie i będzie kiedyś lepiej.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 30.12.2018, 12:04
sedonh napisał(a):Wyświetl post
I właśnie dlatego nie warto dołączać do socios, bo są tam tacy sami ludzie jak ci którzy zniszczyli Wisłę, przykład powyżej
Serio porównujesz ludzi, którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby w Wiśle było lepiej, do ludzi którzy ją okradają?

Wracaj do kauflandu.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.12.2018, 12:05
Garret, nie badz na siebie zły. Każdy się może pomylić i uznać anulowanie niesłusznego zakazu stadionowego dla swojego kolegi za sprawę większej rangi niż niepojęty syf na kartach historii klubu.

(..) na mecze w tym okresie nie uczęszczałem. Bo w pewnym kwestiach trzeba być jeszcze na tyle mądrym, żeby dziecka z kąpielą nie wylać.
Z tego samego powodu chodziłem na mecze w tym czasie, być może i chodziłem za Ciebie. Jutro też jest dzień - ważne by przeżyć go lepiej.
Pozdrawiam.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.12.2018, 12:06

Nic ciekawego.
Jeśli to prawda, to jesteśmy i będziemy w dupie. Ktokolwiek to przejmie też będzie w dupie. A jak wystartujemy od 4 ligi to Ci ludzie i tak będą kręcić się wokół klubu.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 30.12.2018, 12:06
Czy ja kogos broniłem? Nazwałem tylko kolege debilem bo lubie nazywać rzeczy po imieniu.
Lepiej być debilem niż gościem który liże się z katami swojego klubu
Ostatnio edytowane przez sedonh : 30.12.2018 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Stary 30.12.2018, 12:07
Laszi napisał(a):Wyświetl post
Serio porównujesz ludzi, którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze, aby w Wiśle było lepiej, do ludzi którzy ją okradają?

Wracaj do kauflandu.
Wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze, tylko dlatego że inni te pieniądze wcześniej ukradli. A Ty łatasz dziurę po bandytach i całej maści patologii.

Więc lepiej wydać je w rozsądniejszy sposób
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów