The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.06.2019, 11:28
Oczywiście, że Jadczakowi nie chodzi o poprawę sytuacji czy w ogóle naświetlenie patologii w polskiej piłce. Jemu chodzi tylko i wyłącznie pojazd po Wiśle, bo im gorzej u nas, tym lepiej dla niego. Siłą rzeczy będzie dyskredytował wszystkich mogących pozytywnie wpłynąć na losy Wisły, bo skończy mu się źrodełko z lajkami.

To nie jest facet piszący o Wiśle obiektywnie, a każdy kto wierzy w jego dobre intencje, albo rzetelność jest naiwniakiem.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.06.2019, 12:04
Jadczak to zwykly szczur , wyszedl mu jeden temat w zyciu i bedzie sie tego trzymal dlugo jeszcze, bo nic innego mu w zyciu nie wychodzi ,
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 16.06.2019, 18:11
Przecież dzięki Jadczakowi Wisła pozbyła się patologii ze swoich struktur
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 16.06.2019, 19:24
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że Jadczakowi nie chodzi o poprawę sytuacji czy w ogóle naświetlenie patologii w polskiej piłce. Jemu chodzi tylko i wyłącznie pojazd po Wiśle, bo im gorzej u nas, tym lepiej dla niego. Siłą rzeczy będzie dyskredytował wszystkich mogących pozytywnie wpłynąć na losy Wisły, bo skończy mu się źrodełko z lajkami.

To nie jest facet piszący o Wiśle obiektywnie, a każdy kto wierzy w jego dobre intencje, albo rzetelność jest naiwniakiem.
dokładnie, Z TYMŻE kto wierzy że on działa z premedytacją (czy tam na zlecenie (czyje ) ) aby zniszczyć Wisłe , jest takim samym naiwniakiem

to zwykła menda dziennikarska , która po prostu będzie grillowała temat do upadłego bo zapewnia mu to fejm , klikalność , a więc i zarobki , od gościa który pisał dla lokalnych portalików o burzy z gradem w radomiu , bo jednego z bardziej rozpoznawalnych dziennikarz(oli)y śledczych , jak tylko dostanie okazje to z niej skwapliwie skorzysta

notabene w obie strony , bo jak puścił tego tweeta , o żydowni która torpeduje pomoc Wiśle , to awansował na Wiślackiego dziennikarza hehehe

pytanie tylko czy teksty o trupie Człowieka , były z głupoty , czy świadomym trollingiem , bo gość naprawde awansował w swoim środowisku dzięki tej sprawie , i tak łatwo nie popuści
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 17.06.2019, 15:14
dokładnie o tym pisałem już, facet istnieje dzięki temu, że grzeje temat i nie ma znaczenia czy chodzi o nas czy żydów, ważne by było kontrowersyjnie i klikalnie, najlepsze jest to że zwykły tvn-owo-michnikowy pismaczyna stał się mega kumaczem w sprawach kibicowskiego Krakowa, maczet itp, no śmiech na sali
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 18.06.2019, 06:21
@Delgado zobaczymy czy nie ma znaczenia, bo na TT zaczęły wychodzić ciekawe powiązania JG z osobami zarządzającymi Akademią Craxy, różnymi stowarzyszeniami działającymi wokół (w zasadzie nie powiązania, tylko że członkowie JG siedzą w zarządach, kmisjach rewizyjnych, może Filipiak sobie sprawdzi ile kasy idzie bokiem?) jeśli nie napiszą nic na ten temat albo napiszą gniota, to macie jasność kto pomagał Jadczakowi i po co...
Powód: jadczak to zero
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 18.06.2019 o godz. 06:23.
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 18.06.2019, 10:53
Czy ktoś ma może dostęp do GWna i może zrobić tu copypastę? Dzieki.

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,4...ml#s=BoxLoKrMT
R. R. Ch. P.!
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 18.06.2019, 13:19
@PSYCHOLTSW no to grzejcie temat u Szymcia na tt, ja już chyba trzecie konto założę, bo dwa poprzednie mi zablokował hehe
Odpowiedz cytując
Pikniczek
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 18.06.2019, 13:30
Slash napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś ma może dostęp do GWna i może zrobić tu copypastę? Dzieki.

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,4...ml#s=BoxLoKrMT
Ma ktoś dostęp do pełnej wersji artykułu?
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Stary 18.06.2019, 19:55
Pikniczek napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś dostęp do pełnej wersji artykułu?
Chyba nikt nie ma. W sumie to się nie dziwię.
R. R. Ch. P.!
Odpowiedz cytując
TheMadness06
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 18.06.2019, 21:25
Prenumeraty nie mam, ale wchodząc z Googla się otworzyło:
Cytat:
Na stadion Wisły miasto wydało już 640 mln zł. Niektórzy radni mówią wprost: jeśli nie damy kolejnych pieniędzy na przebudowę, zawsze będziemy do niego dokładać.

Polityczne emocje wokół gigantycznie drogiego stadionu przy ul. Reymonta odżyły w związku z widmem upadku Wisły Kraków, która wciąż nie wie, czy uda jej się spłacić długi. – Jeśli Wisła przestanie korzystać z tego obiektu, zostaniemy z kompletnie bezużyteczną inwestycją, która nie nadaje się do niczego innego niż gra w piłkę. Stracimy nawet te 6 mln zł, które za użytkowanie stadionu płaci teraz klub – ostrzega Andrzej Hawranek, szef komisji budżetowej. Argument ten pada z różnych stron podczas dyskusji, czy warto pomóc Wiśle w spłacie długów (klub zalega miastu na kwotę prawie 5 mln zł). By jednak Kraków nie był zakładnikiem klubu, wśród radnych dojrzewa inny pomysł.

Miasto nie ma planu B
– Wiem, że to niepopularny temat, ale by ten stadion zaczął na siebie zarabiać, by można tu było organizować wydarzenia masowe, musimy go dokończyć – uważa radny Jakub Kosek (komisja sportu i budżetowa), PO. – Jeśli nie odważymy się dodać kolejnych kilkudziesięciu milionów złotych, zawsze będziemy do tego stadionu dopłacać. Nasze działania blokuje na razie sądowy spór o prawa autorskie do tego obiektu, ale powinniśmy już teraz rozpocząć poważną dyskusję, co i za ile da się tu zmienić. Po przebudowie stadionu mogłaby nim zarządzać np. spółka miejska, która teraz z sukcesem zajmuje się Tauron Areną – wskazuje radny Kosek.

Radnych martwi, że miasto nie ma planu B, co zrobić ze stadionem, jeśli Wisła zbankrutuje. Ale wszyscy wiedzą, że wydanie kilkudziesięciu milionów na jego przeróbkę to temat, który wzbudzi opór społeczny. – Padną pytania, kto jest odpowiedzialny za to, że mamy obiekt za 640 mln, który jest nikomu do niczego niepotrzebny – spodziewa się radny Hawranek.

Urzędnicy przypominają, że w 2003 roku Jacek Majchrowski proponował budowę jednej wspólnej areny dla obu drużyn, ale ówcześni radni zmusili go do dwóch oddzielnych. Radni tłumaczą, że głosowali za dwoma mniejszymi stadionami, ale potem wszystkim marzyło się Euro 2012 i dlatego stadion urósł i podrożał. A Grzegorz Stawowy zrzuca odpowiedzialność na wykonawcę, czyli ZIKiT. Z kolei Prawo i Sprawiedliwość uważa, że odpowiedzialność ponosi prezydent Krakowa.

Adam Kalita, radny PiS: – Teraz ruch jest po stronie prezydenta. To jego urzędnicy podpisywali umowę na projekt stadionu i akceptowali, że obiekt jest niefunkcjonalny.

Stadion bardzo drogi w utrzymaniu
– Ten stadion trzeba albo zburzyć, albo nauczyć się z nim żyć – uważa Grzegorz Stawowy (PO), przewodniczący komisji planowania przestrzennego. I przypomina: – Już na etapie budowy w latach 2009 – 2010 mówiłem, że na stadion nie da się na przykład wjechać tirem, by zbudować scenę koncertową. A to na takich wydarzeniach zarabia się najwięcej. Teraz trzeba by rozebrać część trybuny od strony Błoń, by czasowy przejazd dla samochodów dostawczych stworzyć. Dokładnego kosztorysu nie widziałem, ale szacunki mówią o kosztach rzędu 20 – 40 mln zł. Poza tym stadion jest bardzo drogi w utrzymaniu: zimą topi się pieniądze w ogrzewanie, a latem w klimatyzację. Tak się kończy, gdy zamiast ogłaszać konkurs architektoniczny, zleca się projektowanie stadionu specjaliście od inwestycji deweloperskich – komentuje Grzegorz Stawowy. Stadion, przypomnijmy, zaprojektował Wojciech Obtułowicz.

– Po rozstrzygnięciu sporu dotyczącego praw autorskich trzeba, niestety, sfinansować niezbędne przebudowy tak, by zwiększyć funkcjonalność stadionu. I oddać go Wiśle, by była jego operatorem – dodaje Stawowy.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 25.06.2019, 23:04
https://sport.interia.pl/wisla-krako...eo,vId,2713751

Interia napisał(a):
Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk powiedział o przygotowaniach do sezonu, nowych zawodnikach i ewentualnych wzmocnieniach.
Jak ktoś lubi żartującego trenera to od mniej więcej 2:25
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Stary 27.06.2019, 07:37
W sumie też o tym myślałem: może się okazać, że te igrzyska europejskie będą dla nas zbawienne:

Gazeta Krakowska: Igrzyska za 150-200 milionów

Marszałek Witold Kozłowski szacuje koszty planowanych w Krakowie i Małopolsce igrzysk europejskich 2023 na 150-200 mln zł. Igrzyska mają zostać zorganizowane w oparciu o istniejące obiekty. Kraków czeka na gwarancje rządowe w tej sprawie. Potrzebny byłby m.in. nowy obiekt lekkoatletyczny czy modernizacja stadionu Wisły, gdyby miała się tam odbyć ceremonia otwarcia.

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/dzi...ach_31091.html
R. R. Ch. P.!
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.06.2019, 08:29
Slash napisał(a):Wyświetl post
W sumie też o tym myślałem: może się okazać, że te igrzyska europejskie będą dla nas zbawienne:

Gazeta Krakowska: Igrzyska za 150-200 milionów

Marszałek Witold Kozłowski szacuje koszty planowanych w Krakowie i Małopolsce igrzysk europejskich 2023 na 150-200 mln zł. Igrzyska mają zostać zorganizowane w oparciu o istniejące obiekty. Kraków czeka na gwarancje rządowe w tej sprawie. Potrzebny byłby m.in. nowy obiekt lekkoatletyczny czy modernizacja stadionu Wisły, gdyby miała się tam odbyć ceremonia otwarcia.

http://lovekrakow.pl/aktualnosci/dzi...ach_31091.html
Pewnie skończy się tak, że włączą w to Stadion Śląski i może być pozamiatane
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 27.06.2019, 09:18
Guzik napisał(a):Wyświetl post
Pewnie skończy się tak, że włączą w to Stadion Śląski i może być pozamiatane
To Urząd marszałkowski województwa małopolskiego zgłosił kandydaturę Krakowa, więc strzałem w kolano byłaby organizacja imprezy (pewnie kilkanaście dyscyplin) , a tym bardziej cermonia otwarcia na Śląskim.

Pomijając fakt, że pomysł imprezy jest całkowitym niewypałem, to może być to dla nas jakaś szansa. Nie wykorzystać kasy z budżetu centralnego, na stadion o którym wszyscy wiedzą, że musi być doinwestowany byłoby strzałem w kolano.

Wszyscy by na tym wygrali, my kibice (poprawa jakości), Wisła, Miasto, nawet zwykli mieszkańcy który mogliby w końcu powiedzieć coś dobrego o stadionie.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 27.06.2019, 09:50
Idealna sytuacja dla Majchrowskiego - może naprawić swój błąd na koszt budżetu centralnego.
Zdziwiłbym się, gdyby tego nie wykorzystał
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 27.06.2019, 10:02
Ja bym się jednak nie zdziwił
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 27.06.2019, 10:15
Ok, masz rację, jednak Majchrowski i jego dwór to po prostu stan umysłu, tutaj nic nie może dziwić...

Jednak z czysto ekonomicznego i politycznego punktu widzenia to dla niego super sytuacja. Kasa poleci z budżetu Państwa a Igrzyska otworzy El Presidente Profesore.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2019, 10:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To Urząd marszałkowski województwa małopolskiego zgłosił kandydaturę Krakowa, więc strzałem w kolano byłaby organizacja imprezy (pewnie kilkanaście dyscyplin) , a tym bardziej cermonia otwarcia na Śląskim.

Pomijając fakt, że pomysł imprezy jest całkowitym niewypałem, to może być to dla nas jakaś szansa. Nie wykorzystać kasy z budżetu centralnego, na stadion o którym wszyscy wiedzą, że musi być doinwestowany byłoby strzałem w kolano.

Wszyscy by na tym wygrali, my kibice (poprawa jakości), Wisła, Miasto, nawet zwykli mieszkańcy który mogliby w końcu powiedzieć coś dobrego o stadionie.
Ta liczba dyscyplin, którą podałeś jest mniejsza. To jest trochę inaczej organizowane niż znane bardziej IO. Teraz chyba na Polsacie Sport była relacja z Mińska i tam to jest dużo skromniejsze wydarzenie - zarówno pod względem organizacji, jak i poziomu sportowego. Ogólnie tam jest chyba tak, że o ilości i rodzaju dyscyplin decyduje organizator.

Dlaczego nazywasz to niewypałem?

Bo co do stadionu Wisły i ewentualnych korekt, to akurat dla nas wszystkich dobre info. O ile wejdzie ta wizja kiedykolwiek w życie... bo z drugiej strony co? Środki z budżetu centralnego miałyby w jakimś procencie pójść na spłacenie praw do modernizacji stadionu dla biura projektowego?

I druga rzecz: Czy jest w ogóle ktoś ogarnięty, kto taką korektę konstrukcji byłby w stanie sensownie poprowadzić i wskazać, co należy zmienic?

Ceremonia otwarcia pewnie nie musiałaby się odbywać na Wiśle... dlaczego nie na Tauron Arenie?
Ostatnio edytowane przez Vinci : 27.06.2019 o godz. 10:21.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2019, 12:21
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Ta liczba dyscyplin, którą podałeś jest mniejsza. To jest trochę inaczej organizowane niż znane bardziej IO. Teraz chyba na Polsacie Sport była relacja z Mińska i tam to jest dużo skromniejsze wydarzenie - zarówno pod względem organizacji, jak i poziomu sportowego. Ogólnie tam jest chyba tak, że o ilości i rodzaju dyscyplin decyduje organizator.

Dlaczego nazywasz to niewypałem?

Bo co do stadionu Wisły i ewentualnych korekt, to akurat dla nas wszystkich dobre info. O ile wejdzie ta wizja kiedykolwiek w życie... bo z drugiej strony co? Środki z budżetu centralnego miałyby w jakimś procencie pójść na spłacenie praw do modernizacji stadionu dla biura projektowego?

I druga rzecz: Czy jest w ogóle ktoś ogarnięty, kto taką korektę konstrukcji byłby w stanie sensownie poprowadzić i wskazać, co należy zmienic?

Ceremonia otwarcia pewnie nie musiałaby się odbywać na Wiśle... dlaczego nie na Tauron Arenie?
Niewypałem jest to, że Kraków dostaje imprezę, której nie chce. Ktoś w jakimś ministerialnym gabinecie wpadł na genialny pomysł jak spożytkować miliony z naszych portfeli. Organizacja imprezy która będzie miała oglądalność mniejszą niż poranne pamiętniki z wakacji, a widownię na takich dyscyplinach jak karate czy taniec sportowy będzie pewnie mniejsza niż na meczach Wieczystej Kraków, z całym szacunkiem dla Wieczystej.

A o tym, że NIKT w Europie poza nami tej imprezy nie chciał pozostawię już bez komentarza.

Oczywiście co podkreśliłem, impreza z punku modernizacji stadionu może być dla nas ratunkiem, ale z każdego innego - kasa obywateli w błoto.

O ile dobrze słyszałem, poprawki na naszym stadionie są szacowane na ok 20 mln złotych i biuro które przejęło prawa do stadionu mogłoby je wykonać, jeśli zleci to magistrat.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 27.06.2019, 13:16
Nie łudzę się na kasę w stadion. Te igrzyska nie potrzebują ceremonii otwarcia na tak dużym stadionie, poza tym nie widzę tego co oprócz ceremonii miałoby się na naszym stadionie odbywać. Bieżnia się nie zmieści, a na jakieś rzuty młotem itp, nie widzę konieczności robienia tego akurat na tak wielkim stadionie.

Znając Jacka, to będzie kameralne otwarcie na cracovii albo w tauron arenie. A reszta dyscyplin na zmodernizowanych małych obiektach. Chciałbym się mylić...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 27.06.2019, 20:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Niewypałem jest to, że Kraków dostaje imprezę, której nie chce.
Niewypałem jest to, że Kraków od lat w kwestiach sportu zachowuje się jak jakaś nastolatka - chciałabym, ale się boję.

Chciał EURO, ale tak nie do końca. Chciał Igrzysk zimowych, ale tak nie do końca. Chciał mieć miejski klub sportowy, ale tak nie do końca. Chciał mieć jeden stadion, ale tak nie do końca. Chciał mieć reprezentacyjny stadion miejski, ale tak nie do końca. Chciał się reklamować na koszulkach, ale tak nie do końca. Chce Igrzysk europejskich, ale tak nie do końca.

Indolencja i amatorka miasta w tych tematach, abstrahując już od kwestii czy i w jakim zakresie w odniesieniu do Wisły celowa, jest po prostu porażająca i to od wielu lat. W zestawieniu ze słynnym już podejściem do decyzyjności w sprawach budowlanych (miasto przyjazne deweloperom) jest to śmieszne i żałosne jednocześnie.
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Stary 27.06.2019, 21:42
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Chciał EURO, ale tak nie do końca. Chciał Igrzysk zimowych, ale tak nie do końca. Chciał mieć miejski klub sportowy, ale tak nie do końca. Chciał mieć jeden stadion, ale tak nie do końca. Chciał mieć reprezentacyjny stadion miejski, ale tak nie do końca. Chciał się reklamować na koszulkach, ale tak nie do końca. Chce Igrzysk europejskich, ale tak nie do końca.
Igrzysk zimowych nie chcieli mieszkańcy w tym też ja. I tak samo będę protestował przeciwko Igrzyskom Europejskim, które są pomysłem rodem z Monty Pythona.

Tym, którzy liczą na pieniądze z budżetu centralnego gratuluję optymizmu i dobrego samopoczucia.
rrr
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 27.06.2019, 21:48
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Igrzysk zimowych nie chcieli mieszkańcy w tym też ja. I tak samo będę protestował przeciwko Igrzyskom Europejskim, które są pomysłem rodem z Monty Pythona.
Ależ wolna wola, cóż mię do tego. Ja nawet nigdzie nie napisałem, że jestem za czy przeciw. A Kolega przynajmniej wie, że nie chce. Problem polega na tym, że Urząd Miasta nie potrafi wybrać czy chce, czy nie chce. Kolejny raz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 28.06.2019, 12:38
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ależ wolna wola, cóż mię do tego. Ja nawet nigdzie nie napisałem, że jestem za czy przeciw. A Kolega przynajmniej wie, że nie chce. Problem polega na tym, że Urząd Miasta nie potrafi wybrać czy chce, czy nie chce. Kolejny raz.
Akurat w przypadku igrzysk europejskich, jest zadziwiająca zgodność w magistracie. I w tym przypadku rozsądnie do tego podchodzą.
Odpowiedz cytując
maro500
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 28.06.2019, 18:29
Na Igrzyskach Europejskich możemy skorzystać - otwarcie na Cracovii lub Tauron Arenie by raczej nie przeszło, więc stadion musiałby zostać przystosowany do wymogów takiej ceremonii. Na Igrzyskach pewnie będzie strzelectwo, najlepiej jest do tego dostosować naszą strzelnicę. Jakieś zawody byłyby zorganizowane na naszej hali meczowej, może też jakaś dyscyplina typu karate czy inne sporty walki na dostosowanej hali treningowej... Na pewno przede wszystkim zawody będą na obiektach już istniejących. Może spróbować się porozumieć z UEFA, by podpiąć pod imprezę turniej futsalu (akurat nasza hala) lub mistrzostwa Europy do lat 17 lub 19 w piłce nożnej? Oczywiście jeśli włodarze Krakowa dalej będą patrzeć na Wisłę przez pryzmat preferencji Majchrowskiego, to możliwe że specjalnie w tym oleją Wisłę, pompując rozbudowę obiektów Cracovii lub innych krakowskich klubów. Ale tym powinny się zająć stosowne służby, że miasto reklamuje się bardziej i za lepsze pieniądze przez klub słabszy i o mniej zaszczytnej historii (zwłaszcza lewicowe korzenie)
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 29.06.2019, 02:01
Jaracie się, że miasto nam stadion zmodernizuje, ale jak się to stanie to oni nam to skrupulatnie do rachunku dopiszą. Bo przecież wartość inwestycji wzrośnie
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.07.2019, 18:01
Halowe to raczej w Arenie Tauron
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Stary 06.07.2019, 23:07
Szymon stał się pisarzem..https://www.empik.com/wisla-w-ogniu-...utm_term=darki
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004