The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.02.2019, 14:06
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Daj już chłopie spokój. Artykuł miał charakter podsumowania i nie skupiał się na ikropce. Każdy kto się interesuje tematem wie o co chodziło i co tam jest naganne. Jeżeli nie wiesz to doczytaj.
Ciekawe, czy sąd przyjąłby to Twoje tłumaczenie, gdyby Czekajowi zachciałoby się pójść tam z tym. A że w sądzie to, co raczyłeś wcześniej określić jako "prawniczy bełkot", sprzedaje się całkiem nieźle, to mógłby Stanowskiego pogonić. Nie wiem jak Ty, ale ja wolałbym, żeby akcja pt. "obnażamy grzechy Sarapaty & Co." nie zaliczała tego typu wtop.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 05.02.2019, 14:19
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy sąd przyjąłby to Twoje tłumaczenie, gdyby Czekajowi zachciałoby się pójść tam z tym. A że w sądzie to, co raczyłeś wcześniej określić jako "prawniczy bełkot", sprzedaje się całkiem nieźle, to mógłby Stanowskiego pogonić. Nie wiem jak Ty, ale ja wolałbym, żeby akcja pt. "obnażamy grzechy Sarapaty & Co." nie zaliczała tego typu wtop.
Pewnie by sąd nie przyjął ale to tez pewnie dlatego ze to nie jest pozew tylko artykuł.

Jeżeli chodzi o pozwy Marzeny to w pierwszej kolejności poczekajmy na te na Jadczaka. Ale masz racje obawa jest.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Stary 05.02.2019, 14:30
Miałem na myśli pozew Czekaja w sprawie artykułu Stanowskiego ...
A biorąc pod uwagę, że Czekaj w mediach już odpyskował, to wykluczyć się tego nie da ...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 05.02.2019, 14:35
StarożytnyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Wierni rekini zabierali pieniądze z klubu, a znienawidzony Jadczak kupuje akcje, żeby ratować klub przed upadkiem xD

BTW w tym tempie to Królewski & Co. zbiorą do końca miesiąca nie 4 miliony, a 40 milionów.
dziennikarz który zarabia kupę kasy kupuję akcję za 100zł i chwali się tym na swoim profilu, niezły z ciebie naiwniak.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Stary 05.02.2019, 14:38
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
dziennikarz który zarabia kupę kasy kupuję akcję za 100zł i chwali się tym na swoim profilu, niezły z ciebie naiwniak.
A co miało na celu wyciąganie kasy z Wisly przez kibiców ?
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 05.02.2019, 14:51
a co ty mi takie pytania zadajesz?jadczak to twój rydzyk czy jak?
jadczak kupuje akcje za 100zł żeby kozaczyć na swoim profili a naiwniacy się podniecają a jak się coś powie to zaraz że Misiek że Sharksi, zachowanie jak u typowych Moherów
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 05.02.2019 o godz. 14:54.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Stary 05.02.2019, 15:00
Czyli lepiej by było jak by nie kupił ?

Lesny zly bo sie lansuje na prezesa PZPN, Jadczak zly bo wrzucil na TT, LVBet zle bo sie reklamuje, Krolewski zly bo nie ma dziary rekina na plecach wiec ja sie pytam kto dobry ?

W dupie mam Jadczaka ale jak ktokolwiek chce wspomoc Wisle i sie tym pochwalic to nie widze w tym problemu.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 05.02.2019, 15:10
zwyczajnie odpisałem kolesiowi w jakim celu zakupił tą akcję, nie wiem po co ta sraczka o sharksów kto dobry co zły?
chcecie się taplać we własnych kupach to proszę bardzo.

uważasz że jest inaczej OK, ale argument tzw sraczki tylko tą racje potwierdza, czyż nie jest tak?
Leśnego od zawsze szanowałem jako człowieka mimo że L.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 05.02.2019 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Od: 12.2018

Stary 05.02.2019, 15:18
dziennikarz który zarabia kupę kasy
Widać, że wiesz dużo o życiu.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 05.02.2019, 15:32
StarożytnyWiślak napisał(a):Wyświetl post
Widać, że wiesz dużo o życiu.
No patrząc po tym co wypisujesz to życie aż nadto cię doświadczyło, albo Peji za dużo słuchasz
a tak dla informacji ,panie doświadczony, to jest limit sprzedaży akcji do 1mln e (nie wiem w jakim okresie) także nie ma szans na taki wynik w okresie lutym.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 05.02.2019 o godz. 15:37.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 05.02.2019, 16:01
zwyczajnie odpisałem kolesiowi w jakim celu zakupił tą akcję, nie wiem po co ta sraczka o sharksów kto dobry co zły?
chcecie się taplać we własnych kupach to proszę bardzo.

uważasz że jest inaczej OK, ale argument tzw sraczki tylko tą racje potwierdza, czyż nie jest tak?
Leśnego od zawsze szanowałem jako człowieka mimo że L.
żeby spłacić tych którym Wisła leżała najbardziej na sercu, czyli damianka i pigi
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Stary 05.02.2019, 16:28
a co ty mi takie pytania zadajesz?jadczak to twój rydzyk czy jak?
jadczak kupuje akcje za 100zł żeby kozaczyć na swoim profili a naiwniacy się podniecają a jak się coś powie to zaraz że Misiek że Sharksi, zachowanie jak u typowych Moherów
A co za różnica czy ktoś kupuje jedną czy 100? Obiektywnie nawet lepiej żeby po jednej schodziły. Więcej osób być może poczuje silniejszy związek naszym klubem.
W przypadku Jadczaka czy kogokolwiek bardziej medialnego dużo ważniejszy jest pozytywny PR akcji niż 100 czy 1000 zł. Czy myślisz, że Jadczaka stać tylko na jedną akcję? Czy myślisz, że jeżeli Jadczak nie kupi 100 to 99 akcji nie znajdzie kupca?
Odpowiedz cytując
Smuga85
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 05.02.2019, 16:37
Skup się na tym ile Ty wpłaciłeś a jeżeli nie masz takich możliwości finansowych to mobilizuj znajomych.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 05.02.2019, 17:20
mam gdzieś co ile jadczak kupuje, pewien użytkownik napisał że kupił akcję by wspomóc klub, ja stwierdziłem że miał zupełnie inne pobudki, możesz się zgadzać lub nie, nie musisz mi tutaj matkować jeden z drugim, kto ile wpłaca a ile ja (to akurat wiem dobrze)
jak widać niektórzy traktują jadczaka jak bożka, o którym coś źle się napiszę to zaraz jest problem.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 06.02.2019 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 05.02.2019, 17:43
Ja mam pytanie z innej beczki. Dług licencyjny ponad 12 mln ma zostać spłacony do końca marca, a co z pozostałym długiem ? Jaki jest termin ? Jeszcze jedno z miastem coś się dogadali w ostatnim czasie odnośnie stadionu ?
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 05.02.2019, 19:29
master17 napisał(a):Wyświetl post
Ja mam pytanie z innej beczki. Dług licencyjny ponad 12 mln ma zostać spłacony do końca marca, a co z pozostałym długiem ? Jaki jest termin ? Jeszcze jedno z miastem coś się dogadali w ostatnim czasie odnośnie stadionu ?
Ano na przykład wśród pozostałych długów znajdują się m.in... zaległe wynagrodzenia poprzedniego zarządu (ponad 130 tysięcy) i poprzedniej Rady Nadzorczej (ponad 19 000).

Chociaż byli członkowie RN jak wynika z poniższego artykułu swojej części się wspaniałomyślnie zrzekną

https://dziennikpolski24.pl/byli-czl...ch/ar/13862476
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez pikey : 05.02.2019 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 06.02.2019, 06:55
Ktoś powinien zmienić nazwę tamatu na "TS Wisła oraz Kibice Wisły współwłaścicielami Wisły Kraków SA"

kierwa... jesteśmy niesamowici!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.02.2019, 07:26
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Ktoś powinien zmienić nazwę tamatu na "TS Wisła oraz Kibice Wisły współwłaścicielami Wisły Kraków SA"

Zgadza się. Natomiast ja bym napisał Królewski, Błaszczykowski, Jadzynski wraz z kibicami właścicielami Wisły.

TS i tak oddał władze
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 06.02.2019, 08:01
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zgadza się. Natomiast ja bym napisał Królewski, Błaszczykowski, Jadzynski wraz z kibicami właścicielami Wisły.

TS i tak oddał władze
A ja bym założył temat „Kibicowska Grupa Ratunkowa właścicielem Wisły” bo w sumie od momentu rozpoczęcia akcji 50kforWK to TS faktycznie nie sprawuje władzy Prezes Wisłocki słucha doradców zdecydowanie lepszych niż MS czy DD.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Stary 06.02.2019, 08:02
St Yabol napisał(a):Wyświetl post

Z klewiatury Pan mię to zdjął. Wlazłem na forum, patrzę i zaraz mi ta nazwa tematu zaczęła jakoś tak głupio już wyglądać
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 06.02.2019, 08:32
kurde, że też za późno się wziąłem za to wrrrrr
a nie da się jeszcze ze 100tys akcji dodrukować?
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Stary 06.02.2019, 09:11
Tak dla informacji, bo trochę osób pyta:
Limit emisji bez prospektu
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 06.02.2019, 09:54
Scenariusz jak z kiepskiego filmu
Koniecznie trzeba na pierwszym meczu głośno skandować nazwisko Pana Królewskiego. Ze względu na czary, które odwala ksywka Harry Potter zdecydowanie mu pasuje
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 06.02.2019, 11:24
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Tak dla informacji, bo trochę osób pyta:
Limit emisji bez prospektu
Królewski mówi, że rozważają kolejną emisję akcji. Choć pewnie będzie to na innych warunkach.
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 06.02.2019, 12:22
Patrząc po wydarzeniach ostatnich tygodni, tym co było pisane o potencjalnym zarabianiu na klubie, pospolitym ruszeniu kibiców widać konkretnie jaki potencjał kryje się za klubem, jego marką i kibicami.
Wszystko wskazuje na to, że wystarczyło okiełznać chciwość, chwilę popracować nad poukładaniem tego jakoś ładnie biznesowo kosztem niższych zarobków w krótkiej perspektywie żeby potem całkiem legalnie i uczciwie zarobić na zarządzaniu dużo więcej niż te osławione 900k PLN.

A tak to teraz trzeba zmieniać nazwisko na Srebrnik.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 06.02.2019, 13:03
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...594.1538224014

Cytat:
tego co pan mówi wynika, że Wisła, która się właśnie jak baron Muenchhausen wyciąga za włosy z bagna, nadal najbardziej jest zagrożona przez tych, którzy się uważają za najprawdziwszych wiślaków.
Pewnie, że mamy obawy. Czy nie znajdzie się taka grupa na trybunach, dla której w takim momencie najważniejsze będzie zaprezentowanie samych siebie i jakichś swoich pozdrowień. Czuję, że 90 procent kibiców na stadionie będzie zaangażowanych w pozytywny doping. Ale są też niewiadome. Oczywiście ja dopuszczam, że każdemu kibicowi może się coś wyrwać, bo piłka to emocje. I przekleństwa przełknę. Byle nie leciały cały czas, bo jako wychowawca młodzieży jakoś się nie mogę z tym pogodzić. Derby Krakowa są dla mnie czasami przerażające. Zamiast wspierania własnej drużyny, zabawnej kpiny z rywala, jest czasem tylko wielki bluzg.

Były jakieś ostrzeżenia ze strony tych, którzy zostali odsunięci od wpływów w klubie?
Dostawałem różnymi kanałami sygnały, że może być na tym pierwszym meczu domowym różnie. Ale wierzę w to, że wszystkim zależy na dobru Wisły. I każdy kto ma Wisłę w sercu wie, co trzeba robić w najbliższej rundzie. Bo pamięta, gdzie byliśmy na przełomie roku. Skazywani na czwartą ligę, na upadłość. Teraz jesteśmy daleko od happy endu, ale jednak już w innym miejscu.

Te sygnały o których pan mówił, skąd płynęły?
One dotyczyły tych kibiców, którzy do tej pory byli najaktywniejsi, jeśli chodzi o doping. Znamienne, że na ten moment najmniej osób kupiło karnety na trybunę kibicowską, C. Czy ta trybuna będzie opustoszała? Nie wiem. To będzie test, kto chce wspierać Wisłę, kto nie. Jest wielu młodych ludzi zafascynowanych tymi, którzy dotychczas mieli wpływy na trybunach. Ci ludzie pewnie są teraz skonsternowani, nie bardzo wiedzą co mają zrobić. I my też nie wiemy, co zrobią, czy pójdą z nami czy nie.
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...przekazac.html
Czekamy na pierwszy mecz.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.02.2019, 13:09
Jak pójdą pozdrowienia do więzienia i było ich sześciu to po Wiśle, przykre :(

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 06.02.2019, 13:20
nero napisał(a):Wyświetl post
A co masz do "było ich sześciu..".?
Jedna z lepszych przyśpiewek na derby i spotkania ze zgodami żydków.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 06.02.2019, 13:26
nero napisał(a):Wyświetl post
Dobrze że można jeszcze "spiewaja miasta"
łukasza
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.02.2019, 13:39
Coglin napisał(a):Wyświetl post
A co masz do "było ich sześciu..".?
Jedna z lepszych przyśpiewek na derby i spotkania ze zgodami żydków.
Ja nic, ale z wywiadu powyżej wynika, że los Wisły zależy od tego co będzie śpiewane. Dziwne.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów