The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.08.2019, 22:28. [III kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 05-08-2019, 18:00

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 02.08.2019, 06:37
Już w meczu z Lechią pojawiały się przebłyski coraz lepszej gry, być może na boisku zobaczymy Vukana. Mimo wszystko mam wrażenie, że jeszcze Trybiki Stolarczyka (tak wiem, brzmi to tak samo jak Ogórki Zdzisława, ale cóż...) nie zatrybiły do końca.

Rozum mówi: 1pkt, serce podpowiada, że pierwsze 3 pkt zostaną w tym sezonie w Krakowie.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 02.08.2019, 07:24
Powrót Vukana w tym momencie jest dla nas kluczowy. Oglądałem wszystkie sparingi w Myślenicach przed sezonem. I nasza gra wyglądała wtedy dobrze tylko wtedy w połowach, w których on grał. Większość akcji była rozrzucana przez niego, dlatego jego powrót jest dla nas kluczowy.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 02.08.2019, 10:03
Górnik ma być?
Ruch planuje do nas przyjechać w zorganizowanej grupie?

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 02.08.2019, 10:06
Trzeba w końcu coś strzelić i w końcu wygrać
Za tydzień Szczecin a po 4 meczach z 1-2 pkt to się może zacząć ciepło robic
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 02.08.2019, 10:33
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ciepło w jakim sensie?
Nasza liga jest taka świetna, że spokojnie możemy zimę zakończyć na ostatnim miejscu i zmobilizować się tylko na rundę wiosenną.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 02.08.2019, 11:13
Wrócił Basha, zdecydowanie łatwiej było nam rozegrać piłkę od tyłu. To dobry prognostyk, bo to może być klucz w najbliższym meczu, jeżeli będziemy potrafili mądrze operować piłką, spokojnie wychodzić z nią od własnej bramki.. to będzie zdecydowanie łatwiej nam wygrać z Górnikiem, Górnikiem który stracił serce drugiej linii. Stracili Żurkowskiego, stracili Gvillę. Czas najwyższy strzelić bramkę, u nas w domu powinno być nam łatwiej. Nie spodziewam się debiutu Chuci w podstawowej jedenastce, być może zamelduje się z ławki. Co do Vukana, fajnie byłoby gdyby zagrał od początku, ale to też traktuję z dużym zapasem i spodziewam się tej samej 11stki co w meczu z Lechią, z wyłączeniem napastnika. Jeżeli Paweł doszedł do zdrowia to wolałbym, aby on wyszedł z przodu zamiast Krzyśka.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.08.2019, 12:44
Jeżeli komuś po czterech kolejkach zrobi się ciepło to jest idiotą. Tyle, nie ma o czym dyskutować, to jest fakt.
Jak po czterech kolejkach poprzedniego sezonu wyglądała Cracovia? Jak wyglądała po siedmiu?
Albo Wisła - jak weszła w poprzedni sezon?

Ja mam wrażenie, że wiele osób nie sięga myślą dalej niż kolejkę do tyłu.

Wiesz co się stanie jak po czterech meczach będziemy mieli 2 punkty? Za przeproszeniem - gówno, możemy potem zdobyć mistrzostwo, awansować do pucharów, dostać się do ósemki...

My nawet jeszcze nie skompletowaliśmy składu, na bank podstawowy po 10 kolejkach będzie się różnił od obecnego, pewnie sporo.

Bawi Cię nakręcanie sztucznej paniki?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 02.08.2019, 12:51
Nie chodzi o panikę
Właśnie przez to że nasza liga jest jaka jest to jak ktoś wpada w passę porażek to ciężko się z niej potem wyrwac
Dajesz przykład sąsiadki ok ale na przeciwnym biegunie masz Sosnowiec
Na wiosnę grali znosnie skład wzmocnili a się z dołu wygramolic nie zdołali
Zdaje sobie sprawę że stan lunktowy po 4 kolejkach niewiele znaczy dla tabeli na koniec
Ale na nerwowa atmosferę czy frekwencję wpływ już mieć może i tylko o to mi chodzilo
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.08.2019, 13:17
Nie chodzi o panikę
Właśnie przez to że nasza liga jest jaka jest to jak ktoś wpada w passę porażek to ciężko się z niej potem wyrwac
Dajesz przykład sąsiadki ok ale na przeciwnym biegunie masz Sosnowiec
Na wiosnę grali znosnie skład wzmocnili a się z dołu wygramolic nie zdołali
Zdaje sobie sprawę że stan lunktowy po 4 kolejkach niewiele znaczy dla tabeli na koniec
Ale na nerwowa atmosferę czy frekwencję wpływ już mieć może i tylko o to mi chodzilo
Sosnowiec spadł nie przez złą atmosferę, tylko przez parodię w obronie. Ich rekordu straconych bramek chyba nikt już nie przebije...
Dodajmy, że o utrzymanie walczyli do samego końca.

Proponuje żebyśmy my, kibice nie robili nerwowej atmosfery i będzie dobrze.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 02.08.2019, 14:35
Dobra okazja na zdobycie trzech punktów.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 02.08.2019, 15:36
Oni bez porażki my bez zwycięstwa - wychodzi wygrana Wisły. Dla mnie Górnik walczył będzie o utrzymanie, w zeszłym sezonie widać było różnice jaką robił im Żurkowski - bez niego byli zdecydowanie słabsi
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 02.08.2019, 15:48
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Oni bez porażki my bez zwycięstwa - wychodzi wygrana Wisły. Dla mnie Górnik walczył będzie o utrzymanie, w zeszłym sezonie widać było różnice jaką robił im Żurkowski - bez niego byli zdecydowanie słabsi
W sumie ma to sens.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 02.08.2019, 18:47
Żal byłoby nie wygrać z tak osłabionym Górnikiem na własnym terenie. Mam przeczucie, że łatwo ich ogramy.

2-0 Brożek Boguski

[20/39]
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.08.2019, 09:01
U siebie musimy punktować, tym bardziej z takimi drużynami.

Liczę na błysk Silvy i chociaż minimalna wygrana.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 03.08.2019, 09:57
Wedlug mnie wyjdziemy składem, Buchalik, Sadlok, Klemens, Janicki, Niepsuj, Basha, Wojtkowski, Boguski, Mak ,Savicevicz, Silva. Ciekawie się zrobi jak Kuba i Chuca będą gotowi do gry,ale to akurat dobrze,bo będzie większa rywalizacja. Co do meczu stawiam 4-1 (Wojtkowski, Mak,Silva )
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 03.08.2019, 16:57
3-1

Maszyna ruszy do przodu w tym meczu!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.08.2019, 22:17
W żadnym meczu tej kolejki nie wygrał gospodarz.
Może czas coś z tym zrobić?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Pepinho
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 05.08.2019, 08:36
Jak nie teraz to kiedy? brak zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu będzie nie tylko porażka sportową ale zespół mentalnie może przez dłuższy czas pozostać w kryzysie.
Z przeciwnikiem takim jak Górnik trzeba zagrać o pełną pulę. Jestem ciekawy jak spisze się nasza obrona mająca za zadanie powstrzymanie Angulo i Jimeneza.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Stary 05.08.2019, 11:03
Jak nie teraz, to w może w kolejnej kolejce. Bez ciśnienia, ważne by było widać poprawę gry, wyniki i punkty przyjdą same.

Cytat:
brak zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu będzie nie tylko porażka sportową ale zespół mentalnie może przez dłuższy czas pozostać w kryzysie.

Kibice sukcesu na forum czy tt mogą się załamać i zacząć siać panikę, piłkarze będą dalej robić swoje.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 05.08.2019, 11:11
czy Chuca bedzie chociaż w kadrze?
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
MiroPL
Member

Od: 09.2010

Stary 05.08.2019, 12:32
Osobiście jestem za tym aby wygrała Wisła ale mam złe przeczucia, że wygra Górnik lub będzie remis.
Co do samego sezonu niestety również bardzo sceptycznie jestem nastawiony i jakoś realny cel widzę pierwszą 8.

Obym na koniec był zaskoczony pozytywnie i to nie jest sianie paniki, tylko bardziej zawiedzenie poprzednimi sezonami.
Socios Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.08.2019, 13:22
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Żal byłoby nie wygrać z tak osłabionym Górnikiem na własnym terenie. Mam przeczucie, że łatwo ich ogramy.

2-0 Brożek Boguski
a to kogo tam u nich brakuje

U nas skład z ostatniego spotkania, spodziewam sie .... zarówno 3-0 jak i 0-3.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków

Stary 05.08.2019, 15:01
Maine_Coon napisał(a):Wyświetl post
czy Chuca bedzie chociaż w kadrze?
Nie został zgłoszony do rozgrywek ligowych, więc nie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.08.2019, 15:04
Toeju napisał(a):Wyświetl post
Nie został zgłoszony do rozgrywek ligowych, więc nie.
hmmm....
Cytat:
Oczywiście sporo pozytywnej nadziei wlało w serca kibiców sprowadzenie z Hiszpanii pod Wawel Víctora Moyę Martíneza, czyli mówiąc krótko - Chuki, ale trener Stolarczyk dobitnie dał do zrozumienia, że z "marszu" zawodnik ten miejsca w składzie nie otrzyma. Tak stało się wprawdzie z naszym innym nowym zawodnikiem, a mianowicie z Jeanem Carlosem, ale w tym przypadku Stolarczyk zamierza wprowadzać Hiszpana do zespołu stopniowo. Na jego debiut można jednak dziś liczyć i dla części kibiców może to być mały magnes, aby stawić się na Reymonta.
To jak to jest w końcu?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 05.08.2019, 16:54
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a to kogo tam u nich brakuje

U nas skład z ostatniego spotkania, spodziewam sie .... zarówno 3-0 jak i 0-3.
Środka pola? Żurkowski to był ich motor napędowy w tamtym sezonie.

[20/39]
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.08.2019, 18:50
Oj Krzysiu Krzysiu....Dlaczego!!!! Ku...wa

AAAA Chuca
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 05.08.2019, 20:07
Drzazga musi poćwiczyć nad wykończeniem bo to była masakra. Chuca i Vukan bardzo dobre wejścia, da się? Da. O dziwo Klemenz wyrasta nam na solidnego obrońcę Co do samej gry to oczy krwawiły, ale mam nadzieję, że wraz z powrotem kuby, vukana i wejściem chuci w zespół będzie tylko jeden. Czekamy na napadziora i info o Bashy.

ps. Brożek długa młodość
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 05.08.2019, 20:09
Dzisiejszy mecz dobitnie pokazał jak ważny i niezbędny jest w naszej grze Savicevic. Bez niego, nie ma nikogo w środku kto jest w stanie minąć rywala czy zagrać podanie między linie, który przyspieszy grę.

Duży plus na Brożka, poprzepychał obrońców Górnika jak juniorów i jakby nie patrzeć rozdał dzisiaj trzy asysty. Nie jego wina, że Drzazga dwóch nie strzelił.

Wynik idzie w świat. Nikt nie będzie za chwilę pamiętał, że to był typowy mecz na remis z sytuacjami z obydwu stron.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.08.2019, 20:28
Fajnie, że graliśmy do końca i że udało się wygrać.

Z czasem gra będzie pewnie lepsza, bo zgranie + powroty po kontuzjach. Mam nadzieję, że odejście Sobolewskiego nie odbije się za bardzo na zespole.

Myślę, że potrzebujemy grać dwoma środkowymi pomocnikami, a może nawet trzema i wtedy cofniętym Bashą i nieco bardziej wysuniętymi Chucą i Savicevicem. To mogłoby wypalić. W tych pierwszych meczach środek nie dawał sobie rady, ale to nie jest tajemnicą i jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę luki w kadrze. Byle tylko nie przejść na system, który nas stale okaleczy w tym miejscu pola.

Liczę na dziesiąte już chyba odrodzenie Burligi, bo Niepsuj za dużo psuje.

Wasilewski zaliczył aż taki zjazd, że Janicki jest od niego lepszy?

Klemenz zaskakująco dobrze.

Sadlok bardzo niedokładny. To już kolejna runda. Co się z nim stało?

Miło popatrzeć na Brożka, który w kluczowych momentach umie się przepchnąć, zastawić się czy podać. Profesor. A i biega jakoś szybciej i więcej niż rok-dwa lata temu.

Drzazgi bym nie krytykował. Ma swoje ograniczenia, ale stara się zrobić krok naprzód, rozwinąć się i to widać. Wychodził do piłek, fajnie sobie zgrał głową wcale nie taką łatwą piłkę, w akcji ze słupkiem zachował się ok. Ten lob rzeczywiście bez sensu, ale to skutek tego, że jest pod formą i wybity z rytmu. Zdarza się.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów