The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.01.2019, 09:01
Transfery są klepniete i jeśli potwierdził to nawet Lesnadorski na tt to mi więcej zapewnień nie trzeba. Oficjalna na stronie głównej to formalność.

Słomka może pozytywnie zaskoczyć i sądzę że się jeszcze zdziwisz.
O Kostalu zapomnimy dość szybko, odejście Imaza bedzie nam się odbijać czkawka . Ale i tak jest konieczne w obecnych warunkach finansowych .
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 21.01.2019, 13:59
https://mobile.twitter.com/s_staszew...96238763036672

Imaz i Kostal na testach medycznych w Białymstoku.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 21.01.2019, 15:02
Szczerze mówiąc, spodziewałem się większego exodusu z Wisły. Z tych wszystkich którzy odeszli/za moment odejdą chyba najbardziej żałuję Imaza, bo jesienią był jednym z tych piłkarzy, którzy robili grę i wydatnie nabijali statystyki. Szkoda też Arsenicia, bo przeszła nam obok nosa perspektywa dobrego zarobku na jego transferze. Kort i Bartkowski są spokojnie do zastąpienia. Ten pierwszy miewał spore przestoje, poza kilkoma spotkaniami nie wybił się ponad przeciętność. Bartkowski był w miarę solidny, ale jeżeli faktycznie wróci Burliga to w przypadku PO bilans zysków i strat wyjdzie na zero.

Wojtas napisał(a):
Basha zostaje i to chyba najwiekszy plus.Z nim a bez niego w tamej rundzie to jakby byly dwie rózne Wisly.To pilkarz mozna powiedziec kluczowy daje duzo spokoju i pewnosci dlatego z nim cala druzna gra lepiej.
Zgadzam się w całej rozciągłości. Basha o ile jest zdrowy i gotowy do gry jest jednym z najważniejszych pionków w układance Stolarczyka. Jak w soczewce było to widać w poprzedniej rundzie, gdy musiał kilka razy pauzować i momentalnie siadała cała gra zespołu.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
Putin2000
Member

Od: 02.2008

Stary 21.01.2019, 15:37
Ci, którzy od nas odeszli bądź odchodzą strzelili łącznie 26 z 33 bramek, jakie Wisła zdobyła w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.01.2019, 15:58
No cóż..będą musieli strzelać inni.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 21.01.2019, 16:30
Putin2000 napisał(a):Wyświetl post
Ci, którzy od nas odeszli bądź odchodzą strzelili łącznie 26 z 33 bramek, jakie Wisła zdobyła w tym sezonie.
Ta sama śpiewka co po odejściu Carlitosa.
A co z tymi co strzelili bramki samobojcze, będą przeciw nam grać?
Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 21.01.2019, 16:43
Nie wliczając Klemenza i Burligi którzy pewnie podpiszą przydałby się środkowy pomocnik i Lewo skrzydłowy czyli 2 transfery dodatkowo i można przystapić do rundy wiosennej
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 21.01.2019, 17:48
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc, spodziewałem się większego exodusu z Wisły. Z tych wszystkich którzy odeszli/za moment odejdą chyba najbardziej żałuję Imaza, bo jesienią był jednym z tych piłkarzy, którzy robili grę i wydatnie nabijali statystyki. Szkoda też Arsenicia, bo przeszła nam obok nosa perspektywa dobrego zarobku na jego transferze. Kort i Bartkowski są spokojnie do zastąpienia. Ten pierwszy miewał spore przestoje, poza kilkoma spotkaniami nie wybił się ponad przeciętność. Bartkowski był w miarę solidny, ale jeżeli faktycznie wróci Burliga to w przypadku PO bilans zysków i strat wyjdzie na zero.

Szczerze....... kazdy kto od nas odszedł jest spokojnie do zastapienia a dziura po nim do załatania.
To juz nie te czasy gdzie grali/grają u nas pilkarze jakościowo z wysokiej pólki,bo ci ktorzy byli/są to tylko pilkarze lekko ponad srednią norme tacy dobrzy średniacy i nic wiecej,dlatego o zastepcow wcale nie trudno.Np odchodzi Bartkowski przychodzi Burliga i nikt nie zauważy róznicy.
Jak pisze grunt ze został Basha bo to pilkarz mam wrazenie najwazniejszy z tej ukladanki.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 21.01.2019 o godz. 17:55.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 21.01.2019, 17:51
dzollo napisał(a):Wyświetl post
https://mobile.twitter.com/s_staszew...96238763036672

Imaz i Kostal na testach medycznych w Białymstoku.
Już oficjalnie! Dziękujemy !
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 21.01.2019, 17:54
Ciekawe czy mamy jakieś % od następnych transferów.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 21.01.2019, 21:16
Ja to widzę teraz tak, przepraszamy i spłacamy Kiko. Pan Wisłocki dzwoni do Kiko a ten poleca nam dobrych tanich Hiszpanów. Może Socios partycypuje w utrzymaniu takich zawodników?.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 21.01.2019, 21:24
Kiko został trenerem.. więc scautem, nie może, chyba, że podzieli prace albo będzie nam polecał swoich zawodników.. swoją drogą widzi to wielu kibiców.. czy nie można rzeczywiście to jakoś wykorzystać ? klub nie miał żadnego pomysłu zatrudnić go jako scauta ? skoro są nowe władze może warto byłoby chociaż zapytać Wisłockiego co o tym sądzi
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 21.01.2019, 21:46
Co by nie mówić Kiko ma nosa, wie kto będzi pasował do naszej ekstraklapy, zna tamtejsze niższe ligi. Fajnie będzie zobaczyć znowu jakiegoś Hiszpana w barwach Wisły. Na naszą sytuacje zawodnicy jak znalazł, ile taki Imaz zarbiał 20 tysi? Co to jest? Kto przyjdzie do nas grać za takie pieniądze?.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 22.01.2019, 11:05
Odnośnie transferu Klemenza - nie śledzę tej ligi z wyjątkiem Wisły, ale popatrzyłem na komentarze na 90minut.pl pod postem o transferze tego gościa z GKS do Jagiellonii. W większości kibice GKS wypowiadali się o nim pozytywnie i żałowali, że odchodzi. Dlatego nie wiem, skąd takie przekonanie większości piszących, że to taki słabiak?
Nie takie historie już miały miejsce, zwłaszcza w naszej Ekstraklapie...Zdecydowanie trzeba dać mu szansę, jest na pewno lepszy niż Świątko a doświadczeniem w seniorskiej piłce bije na głowę Laskosia. Innych kandydatów do gry na wiosnę nie ma i nie będzie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 22.01.2019, 11:25
Dodatkowo Stolarczyk zna go z młodzieżówki więc nie kupuje kota w worku.
Osobiście cieszę się że nie będziemy skazani na wystawianie 5,6 juniorów w pierwszym składzie i szansa na dogranie sezonu i sportowego utrzymania się wzrosła do 90%. Reszte oczekiwań można sobie włożyć między bajki.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 22.01.2019, 11:36
Ja dodam jeszcze od siebie, że przechodził do GKSu z Olimpi Grudziądz gdzie został wybrany w plebiscycie portalu gol24.pl najlepszym zawodnikiem i najlepszym obrońcą 1 ligi. Ostatnie pół roku nienajlepsze, ale jest to chłopak który zasługuje na wsparcie i kolejną szanse. Pozdrawiam
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 22.01.2019, 13:11
Spokojnie, chłopak ma 23 lata, więc poziom jego gry może jeszcze wzrosnąć. Różne mogą być przyczyny tego, że nie powiodło mu się w Białymstoku. U nas niekoniecznie historia musi się powtórzyć.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 22.01.2019, 13:14
Nie liczą sot pół roku to gośc gra praktycznie od dechy do dechy od trzech lat (Bełchatów, Olimpia, GeKsA) więc to, ze SIę nie sprawdził w topowej drużynie w kraju nie znaczy że i u nas nie da rady. Jestem optymistycznie nastawiony na ten transfer. Jakby nie było Wasyl nie będzie grał wiecznie
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 22.01.2019, 13:19
w meczu przeciwko nam to po błędach Klemenza zremisowaliśmy. czyżby już wtedy szykował sobie grunt? hhhhhaaaaaaaa
żarty oczywiście.
Młody perspektywiczny idę o duże piwko że za kilka lat będzie na Nim niezły zarobek
Powód: błąd merytoryczny
Ostatnio edytowane przez Szneka : 22.01.2019 o godz. 13:20.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 22.01.2019, 13:43
Jeśli Klemenz na się wybić to u nas ma idealne warunki w tym momencie. Ani on, ani my nie mamy nic do stracenia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.01.2019, 17:19
Arsenic tez przez pierwsze miesiace wygladał slabiutko,takie dziecko we mgle.Klemenz tez sie wyrobi
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 22.01.2019, 19:38
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Arsenic tez przez pierwsze miesiace wygladał slabiutko,takie dziecko we mgle.Klemenz tez sie wyrobi
Tak samo jak Victor Perez. I co? Nie wyrobił się. Zasadnicza różnica między Klemenzem i Arseniciem jest taka, że ten drugi wchodził w zupełnie nowe realia- nowy kraj, nowa kultura, nowa, zupełnie nieznana mu liga. Oczywiście Klemenza nie skreślam i na pewno lepszy on, niż 50kg Hoyo-Kowalski. 2 lata siłowni i z chłopaka może być pożytek.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
krzysztofff
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 22.01.2019, 19:59
Jaga kiedys wziela Wlazlo zaplacila i oddała Szymanskiego,dzis Wlazlo jest bezrobotny a Szymanski poszedl za 6 baniek do Rosji...
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 22.01.2019, 20:01
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Tak samo jak Victor Perez. I co? Nie wyrobił się. Zasadnicza różnica między Klemenzem i Arseniciem jest taka, że ten drugi wchodził w zupełnie nowe realia- nowy kraj, nowa kultura, nowa, zupełnie nieznana mu liga. Oczywiście Klemenza nie skreślam i na pewno lepszy on, niż 50kg Hoyo-Kowalski. 2 lata siłowni i z chłopaka może być pożytek.
Tylko żeby ta siłownia nie zrobiła z niego takiego klocka jakim stał się Małecki. Który zatracił swoje największe atuty. Niech szkoli najpierw technikę, a masa sama przyjdzie z wiekiem. Głowacki który rozbijał na boisku największych graczy przy wzroście prawie 190 cm ważył 80 kg.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 22.01.2019, 20:14
petred napisał(a):Wyświetl post
Tylko żeby ta siłownia nie zrobiła z niego takiego klocka jakim stał się Małecki. Który zatracił swoje największe atuty. Niech szkoli najpierw technikę, a masa sama przyjdzie z wiekiem. Głowacki który rozbijał na boisku największych graczy przy wzroście prawie 190 cm ważył 80 kg.
Ale ten chłopak jest obrońcą, u niego technika to sprawa drugorzędna. No właśnie-80kg przy 10% BF to jest kupa mięcha.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.01.2019, 20:37
Cytat:
chłopak jest obrońcą, u niego technika to sprawa drugorzędna
Że co proszę �� ? Mam nadzieję, że to tylko skrót myślowy. Obrońca to sobie może nie mieć dryblingu, ale jak coś chce poważnego osiągnąć ( czyt. Grać w lepszej lidze niż Polska Ekstraklasa ), to technikę musi rozwijać tak samo jak wszystkie inne "pierwszorzędne". Mam nadzieję, że Szanownemu Koledze o to chodziło
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 22.01.2019, 20:43
A czemu Burligę odstawili od 1 zespołu w Jagiellonii ?
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 22.01.2019, 21:17
Klemens chłopak walczył o pierwszą 11 z najlepsza moim zdaniem obrona ligi... Unas przy Stolarczyk bedzie TOP obrońców zobaczycie... Warunki idealne na obronce... Parametry fizyczne bardzo dobre, technika też nie jest aż taka zła... Poprostu musi grać żeby pewność przyszła i tyle to będzie gość do grania od razu... Ja nie rozumiem po co go sprawdzać na def. Jak w sparingu... Dla mnie bezsens no ale może Stolarczyk wie co robi
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.01.2019, 09:06
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
A czemu Burligę odstawili od 1 zespołu w Jagiellonii ?
Słaba forma to raz dwa hazard....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 23.01.2019, 09:43
Ja nie mogę. Jak się ma problem z hazardem to załatwia się notariusza który założy ci dożywotni zakaz wstępu do kasyn na terenie RP.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów