The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.01.2014, 07:16
Trzymaj się Patryk!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 04.01.2014, 07:52
Patryk Małecki rozegrał w Wiśle ponad 200 spotkań, trochę potu zostawił na boisku dlatego obiektywnie należy mu się podziękowanie, co klub słusznie na oficjalnej stronie uczynił. Ja samemu Patrykowi życzę żeby się opamiętał bo dostanie w końcu takiego kopa w dupę od życia, że się nie pozbiera. Już Turcja była pierwszą nauczką która nic nie nauczyła. Przestań się chłopaku słuchać małolatów w swoim wieku których życie jeszcze nie nauczyło niczego, a kreują się na wielkich pocieszycieli i doradców, utwierdzając Cię w głupim przekonaniu że robisz dobrze. Zacznij słuchać ludzi którzy już coś w życiu przeszli, coś osiągnęli, trochę błędów popełnili i zapłacili za nie. Może Andrzej Iwan byłby odpowiednią osobą, a może ktoś spoza piłki? Mam nadzieję że Pogoń Szczecin będzie takim przystankiem życiowym który odmieni Twoje życie na lepsze. Piszę to bo życzę Ci jak najlepiej - zmądrzej Patryk.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 04.01.2014, 08:17
http://pogonszczecin.pl/aktualnosci/...pucharach.html
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 04.01.2014, 09:15
Mały uratował Wisłę przed spadkiem, jak to właśnie ogłosił w GK.
Fakt faktem należy mu się szacunek za kilkaset meczyków w Wiśle, a co do Majdana - jest jaki jest, ale pamiętam jego wywiad (już po rozstaniu z Krakowem) w którym powiedział - dziękuję Bogu za Wisłę. Szacun.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Tarann
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 04.01.2014, 09:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Słusznie prawisz.
Kolejny po Sobolu sukces duetu Smuda - Bednarz. Teraz to już na pewno będzie zajebiście! Nikt nie będzie psuł atmosfery!

A nie, są jeszcze Brożkowie...

Czyli: w dupie byłem, gówno widziałem, to sobie skomentuję.
Mózg. Taką dedukcję przeprowadzić.
Marnujesz się tutaj, chłopie.
Masz rację. Dopiero teraz to widzę. Rzekłbym przejrzałem na oczy. Nie wiem jak mogłem tego nie dostrzegać wczeeśniej. Zamiast kombinować wyciągać wnioski analizować to co widzę wystarczy przyjąć twój punkt widzenia.

A on rozwiązuje wszystko. SPISEK. Smuda-Bednarz. Beznadziejny trener i zakonspirowana opcja legijna.

Teraz rozumiem. Oni wykańczają wszystkich których masz na plakacie nad łóżkiem. Szybko nakryj czymś Brożków i odsłaniaj tylko gdy musisz.... no wiesz.

Ale przyznasz że są sprytni. Udają że niby im zależy na Wiśle poskładali drużynę, naprawiają finanse, tutaj niby pierwsza trójka, ale my wiemy że to tylko taka zasłona dymna szykują coś dużego.

Pewnie masz rację z tymi Brożkami. Popatrz jacy sprytni przyjeli ich żeby ich zwolnić.

Dzieki wolfy, że odsłoniłeś mi na to wszystko oczy.
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 04.01.2014, 10:33
To są tylko piłkarze, za chwile będą inny lepsi, gorsi...
Ostatnio edytowane przez Luu... : 04.01.2014 o godz. 10:38.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 04.01.2014, 10:34
Piękny hejt tutaj niektórzy wprowadzają.

Zgadzam się z Sharksikiem w 100%.

Dla smudy mały nigdy nie wyszedł z cienia. W reprezentacji go nie chciał to usłyszał na stadionie i był zmuszony go wziąć.

Czekam do wiosny i mam nadzieje na górną połowę tabeli.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Sevi
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.01.2014, 11:03
Krzyż na drogę. Jak dla mnie Małecki jest w tym momencie wyłącznie pajacem.

Kwestia czasu jak się okaże że tatuaż Reymana zmieni na cokolwiek innego.
Tak naprawdę Reyman nigdy dla niego nic nie znaczył.

Niech się wielbiciele Małeckiego otrząsną. Pajacował, właził kibicom w dupę, a wielu się podobał ten teatrzyk który odstawiał.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 04.01.2014, 11:21
Dość śmieszny wywiad z Małym http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sp...era-smudy.html
Ostatnio edytowane przez silver03 : 04.01.2014 o godz. 11:25.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 04.01.2014, 11:29
Cytat:
"- Nic nie mówiłem, ponieważ cały czas miałem nadzieję, że trener się do mnie w końcu przekona. Niestety, [...] cały czas miał "klapki na oczach" i jak mnie już raz zaszufladkował, to nie było szans wyjścia z tej szufladki do samego końca - uważa Małecki".
Ten gość mnie zaczyna przerażać. Był cienki jak dupa węża, wchodził w każdym meczu i nic nie pokazywał... i czekał jak się Smuda do niego przekona? Narzekać to może Stolarski, Fryc, którzy nie dostawali szans na grę. A Mały? Jeśli po sprawie z Moskalem i Turcji się nie zmienił, to on jest niereformowalny.

Równie dobrze można stwierdzić, że ze Standardem przegraliśmy przez niego, bo zniszczył atmosferę w szatni. W poprzednim sezonie miał praktycznie takie same statystyki jak teraz i podobne do Boguskiego.
Od 2,5 roku tj. od 3179 minut Mały strzelił dla nas (4 bramki i zaliczył 3 asysty).

W tym czasie Boguski zagrał 3398 minut (4 bramki i 7 asyst).
Ostatnio edytowane przez raindog : 04.01.2014 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując
TEDAN
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 04.01.2014, 11:54
Facet się rozmył ze swoim talentem, nie pierwszy i nie ostatni.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.01.2014, 13:00
Sevi napisał(a):Wyświetl post
Krzyż na drogę. Jak dla mnie Małecki jest w tym momencie wyłącznie pajacem.

Kwestia czasu jak się okaże że tatuaż Reymana zmieni na cokolwiek innego.
Tak naprawdę Reyman nigdy dla niego nic nie znaczył.

Niech się wielbiciele Małeckiego otrząsną. Pajacował, właził kibicom w dupę, a wielu się podobał ten teatrzyk który odstawiał.
A ty to co? .......ony Nostradamus ?

Nie mierz wszystkich swoja miara...a jesli wiesz cos czego my nie wiemy to przedstaw sie nam i opowiedz. Bardzo jestem ciekawy, powaznie.

Jesli jednak cos ci sie przysnilo lub poprostu kreci cie sranie na innych to proponuje zamknac jadaczke i nie robic z siebie blazna.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 04.01.2014, 13:14
Szkoda tych wypowiedzi Małeckiego o trenerze i o tym, jak to dla Wisły ratowania wracał przez Balaton. Nie pomaga wizerunkowo klubowi, któremu tak wiele zawdzięcza, nie pomaga także sobie.

Dla mnie zawsze będzie jednym z wyjątkowych piłkarzy (chociaż wyrządził przykrość mojej babci ), których będę pamiętał ze względu na olbrzymią radość, jaką sprawiali swoją grą.

Dziennikarze powinni nosić go na rękach, bo pisania mają przynajmniej na 6 tygodni. Pewnie jeszcze dowiemy się bardzo różnych rzeczy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 04.01.2014, 13:28
Jedno zdanie w tym wywiadzie dla Dp najlepiej oddaje świat w oczach Małeckiego. Myślę, że szkoda się dalej nad nim rozwodzić. Poziomem absurdu nigdy go nie dogonimy. Niech się odbudowuje gdzie indziej, niech nawet wróci do reprezentacji ale o Wiśle niech już lepiej nic nie mówi. Ktoś podał mu rękę jak wracał z podkulonym ogonem a on dorabia ideologię o misji ratowniczej. Siano w głowie.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 04.01.2014 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 04.01.2014, 14:04
Lata minęły, a Patryka wypowiedzi niewiele się zmieniły...jak tak dalej pójdzie, to niedługo zabraknie trenerów, z którymi będzie mu po drodze...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Sevi
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.01.2014, 14:04
Ogarnij się Sharksik.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.01.2014, 14:21
No wlasnie ten problem ze nie ogarniam jak mozna na kims ferowac wyroki kompletnie nie znajac tej osoby. Przypierdalanie sie do kogos ze ma tatuz Reymana to jest normalne? Kim jeden z drugim jest zeby oceniac jego emocje zwiazane z tym faktem?
Bo tak naprawde huja wiecie po co i dlaczego sobie takie cos zrobil. I huja wiecie jakim jest czlowiekiem.
Do jaszczurki czy innego badziewia tez byscie sie przypierdalali ? Bo jak dla mnie to argumentow za tym ze sobie jednakzrobil Reymana jest wiele i dopiero bym pomyslal ze jest .......niety jak bym zobaczyl pajaka lub o zgrozo smierc.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 04.01.2014, 14:28
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Jedno zdanie w tym wywiadzie dla Dp najlepiej oddaje świat w oczach Małeckiego. Myślę, że szkoda się dalej nad nim rozwodzić. Poziomem absurdu nigdy go nie dogonimy. Niech się odbudowuje gdzie indziej, niech nawet wróci do reprezentacji ale o Wiśle niech już lepiej nic nie mówi. Ktoś podał mu rękę jak wracał z podkulonym ogonem a on dorabia ideologię o misji ratowniczej. Siano w głowie.
Które?
Moim zdaniem naprawdę razem z Kosą naprawdę pomogli nam wiosną i Wisła bardzo szybko z 12 miejsca dołączyła do bezpiecznego środka. To było o dwóch więcej ludzi związanych z Wisłą, a nie tylko z przelewami z Wisły (co w przypadku Genkova, Jaliensa itd. oczywiście wcale mnie nie dziwiło).
Upraszczasz... świat w oczach Małeckiego to choćby także to, że Wisła mu wisiała tyle, że gdyby nie miał sentymentu to bez wysiłku byłby w stanie narobić niezłego smrodu. Ja jeśliby pracodawca mi wisiał za pół roku to wypiąłbym na niego du.pę i potem wyciągnął od niego tą kasę przez sąd czy jakkolwiek. No chyba, że miałbym miliony,a piłką/pracą bym się bawił
@ kolega gdzieś tam wyżej
Jak zdanie o głosach można różnorako rozumieć to czemu od razu zaczynasz szyderę? Czy jest normalnym zachowaniem kibica szydera z jednego zdania wypowiedzianego przez odchodzącego zawodnika, który był w Wiśle naście lat, zdobył 3 MP (w tym 2 x był czołowym grajkiem)?
Ostatnio edytowane przez arti : 04.01.2014 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 04.01.2014, 14:30
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie ten problem ze nie ogarniam jak mozna na kims ferowac wyroki kompletnie nie znajac tej osoby. Przypierdalanie sie do kogos ze ma tatuz Reymana to jest normalne? Kim jeden z drugim jest zeby oceniac jego emocje zwiazane z tym faktem?
Bo tak naprawde huja wiecie po co i dlaczego sobie takie cos zrobil. I huja wiecie jakim jest czlowiekiem.
Do jaszczurki czy innego badziewia tez byscie sie przypierdalali ? Bo jak dla mnie to argumentow za tym ze sobie jednakzrobil Reymana jest wiele i dopiero bym pomyslal ze jest .......niety jak bym zobaczyl pajaka lub o zgrozo smierc.

"Gdyby nie mój powrót z Turcji, to Wisła byłaby na zakręcie i mogłaby nawet spaść do I ligi. Takie do mnie dochodziły głosy"

Ta wypowedz mi wystarczy żeby ocenić jakim człowiekiem jest Małecki.
Odpowiedz cytując
Janusz
Member

Od: 06.2013

Stary 04.01.2014, 15:01
Cytat:
Moim zdaniem naprawdę razem z Kosą naprawdę pomogli nam wiosną i Wisła bardzo szybko z 12 miejsca dołączyła do bezpiecznego środka.
To już wiem skąd go te głosy dochodziły.
Cytat:
świat w oczach Małeckiego to choćby także to, że Wisła mu wisiała tyle, że gdyby nie miał sentymentu to bez wysiłku byłby w stanie narobić niezłego smrodu.
Jasne licencji byśmy nie dostali, Ciupał by wymiękł.
Jeszcze dodajmy że gdyby nie Smuda, to Patryk by pomógł w zdobyciu ME...
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 04.01.2014, 15:05
arti napisał(a):Wyświetl post
Które?
Upraszczasz... świat w oczach Małeckiego to choćby także to, że Wisła mu wisiała tyle, że gdyby nie miał sentymentu to bez wysiłku byłby w stanie narobić niezłego smrodu. Ja jeśliby pracodawca mi wisiał za pół roku to wypiąłbym na niego du.pę i potem wyciągnął od niego tą kasę przez sąd czy jakkolwiek. No chyba, że miałbym miliony,a piłką/pracą bym się bawił
Idąc tym tropem, Garguła to ekstra-ultra Wiślak, bo podpisał nowy kontrakt, w którym znacząco obniżono mu pensję.
A komu Wisła nie wisiała? Komentarze, nawet wśród obcokrajowców były takie, że wiadomo, że klub ma długi i są problemy z wypłatami, ale pewnie niedługo się w skończą i klub wypłaci zaległości.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 04.01.2014, 15:38
Pół poprzedniego składu podpisało kwity, w których zgadza się na wypłacenie kaski w późniejszym terminie....
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.01.2014, 17:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Słusznie prawisz.
Kolejny po Sobolu sukces duetu Smuda - Bednarz.
Akurat tutaj nie masz racji.
Duet ten się sprawdza i imho Smuda, patrząc na to co zrobił, ma prawo dobrać sobie piłkarzy wedle własnego 'widzimisię'.

BTW co za różnica czy Smuda nie mógł się dogadać z Małeckim czy Małecki ze Smudą? Jeśli nie umieją się dogadać to jeden musi odejść. Wolałbyś aby to był Smuda?

Brutalne ale na takich zasadach współpracy jest świat zbudowany...
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.01.2014, 17:54
Cóż można powiedzieć o Małeckim ?
Więcej gadał , niż grał .
Niech teraz "nawija" w Pogoni , choć wątpię ,by mu tam wierzono.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 04.01.2014, 18:54
Małecki powinien zadać sobie teraz sam przed lustrem słynne sakramentalne, lecz sparafrazowane pytanie, "kim ty (...) jesteś, Patryku?".
Szkoda, że to się tak wszystko skończyło. Małecki kiedyś naprawdę dobrze rokował i był jednym z nielicznych, którzy deklarowali silne przywiązanie do klubu. Jeszcze raz - szkoda.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.01.2014, 09:32
Bleacher Report umieścił transfer Marcelo z PSV do Hannoveru wśród 50 najgorszych transferów 2013 roku http://bleacherreport.com/articles/1...of-2013/page/4

Z kolei Kicker uznał Brazylijczyka trzecim najgorszym obrońcą Bundesligi.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 05.01.2014, 09:37
Głowacki wrócił, Brożek wrócił, to może i Marcelo wróci?
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 05.01.2014, 11:30
Jakby Marcelo wrócił aachhh, chociaż wypożyczenie hmmm.. skoro tam jest najgorszy to niech wypożyczą go tam gdzie zrobił największy postęp,krok czyli WISŁA !
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.01.2014, 12:03
Według PS Darek Dudka rozmawia z Widzewem.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 07.01.2014, 15:37
Wreszcie, z prawdziwą radością, mogę przywitać Patryka Małeckiego w temacie "BYLI PIŁKARZE ....". Mam nadzieję, że już definitywnie, ostatecznie, nieodwracalnie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów