The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.12.2008, 07:31
_bzyku_ napisał(a):Wyświetl post
Nie od dziś wiadomo, że pretedent do tytułu musi wykazać więcej aktywności niż champion gdy walka toczy się na pełnym dystansie.
Tak to zwykle jest, ale sędziowie mogliby wykazać się nieco większą znajomością (i docenianiem) dobrego boksu i realizmem w ocenie sytuacji.
Holy przeprowadził walkę po mistrzowsku i choć ciosów było mało to trzeba realnie na sytuację popatrzeć. Holy nie mógł wdać się w bijatykę z 40 kilo cięższym przeciwnikiem bo padłby po pierwszym lepszym przypadkowym ciosie, nie ze względu na umiejętności bokserskie Walujewa tylko na niewielką różnicę wagi pomiędzy Holym a ręką Rosjanina.
Sędziowie powinni docenić taktykę i przewagę w ilości skutecznie zadanych ciosów, a nie przejmować się takimi zasadami przy takiej różnicy wagi i wzrostu.
Trudno jest mi się też zgodzić z opinią, że Holy był mniej aktywny i nie myślę tu jedynie o "tańcu" na ringu - atakował, skracał dystans, świetnie się bronił (choć wielu okazji nie miał).
Decyzja sędziów skandaliczna moim zdaniem.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 21.12.2008, 12:39
Mi ta walka wygladala na ustawiona od samego poczatku do konca.Ot pozwolili dziadkowi lekko podreperowac budzet a ruskowi dali wygrana bo mimo wszystko komercyjnie bardziej sie to oplacalo
Panowie troche sie pomacali ,uwazajac by czasem sie mocniej nie trafic, i w zasadzie to wszystko
Waga ciezka od dawna jest w duzym kryzysie - to co nam wczoraj zaserwowano sytuacji nie poprawi.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 21.12.2008, 12:56
Pindera kiedys fajnie powiedzial(po walce Goloty z Ruizem) ze zeby wygrac z aktualnym Mistrzem to trzeba go albo znokautowac albo wyraznie obic(vide Adamek, gdyby nie te knockdwon'y to by tez nie wygral) i to w kazdej niemalze rundzie. fakt faktem ze Evander byl lepszy. Ale mysle ze pare rund bylo na remis, i w takim przypadku sedziowie sklaniali sie w kierunku Valujeva(badz co badz w strone Mistrza Swiata) i dlatego taki wynik.
Odpowiedz cytując
donPedro23
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.12.2008, 13:00
Holyfield był świetnie przygotowany, od początku wiedział co i jak ma robić. Taktycznie rozegrał to perfekcyjnie (i cała ta zasłona dymna, że niby "rozegramy to jak Czagajew" zupełnie zaskoczyła Ruska, przez większość walki Wałujew). Niestety jak już wspomnieliście mistrza trzeba albo znokautować, albo wyraźnie wypunktować (chociaż i to nie zawsze wystarcza). Sędziowanie w boksie jakie jest każdy wie i nie zanosi się na jakieś zmiany. IMO Holyfield zasłużył wczoraj na zwycięstwo, pokazał może niezbyt efektowny, ale świetny boks i jakby na to nie patrzeć zatrzymał ruski czołg. Szacun dla Holyfielda.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując
mati0123
Member

Od: 12.2007

Stary 21.12.2008, 15:55
Rusek stał przez 12 rund na środku ringu i patrzył jak jakiś czarnuch o głowę niższy biega dookoła niego.Gdy Walujew chciał zaatakować to zanim wyciągnął rękę to już Hollyfield był za nim.Werdykt to jeden wielki skandal według mnie ale to wiadomo od dawna ,że boks to korupcja i biznes.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 21.12.2008, 16:28
Ten cały bopks to jedno wielkie oszustwo i dlatego nawet dziadostwa nie oglądam. Jak ktoś lubi prawdizwe walki to polecam UFC. Tam zawsze wiadomo kto wygral ;-)
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 21.12.2008, 16:45
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Z resztą już jak wychodzili to jakieś takie miałam wrażenie - Holyfield mega skupiony, a Wałujew jakieś uśmiechy, coś ... jakby szedł na zasadzie "pff i tak wygram bez problemu".
Jak kupił mecz to wystarczyło tylko nie przegrać przez KO co przy jego gabarytach byłoby cudem, więc co miał się stresować. Jak dla mnie to szpetne yeti obraziło boks w tej walce, na szczęście był tam jeszcze Holyfield, dzięki któremu coś można było popodziwiać. 46 lat,,, "Szacuneczek" .

Najdziwniejsze dla mnie było, że Ruski zaraz po walce już wiedział, że wygrał. Nie wygląda na inteligentnego, ale po takiej walce czuć się pewnym wygranej? Śmiech na sali. Po ogłoszeniu wyniku w moje usta zmieściłby się arbuz . Kiedy minęły emocje przypomniałam sobie, że tam gdzie duża kasa... Bla bla bla.
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 21.12.2008, 16:55
Boks rzadzi sie swoimi prawami, czasami nieco dziwnymi. Golym okiem widac bylo, że Holyfield byl aktywniejszy, ale znowu nie mowcie mi, ze zajebiscie walczyl. Bo skakanie z naroznika w naroznik, tylko po to zeby zmeczyc ruskiego w betonowych butach nie jest super boksowaniem. Taktyka i jeszcze raz taktyka. Poza tym, duzy wplyw na werdykt ma to, kto aktualnie posiada pas mistrzowski. Zeby odebrac tytul, trzeba w walce pokazac wiecej, niz pokazal Holyfield. Obronca pasa zawsze w takiej sytuacji, jest w lepszym pukcie wyjscia.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
Tiramisu
Senior Member

Stary 21.12.2008, 17:15
Nie jestem wielkim znawcą boksu, wczoraj chciał nie chciał z kumplami musiałam obejrzeć walkę, ale uważam, że jeśli mistrzem jest to koromysło ruskie to boks schodzi na psy. ZERO techniki, ZERO myslenia, tylko wielkie obwisłe cielsko,, Wyglądał i zachowywał się jakby go zwinęli spod budki z tanim alkoholem,, Dać mu rękawiczki bez palców i czarną czapeczkę do uszu i typ spod ciemnej gwiazdy jak wykapany.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 21.12.2008, 17:16
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Boks rzadzi sie swoimi prawami, czasami nieco dziwnymi. Golym okiem widac bylo, że Holyfield byl aktywniejszy, ale znowu nie mowcie mi, ze zajebiscie walczyl. Bo skakanie z naroznika w naroznik, tylko po to zeby zmeczyc ruskiego w betonowych butach nie jest super boksowaniem. Taktyka i jeszcze raz taktyka. Poza tym, duzy wplyw na werdykt ma to, kto aktualnie posiada pas mistrzowski. Zeby odebrac tytul, trzeba w walce pokazac wiecej, niz pokazal Holyfield. Obronca pasa zawsze w takiej sytuacji, jest w lepszym pukcie wyjscia.
No dobrze ale nie powiesz mi, że Wałujew w tym pojedynku wygrał zasłużenie. Skuteczniejszy był Holyfield. Obił temu neandertalczykowi łeb. Niestety by wygrać musiałby go położyć na deski, a tego w obecnej chwili chyba nie jest żaden z czołowych bokserów dokonać. Może kiedyś gdyby Wałujew trafił na Lewisa albo Tysona w formie ale teraz kto? Według mnie Kliczko czy Czagajew to mogą jedynie przy dobrych wiatrach ( ) wygrać z Nim ale na punkty.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 22.12.2008, 09:31
Ilekroc ogladam Walujewa na ringu to sie zastanawiam czy to aby nie wydepilowany i wytresowany niedzwiedz syberyjski.
To ze nie ma techniki to nic. To w koncu waga ciezka, gdzie nie licza sie fajerwerki techniczne, tylko .......niecie z kopyta. A to Miszka z Syberii ma.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.12.2008, 09:14
interesująco zapowiada sie walka Wałujewa z Czagajewem .Ciekawe czy uda sie Rosjaninowi zrewanżowac za porażke z Uzbekiem.Wałujew jest o 30 cm wyższy i o aż 40 kg cięższy.Przed ostatnim wygranym pojedynkiem z Nikołajem Wałujewem Uzbek przygotowywał sie do walki w Zakopanem
Zatanawia mnie jakby wyglądała walka Wałujewa z Tysonem ale tym sprzed 10-15 lat.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.12.2008 o godz. 09:26.
Odpowiedz cytując
donPedro23
Senior Member

Stary 23.12.2008, 15:38
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Zatanawia mnie jakby wyglądała walka Wałujewa z Tysonem ale tym sprzed 10-15 lat.
Rachu ciachu i po ruskim brachu. Tyson by go zabił

Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 23.12.2008, 23:27
To jest przeciwnik dobry dla Valiego

tu jego dane:

Niestety narazie obaj pracuja w troche innych klockach, ale moze z czasem Valujev dostanie propozycje od K-1 wiec kto wie?
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
_bzyku_
Makaveli

Od: 03.2005

Stary 23.12.2008, 23:55
Wybił by mu boks z głowy
Wisła Skawina

"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.12.2008, 07:38
Żelazny Mike dziś na festiwalu w Cannes

Odpowiedz cytując
MISTA92
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 24.12.2008, 08:07
Żelazny Mike dziś na festiwalu w Cannes

Tak Tyson napewno by go załatwił ale tylko 10 lat temu
Czagajew wygrał z Wałujew ale na punkty....Własnie na punkty czyli jego jest trudno znokautowac
ale może to zrobic tylko jedna osoba leworęczny Kliczko on go zmiazdzy...Czekam na taka walke bo to napewno nie bawem wyobrażacie sobie jak 150kg upada na mate.....
Odpowiedz cytując
donPedro23
Senior Member

Stary 24.12.2008, 14:25
Z tym czekaniem w boksie to radzę uważać. Ja czekałem 10 lat na walkę Michalczewski - Roy Jones Jr. I się nie doczekałem.

Odpowiedz cytując
t1488
Junior Member

Od: 11.2007

Stary 24.12.2008, 14:49
Czagajew nazywany jest białym Tyson może to trochę na wyrost ale styl walki podobny , prawda jest taka że kluczem do zwycięstwa z Wałujewem jest półdystans ,a że w dzisiejszym boskie w ciężkiej dobrych pięściaży można na palcach jednej ręki wyliczyć nie ma się co dziwic że kingkong może być mistrzem świata . Ja osobiście czekam na walki Heya gość jako cruiser niesamowity był , pierwszej przeszkody w ciężkiej nie miał zbyt trudnej - Tomek Bonin .
Odpowiedz cytując
killzone
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 24.12.2008, 20:56
http://www.bokser.org/content/2008/1...1706/index.jsp

Chyba sie Evander zdenerwowal tym werdyktem, mam nadzieje ze dojdzie do rewanzu
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.02.2009, 21:22
No panowie dziś pobudka przed 5. Adamek walczy z niepokonanym dotąd Banksem o obrone pasa IBF w wadze junior ciężkiej. Transmisja na Polsacie.
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 27.02.2009, 21:24
Na 5 jest przewidziana walka Adamka?
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.02.2009, 21:31
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Na 5 jest przewidziana walka Adamka?
Ponoć na 5tą,ale niech we wcześniejszych walkach dojdzie do nokautu... Zawsze lepiej te pół h wcześniej wstać.
Odpowiedz cytując
Szofer
Senior Member

Stary 28.02.2009, 11:21
jest gdzies skrocik? jakis filmik by sie przydal bo nie obejrzalem
Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member

Stary 04.03.2009, 00:13
runda ósma z tego pojedynku
http://www.youtube.com/watch?v=RxkIs...eature=related
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
Kolumbus
Senior Member

Stary 04.04.2009, 21:06
Za chwilę bedzie walczyc niejaki Sosnowski, walka jest np na necie, na tej stronie jest link.Jak za gościem nie przepadam to warto obejrzeć tym bardziej, że walczy o jakiś śmieszny pas ze szwabem co prawda naturalizowanym ale jednak.
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 20.06.2009, 22:13
Hmmm - ktoś mi wyjaśni czemu Szanowny Pan Jonak miał dziś wypisane na sobie "Solidarność" i ludzie to skandowali na hali ... (tzn na targu?!) ? Bo nie kumam to do końca ... tak pod rocznicę ? Czy jest jakieś drugie dno ?
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 20.06.2009, 22:22
Nie tylko dziś.
Pracował jako Górnik i niezapomina o swoich korzeniach. Jest z nią zżyty po prostu.
No i Solidarnośc go poniekąd wspiera finansowo jak się nie myle.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 20.06.2009, 22:24
Yhym, rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie

Co prawda Solidarność na plecach boksera, w dodatku w towarzystwie piwa Wojak jakoś srednio mi pasuje, ale ok ... jego sprawa.
Odpowiedz cytując
Bati_NS_TSW
Senior Member

Stary 20.06.2009, 22:58
Wojak to chyba prikaz, bo każdy ma to na spodenkach, a Solidarności ładnie dziękował też po walce

Ciekawa dziś też była walka Kliczki
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów