The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.11.2018, 06:58. Bilet dla potrzebującego
W związku z tym, że Wisła potrzebuje naszego wsparcia jak chyba nigdy, proponuję aby w tym temacie wpisywały się osoby, które mogą zakupić komuś bilet. Możemy zrobić akcję tego typu, że deklarujemy się ile biletów możemy zapłacić (np. dla dzieci z domów dziecka) albo kupujemy bezpośrednio komuś bilet. proszę potraktować poważnie ten temat.

p.s. Deklarujemy się ile biletów możemy kupić a później dogramy szczegóły, bo najlepszą i najbezpieczniejszą opcją będą dzieci z domu dziecka lub hospicjum. myślę, że sam zakup biletów nie będzie stanowił problemu, bo jeśli będzie nas wielu chętnych to wyślę zapytanie do kilku placówek z pytaniem czy są zainteresowane. gorzej z logistyką przewozu dzieci.
Powód: opracowanie szczegółów
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 14.11.2018 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 14.11.2018, 06:59
ja pierwszy oferuję się na 5 biletów na sektor D lub C. Prezent na Mikołaja od Psychola
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 14.11.2018, 07:01
Kupię 2-3 bilety osobom potrzebującym na sektor C/D

bilety tylko dla tych, którzy bez tej pomocy nie byliby w stanie pójść na mecz, zwykłym ściemniaczom dziękujemy

Proszę to potraktować poważnie.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Radwi
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2005

Stary 14.11.2018, 08:34
włączam się do akcji, 2 bilety na C/D
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 14.11.2018, 08:49
Ok, nie ma sprawy - tylko napiszcie jak to ma technicznie wyglądać. Chętnie kupię bilet dla dzieciaka z domu dziecka tylko w jaki sposób - od strony technicznej - to rozwiązać? Żebym mógł bezpośrednio ten bilet kupić?
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 14.11.2018, 15:02
Może by socios pomogło? Każdy by wpłacił na konto socios ekwiwalent ilości biletów które chce kupić(wpłata z tytułem na bilety albo cos w tym stylu), a oni potem przekazaliby daną kwotę do klubu, a klub by dał bilety dla domu dziecka lub hospicjum. Jeżeli bilety będą na mecz z Jagą to powiedzmy, że tydzień przed meczem jest zakończenie zbiórki i informacja ile kasy zebrane i ile biletów można kupić dzieciakom. Niech ktoś decyzyjny z socios się wypowie czy to by było do ogrnięcia,

Ja też 2-3 bilety mogę zafundować.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 14.11.2018, 15:25
@ sandomingo - podbijam też chciałbym się dowiedzieć jak można to technicznie zrobić ;-)
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.11.2018, 15:28
Jeśli już, zróbmy to przez Socios - mamy konto na darowizny, możemy spróbować pogadać z domami dziecka, ze szkołami itp.

Będzie to też dla Socios jakaś promocja.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 14.11.2018, 18:28
Socios to dobry pomysł. Ja też przekażę darowiznę.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 14.11.2018, 18:46
Najlepiej by było przez socios, wszystko by zostalo sprawnie załatwione. Oczywiscie tez jestem za, kazda forma wsparcia sie przyda
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 14.11.2018, 19:04
Jestem za pomyslem z biletami i za pomyslem z wykorzystaniem socios.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 14.11.2018, 19:17
Moim zdaniem akcja "Kup bilet dla dziecka i dziadka" to świetny pomysł a statut stowarzyszenia "Socios Wisła Kraków" mówi że:

Punkt 8. Celem Stowarzyszenia jest:
(...)
Podpunkt 3. Likwidacja barier w dostępie do imprez sportowych osób w trudnej sytuacji,
których organizatorem jest Wisła Kraków S.A.;
Podpunkt 4. Popularyzowanie działalności Wisły Kraków S.A. w szczególności imprez
sportowych organizowanych przez Wisłę Kraków S.A.;

Punkt 9. Stowarzyszenie realizuje swoje cele wymienione w pkt 8 w szczególności poprzez:
(...)
Podpunkt 3. Zakup biletów na imprezy sportowe
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 14.11.2018 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 14.11.2018, 19:35
No ale dobrze by było gdyby zgłaszały się też zwykłe osoby, nie tylko dzieci z domów dziecka, którzy by chcieli iść na mecz a ich nie stać.

Socios to osobna sprawa, bo tam można kupić zorganizowanej grupie, a tu chodzi o zwykłych kibiców, których nie stać na zakup biletu

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 14.11.2018, 19:37
Świetny pomysł, jako zwolennik idei Socios jestem za tym aby tę inicjatywę włączyć w działanie Stowarzyszenia. Zróbmy z tego akcję mikołajkową lub ogólną akcję . Będzie to marketingowo bardzo dobry ruch. Jestem szczęśliwy, że to o czym nieśmiało myślałem na początku tego roku, dzięki Wam stało się faktem. Z mojej strony możecie liczyć na każdą pomoc, jeśli tylko dam radę. Także włączmy tę akcję w Socios.
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 14.11.2018, 19:45
Ja też jestem za. W poniedziałek mamy zarząd i na pewno o tym pogadamy. Przyjęcie darowizn na zakup biletów to Pikuś większym problemem jest potem znalezienie ludzi którzy będą je chcieli odebrać i tu widzę największy problem dla świetnego pomysłu
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 14.11.2018, 20:07
My jako Socios chcemy wlaczenia sie do akcji
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 14.11.2018, 20:20
Ja tez cegiełke dołożę prze Socios najlepiej.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 14.11.2018, 21:32
Też dołożę się do tego. Spróbujcie złapać kontakt z klubem lub skwk. Wiem, że oni kiedyś prowadzili zbiórkę pieniążków na karnety dla najuboższych kibiców.
Odpowiedz cytując
SONNE
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 14.11.2018, 22:00
SKWK właśnie zaczyna zbiórkę zabawek i słodyczy na tegoroczną akcję świąteczną może dałoby się to połączyć z naszymi biletami na mecz ?
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 15.11.2018, 04:46
Ja też się dołożę.
Może dało by radę odwiedzić szkoły z mniejszych miejscowości i rozdawać bilety? Żabole już od dawna tak działają - jakieś mikołAJki itp to rozdają bilety plus gadżety klubowe w szkołach czy przedszkolach i to w naprawdę dużym okręgu od Zabrza.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 15.11.2018, 06:37
Nie rozdrabniajmy sie, róbmy takie akcje wspólnie przez Socios. Nie dość, że to natychmiastowa - może nie duża, ale zawsze - pomoc finansowa dla klubu, to jeszcze fajna promocja Socios i przede wszystkim popularyzowanie Wisły.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 15.11.2018, 06:40
Ja też jestem za tym by zrobić to przez Socios, ogłosić m.in. na tt. Codziennie wrzucać podsumowania, ilość zebranych funduszy, przeliczac to na ilość biletów, która zostanie za to kupiona. Trzeba tylko znaleźć konkretnych odbiorców.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 15.11.2018 o godz. 06:44.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 15.11.2018, 06:44
Mamy trzy tygodnie do meczu z Jaga. Wypada zaraz po Mikolajkach. Trzeba na szybko ogarnąć na jaki sektor bilety kupujemy, do kiedy zbiórka, przede wszystkim dla kogo te bilety. Może klub by cos pomogl, ewentualnie SKWK, Starzy bywalcy może?
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 15.11.2018, 08:49
Czy można już oficjalnie wpłacać darowizny na konto Socios z przeznaczeniem na zakup biletów dla dzieciaków?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 15.11.2018, 08:50
Dajcie nam czas do poniedziałku, mamy wtedy spotkanie, do tego czasu ustalimy wszystkie szczegóły.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 15.11.2018, 08:57
Ok, spoko. Czekam w takim razie na oficjalne info od Was.
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.11.2018, 09:47
Może np. jakaś akcja z zapełnieniem danego sektora? Np. dolny narożnik D, myślę, że gdyby to dobrze rozpromować to byłby to realny cel (ok. 800-900 miejsc tam jest).

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 15.11.2018, 09:50
jeżeli udało by nam się zapełnić dolne D, to równie dobrze, narzekacze z neta powinni zapełnić stadion... realnie to możemy kupić 100-300 biletów (każdy z Socios po 1-3 bilety średnio). Natomiast reszta nie wiem jak zareaguje na tę akcję, bo chciałbym żeby był gigantyczny odzew. przynajmniej w ten sposób możemy pokazać siłę Socios i zrobić Stowarzyszeniu bardzo dobrą reklamę
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 15.11.2018, 09:54
No właśnie dobrze rozpromowana akcja spowodowałaby, że włączyło by się więcej osób. Jak pokazały akcje fans4club zdarzały się też osoby które nie były kibicami Wisły, a np. właśnie kupowały bilety dla dzieciaków z domów dziecka.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 15.11.2018, 16:24
W takim razie czekam na informację od Socios, chętnie się symbolicznie dorzucę. Myślę, że ta akcja może uczynić wiele dobrego Stowarzyszeniu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów