The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.06.2019, 16:23
Nic nie wiedział a dodatkowo Święty człowiek, po hospicjach i szpitalach tylko jeżdził....
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 10.06.2019, 16:53
Mocna osoba z SKWK szefem Socios. To chyba jakiś matrix. Dawać zapisujcie się wpłacajcie po parę stów miesięcznie. Naprawdę nikogo innego nie było?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 10.06.2019, 17:02
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Nic nie wiedział a dodatkowo Święty człowiek, po hospicjach i szpitalach tylko jeżdził....
sam przecież mówił, no skąd mógł wtedy wiedzieć, że tak się potoczy kariera osób z którymi czasem się widywał

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 10.06.2019, 17:06
Armin napisał(a):Wyświetl post
Mocna osoba z SKWK szefem Socios. To chyba jakiś matrix. Dawać zapisujcie się wpłacajcie po parę stów miesięcznie. Naprawdę nikogo innego nie było?
Cała kasa wpłacona przez Nas poszła w dobre ręce więc po co konfabulujesz? Na walnym było Nas 110 osób! Gdzie była reszta zwłaszcza tych którzy najbardziej się oburzają że ktoś był w SKWK? Wybieraliśmy członka zarządu - każdy mógł się zgłosić! Czemu Cie nie było? Prezes Witek zaproponował koleżankę i nie było żadnego kontrkandydata więc łatwo wygrała. Wiesz dlaczego Bo każdy do wczoraj mając wgląd w finanse i działalność Socios nie miał do czego się przyczepić. I wiesz co? Dziś też nie ma ...
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 10.06.2019, 17:22
nero napisał(a):Wyświetl post
Te odpowiedzi Piotra Leśkiewicza w gazecie zalatują taką Marzenką, gdy tłumaczyła się po filmie w Super Wizjerze.
Nie wiedziałem, chcieliśmy dobrze, skąd mogliśmy wiedzieć.
Różnica jest taka, że Marzenka miała się z czego tłumaczyć, Piotrek nie ma i jest to żenujące że w ogóle musi to robić. Bo jakie są zarzuty? Był w skwk! I to dwa lata temu. Wielkie przestępstwo!
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 10.06.2019, 17:44
@armin, wisnia to jest kurestwo co piszecie.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 10.06.2019, 17:48
Kto nie stał na jednym sektorze z rekinami niech pierwszy rzuci kamień
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.06.2019, 17:54
Armin napisał(a):Wyświetl post
jakim stary ale krew mnie zalewa jak czytam takie posty.........a że takie janusze nazywają się kibicami Wisły
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 10.06.2019, 18:05
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Różnica jest taka, że Marzenka miała się z czego tłumaczyć, Piotrek nie ma i jest to żenujące że w ogóle musi to robić. Bo jakie są zarzuty? Był w skwk! I to dwa lata temu. Wielkie przestępstwo!
Nie wnikam w szczegóły, nie mi to oceniać czy ma się z czego tłumaczyć czy nie. Zauważyłem po prostu podobieństwa w tym wywiadzie i tyle.

Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 10.06.2019, 18:14
Nero, czy Ty dasz, sobie reke obciac za wszystkich swoich znajomych i tego co zrobia w przyszlosci?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 10.06.2019, 18:21
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Nero, czy Ty dasz, sobie reke obciac za wszystkich swoich znajomych i tego co zrobia w przyszlosci?
Jak widać na przykładzie Pana Witolda, są w naszym środowisku jeszcze ludzie na poziomie, zaangażowani, którzy mają innych znajomych niż ludzi umoczonych i ze złą reputacją.

Z drugiej strony nie ma co się dziwić, większość ludzi angażujących się będą się znać z SKWK i rekinami, to zapewne jest nie do przeskoczenia.

Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 10.06.2019, 18:29
Gdyby nie Wisła, mój klub od zawsze i na zawsze, nic nie łączyłoby mnie z większością z Was, politycznie jestem od Waszych poglądów odległy o całe galaktyki, nie jestem w Socios - i opowiem Wam, jak sprawa nowego prezesa wygląda z mojej perspektywy, z bardzo lewego sektora.

Otóż z mojej perspektywy sprawa ta wygląda na klasyczną antywiślacką nagonkę.

Czy ten Leśkiewicz ma jakieś zarzuty? Toczy się przeciwko niemu jakieś śledztwo? Rozumiem, że nie, bo red. Jadczak albo jakiś inny Fortuna by to wyciągnął.

Leśkiewicz był w SKWK w roku 2016, być może się z SKWK indentyfikował. W roku 2016. Problemem byłoby, gdyby się identyfikował z SKWK w roku 2018 - wtedy gdy już powszechnie było wiadomo, że to organizacja rządzona przez działających na szkodę Wisły przestępców.

Najważniejsze: są jakieś zarzuty do transparentności działań Socios? Ktoś wynosi kasę w reklamówkach albo wytransferowuje ją za "usługi consultingowe"? NIE MA takich zarzutów, wszystkie rozliczenia są publicznie dostępne.

Zobaczcie: w tej sprawie nie ma cienia dowodu, który by świadczył przeciwko Leśkiewiczowi. Jego nawet nie ma za bardzo o co oskarżyć!!!

Na koniec rada dla tych, którzy nie ufają nowemu prezesowi: patrzcie mu na ręce. On się nie obrazi. Ale nie przekreślajcie człowieka za to, że w 2016 robił coś, co najwyraźniej nie było wtedy ani prawnie, ani etycznie podejrzane.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 10.06.2019, 18:37
Witek to byl blue print prezesa socioc. Jednak zapewne tez by nie reczyl za wszystkich ze, swojego kregu na x lat w przod.

No i wlasnie dochodzimy do sedna, ludzie ktorzy maja wiedze o klubie, bawili sie w organizacje czegokolwiek wokol klubu w wiekszosci beda miec przeszlosc wokol niezbyt ciekawym z perspektywy czasu organizacji.

Czy np. Wislocki jest taki czysty jak lza. No nie jest.

Dlatego, lawka jest krotka i trzeba isc na kompromisy. Zreszta to my w gruncie rzeczy jestesmy wladza i jest nas 1663.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 10.06.2019, 18:44
Ty sam zalatujesz nero - sorry ale Jadczak przedstawił klasyczna manipulacje - a Piotrek niech się tłumaczy. Jak wyglada klasyczna manipulacja Jadczaka ? Ot tak zestawiamy kilka faktów z życia człowieka - Piotrek był członkiem SKWK - prawda, brał udział w zebraniu członków - prawda, pisał na Fb z Dukatem - prawda został prezesem socios - 4 fakty podlane lekko sosem insynuacji - był w SKWK (nie podal Jadczak kiedy) i znał się z Dukatem znaczy kradł z nim a zebranie to wręcz tajne z sharksami (dowód kiedy i jak nie został przedstawiony) wychodzi równanie skoro Piotr był w SKWK znał Dukata to jest zamieszany w upieprzanie Wisły.
Jak bardzo łatwo zrobić taka manipulacje ? Proszę bardzo. Skoro red. Jadczak blisko współpracował z panem Rafałem Biegunem między innymi w 2018 r przy tworzeniu słynnego już reportażu (fakt),skoro Pan Rafał Biegun kilka miesięcy temu stwierdził ze zebrane przez niego pieniądze na słynne seicento w ramach zbiórki publicznej musiał przekazać na konto bliskiej mu osoby (fakt) to wychodzi na to ze red. Jadczak brał udział w zagarnianiu tych pieniędzy... Są fakty i powiązania i jest wniosek - krótko i na temat
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 10.06.2019, 18:44
MB1906 - czyli jak w polityce i wszędzie, nazwiska te same tylko organizacje inne
Niestety nie do przeskoczenia. Rzadko ktoś z zewnątrz chce się bawić, na ogół ciągle kręcą się te same nazwiska w danym miejscu.

Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 10.06.2019, 18:57
Nie srajcie żarem, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Większość osób która nigdy na takowym była nie ma zielonego pojęcia na jakiej zasadzie odbywają się walne zgromadzenia - a czepiając się mocnych szczegółów każde walne wygląda inaczej, nawet jeśli zatwierdzony porządek obrad stanowi co innego. A działanie Stowarzyszenia w ogóle jest już czarną magią. Nie dziwcie się więc że osoby spoza Socios mogą być zaniepokojone.

Sam nie jestem w Socios więc dla większości z Was będzie to pewnie czcze gadanie, ale patrząc przez pryzmat ostatnich lat, jednocześnie nie mając praktycznie w ogóle czasu dla siebie nie jestem w stanie poświęcić się członkostwu w sposób dla mnie wystarczający. Jednak zdarzyło mi się działać w stowarzyszeniu o podobnej na pierwszy rzut oka strukturze, nawet odbyłem pełną kadencję jako członek zarządu. I powiem Wam moi mili kilka rzeczy które z miejsca rzucają mi się w oczy.

1. Ciężko jakkolwiek zaprzeczyć temu, że wizerunkowo dla Socios jest to delikatny strzał w stopę. Nie chciałbym nic ujmować panu Leśkiewiczowi i nie mam takiego zamiaru, ale ta sytuacja tylko pokazuje jak dużo oczu ciągle jest skierowanych na środowisko wokół Wisły Kraków. To się klika, powoduje rozgłos - nikt wprost nie zarzuca powiązań, ale wystarczą takie sugestie żeby znów o paru dziennikarzach było głośno.
2. Osobiście uważam że nie ma co srać żarem, ale jednak wyciągnąć z tego wnioski. Tak jak wspominałem, nie chciałbym ujmować panu Leśkiewiczowi, tak samo nie chciałbym również ujmować nikomu z Socios - ale jednak prezes jest osobą na świeczniku. Zgodnie z rozdziałem IV pkt 48 Statutu Socios (to jest naprawdę bardzo fajny dokument, polecam lekturę każdemu) zarząd na wewnętrznym zebraniu zarządowym wybiera za jakie funkcje odpowiada poszczególny członek zarządu. W takim wypadku zamiast na stanowisko prezesa można było pana Leśkiewicza (i każdego z przeszłością która może stawać w gardle niektórym pismakom) nominować na VP, powiedzmy że taka udawana szara eminencja
3. Warto też zauważyć że Prezes w stowarzyszeniu nie jest władzą absolutną. Nad działaniami zarządu pieczę sprawuje Komisja Rewizyjna, czyli tłumacząc na prosty język - taka banda upierdliwców których zadaniem jest patrzeć przez całą kadencję na rączki zarządowi. Jeśli komisja jest "zdrowa" to bezpośrednio gwarantuje zdrowie całej organizacji

I najważniejsze - Najwyższą władzą Stowarzyszenia jest Walne Zgromadzenie. Nie prezes. Więc nie ma co srać żarem, tak jak mówię. I wcale nie trzeba czekać do kolejnego Walnego zwyczajnego. Tutaj znów posłużę się Statutem Socios - znów rozdział IV, pkt 35:
"Walne zgromadzenie nadzwyczajne może się odbyć w każdym czasie i jest zwoływane przez zarząd:
1. Z jego inicjatywy
2. Na wniosek Komisji Rewizyjnej
3. Na wniosek co najmniej 1/3 ogólnej liczby członków zwyczajnych Stowarzyszenia
"

Jeśli więc coś złego będzie się dziać, KR'ka będzie spać, zarząd hulać jak za swoje - 1/3 członków, odpowiednio spisana uchwała i mobilizacja obecności na Walnym. Tylko tyle, nic więcej.

Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 11.06.2019, 08:06
Ja to juz nawet nie będę się powtarzał .Wizerunkowy strzał w stopę.To co mozolnie budowaliście przez rok jedną decyzją zniszczycie.Przeciez wam pismaki żyć nie dadzą i nie ma się co łudzić że rozejdzie się to po kościach
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 11.06.2019, 08:29
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ja to juz nawet nie będę się powtarzał .Wizerunkowy strzał w stopę.To co mozolnie budowaliście przez rok jedną decyzją zniszczycie.Przeciez wam pismaki żyć nie dadzą i nie ma się co łudzić że rozejdzie się to po kościach
Budowaliście ? czyli czemu ktoś kto nie jest w Socios baa nawet nie miał w planach tego i widząc po wielu komentarza i na forum i na TT takich ludzi jest mnóstwo a jednak chcą pouczać Socios ?

Ile ludzi jest gotów w dzisiejszym świecie poświecić swój prywatny czas ? A tutaj zarówno Piotrek, Joanna, Witek i Robert przez ostatnie miesiące poświecili go więcej niż reszta razem - najłatwiej jest rzucić 5 dyszek i ukoić swoje sumienie.
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Stary 11.06.2019, 09:30
Ja tam tego Leśkiewicza nie znam,pewnie fajny gość i dużo dla Socios zrobił ale jak sie jest na świeczniku to trzeba pamiętać że ludzie są w stanie wyciągnąć na wierzch wszystkie wpadki z życia.Ja dla tego do stowarzyszenia nie należę bo nie po drodze mi z ludżmi którzy bronili starego układu.Choć doceniam to co teraz robią i sam jakąs kasę na Socios wpłacałem.Tylko zrozum tu nie chodzi o to co ja czy ty o tym myślisz ale o to jak podejdą do tego dziennikarze i kibice którzy nie są w temacie
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Stary 11.06.2019, 10:03
Spoko, tylko weź pod uwagę fakt, że na ten chwile aktywnych członków jest kilku. I bez tych ogarniaczy Socios może tylko gromadzić kasę... Nie ma na tą chwilę innych którzy mogli by to ogarniać...
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.06.2019, 10:18
Pablito napisał(a):Wyświetl post
Budowaliście ? czyli czemu ktoś kto nie jest w Socios baa nawet nie miał w planach tego i widząc po wielu komentarza i na forum i na TT takich ludzi jest mnóstwo a jednak chcą pouczać Socios ?

Ile ludzi jest gotów w dzisiejszym świecie poświecić swój prywatny czas ? A tutaj zarówno Piotrek, Joanna, Witek i Robert przez ostatnie miesiące poświecili go więcej niż reszta razem - najłatwiej jest rzucić 5 dyszek i ukoić swoje sumienie.
Otoz ja uporzadkuje Ci tok myslenia innych osob.

1) Czesc ludzi (w tym i ja) nie zapisala sie do Socios z prostego powodu - albo chciala poczekac chwilke co z tego wyniknie w przyszlosci,albo tez jest ostrozna w oglaszaniu kolejnego stowarzyszenia zbawca Wisly. Bo wczesniej jedno stowarzyszenie jakos tak dziwnie z ta Wisla wspolprace skonczylo,pamietasz ? Czy masz juz tak krotka pamiec ?

2) JA nie zapisalem sie do Socios jednak PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO,ze widzialem jaka czesc ludzi tam bedzie przynalezec - calkowicie bezrefleksyjna,fanatyczna w pogladach na rozne tematy,nie widzaca problemow tam,gdzie bylo je widac jak na dloni itd.,itp.
Z czescia z nich bylo jak z tymi Niemcami z drugiej Wojny Swiatowej,co to byli w wojsku,a pozniej okazalo sie,ze wszyscy dziwnym trafem grali w orkiestrze frontowej...

3) Nikt nie chce pouczac Socios. Wrecz przeciwnie,to Socios chce pouczac nas,a to,ze nie mozemy miec opinii,a to,ze opinie czy dzialanosc ich Zarzadu (!) w przeszlosci nie bedzie rzutowac na Wisle teraz i w przyszlosci,ze ludzie nie moga uwazac,ze Jadczak robi dobra robote i od tego jest,zamiast tego powinni uwazac,ze Jadczak to "osiolek" jak wyrazil sie o nim "nasz" (?) "kolega" () serek. A wyrazal sie rowniez nieco mniej oglednie.
Przy okazji - wiekszosc wislakow,ktora tak potepia Jadczaka za kazdym razem,kiedy napisze cos - ich zdaniem - nieprzychylnego o Wisle,radosnie lajkuje wszystko,co Jadczak - slusznie - napisze o bezsensownych wycieczkach kibicow sasiadki w kierunku Wisly. Innymi slowy wtedy Jadczak jest ok,a normalnie jest "be".

4) Nikt nie ma watpliwosci co do Witka Ekielskiego - facet pokazal i na forum,i w zyciu,ze jest godny zaufania. To,ze chce poswiecic to zaufanie bo zna kogos niespelna rok,to pokauje mi,ze Socios nie udzwignelo jednego z moim zdaniem waznych zadan - stworzenia pozytywnego mechanizmu doboru kadr. Ale to nie moja sprawa. Jesli i Ty piszesz arogancko o tym,ze ktos chce pouczac kogos,albo ze najlatwiej jest komus rzucic kilka dyszek - to okazujesz ta pogarde,ktora to forum od lat dyszy w stosunku do tzw. piknikow i w ogole ludzi normalnych. Wsrod nich jest sporo studentow czy biedniejszych ludzi,czasem nawet niepelnosprawnych,i dla nich kilka dyszek to sporo. Gdyby Wisla miala normalnych ludzi wczesniej w zarzadzie,to te kilka dyszek nie doprowadzilyby do stanu,w jakim znajduje sie dzisiaj. A jednak wiekszosc tych geb,ktore kasaly tu wszystkich krytkujacych Zarzad na forum nawet w czasach,kiedy dla wiekszosci jasne bylo,ze cos jest gleboko nie tak,wiekszosc tych geb dzisiaj rozkwita i siega po ordery i zaslugi,mowiac obrazowym jezykiem. Nikt im tego przesadnie nie wypomina,kazdy zasluguje na druga szanse,ale odrobina przyzwoitosci nikomu nie zaszkodzi.

Sorry,kolego,ale czyjs prywatny czas nie jest zadnym poswieceniem - nie chcesz,nie pracuj dla klubu. Chcesz - pracuj. Nie widze jednak problemu,aby wielu,wielu innych,jak i ja,mialo z tego powodu wyrzuty sumienia. Wspomagamy wydatnie Wisle nie od wczoraj,i nie masz prawa wartosciowac czyjejs pomocy.
Nie Ty.

Socios nie bylo w stanie uratowac samo Wisly. Jadczak wydatnie pomogl w demaskacji tego,co zlego dzialo sie w Wisle.Dzisiaj nie dostaje nawet odrobiny kredytu zaufania od czesci Wislakow,wsrod ktorych - jakiez zdziwienie - przoduja ci,ktorzy mu takze kiedys nie ufali. Dla mnie to klasyczny przyklad schizofrenii pogladow. Ludzie,ktorzy cierpia na ta przypadlosc nie powinni miec eksponowanych miejsc w Socios. Socios zrobia co zechca,ale tu sprawa dotyczy wyznaczania standardow,ktore powinny byc - moim zdaniem - szczegolnie wysokie.

I zeby nie bylo - doceniam to,co do tej pory dzialanosci Socios zrobili,w tym i inkryminowane osoby Prezesa i v-ce Prezesa. Ale chodzi o standardy. Zobaczymy jak to sie rozwinie. Zapewne czesc osob napisze,ze to spisek...
Powód: sorry za literowki
Ostatnio edytowane przez wyar : 11.06.2019 o godz. 10:30.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 11.06.2019, 10:52
Podpisuję się pod tym.
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Stary 11.06.2019, 10:55
widzisz i ty się przywalasz do rzeczy, które w Socios działają inaczej:

1. Każdy PLN jest rozliczany, na wszystko masz sprawozdania - nie podoba cię raport anulujesz płatność
2. I widzisz tutaj to ty "kolego" mnie oceniasz jako: " calkowicie bezrefleksyjna,fanatyczna w pogladach na rozne tematy,nie widzaca problemow tam,gdzie bylo je widac jak na dloni". A ja pomimo tego, że nie mam za dużo czasu byłem na obu walnych, przeglądam dokumenty i analizuje to co dotychczas zarząd zrobił - i widzę tu kawał dobrej roboty nawet jeśli nie widziałem w koncercie jakiegoś wielkiego add value.
3. Zupełnie na odwrót ja tu widzę, że jest bardzo dużo ludzi którzy w Socios nie są a pouczają kto może być a kto nie w zarządzie.
4. I po raz kolejny zarzucasz mi coś z czym się absolutnie nie zgadzam - ja tu podkreślam fakt, że jest sporo ludzi którzy płacą 50pln i uważają, że mają większy wpływ a nie będą poświecać swojego czasu który tej organizacji jest bardziej potrzebny.

I tu się mylisz "Kolego" ty możesz oceniać nieznanych ci ludzi z zarządu tak ja mogę oceniać ludzi nie będących w Socios a mówiących kto może w organizacji działać a kto nie. I po raz kolejny pokazujesz, że nie rozumiesz faktu, że przy 1600+ osób płacących wcale nie ma za dużo takich, którzy dla Wisły chcą pracować. Wisłocki był dużo bliżej poprzedniej ekipy niż Piotrek a jakoś jemu tego nie wyciągają.

Jadczakowi nie zależy na Wiśle tylko na pozycji mistrza detektywistyki i jego ego.

Piszesz, że doceniasz a mi się wydaj, że jednak nie doceniasz skoro jednym tweetem Jadczak niszczy wizerunek wice prezesa.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 11.06.2019, 11:53
Pablito napisał(a):Wyświetl post
widzisz i ty się przywalasz do rzeczy, które w Socios działają inaczej:

1. Każdy PLN jest rozliczany, na wszystko masz sprawozdania - nie podoba cię raport anulujesz płatność
2. I widzisz tutaj to ty "kolego" mnie oceniasz jako: " calkowicie bezrefleksyjna,fanatyczna w pogladach na rozne tematy,nie widzaca problemow tam,gdzie bylo je widac jak na dloni". A ja pomimo tego, że nie mam za dużo czasu byłem na obu walnych, przeglądam dokumenty i analizuje to co dotychczas zarząd zrobił - i widzę tu kawał dobrej roboty nawet jeśli nie widziałem w koncercie jakiegoś wielkiego add value.
3. Zupełnie na odwrót ja tu widzę, że jest bardzo dużo ludzi którzy w Socios nie są a pouczają kto może być a kto nie w zarządzie.
4. I po raz kolejny zarzucasz mi coś z czym się absolutnie nie zgadzam - ja tu podkreślam fakt, że jest sporo ludzi którzy płacą 50pln i uważają, że mają większy wpływ a nie będą poświecać swojego czasu który tej organizacji jest bardziej potrzebny.

I tu się mylisz "Kolego" ty możesz oceniać nieznanych ci ludzi z zarządu tak ja mogę oceniać ludzi nie będących w Socios a mówiących kto może w organizacji działać a kto nie. I po raz kolejny pokazujesz, że nie rozumiesz faktu, że przy 1600+ osób płacących wcale nie ma za dużo takich, którzy dla Wisły chcą pracować. Wisłocki był dużo bliżej poprzedniej ekipy niż Piotrek a jakoś jemu tego nie wyciągają.

Jadczakowi nie zależy na Wiśle tylko na pozycji mistrza detektywistyki i jego ego.

Piszesz, że doceniasz a mi się wydaj, że jednak nie doceniasz skoro jednym tweetem Jadczak niszczy wizerunek wice prezesa.
1) Nie rozumiem o co chodzi. I co z tego ze widze raporty i moge anulowac platnosci ? Naprawde prosze rozszerz to troche - bo ani to odpowiedz do tego co napisalem,ani chyba jakas przygana... Ze Socios dziala teraz tak a nie inaczej - wiem. Tzn.,ze nie moze dzialac inaczej w przyszlosci ? Naprawde ? Acha...

2) Musisz czytac ze zrozumieniem. Napisalem wyraznie CZESC,a nie wszyscy. Rozumiesz ? Jesli uwazasz,ze odnosilo sie to do Ciebie - trudno. Ale to TY tak uwazasz,ja nie.

3)My nie mamy wplywu na zarzad Socios,ale mamy swoja opinie. Jesli uwazasz ja za bledna,mozesz pociagnac to dalej - zapros Sarapate,Dukata i Miska do wspolnej pracy w Zarzadzie Socios a po krytyce udawaj,ze my kogos pouczamy. Dodatkowo wraz z kolega V-ce Prezesem nazywaj dziennikarzy np. "....am"i. Kto bogatemu zabroni,co nie ?

4) Kompletnie nie interesuje mnie,co tej organizacji jest potrzebne,ale jest oczywiste,ze najbardziej potrzebne jej sa pieniadze. Ale Ty nalezysz do Socios chyba po to,zeby "nalezec do Socios" a nie ratowac Wisle. A ja o tym pisze - kazde 50 zl jest bardziej potrzebne czy Socios czy Wisle - a nie jej Zarzad,ktory zawsze mozna zmienic,sprofesjonalizowac,slowem znalezc zawsze rozwiazanie tak,aby pozniej przedziwnym moralnie szantazem ("bo ja poswiecam prywatny czas!") nie szafowac na lewo i prawo jako koronym argumentem dla poparcia ludzi,ktorzy tego poparcia sa niegodni. Tylko tyle i az tyle.

Niestety,"Kolego",trafiasz kula w plot.

Nikt nie pisze,ze czesc obecnego Zarzadu nie moze dzialac w Socios. Pokaz jeden tweet Jadczaka,lub kawalek mojego tekstu,gdzie tak piszemy. Piszemy tylko,ze jesli wchodza do Zarzadu,to standardy wobec takich czlonkow powinnny byc wyzsze. I te standardy nie wynikaja li tylko z ich wczesniejszych powiazan,ale tez z zachowan,umiejetnosci krytycznego myslenia,pewnej dozy refleksji,umiejetnosci reprezentownia organizacji na zewnatrz,itd.itp. W dizisejszym swiecie gdzie social media dominuja,czy tego chcesz czy nie,ma ogromne znaczenie,czy piszesz per"....o" do dziennikarza,czy nie. W dizisjeszym swiecie dla ludzi bedzie zawsze podejrzane,ze byles gdzies blisko jakiejs organizacji,ktora pozniej szkodzila klubowi. Wislocki tez tam byl i tez mu to wyciagnieto,ale kilku ludzi o ile wiem oczyscilo go z wszelkich zarzutow,zrobili to o ile wiem,takze dziennikarze. Socios maja wplyw na Wisle. To wiec czyni nas jak najbardziej odpowiednimi do zabierania glosu w tej sprawie,do posiadania opinii. Dzisiaj sa niemal wzorowi - ale jutra nie znamy.

I wlasciwie moglbym sie rozpisac bardziej - ale po co tlumaczyc cos oczywistego.Pod koniec wiec zaczalem sie zastanawiac - czy Ty takze naprawde nie nalezysz do tych bezrefleksyjnych ?

Co do Jadczaka - to jest dziennikarz. Moze nawet zalezec mu na Radomiaku Radom,albo Izolatorze Boguchwala - co ma piernik do wiatraka ? Nie odniosles sie w ogole do tego,ze facet mial racje,piszac negatywnie o poprzednim zarzadzie,co do ktorego racji nie mieli np, V-ce Prezesi z zarzadu Socjos. I teraz ma sie gosc zle z tego powodu poczuc ? Ze pisal te rzeczy o SKWK nie sciskajac lewa reka szalika Wisly w tle z idacym na cala petarde hymnem Bialej Gwiazdy ? A goscie,ktorzy wpadli na to ze mial racje,teraz z powrotem moga facetowi wrzucac na tweeterze i zarazac taka narracja takze Ciebie ?

Pozdrawiam - "Kolego" - niestety dla Ciebie doceniam Socios,ale nie przeceniam.Dokladnie tak,jak doceniam co zrobil Jadczak. Na razie jak dla mnie w Socios jest czesc gosci ,ktorych bezczelna propaganda i personalne wycieczki w strone Jadczaka powinny byc wstydem do konca zycia. A widzisz,nie sa. I pozwalaja dalej im uwazac,ze sa wieksi od kazdej organizacji,w tym posrednio od Wisly.
A widzisz,nie sa.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Stary 11.06.2019, 12:13
Żeby być godnym zaufana i stawiać się za przykład nie wystarczy być transparentnym dla 1700 osób.Trzeba walczyć o tych sceptycznych o tych negatywnie nastawionych i mieć za sobą przychylność dziennikarzy.A tu się niestety szykuje co widać w sieci kolejna wojna z tym środowiskiem.Zamiast próbować się z tymi ludżmi dogadać jakoś tą sprawę załagodzić wdają się w przepychanki slowne.Nic dobrego z tego nie wyniknie a ucierpi na tym cała Wisła.Ile znaczy nieposzlakowana opinia widac było na przykładzie Pana Witolda.Jeszcze miesiąc temu Socios było stawiane w mediach za wzór,dzisiaj burza dopiero się zaczyna
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 11.06.2019, 12:15
Zaorać klub w ....u i będziecie spokój ...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 11.06.2019, 12:55
Od początku było wiadome, że część władz Socios stanowi problem wizerunkowy ze względu na ścisłe powiazania z układem, który doprowadził klub niemal do upadku.

Do Ekielskiego można mieć jedno duże zastrzeżenie - otoczył się mało wiarygodnymi osobami.

Pytanie brzmi czy to była jego suwerenna decyzja, czy ktoś go do tego zmusił, bo data utworzenia Socios zbiegła się z reportażem Jadczaka.

To wygląda na zastosowanie typowej zmiany narracji - zły TS, ale Socios już będzie świetne i może po to Socios powstało - aby odwrócić uwagę od szkodników, aby o ich przewinieniach i wielomilionowych krętactwach zapomnieć.

W ostatnich tygodniach o aferze już nikt nie pamięta, a Socios jest wychwalane pod niebiosa, a w rzeczywistości to jest to samo.

Osoby z drugiego szeregu układu przeszły do Socios i otoczyły się tymi samymi aktywistami - którzy do samego końca bronili S. vel C. i reszty (nawet po ujawnionych aferach i bliskim upadku Wisły ostatniej zimy, a najchętniej chcieliby powrotu dawnego zarządu).

Idea Socios jest wskazana, ale nie z tego typu ludźmi.

Obawiam się, że plan mógł być taki - przez pierwsze miesiące prezesem będzie figurant o czystej przeszłości, a potem już wróci stare (aby przez kilka miesięcy zyskać bardzo dobrą opinię).

Co do analizy wypowiedzi wiceprezesa Socios sprzed kilku miesięcy i bronieniu przez niego S. vel C. i reszty - to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ktoś tego typu nie jest wiarygodny, nie powinien pełnić żadnych funkcji w Socios (podobnie jak nowy prezes) i przez nich idea Socios traci sens, ale to pisałem już kilka miesięcy temu.

Socios musi się określić - czy dalej będzie uwikłane w stary układ czy też nie. Jeśli wybierze stary układ, niech nie mają pretensji o uzasadnioną krytykę.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 11.06.2019 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując
kieuu
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2014

Stary 11.06.2019, 13:04
Cytat:
Od początku było wiadome, że część władz Socios stanowi problem wizerunkowy ze względu na ścisłe powiazania z układem, który doprowadził klub niemal do upadku.

Do Ekielskiego można mieć jedno duże zastrzeżenie - otoczył się mało wiarygodnymi osobami.

Pytanie brzmi czy to była jego suwerenna decyzja, czy ktoś go do tego zmusił, bo data utworzenia Socios zbiegła się z reportażem Jadczaka.

To wygląda na zastosowanie typowej zmiany narracji - zły TS, ale Socios już będzie świetne i może po to Socios powstało - aby odwrócić uwagę od szkodników, aby o ich przewinieniach i wielomilionowych krętactwach zapomnieć.

W ostatnich tygodniach o aferze już nikt nie pamięta, a Socios jest wychwalane pod niebiosa, a w rzeczywistości to jest to samo.

Osoby z drugiego szeregu układu przeszły do Socios i otoczyły się tymi samymi aktywistami - którzy do samego końca bronili S. vel C. i reszty (nawet po ujawnionych aferach i bliskim upadku Wisły ostatniej zimy, a najchętniej chcieliby powrotu dawnego zarządu).

Obawiam się, że plan mógł być taki - przez pierwsze miesiące prezesem będzie figurant o czystej przeszłości, a potem już wróci stare (aby przez kilka miesięcy zyskać bardzo dobrą opinię).

Co do analizy wypowiedzi wiceprezesa Socios sprzed kilku miesięcy i bronieniu przez niego S. vel C. i reszty - to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ktoś tego typu nie jest wiarygodny, nie powinien pełnić żadnych funkcji w Socios (podobnie jak nowy prezes), bo to tylko powoduje coraz wyraźniejsze zastrzeżenia, ale to pisałem już kilka miesięcy temu.

Socios musi się określić - czy dalej będzie uwikłane w stary układ czy też nie. Jeśli wybierze stary układ, niech nie mają pretensji o uzasadnioną krytykę.

W jaki stary układ uwikłane jest Socios? Kto z władz Socios jest ściśle powiązana z układem, który doprowadził klub niemal do upadku? Proszę o konkrety.

Z całym szacunkiem, ale ten post to jedna wielka teoria spiskowa.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 11.06.2019, 13:08
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Żeby być godnym zaufana i stawiać się za przykład nie wystarczy być transparentnym dla 1700 osób.Trzeba walczyć o tych sceptycznych o tych negatywnie nastawionych i mieć za sobą przychylność dziennikarzy.A tu się niestety szykuje co widać w sieci kolejna wojna z tym środowiskiem.Zamiast próbować się z tymi ludżmi dogadać jakoś tą sprawę załagodzić wdają się w przepychanki slowne.Nic dobrego z tego nie wyniknie a ucierpi na tym cała Wisła.Ile znaczy nieposzlakowana opinia widac było na przykładzie Pana Witolda.Jeszcze miesiąc temu Socios było stawiane w mediach za wzór,dzisiaj burza dopiero się zaczyna
Czyli Sarapata i Dukat byli godni zaufania - mieli zaskarbioną przychylność dziennikarzy.

A co do postu powyżej - a kto będzie decydował o tym czy założyciele stowarzyszenia mają prawo w nim działać? Lodu ludzie, lodu...
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 11.06.2019, 13:13
KOALIK napisał(a):Wyświetl post

Co do analizy wypowiedzi wiceprezesa Socios sprzed kilku miesięcy i bronieniu przez niego S. vel C. i reszty - to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że ktoś tego typu nie jest wiarygodny, nie powinien pełnić żadnych funkcji w Socios (podobnie jak nowy prezes) i przez nich idea Socios traci sens, ale to pisałem już kilka miesięcy temu.

To jest chore. Stary układ okradł Wisłę. Socios w tym momencie ratuje Wisłę. Ja też bronilem starego zarządu do momentu gdy stało się jasne że to złodzieje bo odbierałem ten atak jako atak na nasz klub. To może naiwne, głupie ale jednak normalne dla tych którzy chcą jak najlepiej dla Wisły że zawsze bronią jej dobrego imienia
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów