The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.04.2021, 20:59
Podsumujmy:
Wdowczyk - w końcowym okresie w.......e. Niby wkłady nie potrafiły ba nie rozumiały 3-5-2. Przy nadarzającej okazji spierdzielil przytulając cała kasę.
Kiko - wyjątek może dlatego, że było za dużo Hiszpanów a i oni chcieli gdzieś jeszcze pokopać za sensowna kasę.
Carillo - chodziły plotki, że zamordysta i ogólnie pojebany.
Stolarczyk - po dobrym początku seria w.......i najchętniej przez większość w tym przeze mnie wychłostany publicznie na rynku.
Skowronek - j w
Hybala - j w

Wyglada na to ze w całej galaktyce nie znajdziemy trenera godnego trenować nasze królewny.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 21.04.2021, 21:02
Myślę, że w składzie ostało się od Wdowczyka 2-3 piłkarzy.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 21.04.2021, 21:02
Wy.......ic wszystkie miernoty...zaden nic nie osiągnął i nic nie znaczy w piłce...jedyne co mają w CV to gra dla Wisły Kraków...trener ma zostać bez apelacyjnie....kiedys przy Grunwaldzkim przyjeżdżał cyrk,a dzisiaj ten cyrk nie wiedzieć czemu jest na Reymonta....
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 21.04.2021, 21:04
RecordAble napisał(a):Wyświetl post
Był Stolarczyk. Początki fajne, potem coraz gorzej.
Był Skowronek. Początki fajne, potem coraz gorzej.
Jest Hyballa. Początek fajny, obecnie dramat.

Czy rzeczywiście problemem są trenerzy? Czy wymiana trenera coś zmieni?

Odpowiedź nasuwa się sama. Do wymiany są zawodnicy. Jak największa ilość. Wszyscy Ci, którzy siedzą w naszym klubie minimum od czasu tych trzech wyżej wymienionych trenerów. Przez ich postawę na boisku, na treningach mamy taki stan jak obecnie.
Koniec zrzucania winy tylko na jedną osobę, jaką jest trener. Niech w końcu te miernoty wezmą odpowiedzialność za swoje podejście do zawodu i za swój brak umiejętności
.
Podpisuję się pod tym.

Przyjdzie Brzęczek/ Sobolewski/ Urban (niepotrzebne skreślić) i co zmieni?

Nic nie zmieni.

Wygrają parę meczów i znów walczymy o utrzymanie.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 21.04.2021, 21:10
czaro napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że w składzie ostało się od Wdowczyka 2-3 piłkarzy.
Fakt. Ale schemat się powtarza świetny początek a pózniej padaka. Zapominali jak się gra w piłkę ?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 21.04.2021, 21:28
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Przecież coach sam mówi, że mając obecny materiał musi dostosowywać taktykę do rywala i nie będzie grał w każdym meczu tego samego.

Założenie gegenpressingu to troche taki Stolarczyk - stracimy 3 to włożymy 5. Wyobrażasz sobie FBF strzelającego 2 bramki, Savicia i Yeboaha dokładającego po 1 i Jeana Carlosa zamykającego mecz z ławki? No, ja przeciętnie.
A ja nie mam pretensji do niego o takie dostosowywanie. Po prostu mnie dziwi, że wszyscy go ciągle rozliczają z tego, na ile gegenpressing nam się udaje, podczas gdy my w ostatnich meczach rzadko kiedy go w ogóle próbujemy i to, jak sądzę, z założenia.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.04.2021, 21:30
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Podsumujmy:
Wdowczyk - w końcowym okresie w.......e. Niby wkłady nie potrafiły ba nie rozumiały 3-5-2. Przy nadarzającej okazji spierdzielil przytulając cała kasę.
Kiko - wyjątek może dlatego, że było za dużo Hiszpanów a i oni chcieli gdzieś jeszcze pokopać za sensowna kasę.
Stolarczyk - po dobrym początku seria w.......i najchętniej przez większość w tym przeze mnie wychłostany publicznie na rynku.
Skowronek - j w
Hybala - j w

Wyglada na to ze w całej galaktyce nie znajdziemy trenera godnego trenować nasze królewny.
Kiko był z tego towarzystwa najlepszy , pisałem to wielokrotnie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.04.2021, 21:38
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Podsumujmy:
Skowronek - j w
Hybala - j w

Wszystko można podciągnąć pod swoją tezę, przykładowo:

Wdowczyk - wyciągnął Wiśle z dwóch kryzysów, przeżył Meresinskiego, odszedł zmuszony przez zarząd Sarapaty który mu nie placil (nie wymaga dalszego komentarza)
Kiko - odszedł w momencie gdy klub był w pierwszej 8. + Zrobił awans do gry mistrzowskiej
Carillo - odszedł przez zarząd Sarapaty, który mu nie placil + zrobił najlepszy wynik w przeciągu ostatnich 10 lat
Stolarczyk - dzięki niemu nie rozpadła się drużyna w trakcie drenażu przez zarząd Sarapaty
Skowronek - uratował Wiśle przed spadkiem
Hyballa - zastał Wisle na 13 miejscu, a zostawi na 14.

Można powiedzieć że może być pierwszym trenerem który nie wniósł do Wisły nic pozytywnego. Zakładając że odleci w czerwcu
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.04.2021, 21:43
Przy naszych problemach finansowych ostatnią rzeczą, którą potrzebujemy jest następny trener na liście płac..

Nie zazdroszczę właścicielom - piłkarze przejdą generalną wymianę w lecie, ale z kim te decyzje podejmować i dla kogo budować zespół? Jeżeli trener zaraz może być też na wylocie ( jak już nie jest).

Ciekawe swoją drogą co się stało, że się zesrało - ale pewnie wszystko kwiatki i brudy zaczną wypływać jak już trenera nie będzie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.04.2021, 21:47
Jak Trio myśli nad zmianą trenera to niech to zrobi w maju, bo będzie czas by zbudować drużynę na przyszły sezon. Okres przygotowawczy jest wyjątkowo długi w tym roku.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 21.04.2021, 21:51
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Carillo - odszedł przez zarząd Sarapaty, który mu nie placil + zrobił najlepszy wynik w przeciągu ostatnich 10 lat
Jeśli nie liczyć sezonu Maaskanta to najlepszy wynik zrobił wyszydzany Smuda. 5 miejsce.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 21.04.2021, 21:52
Ten Hyballa jest mega nieprzewidywalny.

Może sobie zażyczyć wymianę 10 piłkarzy z kadry, a kto da gwarancje że nowi będą lepsi? jak na razie te nowe wynalazki to strata czasu i pieniędzy, lepiej młodych z CLJ wyciągać.

Jak będą w wakacje jakieś wielkie eksperymenty to kto wie czy za rok nie polecimy z tej ligi. Nie wiem, czy nie dobrym rozwiązaniem byłby jakiś polski trener-specjalista od ligowej rąbanki (typu Ojrzyński, Bartoszek etc.). Przynajmniej wiadomo czego się spodziewać i na utrzymanie powinno wystarczyć. A ten Hyballa to nie wiadomo jaki jeszcze eksperyment będzie chciał tutaj wdrożyć.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.04.2021, 21:56
Ja mimo wszystko mam nadzieję że się powstrzymają od gwałtownych ruchów.Pozwolił bym Hyballi opanować ten kryzys tylko po prostu sprawował nad nim większą kontrolę.
jak tak dzisiaj patrzyłem na zachowania piłkarzy to jestem skłonny wycofać się ze stwierdzenia że kwas jest na lini trener zawodnicy.Bardziej mi to wygląda na Polacy vs obcokrajowcy tylko być może Hyballa nie bardzo chce się w to wtrącać a być może sam dolewa oliwy do ognia i robi się nieprzyjemnie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 21.04.2021, 22:25
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie liczyć sezonu Maaskanta to najlepszy wynik zrobił wyszydzany Smuda. 5 miejsce.
To może się wyrażę inaczej. Carillo był jedynym trenerem który przed ostatnią kolejką esy miał matematyczne szanse na europejskie puchary.

A Smuda może i jest wyszydzany, jest bucem, ale też co osiągnął w piłce tego mu nikt nie zabierze. Takze u nas wyciągał maca gdy już wziął w obroty drużynę.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 21.04.2021, 22:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To może się wyrażę inaczej. Carillo był jedynym trenerem który przed ostatnią kolejką esy miał matematyczne szanse na europejskie puchary.

A Smuda może i jest wyszydzany, jest bucem, ale też co osiągnął w piłce tego mu nikt nie zabierze. Takze u nas wyciągał maca gdy już wziął w obroty drużynę.
moze porownancie sklad, zawodnikow jakimi dysponowali Carillo i Ziemniak a jaki teraz ma Hyballa- ze o sytuacji finansowo-pandemicznej nie wspomne
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 21.04.2021, 22:37
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
moze porownancie sklad, zawodnikow jakimi dysponowali Carillo i Ziemniak a jaki teraz ma Hyballa- ze o sytuacji finansowo-pandemicznej nie wspomne

Panowie nie zauważyli, że to najsłabsza Wisła od czasów Cupiała.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 21.04.2021, 22:38
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Ten Hyballa jest mega nieprzewidywalny.

Może sobie zażyczyć wymianę 10 piłkarzy z kadry, a kto da gwarancje że nowi będą lepsi? jak na razie te nowe wynalazki to strata czasu i pieniędzy, lepiej młodych z CLJ wyciągać.

Jak będą w wakacje jakieś wielkie eksperymenty to kto wie czy za rok nie polecimy z tej ligi. Nie wiem, czy nie dobrym rozwiązaniem byłby jakiś polski trener-specjalista od ligowej rąbanki (typu Ojrzyński, Bartoszek etc.). Przynajmniej wiadomo czego się spodziewać i na utrzymanie powinno wystarczyć. A ten Hyballa to nie wiadomo jaki jeszcze eksperyment będzie chciał tutaj wdrożyć.
Przewidywalni za to są nasi kopacze. Typowe miernoty bez ambicji na poziomie 2-3 ligi, Sadlok i jego SFG i mityczna lewa nowa, Boguś emeryt, Bury drewniak, Silvy, Chuci i inne miernoty z zaciągu. Porównajcie ich do Plewki czy Starzyńskiego którym się chce i mają ambicje.

Gwarantuje wam, że za pensje Sadloka, Bogusia czy innych mielibyśmy ludzi którym się chce i mają jakieś warunki fizyczne, a nie miernoty które przez całą karierę nie potrafią zbudować jakiejkolwiek fizyczności. Nasza liga to rąbanka i trzeba tu biegać i walczyć fizynie jak Raków. A u nas z tymi miernotami bez ambicji od zawsze chcieli wszyscy zrobić tiki-takę z epoki Cupiała, to se ne vrati.

Jak dla mnie od nowego sezonu polityka grubej kreski, kogo się to wywalamy, oprócz młodych i zaciąg wyróżniających sie z 1ej ligi Polaków którzy są na dorobku. I nie mówcie mi, że nas nie stać bo je*banemu Wasylowi płaciliśmy 70k (?) za siedzenie na ławce.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.04.2021, 22:40
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Gwarantuje wam, że za pensje Sadloka, Bogusia czy innych mielibyśmy ludzi którym się chce i mają jakieś warunki fizyczne, a nie miernoty które przez całą karierę nie potrafią zbudować jakiejkolwiek fizyczności.
Tak, tak.

xd
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.04.2021, 23:04
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
I nie mówcie mi, że nas nie stać bo je*banemu Wasylowi płaciliśmy 70k (?) za siedzenie na ławce.
Zaczynam się zastanawiać czy ten je*bany Wasyl nie potrafiłby utrzymać kopaczy w ryzach i czy nie za to między innymi mu płacono?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
jedenzero
Member

Od: 08.2010

Stary 21.04.2021, 23:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak.

xd

Ale co w tym śmiesznego? Kilka dni temu graliśmy z Wartą. Czy taki Kiełb, który gra w Poznaniu na lewej obronie byłby gorszy od Sadloka? Bo jeśli chodzi o zarobki, to na pewno mu ustępuje.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.04.2021, 23:27
A to oni w tej Warcie mają takich atletów i wirtuozów?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 22.04.2021, 06:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zaczynam się zastanawiać czy ten je*bany Wasyl nie potrafiłby utrzymać kopaczy w ryzach i czy nie za to między innymi mu płacono?
Patrząc na serię 11 porażek z zeszłego sezonu to raczej nie potrafiłby. Przypomnę nasza obrona ze słynnego 0-7 to:
Buchalik - Burliga, Wasilewski, Janicki, Sadlok . 3 z tych 5 Panów jest dalej w Wiśle.

Jeśli mówisz o samej szatni to zależy czy by mu Hyballa nie podpadł.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.04.2021, 07:34
jedenzero napisał(a):Wyświetl post
Ale co w tym śmiesznego? Kilka dni temu graliśmy z Wartą. Czy taki Kiełb, który gra w Poznaniu na lewej obronie byłby gorszy od Sadloka? Bo jeśli chodzi o zarobki, to na pewno mu ustępuje.
A taki Kuzimski od Forbesa albo Baku od Yeboaha?

Tak, jest kilku lepszych w Warcie, ale jednak wydaje mi się że mamy nieco lepszy skład. Tylko tam mają trenera który idealnie pasuje do tego składu węgla i papy. Wyciska z nich tyle ile się da i nie toczy wojny z piłkarzami. My mamy jakieś wielkiego "rewolucjonistę" który chce zdobywać 8 tysięczniki a nie może wejść nawet na żaden krakowski kopiec.

Wywalać. Żegnać większość piłkarzy i trenera. Brać Ojrzyńskiego czy innego takiego magika jak Tworek z Warty i walczyć o utrzymanie w przyszłym sezonie.

Mam wątpliwości czy nawet jak wymienimy 60% składu to Hyballa i tak po kilku miesiącach "nie nagrabi" sobie u kolejnych piłkarzy w związku ze swoim charakterem. Za duże ryzyko żeby go trzymać.

Ale może się mylę? Niech Trio rozwiązuje problemy które po części stworzyło zatrudniając tak wymagającego trenera do takiego badziewa jak mamy.

btw
Sam Hyballa dodał sporo szrotu ze "swoich" rekomendowanych piłkarzy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.04.2021, 07:36
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy nie dobrym rozwiązaniem byłby jakiś polski trener-specjalista od ligowej rąbanki (typu Ojrzyński, Bartoszek etc.). Przynajmniej wiadomo czego się spodziewać i na utrzymanie powinno wystarczyć.
Trzymajcie mnie... Ojrzyński niedawno wy*****y na zbity pysk z zespołu walczącego o spadek.
W przyszłym sezonie spadają 3 drużyny (tak tylko przypominam) i nie potrzebujemy na ławce gościa, który tak naprawdę nie daje żadnej wartości dodanej, żadnej nadziei na poprawę gry.
My potrzebujemy trenera, który w dość krótkim czasie zapanuje nad totalnie przebudowanym w lecie zespole, który za wszelką cenę będzie musiał się utrzymać w Ekstraklasie. Czy będzie to Hyballa, czy ktoś inny, pokaże zapewne najbliższy miesiąc.

[23/42]
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 22.04.2021, 07:38
Panowie, reasumując: jesteśmy w dupie i się w niej urządzamy.
To, co musi być zrobione w przerwie między rozgrywkami to największe z możliwych wietrzenie szatni.
Zero przedłużeń kontraktów, każdy na kogo znajdzie się kupiec na sprzedaż (poza Starzyńskim, chyba że będzie oferta na 3 mln euro i więcej, wtedy ok).
Tylko że nawet przy realizacji tego scenariusza jest poważna wątpliwość.związana z osobą/osobami, które będą wybierać tych zawodników?
Pozostanie Hybalii na nowy sezon jest wg mnie coraz mniej prawdopodobne o ile w ogóle jeszcze możliwe.
Zawodnicy powinni być dogadywani już teraz a zamieszanie z trenerem zdecydowanie temu nie sprzyja.
Z drugiej strony nasz "komitet transferowy" osiąga tak żenujące wyniki swojej działalności że powinien być rozgoniony na cztery wiatry.
Wiemy na pewno, że piłkarze są w większości słabi. Ale wiemy też na pewno, że Hyballa popełnił jakieś błędy: w przygotowaniu, w relacjach.
Nie wiemy natomiast najważniejszego - i nie wie tego również zarząd i właściciele: czy ma on umiejętności pozwalające na wyjście z tego głębokiego kryzysu.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 22.04.2021, 07:38
Popatrzymy na statystyki najlepszego meczu czyli Wisla Pogon

i wczorajszego

Biegamy mniej(troche), wolniej(duzo duzo wolniejj)
Ktos dobrze ich przygotowal. Zaczeli dobrze i nagle spadem formy. Brak umiejetnosci podtrzymania formy?

Czemy na derby. Jak sie przlamac to w takim meczu. Przelamac i utrzymac
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 22.04.2021, 07:42
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Trzymajcie mnie... Ojrzyński niedawno wy*****y na zbity pysk z zespołu walczącego o spadek.
W przyszłym sezonie spadają 3 drużyny (tak tylko przypominam) i nie potrzebujemy na ławce gościa, który tak naprawdę nie daje żadnej wartości dodanej, żadnej nadziei na poprawę gry.
My potrzebujemy trenera, który w dość krótkim czasie zapanuje nad totalnie przebudowanym w lecie zespole, który za wszelką cenę będzie musiał się utrzymać w Ekstraklasie. Czy będzie to Hyballa, czy ktoś inny, pokaże zapewne najbliższy miesiąc.
A jaka jest na ten moment ta "wartość dodana" Hybalii?

Punktuje najgorzej z ostatnich trenerów. Stolarczyk i Skowronek mieli lepsze staty od niego.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 22.04.2021, 07:45
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A jaka jest na ten moment ta "wartość dodana" Hybalii?

Punktuje najgorzej z ostatnich trenerów. Stolarczyk i Skowronek mieli lepsze staty od niego.
Dlatego też dodałem ostatnie zdanie Jeśli Hyballa osiągnie przyzwoite rezultaty w ostatnich spotkaniach sezonu, to nie widzę potrzeby wymieniania go na PMS, która spuści nas do I ligi. Jeśli skończymy z 9 porażkami z rzędu, to nastąpi po prostu wymiana większości piłkarzy i trenera.

[23/42]
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.04.2021, 08:10
Nie rozumiem dlaczego są w składzie i wchodzą do gry Medved i Buksa, których za miesiąc tutaj nie będzie, a na trybuny wyrzuceni zostali taki Chuca i Silva? Obaj na kontraktach - Chuca jeszcze rok, Silva ma opcje przedłużenia.
Wiem, że cudów nie zrobią, ale mimo wszystko do bramki czasem trafili. Odniosłem wrażenie, że Silva z takim Savicem potrafił wymienić kilka podań.

Wejście Błaszczykowskiego w 90 minucie to element jakiejś wojenki czy ki ....? Przecież powinien być na boisku koło 65minuty. To jest moment na wejście 'jokera', a nie jak jesteśmy w dupie.
No chyba, że się Hyballa bał, że będzie 30 minut gry i znowu 2 miesiące przerwy.

Sezon jest już tylko do dogrania, uniknąć kompromitacji z pasiastą lampucerą i w Warszawie i wsjo.
Jeszcze wysłać list z podziękowaniami za reformę ligi, bo inaczej spadlibyśmy już w tym roku. Niestety jeżeli nie nastąpi jakiś przełom to w przyszłym sezonie już się nie uratujemy.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.04.2021, 08:21
https://newonce.sport/artykul/centro...ni-wise-krakow
Warty przeczytania artykuł, dużo liczb i konkretów zamiast spekulacji i "wydaje mi się"
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów