The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pansław
Junior Member

Od: 05.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.06.2009, 19:06
Czy taka ciekawa ta walka Kliczki Chyba jednak nie. Bo młodszy z braci zrobił to co prawie każdy przewidywał przed walką, że zrobi. Łatwo pokonał rywala, który był po prostu taki jaki Kliczce pasuje najbardziej. Niski, niezbyt szybki, bez jakiegoś strasznego ciosu. Do tego po przerwie z powodu kontuzji. Systematyczne obijanie z bezpiecznej odległości lewym prostym i od czasu do czasu uderzanie potężnym prawym prostym zupełnie wystarczyło na Rusłana Szagajewa. Potwierdziło to że waga ciężka to przede wszystkim bracia Kliczko, a potem długo, długo nikt.
Odpowiedz cytując
JAR0
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 11.07.2009, 21:08
W nocy walka Adamka. Nie wiecie o której walczy Tomasz ? Gala zaczyn a się chyba ok 3 w nocy.
Odpowiedz cytując
sqallpl
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.07.2009, 01:30
Około 5 ma wyjsc z tego co czytalem. Wczesniej Maternak i Wilczewski, wiec warto cala gale ogladnac. Transmisja w Polsacie od 3:00.
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 12.07.2009, 04:36
Raczej walka bez historii, szkoda tylko ze sedzia nie puscil chlopa jeszcze na 2 rundy, moze bylby "normalny" nokaut, a nie jakies tak TKO
Odpowiedz cytując
northrop
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 12.07.2009, 04:45
mysle, ze jakby go puscil na 5 runde, to do 6 moglo by juz nie dojsc. co nie zmienia faktu, ze lipnie sie to wszystko skonczylo. walka bez echa.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 12.07.2009, 10:30
Walka bez echa bo i przeciwnik byl do dupy ;/ Chlop z nikad, nie wiem czemu Adamkowi nie załatwia jakiegos rywala z prawdziwego zdarzenia a nie ciagle jakies ogorki mu daja :(
W ogole teraz boks to sie zrobiło wielkie gowno, sa 4 liczace sie federacje i ci wielcy mistrzowie unikaja walk z innymi mistrzami bo sie ich boja. Tak to jakis tam leszcz trzyma sobie pas powiedzmy WBO i z Adamkiem nie zawalczy bo wie ze by przegrał to lepiej se dobierac slabych rywali niz zunifikowac 2 pasy bo mozna jeszcze przegrac i stracic "mistrzostwo"
Powinna byc jedna mocna federacja i juz. A nie to jest zrobione tak jakby Wisła grała w Polsce w Ekstraklasie, w Ekstraklasie1, Ekstr.2, Ekstrk.3. Napewno w ktorejs by sie udąło wygrac co sezon i co bylibysmy mistrzem? ;/ O albo jeszcze inaczej Do Eks by poszła Wisła i jakies Polonie Bytom, do Eks.1 Legia i Piasty Gliwice, do Eks2 Lech i ŁKSy, do Eks.3 Polonia i wtedy co roku kazdy by miał swoje mistrzostwo hahahah załosne
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 12.07.2009, 11:34
Wy tu o nic nieznaczącej walce Adamka z jakimś leszczem prawicie, a Arturo Gatti nie żyje :(
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 12.07.2009, 12:08
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Walka bez echa bo i przeciwnik byl do dupy ;/ Chlop z nikad, nie wiem czemu Adamkowi nie załatwia jakiegos rywala z prawdziwego zdarzenia a nie ciagle jakies ogorki mu daja :(
W ostatniej "Polityce" masz ciekawy artykuł dlaczego jest tak a nie inaczej z walkami Adamka.
the end
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 12.07.2009, 13:47
Nikt nie chce ryzykowac utraty pasa, bo to sa wielkie pieniadze. Nie wiem, czy ten "mistrz" WBC - Fragomeni, wytrzymalby z Adamkiem 3 rundy...szczerze w to watpie.
Gunn patrzac na bilans to nie ogorek(w porownaniu z polskimi bokserami, to napewno nie). Po drugie, Tomek to wielka klasa i dzisiaj w tej kategorii wagowej mozna by znalezc jednego godnego przeciwnika.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 28.07.2009, 06:53
szykuje sie walka Adamek-Gołota.Ciekawe w jakiej dyspozycji jest Andrew ?Jest zdecydowanie większy niż Adamek.
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Do...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.08.2009, 20:06
Panowie mam pytanie dotyczące walki Gołota - Adamek. Wiem, że to jeszcze nie czas na kupno biletów, ale mam w tej sprawie pytanie właśnie. Ktoś kto był już na podobnych walkach na pewno będzie mógł mi pomóc.
Chodzi mi o dwie sprawy:
- gdzie będzie można nabywać bilety na tę walkę (na podstawie wcześniejszych gali bokserskich), gdzieś przez internet?
- w jakich granicach mogą być bilety bo szczerze mówiąc nie byłem jeszcze na boksie na żywo i chciałbym poznać "zarys" cenowy
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 26.08.2009, 12:22
Ja sie naprawde sie dziwie Adamkowi...niewiele do zyskania, a wiele do stracenia. Poza tym juz przeskoczyl jedna kategorie wagowa, a Andrzej ma dosyc mocny cios, w koncu ta glowa Tomka moze nie wytrzymac. Wynik jest dla mnie wielka niewiadoma.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 26.08.2009, 13:25
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ja sie naprawde sie dziwie Adamkowi...niewiele do zyskania, a wiele do stracenia. Poza tym juz przeskoczyl jedna kategorie wagowa, a Andrzej ma dosyc mocny cios, w koncu ta glowa Tomka moze nie wytrzymac. Wynik jest dla mnie wielka niewiadoma.
Widocznie niezłe pieniądze muszą za tym iść.Bardziej dziwi mnie Gołota bo przypuszczam że dostanie grubo i zakończy karierę najgorzej jak by mógł ,no ale to jego sprawa.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Cichy
Senior Member

Stary 26.08.2009, 13:56
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ja sie naprawde sie dziwie Adamkowi...niewiele do zyskania, a wiele do stracenia.
1q2 napisał(a):
Bardziej dziwi mnie Gołota bo przypuszczam że dostanie grubo i zakończy karierę najgorzej jak by mógł ,no ale to jego sprawa.
I tu jest sedno sprawy bo obaj macie rację. Wg mnie jeden i drugi mają więcej do stracenia niż zyskania. Zyskać poza pieniędzmi mogą tylko rozgłos. Andrzej może udowodnić, że jednak potrafi jeszcze walczyć, a Tomek, że rzeczywiście może z powodzeniem próbować sił w wyższej kategorii.
Natomiast porażka dla Gołoty oznaczała będzie definitywny koniec kariery i kolejną serię drwin ze strony onetowskich znawców boksu, a dla Adamka mocne hamowanie na drodze do wagi ciężkiej.

Jak na mój gust walka zupełnie niepotrzebna, szkoda mi będzie przegranego, niezależnie kto nim będzie. Tymbardziej, ze wynik rzeczywiście ciężki do przewidzenia.
Odpowiedz cytując
WiślakNH
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 26.08.2009, 15:08
Chciałbym zobaczyć filmiik pokazujący tą siłe Gołoty.Ogólnie mimo,że trenowałem troche boks można powiedzieć,że nie jestem jakoś bardziej w temacie ale pamiętam ostatnie walki Andrzeja (chociażby oglądam na youtube) i nie prezentuje on nic po prostu nic- wielkie 0 zaangażowania,woli walki itd , jego ciosy wydają sie,że są z zatrważającą prędkością 5 km/h
Natomiast Adamek walczy całym sercem i nie raz dostając bomby na morde walczył dalej i śmiem nawet stwierdzić,że po tych samych uderzeniach Gołota padłby jak zabity.
Prawda jest taka,że nie ma sie co sprzeczać kto kogo pośle na deski po prostu wszystko zweryfikuje ring aczkolwiek Gołota zawsze był mocny w gębie a na ringu chyba sami widzieliśmy co pokazywał.
Dodam od razu,że chodzi mi o walki Gołoty sprzed ostatnich kilku lat i nie nawiązuje do jego wcześniejszych walk.

Aha no i ponowie pytanie do osób siedzących bardziej w temacie : orientuje sie ktoś od keidy mniej więcej będzie można nabywać bilety na walkę na jakiej stronce i jakie orientacyjnie ceny mogą być?
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 26.08.2009 o godz. 15:16.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!

Odpowiedz cytując
Zarko42
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 15.09.2009, 12:16
http://sports.yahoo.com/box
Zagłosuj na Adamka!
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Stary 15.09.2009, 13:35
Czytałem rano artykuł na temat tego głosowania na strone yahoo, z kim ma wg kibiców boksować Hopkins. Wtedy Adamek miał niecałe 10%. Sam zagłosowałem na Adamka, teraz patrzę znowu na stronkę i Adamek ma już 35%! To się nazywa siła internetu, no i (nie)stety onetu.

Generalnie jestem przeciw takim akcjom "klikania". Ale w tym wypadku zrobiłem wyjątek. Niech chłop z Polski ma i będzie na czele Jakby tez ktoś się chciał pobawić to tutaj link http://sports.yahoo.com/box
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 14.10.2009, 12:33
Super sprawa, tylko szkoda, że tak drogo :(
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 07.11.2009, 17:48
dzisiaj walczy Wałujew z Hayem.Jak oglądałem większośc walk Rosjanina to uważam że z nim trzeba walczyc w zwarciach bo on tymi długimi rękoma nie może sie dobrze zamachnąc i wtedy można zadac mu serie ciosów.Jak Wałujew weźmie pacjenta na dystans to już jest pozamiatane.Osobiście kibicuje Rosjaninowi.
http://sport.interia.pl/boks/news/wa...a,1393438,2338

Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.11.2009 o godz. 17:51.
Odpowiedz cytując
kosaTS
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.11.2009, 17:56
Można obejrzeć gdzieś tę walkę w Cyfrze+ , bądź gdziekolwiek
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 07.11.2009, 17:59
Na cyfrze walkę powinna pokazać ARD.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
SONNE
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 07.11.2009, 18:04
kosaTS napisał(a):Wyświetl post
Można obejrzeć gdzieś tę walkę w Cyfrze+ , bądź gdziekolwiek
Chyba na Polsacie Sport będzie.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 07.11.2009, 18:56
o której walczą? miało być o 19.20 a tu inne walki lecą ;/
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wisłaWieczysta
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 07.11.2009, 18:59
walczą około 22
Odpowiedz cytując
UniaTarnówZKS1928
Senior Member

Stary 07.11.2009, 19:04
Kolega wyżej który się dziwi o której walczą chyba zaczyna swoja przygodę z boksem

Taki urok gali że się do nocy czeka na walkę która czasem jest najsłabsza
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 07.11.2009, 22:12
Boks od czasu do czasu ale Adamka,Czagajew,Wałujew lubię zobaczyć.W Sumie tych dwóch a Haye vs Wałujew zapowiada się ciekawie a tak to tylko Piłka nożna.

Edit

Runda 5 a oni się pieszczą
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 07.11.2009 o godz. 22:23.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
UniaTarnówZKS1928
Senior Member

Stary 07.11.2009, 22:34
Tradycyjnie walka wieczoru to kpina;/
Odpowiedz cytując
bondTSW
Senior Member

Stary 07.11.2009, 23:06
Do dupy ta walka, Haye może i wygrał z Valujevem ale on ten pas to szybko odda.

E: Faktycznie się rozpędziłem z tym że Haye wygrał bo jednak, tak jak ktoś pisze dalej... kiedyś pretendent musiał posłać mistrza na deski żeby mu pas przyznali a angol nie pokazał nic...Valujev zresztą jeszcze mniej a kto jest mistrzem teraz tomitolotto.
Kocur, ja nie widziałem aż tylu tych ciosów które by dosięgły Haye'a.
Powód: ...przemyślenia
Ostatnio edytowane przez bondTSW : 07.11.2009 o godz. 23:53.
...CIERPIENIE KSZTAŁTUJE CHARAKTER!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 07.11.2009, 23:08
W co wygrał ? Chyba wygrał w tańcu towarzyskim - dostał 10x więcej niż Valujew - sędziowie to chyba z naszej ligi wzięci ... kpina

Mam nadzieje że szybko czarnemu ktoś nos przestawi :[
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
mb_1906
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 07.11.2009, 23:11
Ja tam widzialem zwyciestwo Walujewa. Haye nic mu nie zrobil, a jako pretendent powinien wyraznie byc lepszym od dotychczasowego mistrza.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów