The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Schabek
Senior Member

Od: 03.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.08.2018, 14:34
Ma ktoś może jakiś skrót (fragment) z ostatniego rajdu Wojtkowskiego ( tego w 95 minucie)? Bo na ekstraklasa tv nie ma tego
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 11.08.2018, 14:37
Szczerze ? Lis tragedia - Buchal przy nim to przekot. Wypluwal pilki, niepewnie bronil + gdyby nie spalony to zapewne spowodowalby karnego .
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 11.08.2018, 14:47
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Szczerze ? Lis tragedia - Buchal przy nim to przekot. Wypluwal pilki, niepewnie bronil + gdyby nie spalony to zapewne spowodowalby karnego .
Nie ma to jak oceniać młodego bramkarza po półtorej meczu. Zwłaszcza kiedy nic jeszcze nie zawalił...

sandomingo - rozumiem, że nie masz innych źródeł informacji tylko zgadujesz sobie. Tak jak napisałem - ani kasa z C+, ani z Ekstraklasy nie jest zajęta w całości, bzdurą jest że klub ma wpływy tylko z biletów. Nijak się to ma do tego co ja wiem, więc albo masz wtyki w klubie które zdradzają Ci delikatne informacje, albo zmyślasz dla efektu. Wybacz, ale zakładam drugi wariant. Nic osobistego, ale takich informatorów co chuja wiedzą a tylko mącą jest wokół Wisły masa.

Tak samo jak niedorzeczne jest pisanie o meczu o wszystko z Zabrzem w szóstej kolejce. W Ekstraklasie. Gdzie walka o utrzymanie zwykle toczy się przynajmniej na trzy kolejki od końca, często do ostatniej, a tabela jest tak płaska że wystarczy wygrać trzy mecze z rzędu żeby z grupy spadkowej przeskoczyć do walki o puchary. No ....a nie, to jest już absurd i zwykłe mącenie.

Sorry, ale wygląda mi to bardziej na wylewanie frustracji że Wisła jest biedna.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.08.2018 o godz. 14:53.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 11.08.2018, 14:53
Najlepiej jest narzekać nie znając sytuacji w środku klubu. Dochodzą do nas szczątkowe informacje, wiemy że jest źle z finansami i że pensje dochodzą z opóźnieniem. Zagraliśmy 4 mecze w każdym graliśmy dobrze, dwa powinniśmy wygrać nie zremisować i z jaga powinien być remis. Puntów brakuje poprzez brak skuteczności. Nie rozumiem jak można już teraz zakładać jak Ty sandomingo, że spadniemy. Liga się dopiero zaczęła i to co można zakładać na ten moment to na pewno nie jest spadek a gra o górną 8.

Przy wyborze bramkarza mamy teraz dylemat, czy ciągnąć za uszy Lisa i wystawiać go w każdym meczu żeby się ograł i nabrał doświadczenia i wytransferować w przyszłości, czy postawić na Buchalika który już wszedł na jakiś poziom i gra przyzwoicie.

Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 11.08.2018, 14:58
Tak - moge kogos oceniac po 1,5 meczu - nie mowie ze nic z niego nie bedzie, oceniam po tym co wiedzialem.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 11.08.2018, 14:59
Lis jest młody, trochę się tremuje, a trochę wczoraj padało i w takich warunkach chyba bezpieczniej jest piłkę wypluć na bok niż próbować łapać. A Buchalik sprowokowałby karnego tydzień temu, gdyby nie kilka centymetrów dzielących go od linii pola karnego. Zresztą, z wolnego padła bramka.

Moim zdaniem z Lisa będą ludzie, a już na pewno nic nie wskazuje, by miał być koniecznie gorszy od Buchalika.

Tak, jak napisał kolega wyżej. Teraz kwestia decyzji, czy ciągniemy go trochę za uszy i ogrywamy, czy wracamy do Buchalika, który kilka fajnych interwencji już w tym sezonie wykonał.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 11.08.2018, 14:59
Tak - moge kogos oceniac po 1,5 meczu - nie mowie ze nic z niego nie bedzie, oceniam po tym co wiedzialem.
Możesz, ale to bardzo głupie. Zwłaszcza że on ma się u nas wyszkolić i wypromować. To oznacza, że jego błędy są wliczone w koszta.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Stary 11.08.2018, 15:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Możesz, ale to bardzo głupie. Zwłaszcza że on ma się u nas wyszkolić i wypromować. To oznacza, że jego błędy są wliczone w koszta.
Again - nie mowie ze nic z niego nie bedzie i nie warto stawiac na niego.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.08.2018, 16:14
Nie ma to jak oceniać młodego bramkarza po półtorej meczu. Zwłaszcza kiedy nic jeszcze nie zawalił...

sandomingo - rozumiem, że nie masz innych źródeł informacji tylko zgadujesz sobie. Tak jak napisałem - ani kasa z C+, ani z Ekstraklasy nie jest zajęta w całości, bzdurą jest że klub ma wpływy tylko z biletów. Nijak się to ma do tego co ja wiem, więc albo masz wtyki w klubie które zdradzają Ci delikatne informacje, albo zmyślasz dla efektu. Wybacz, ale zakładam drugi wariant. Nic osobistego, ale takich informatorów co chuja wiedzą a tylko mącą jest wokół Wisły masa.

Tak samo jak niedorzeczne jest pisanie o meczu o wszystko z Zabrzem w szóstej kolejce. W Ekstraklasie. Gdzie walka o utrzymanie zwykle toczy się przynajmniej na trzy kolejki od końca, często do ostatniej, a tabela jest tak płaska że wystarczy wygrać trzy mecze z rzędu żeby z grupy spadkowej przeskoczyć do walki o puchary. No ....a nie, to jest już absurd i zwykłe mącenie.

Sorry, ale wygląda mi to bardziej na wylewanie frustracji że Wisła jest biedna.
Ok, możesz mnie uważać za kogo chcesz, takie prawa forum. Ja opinię o Tobie pozostawię dla siebie.
Ty coś wiesz, ja coś wiem, zobaczymy kto miał lepsze informacje. Mam nadzieję, że będziesz to Ty, ale szczerze mocno wątpię. Pożyjemy, zobaczymy, w każdym razie już niedługo.

Tylko nie nadużywaj moich słów - napisałem, że z Górnikiem mecz o życie ze względów, które szeroko opisałem. Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 11.08.2018, 16:20
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Ok, możesz mnie uważać za kogo chcesz, takie prawa forum. Ja opinię o Tobie pozostawię dla siebie.
Ty coś wiesz, ja coś wiem, zobaczymy kto miał lepsze informacje. Mam nadzieję, że będziesz to Ty, ale szczerze mocno wątpię. Pożyjemy, zobaczymy, w każdym razie już niedługo.

Tylko nie nadużywaj moich słów - napisałem, że z Górnikiem mecz o życie ze względów, które szeroko opisałem. Tyle w temacie.
Za nikogo Cię nie uważam, tylko jestem sceptyczny. Dziwi Cię to?
A frekwencji 20 tys. nie będzie poza kilkoma hitami w sezonie. Górnik nie ma tu nic do rzeczy. Jak dobijemy do 14 tys. we wrześniu/październiku (studenci) to już będzie dobrze.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.08.2018, 16:27
A frekwencji 20 tys. nie będzie poza kilkoma hitami w sezonie. Górnik nie ma tu nic do rzeczy. Jak dobijemy do 14 tys. we wrześniu/październiku (studenci) to już będzie dobrze.
Jeżeli w połowie sierpnia w piątek przy słabej pogodzie udało się sprzedać te 11 tysięcy to 2 tygodnie później, w sobotę wieczorem te 15-16 nie wydaje się być niemożliwe. Do tego spora ekipa wyjazdowa z Zabrza.
Pewnie to naiwne ale przy wielkiej mobilizacji te 18 tysięcy nie wydaje się niemożliwe...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 11.08.2018, 16:36
Jeżeli w połowie sierpnia w piątek przy słabej pogodzie udało się sprzedać te 11 tysięcy to 2 tygodnie później, w sobotę wieczorem te 15-16 nie wydaje się być niemożliwe. Do tego spora ekipa wyjazdowa z Zabrza.
Pewnie to naiwne ale przy wielkiej mobilizacji te 18 tysięcy nie wydaje się niemożliwe...
Niemożliwe - nie, ale średnio w to wierzę.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 11.08.2018, 17:15
Ja chciałem uprzejmie zauważyć, że jeżeli się naszych piłkarzy zapakuje jak ciastka i będzie ich promował pan Tadeusz Czerwiński, to 23 tysiące na każdym meczu o każdej porze jest do zrobienia.

Tak przynajmniej zaproponowano w temacie wyżej.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.08.2018, 11:16
Mecz pod naszą prawdziwą dominacją, ale jednak straciliśmy frajersko punkty. Widać było, że nie tylko dla kibiców ale i dla piłkarzy ten mecz był porażką.

Zresztą po sytuacji gdzie Imaz trafił w poprzeczkę, a Małecki z pustaka na trybuny powiedziałem do kumpla - jeśli przez kogoś tego meczu nie wygramy to przez Małeckiego. Minutę później padła bramka na 1-1.
Imaz przynajmniej myli się bardzo minimalnie. Jeśli wykalibruje celownik to będzie miał 15 bramek w sezonie. Jeśli...

Małecki zamyka oczy wali w trybuny. No ludzie, 31 lat na karku to facet powinien na spokojnie ładować bramki na pustą. Co się dzieje z tym gościem? Moja propozycja: Bartosz za niego do składu i niech Patryk pokaże coś z ławki.
Zresztą to właśnie Bartosz (tradycyjnie) dał najlepszą zmianę. Powinien mieć asystę (fatalne pudło Wojtkowskiego), a w sytuacji gdzie trafił w słupek zrobił i tak maxa co mógł.

Słowo co do Lisa. Z dużej chmury - mały deszcz. Facet musi się dużo uczyć, bo póki co jest mocny w gębie. Nie wychodzi do dośrodkowań. Spowalnia grę. Przy straconej bramce był całkowicie zagubiony.
Proponuję powrót Buchalika, a kolejną jego szanse w PP.

Co do całokształtu naszej gry to gramy wg mnie piłkę spokojnie na pierwszą 8, ale jeśli nie poprawimy skuteczności, to zrobi się gorąco...
Kontuzji na razie tak bym się nie obawiał, bo po powrocie Arsenicia, Halilovicia i Palcicia mamy już sporą ławkę rezerwowych. Największym dramatem będzie jeśli wypadnie ktoś z dwójki Basha/Ondrasek. Na nich w tej chwili nie mamy zmienników którzy mogą dać nadzieję na grę na podobnym poziomie.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 12.08.2018, 11:39
Proponuję nie wydawać wyroków na Lisa po 1,5 meczu. Niech pogra trochę dłużej. Każdy piłkarz (prawie każdy) potrzebuje czasu żeby pokazac w pełni swoje umiejetności. Tym bardziej jak przychodzi z niższych lig.

Buchalik nie błysnał w Białymstoku - przez niego ta porażka. Lis jak na razie nie miał takiej wpadki.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 12.08.2018, 12:12
Można i odwrócić kota (lisa) ogonem.
Buchalik nam wybronił zwycięstwo z Miedzią, a Lis na razie nie zanotował takiego wydarzenia.

Mnie u Lisa niepokoją nie błędy, ale brak decyzji. Jeśli pierwsze, drugie, trzecie dośrodkowanie jest przez niego całkowicie odpuszczone i dochodzi po nich do groźnych sytuacji to znaczy, że taki ma styl grania i zwyczajnie nie czuje się pewnie w grze w powietrzu. I to nic, że nic z tych sytuacji nie wyniknęło, ale wprowadza nerwowość w drużynie oraz napędza przeciwnika.

Żeby nie było że gościa skreślam, bo nie skreślam - podoba mi się jego gra nogami i może mieć dobry refleks na linii, przynajmniej warunki na to wskazują i poprzedni mecz z Jagą.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Stary 12.08.2018, 12:37
W przeciwieństwie do Buchalika, Lis ma jeszcze szansę na podniesienie umiejętności. Miał parę nerwowych interwencji, ale jest też w całkowicie nowym środowisku i do tego debiutuje na tym szczeblu rozgrywek. Na jego ocenę przyjdzie jeszcze czas, niech wywiera pozytywną presję na Michała.

[20/39]
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.08.2018, 14:36
Ile dzisiaj piłek w środku pola zgarnął Basha, ile akcji przeciwnika spowolnił dobrym ustawieniem...Dla mnie zawodnik meczu. Bez niego rozjadą nas w środku pola.
Przeciwnika owszem. Niestety nasze akcje również spowalniał.

===

Obejrzałem skrót meczu - trochę mi już w.... minął, że straciliśmy punkty.
Gol Ondraszka pierwsza klasa. Szkoda, że tylko jeden.

===

Co do "spadniemy, bo po 4 kolejkach mamy 5 punktów. Co najmniej 4 drużyny zaczęły sezon "walki o spadek" z przytupem:
- Craxa,
- Pogoń,
- WPłock,
- Miedź,
a może jeszcze Arka, Sosnowiec i Legia.

O ile "L" pewnie się wygrzebie to w pozostałych przypadkach bez rewolucji raczej się nie obędzie. Więc płacz, że sportowo polecimy jest mocno przedwczesny.
Co innego finanse!
I dlatego, choć serce się wyrywał by płakać o kolejnego Carlitosa to rozum podpowiada, żeby poczekać do zimy.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 12.08.2018 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 12.08.2018, 20:38
Cztery rozegrane mecze, trzy u siebie z zespołami zajmującymi aktualnie odpowiednio miejsca: 11,13,14 Wygrany jeden. Dzięki super paradzie Buchalika. Tak punktujemy przy świetnej grze. W perspektywie wahań formy, kartek i kontuzji... niepokojące.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 12.08.2018, 20:56
Równie dobrze w następnych 4 meczach po chujowej grze możemy mieć +12 pkt. To polska liga.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 12.08.2018, 21:03
GBO napisał(a):Wyświetl post
Cztery rozegrane mecze, trzy u siebie z zespołami zajmującymi aktualnie odpowiednio miejsca: 11,13,14 Wygrany jeden. Dzięki super paradzie Buchalika. Tak punktujemy przy świetnej grze. W perspektywie wahań formy, kartek i kontuzji... niepokojące.
Oni zajmują 11,13,14 miejsce dlatego miedzy innymi ze nie dali nam rady a Jaga szczęśliwie dał to jest druga.

4 kolejki dopiero.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 12.08.2018, 23:43
Nie ma co się sugerować aktualnym miejscem. Przypomnij sobie chociażby magiczna serie Wdowczyka po której Wisła miala już tylko cudem uniknąć spadku.
A skonczylo się udana końcówka jesieni, dobra wiosną Kiko i 6 miejscem na koniec sezonu.

Poki co za tydzień szykuje się bardzo ciężki mecz. Pocieszenie że od kilku lat jesteśmy skazywani na porażkę w Poznaniu, a wyciagamy stamtąd zaskakująco dobre wyniki.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 13.08.2018, 09:41
GBO napisał(a):Wyświetl post
Logika:

1. słabo punktujemy przy świetnej grze - niepokojące
2. (wczesny Kiko) dobrze punktujemy przy brzydkiej grze - niepokojące

zdecydujcie się bo mi sie zgrzewają synapsy jak takie volty czytam
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.08.2018, 10:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Można i odwrócić kota (lisa) ogonem.
Buchalik nam wybronił zwycięstwo z Miedzią, a Lis na razie nie zanotował takiego wydarzenia.

Mnie u Lisa niepokoją nie błędy, ale brak decyzji. Jeśli pierwsze, drugie, trzecie dośrodkowanie jest przez niego całkowicie odpuszczone i dochodzi po nich do groźnych sytuacji to znaczy, że taki ma styl grania i zwyczajnie nie czuje się pewnie w grze w powietrzu. I to nic, że nic z tych sytuacji nie wyniknęło, ale wprowadza nerwowość w drużynie oraz napędza przeciwnika.

Żeby nie było że gościa skreślam, bo nie skreślam - podoba mi się jego gra nogami i może mieć dobry refleks na linii, przynajmniej warunki na to wskazują i poprzedni mecz z Jagą.
Wzieliśmy Lisa żeby go ograć i sprzedać z zyskiem. Twoje uwagi po półtora meczu w którym nawet nic nie zawalił są - za przeproszeniem - gówno warte.

Jak wystawiasz młodego zawodnika bez doświadczenia to godzisz się z błędami, ew. utratą punktów przez niego. A Ty odkryłeś Amerykę że gość bez ligowego doświadczenia nie jest pewny i popełnia błędy. No, brawo. Genialna analiza, kto by się spodziewał że musi się jeszcze podszkolić...

Ludzie na tym forum mnie czasem załamują.

Jak za dwa lata Lisa nie sprzedamy z zyskiem to będzie wtopą. Dwa lata - nie każdy odpala w rok. Jak na debiut to zagrał OK, zwłaszcza w trudnych warunkach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.08.2018 o godz. 10:33.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 13.08.2018, 11:18
Zaczyna mi się przypominać Wisła Moskala. Niby wszytko ok, tylko zwycięstw brak. Nie ma co zwalać na brak szczęścia. To był brak umiejętności, jak się marnuje tyle okazji to winę ponoszą zawodnicy, nikt i nic więcej. Ja osobiście nie mam o nic pretensji, widać, że naprawdę chce im się grać. Jest walka, prawdziwe zaangażowanie, nie wychodzi bo mamy taki potencjał, a nie inny. Trzeba się z tym pogodzić, że nie będziemy wygrywali 3 meczów na 4, zawsze "czegoś" będzie brakowało. Jak na to co obecnie dzieje się w Klubie, na to ilu ważnych zawodników odeszło, jestem miło zaskoczony postawą drużyny. Spodziewałem się strasznego marazmu, braku wiary i zaangażowania zawodników. Oraz tego, ze Stolarczyk nie będzie potrafił sklecić czegoś sensownego z tego materiału. Dlatego tym przyjemniej ogląda mi się nasze mecze. Podstawowy problem jaki widzę to brak napastnika. Mimo dwóch goli Ondraszek nie pociągnie naszej drużyny. Tonący brzytwy się chwyta, dlatego łudzę się, że Brożek wróci i będzie choć w połowie tak skuteczny jak 2-3 lata temu..

Z taką grą nie powinniśmy spaść. Nawet jeśli nie awansujemy do grupy mistrzowskiej, to i tak powinniśmy w miarę spokojnie zapewnić sobie utrzymanie, bo nie ma już podziału punktów. To sprzyja takim drużynom jak nasza, które mogą balansować na granicy ósmego miejsca, bo brak awansu nie oznacza od razu, że zaczyna palić się pod dupą.

Widzę inny problem - krótka ławka. Dopóki w miarę wszyscy będą zdrowi, będzie ok. Gorzej jak nagle wysypie się kilku zawodników. Wtedy będziemy mieli duże problemy z punktowaniem, dlatego tym bardziej szkoda takich strat punktów. Teraz trzeba sobie zrobić zapas na trudniejsze czasy. Niestety szykuje się kolejny sezon gdybania. Gdyby Boguski trafił karnego z Arką, gdyby Małecki trafił do pustej z Płockiem, gdyby nie czerwona z Jagą.. Dużo tego gdyby jak na 4 kolejki.

Na razie mieliśmy łaskawy terminarz, na 4 mecze 3 zagraliśmy u siebie. Poza Jagą naszymi rywalami były drużyny na podobnym poziomie co nasza. Wygraliśmy tylko z beniaminkiem, więc jak chodzi o punkty to jest bardzo przeciętnie, ale nie słabo.
Odpowiedz cytując
paralaksa
Member

Od: 04.2018

Stary 13.08.2018, 12:01
kbr napisał(a):Wyświetl post
Niestety szykuje się kolejny sezon gdybania. Gdyby Boguski trafił karnego z Arką, gdyby Małecki trafił do pustej z Płockiem, gdyby nie czerwona z Jagą.. Dużo tego gdyby jak na 4 kolejki.
.

Gdyby odrobina szczescia i wykorzystanie tych banalnych sytuacji to patrzylibysmy na lige z topu tabeli. Takie wlasnie gdybanie jest efektem swietnej gry druzyny. Bardziej bym sie martwil jakbysmy nie mieli powodow do rozwazan

Ten sezon jest po to by budowac zespol praktycznie od podstaw. Patrzac na dyspozycje innych klubow mam jeskies 99.9% pewnosci, ze sie utrzymamy. Wiec aby nas nie degradowali to trzeba poogarniac finanse, kontrakty, splate zadluzenia itp.

Jesli Stolar z powodzeniem wdrozy system 3-5-2, nauczy zespol powtarzalnosci, poprawi skutecznosc, a zima/latem sprowadzi kilku perspektywicznych zawodnikow - to za sezon/dwa mozemy z powodzeniem wlaczyc sie do walki o puchary.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 13.08.2018, 12:23
Te wszystkie gdybania są po prostu brakiem umiejętności zawodników. Faktem jednak jest, że ja osobiście dawno nie oglądałem tak ciekawego meczu przy Reymonta. Dużo akcji z jednej i z drugiej strony. Kwestia jakości niech pozostanie milczeniem, ale oby więcej takich emocji.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 13.08.2018, 12:55
Brak umiejętności to fakt, że piłka po strzale Imaza trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole zamiast wpaść? Przecież to są centymetry na bramce, a na bucie kwestia milimetrów. Podobnie w przypadku główki Bartosza.

Bez jaj. Wiadomo, że jedni piłkarzy lepiej wykańczają od innych, ale nie wmówisz mi, że Małecki w takiej sytuacji jak miał większość razy przeniósłby piłkę nad poprzeczką. Podejrzewam, że w 9 na 10 sytuacji by to strzelił.

Pecha mieliśmy i tyle, brak pewności siebie i pech. Jak tak dalej będą grać i się w końcu wstrzelą to kogoś pogonimy niedługo z workiem goli.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 13.08.2018, 13:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Brak umiejętności to fakt, że piłka po strzale Imaza trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole zamiast wpaść? Przecież to są centymetry na bramce, a na bucie kwestia milimetrów. Podobnie w przypadku główki Bartosza.

Bez jaj. Wiadomo, że jedni piłkarzy lepiej wykańczają od innych, ale nie wmówisz mi, że Małecki w takiej sytuacji jak miał większość razy przeniósłby piłkę nad poprzeczką. Podejrzewam, że w 9 na 10 sytuacji by to strzelił.

Pecha mieliśmy i tyle, brak pewności siebie i pech. Jak tak dalej będą grać i się w końcu wstrzelą to kogoś pogonimy niedługo z workiem goli.
Poprzeczka Imaza i próba przelobowania bramkarza z prawie połowy boiska (jeszcze przed pierwszą bramką) to jedno.
Niestety fatalna dobitka (w górne trybuny) Małego to drugie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 13.08.2018, 13:15
Malecki to chyba by nie strzelil w 9/10 takich sytuacjach
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź