The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.01.2014, 13:28
Jedno zdanie w tym wywiadzie dla Dp najlepiej oddaje świat w oczach Małeckiego. Myślę, że szkoda się dalej nad nim rozwodzić. Poziomem absurdu nigdy go nie dogonimy. Niech się odbudowuje gdzie indziej, niech nawet wróci do reprezentacji ale o Wiśle niech już lepiej nic nie mówi. Ktoś podał mu rękę jak wracał z podkulonym ogonem a on dorabia ideologię o misji ratowniczej. Siano w głowie.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 04.01.2014 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 04.01.2014, 14:04
Lata minęły, a Patryka wypowiedzi niewiele się zmieniły...jak tak dalej pójdzie, to niedługo zabraknie trenerów, z którymi będzie mu po drodze...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Sevi
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 04.01.2014, 14:04
Ogarnij się Sharksik.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 04.01.2014, 14:21
No wlasnie ten problem ze nie ogarniam jak mozna na kims ferowac wyroki kompletnie nie znajac tej osoby. Przypierdalanie sie do kogos ze ma tatuz Reymana to jest normalne? Kim jeden z drugim jest zeby oceniac jego emocje zwiazane z tym faktem?
Bo tak naprawde huja wiecie po co i dlaczego sobie takie cos zrobil. I huja wiecie jakim jest czlowiekiem.
Do jaszczurki czy innego badziewia tez byscie sie przypierdalali ? Bo jak dla mnie to argumentow za tym ze sobie jednakzrobil Reymana jest wiele i dopiero bym pomyslal ze jest .......niety jak bym zobaczyl pajaka lub o zgrozo smierc.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 04.01.2014, 14:28
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Jedno zdanie w tym wywiadzie dla Dp najlepiej oddaje świat w oczach Małeckiego. Myślę, że szkoda się dalej nad nim rozwodzić. Poziomem absurdu nigdy go nie dogonimy. Niech się odbudowuje gdzie indziej, niech nawet wróci do reprezentacji ale o Wiśle niech już lepiej nic nie mówi. Ktoś podał mu rękę jak wracał z podkulonym ogonem a on dorabia ideologię o misji ratowniczej. Siano w głowie.
Które?
Moim zdaniem naprawdę razem z Kosą naprawdę pomogli nam wiosną i Wisła bardzo szybko z 12 miejsca dołączyła do bezpiecznego środka. To było o dwóch więcej ludzi związanych z Wisłą, a nie tylko z przelewami z Wisły (co w przypadku Genkova, Jaliensa itd. oczywiście wcale mnie nie dziwiło).
Upraszczasz... świat w oczach Małeckiego to choćby także to, że Wisła mu wisiała tyle, że gdyby nie miał sentymentu to bez wysiłku byłby w stanie narobić niezłego smrodu. Ja jeśliby pracodawca mi wisiał za pół roku to wypiąłbym na niego du.pę i potem wyciągnął od niego tą kasę przez sąd czy jakkolwiek. No chyba, że miałbym miliony,a piłką/pracą bym się bawił
@ kolega gdzieś tam wyżej
Jak zdanie o głosach można różnorako rozumieć to czemu od razu zaczynasz szyderę? Czy jest normalnym zachowaniem kibica szydera z jednego zdania wypowiedzianego przez odchodzącego zawodnika, który był w Wiśle naście lat, zdobył 3 MP (w tym 2 x był czołowym grajkiem)?
Ostatnio edytowane przez arti : 04.01.2014 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 04.01.2014, 14:30
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
No wlasnie ten problem ze nie ogarniam jak mozna na kims ferowac wyroki kompletnie nie znajac tej osoby. Przypierdalanie sie do kogos ze ma tatuz Reymana to jest normalne? Kim jeden z drugim jest zeby oceniac jego emocje zwiazane z tym faktem?
Bo tak naprawde huja wiecie po co i dlaczego sobie takie cos zrobil. I huja wiecie jakim jest czlowiekiem.
Do jaszczurki czy innego badziewia tez byscie sie przypierdalali ? Bo jak dla mnie to argumentow za tym ze sobie jednakzrobil Reymana jest wiele i dopiero bym pomyslal ze jest .......niety jak bym zobaczyl pajaka lub o zgrozo smierc.

"Gdyby nie mój powrót z Turcji, to Wisła byłaby na zakręcie i mogłaby nawet spaść do I ligi. Takie do mnie dochodziły głosy"

Ta wypowedz mi wystarczy żeby ocenić jakim człowiekiem jest Małecki.
Odpowiedz cytując
Janusz
Member

Od: 06.2013

Stary 04.01.2014, 15:01
Cytat:
Moim zdaniem naprawdę razem z Kosą naprawdę pomogli nam wiosną i Wisła bardzo szybko z 12 miejsca dołączyła do bezpiecznego środka.
To już wiem skąd go te głosy dochodziły.
Cytat:
świat w oczach Małeckiego to choćby także to, że Wisła mu wisiała tyle, że gdyby nie miał sentymentu to bez wysiłku byłby w stanie narobić niezłego smrodu.
Jasne licencji byśmy nie dostali, Ciupał by wymiękł.
Jeszcze dodajmy że gdyby nie Smuda, to Patryk by pomógł w zdobyciu ME...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 04.01.2014, 15:38
Pół poprzedniego składu podpisało kwity, w których zgadza się na wypłacenie kaski w późniejszym terminie....
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 04.01.2014, 17:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Słusznie prawisz.
Kolejny po Sobolu sukces duetu Smuda - Bednarz.
Akurat tutaj nie masz racji.
Duet ten się sprawdza i imho Smuda, patrząc na to co zrobił, ma prawo dobrać sobie piłkarzy wedle własnego 'widzimisię'.

BTW co za różnica czy Smuda nie mógł się dogadać z Małeckim czy Małecki ze Smudą? Jeśli nie umieją się dogadać to jeden musi odejść. Wolałbyś aby to był Smuda?

Brutalne ale na takich zasadach współpracy jest świat zbudowany...
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.01.2014, 17:54
Cóż można powiedzieć o Małeckim ?
Więcej gadał , niż grał .
Niech teraz "nawija" w Pogoni , choć wątpię ,by mu tam wierzono.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 04.01.2014, 18:54
Małecki powinien zadać sobie teraz sam przed lustrem słynne sakramentalne, lecz sparafrazowane pytanie, "kim ty (...) jesteś, Patryku?".
Szkoda, że to się tak wszystko skończyło. Małecki kiedyś naprawdę dobrze rokował i był jednym z nielicznych, którzy deklarowali silne przywiązanie do klubu. Jeszcze raz - szkoda.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Stary 05.01.2014, 09:32
Bleacher Report umieścił transfer Marcelo z PSV do Hannoveru wśród 50 najgorszych transferów 2013 roku http://bleacherreport.com/articles/1...of-2013/page/4

Z kolei Kicker uznał Brazylijczyka trzecim najgorszym obrońcą Bundesligi.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 05.01.2014, 09:37
Głowacki wrócił, Brożek wrócił, to może i Marcelo wróci?
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 05.01.2014, 11:30
Jakby Marcelo wrócił aachhh, chociaż wypożyczenie hmmm.. skoro tam jest najgorszy to niech wypożyczą go tam gdzie zrobił największy postęp,krok czyli WISŁA !
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 07.01.2014, 12:03
Według PS Darek Dudka rozmawia z Widzewem.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 07.01.2014, 15:37
Wreszcie, z prawdziwą radością, mogę przywitać Patryka Małeckiego w temacie "BYLI PIŁKARZE ....". Mam nadzieję, że już definitywnie, ostatecznie, nieodwracalnie
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 07.01.2014, 17:22
Jedenastka kumpli Kamila Kosowskiego (dużo Wiślaków):
http://www.weszlo.com/news/17828-Jed...dziwych_kumpli

Nie wiem czy było bo nie przypominam sobie. Wiem, że tutaj macie swoje zdanie o weszlo, ale artykuł to praktycznie 95% wypowiedzi Kamila.
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Stary 09.01.2014, 09:59
https://www.youtube.com/watch?v=KL0IgaW6d8E

Andy Rios w najlepszym meksykańskim klubie. Wydaje się jakby troszkę przypakował
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 09.01.2014, 11:49
Najlepszego Kaziu!
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 09.01.2014, 12:16
Rios gdyby otrzymał więcej szans Wiśle to myślę że byłby z niego pożytek

Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Stary 09.01.2014, 12:37
chodziło chyba o sumę odstępnego, tak ? Tak mi się kojarzy, że był dla nas za drogi Na żywo widziałem go tylko raz, w meczu z Polonią Bytom na Hutniku i moim zdaniem naprawdę się wyróżniał
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 09.01.2014, 20:17
Fredriksen kończy kariere
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...y_kariere.html
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Stary 10.01.2014, 00:12
ciekawe co to za oferta pracy
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 10.01.2014, 03:46
mistico napisał(a):Wyświetl post
chodziło chyba o sumę odstępnego, tak ? Tak mi się kojarzy, że był dla nas za drogi Na żywo widziałem go tylko raz, w meczu z Polonią Bytom na Hutniku i moim zdaniem naprawdę się wyróżniał
Bańka euro. To jednak troszkę za duzo było, choć miał potencjał. Ja jednak żałuje Cikosa bo za grosze i do "wychowania"
Ostatnio edytowane przez SharksiK : 10.01.2014 o godz. 03:48.
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Stary 10.01.2014, 08:21
niestety, nie oni pierwsi i nie ostatni ...
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Stary 10.01.2014, 09:31
Chyba nie było: Robert Maaskant ma nową pracę. Będzie trenerem boiskowym oraz asystentem głównego szkoleniowca w Columbus Crew: http://sport.interia.pl/transfery/ne...ew,nId,1086783
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 10.01.2014, 15:23
Chyba degradacja, czyż nie?
Jeszcze niedawno głównym trenerem był tam Robert Warzycha.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Stary 10.01.2014, 15:34
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Fredriksen kończy kariere
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...y_kariere.html
Najciekawiej, że w artykule raz piszą, że ma 32 lata, a raz, że 33, tymczasem ma 31
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 11.01.2014, 12:18
A tymczasem Jan Frederiksen zakonczył kariere
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.01.2014, 17:08
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Chyba degradacja, czyż nie?
Nie? Gdyby prowadził zespoły Bundesligi czy Premiership to może, ale ostatnio trenował zespoły z ekstraklasy, strefy spadkowej Eredivisie i Białorusi. Przy czym pod względem organizacyjno-sportowym można zaryzykować, że przejmował coraz lepsze

Niestety, ekstraklasa to syf, a Wisła organizacyjnie - burdel. W Columbus Crew przynajmniej nie będzie musiał się martwić przed treningiem, czy trawa na boisku skoszona i rozglądać się w trakcie żeby nie wdepnąć w psie gówno. I dobrze wiemy, że nie piszę tu o Białorusi...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów