The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
e
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.07.2008, 12:09
Lysy napisał(a):Wyświetl post
"Zawsze powtarzałem, że w Polsce chcę grać tylko dla Wisły" Kamil Kosowski - szacunek!

Cytat:
W Nikozji zarobi 400 tysięcy euro za sezon. Dwa razy więcej niż dostałby w Krakowie.
Sza(k)unec!
Ostatnio edytowane przez e : 12.07.2008 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 12.07.2008, 12:28
e napisał(a):Wyświetl post
Sza(k)unec!
Przykre jest to, że Cypryjskie kluby są w stanie docenić zawodnika, podczas gdy nasz stosuje dziwną politykę: Łobo za 400tyś Euro/wykupienie +320tyś Euro/sezon > Kosowski 200 tyś euro? Myślę , że Lech i Legia bez problemu by zapłacili Kosowskiemu minimum te 300 Tyś E./sezon - gdyby tylko ten zechciał podjąć negocjacje...
Ostatnio edytowane przez Lysy : 12.07.2008 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Stary 12.07.2008, 12:44
Kosowskiemu już nie zależy gdzie.. nie ma już chłopak ambicji i futbolu w sercu.

teraz $ i jakoś dotrwać do emerytury.

dziękować za wszystko co dla nas zrobił, ale jego czas już się skończył, mimo to zycze powodzenia w Nikozji.
Ostatnio edytowane przez e : 12.07.2008 o godz. 12:49.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 12.07.2008, 13:36
Pół roku temu był najlepszy a teraz sie skonczył ?
Po prostu, po co ma grać w Wisle za 100 czy 150 kawałków jam tam ma wicemistrza Cypru za 400 kawałków, i to dobrze wmocnionego, 200 to moze mu oferowali pół roku temu, teraz zaczeli od duzo nizszej stawki ;] to wolisz 600 tysiaków w Cadiz czy 200 w Wisle ? Wiem ze to tylko liczby, ale zobacz sobie ta kase na stole, 3x wiecej. Ja sam bym pewnie sie nie zastanawiał, ktory piłkarz nie leci na kase? Chyba tylko Brozek ktory boi sie na zachod wyjechac ;]

Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Stary 12.07.2008, 13:54
najlepszy według Ciebie

po prostu Kosa leci na kase, więc nie gra w Wiśle. proste. i nie mam do niego pretensji o to, tak jak do Frankowskiego i tego typu podobnym piłkarzom, wkońcu to tylko piłkarz i będzie przeskakiwał z kwiatka na kwiatka.. i jedyne co mogę to krótkie dzięki za te wszystkie gole, ale nigdy nie będą dla mnie symbolem Wisły, przyszłą legendą czy wzorem do naśladowania
... natomiast trafią się piłkarze którzy nie lecą na kasę (i nie tylko w Wiśle) i za to ich własnie szanuje że choć mają propozycję 3x większą niż w Wiśle nie ma chu*ja żeby odeszli i choć nie grają jak największe gwiazdy , nie strzelają tylu goli ile piłkarze wyżej wymienieni dużo bardziej ich cenie i z dumą oglądam tych chłopaków w akcji i z wielką radością czytam "xxx po raz kolejny przedłużył kontrakt w Wiśle", będą dla mnie ikonom Wisły, a gdy moje dziecko zapyta co za wielcy piłkarze grali kiedyś w Wiśle to nie usłyszy nazwisk Frankowski czy Kosowski i im podobnym...

niestety powoli to zanika... kiedyś piłkarze mieli ambicje i grali za marne pieniądze, gryzli trawę przez 90 minut, teraz gwiazdki odpier*alają kichę, wożą się autami wartości dwóch mieszkań, pierd*lą przed ważnym meczem jak z Beitarem że mają nikłe szanse na przejście ich, że w siebie nie wierzą, wyjdą na boisku, pobiegają chwilkę i na koniec do kasy po zielone.

Gdybyśmy mieli 12 zawodnikow jak Błaszczykowski który pomimo że dostawał śmieszne pieniądze to wkładał całe serce w to co robił, wierzył w siebie to bez Bednarzów i transferów przeszlibyśmy 3 rundę LM
Ostatnio edytowane przez e : 12.07.2008 o godz. 14:18.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 12.07.2008, 14:16
e napisał(a):Wyświetl post
a gdy moje dziecko zapyta co za wielcy piłkarze grali kiedyś w Wiśle to nie usłyszy nazwisk Frankowski czy Kosowski z.
A będzie wśród nich wychowanek Grzegorz Pater? Który rozegrał kilka pięknych sezonów w Wiśle, a gdy przyszedł jeden słabszy (choć i tak grał w nim dużo lepiej niż obecnie Łobo) to zarząd klubu powiedział mu "dziękujemy za współprace" żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie "w... szukać sobie nowego klubu" - Pomimo tego, że Grześ wielokrotnie powtarzał, iż pragnie zakończyć karierę w Wiśle? .
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Stary 12.07.2008, 14:21
jak można mieć za złe piłkarzowi że odchodzi skoro on tego nie chce.. ale nie ma innego wyboru
Ostatnio edytowane przez e : 12.07.2008 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 12.07.2008, 15:05
a patrzcie Głowacki dał rady podpisać kontrakt a przecież robotę na Cyprze by znalazł i w odróżnieniu od Kosowskiego nigdy nie rzucał wielkich słów o miłości do Wisły. Brożek też na chwile obecną zrezygnował z wyjazdu na zachód z lukratywnego kontraktu a wiadomo jaki jest los piłkarza za rok ofert może nie być.

a Kosowski już przy pierwszym wyjeździe mocno naciskał na klub grożąc że jak Go nie puszczą to poczeka do końca kontraktu i Wisła nie zarobi.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 12.07.2008, 15:09
No sorry ale nie znamy sytuacji Głowy i Kosy, nie wiemy jak wyglądały negocjacje, nie wiemy ile obaj dostali. Głowacki nigdy na zachodzie nie grał, jest obronca, w tamtej chwili byłym reprezentantem a nie obecnym. Zawodnikom ofensywnym, a szczegolnie gwiazdom, ktora nie watpliwie Kosa był jesli chodzi o runde jesienna, płaci sie napewno sporo wiecej niz obronca i nikt mi nie powie ze nie, bo widac jak trudno sprowadzic dobtego piłkarza ofensywnego za mala kase. Z reszta mozna to ciągnąć w nieskonczonosc, sa przeciwnicy i zwolennicy Kosy, tak jak Franka, i ich sie nie zmieni gadaniem, beda obstawiac przy swoim.

Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 12.07.2008, 15:23
Lysy napisał(a):Wyświetl post
A będzie wśród nich wychowanek Grzegorz Pater? Który rozegrał kilka pięknych sezonów w Wiśle, a gdy przyszedł jeden słabszy (choć i tak grał w nim dużo lepiej niż obecnie Łobo) to zarząd klubu powiedział mu "dziękujemy za współprace" żeby nie powiedzieć bardziej dosadnie "w... szukać sobie nowego klubu" - Pomimo tego, że Grześ wielokrotnie powtarzał, iż pragnie zakończyć karierę w Wiśle? .

Wielkie dzieki za wszystko co Grzela zrobil dla Wisly,zwlaszacza za te dwie brameczki z Barcą u siebie,z podań Kosy ,lezka w oku sie kreci .

Zgadzam sie z tym wyszystkim co E napisal.
Dzis pilkarz traktuje swoj zawod tylko jako miejsce pracy czyli zarabiania pieniedzy,ma w dupie kibicow ,a jesli juz deklaruje swoja "milosc" to prawie zawsze i tak okazuje sie to fałszywe.
Kiedys pilkarz mial inne podejscie owszem -- bylo miejsce pracy ale takze oddanie i walka w imieniu kibicow za klub z ktorym SIE UTOZSAMIAL.
Dzis to pojecie jest na wymarciu ,tylko $ $ $.

P.S Sa tu osoby ktore pamietaja za co z klubu poelcial O ,Moskalewicz.(ta slynna akcja na X ,z karteczkami z napisem Olo-chodzilo cos o jakies slowa do prezesa ,bo tak mi sie cos wydaje?
I kto w tedy byl prezesem Basałaj?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 12.07.2008, 15:24
HEDu napisał(a):Wyświetl post
No sorry ale nie znamy sytuacji Głowy i Kosy, nie wiemy jak wyglądały negocjacje, nie wiemy ile obaj dostali. Głowacki nigdy na zachodzie nie grał, jest obronca, w tamtej chwili byłym reprezentantem a nie obecnym.
wszystkiego nie znamy ale wiemy jak wyglądała sprawa za czasów Kaspra Żurawski i Głowacki mając wiarę w budowę silnej drużyny postanowili przedłużyć kontrakty. Kosowski "płakał" że musi koniecznie wyjechać i mówił że jak Wisła Go nie sprzeda to poczeka do końca kontraktu.

Historia najnowższa
- Niedzielan dał rady podpisać nowy kontrakt,
- Cleber dał rady podpisać nowy kontrakt,
- Brożek dał rady podpisać nowy kontrakt ,
- Głowacki dal rady podpisać nowy kontrakt

różnica miedzy Głowackim czy Brożkiem a Kosowskim jest taka że pierwsi dwaj nigdy nie zarabiali takich pieniędzy jak Kosowski na zachodzie i powinni mieć jeszcze większe ciśnienie na kase a jakoś nie mają tylko Kosowski ciągle o jednym.

Głowacki z pewnością znalazłby lepiej płatną robote zagranicą , o Brożka juz pytały kluby gdzie zarabiałby 2,3 razy wiecej , Niedzielan nie musiał wracać do nas spokojnie znalazłby robotę na Cyprze, Grecji Turcji wiec nie róbcie z Kosowskiego męczennika ma ciśnienie na kase i tyle w temacie

Zawodnikom ofensywnym, a szczegolnie gwiazdom, ktora nie watpliwie Kosa był jesli chodzi o runde jesienna, płaci sie napewno sporo wiecej niz obronca i nikt mi nie powie ze nie, bo widac jak trudno sprowadzic dobtego piłkarza ofensywnego za mala kase. Z reszta mozna to ciągnąć w nieskonczonosc, sa przeciwnicy i zwolennicy Kosy, tak jak Franka, i ich sie nie zmieni gadaniem, beda obstawiac przy swoim.
Kosowski nigdzie nie był gwiazdą poza Wisłą aby zarobić trochę więcej marnuje swoje możliwości i karierę , Cypr to jest piłkarskie dno
Odpowiedz cytując
kch19eg
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 12.07.2008, 15:33
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Cypr to jest piłkarskie dno
A Polska to może piłkarskie niebo?
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 12.07.2008, 15:37
Pisałem o tym wczesniej, piłkarzem jest dobrym, ale ma problem z aklimatyzacja za granica, nie dlatego ze jest słaby, tylko "zyje własnym zyciem", gosc lubi dobrych kolegów, isc z nimi poimprezowac na piwko i potem wykazac sie na meczu. Jemu nigdzie nie powiedzie sie, tylko w Wisle i reprezentacji bo tu miał kolegów i dobra atmosfere, a on bardzo łatwo wpada w konflikty, jest flegmatyczny, tak wynika przynajmniej z moich obserwacji, bo chcieć a móc to co innego. Pokazac to co sie pokazuje (pokazywało) w polskiej lidze czy reprezentacji (przynajmniej za Janasa) nie potrafi w innych klubach, mimo ze przebłyski miał, ale jakos nie potrafił dojsc do takiej formy, pytaj czemu ? I to jest człowiek zagadka, bo oglądałem jego mecze czy w Chievo czy w Cadiz takze, nie było w jego grze takiej efektownosci, nie tak jakby chciało mu sie grac, dostał piłke, stracił, dostał, dosrodkował gol, bo dosrodkowanie ma chyba najlepsze z wszystkcich polskich pomocnikow, ale ani tu zadziornosci, nic nie pokazywał, ale mimo to asystował, na treningach nie zasuwał, jakby nie miał motywacji a potem dziwic sie ze trenerzy sadzali go na ławce, a w Wisle istna sielanka, kolektyw, wszystko poukładane, sprawiało mu to radosc a jak człowiekowi cos sprawia radosc to i wszystko mu wychodzi, niestety charakter go zgubił, bo gdyby w tej chwili miałby 23 lata i grałby tak jak z Schalke, Lazio itd to nie wierze ze nie grałby w jakims czołowym klubie ligi hiszpanskiej, a ta naprawde by mu pasowała. Wtedy, w 2002/03, nie bylismy w Unii, ciezko było wytranferowac nam piłkarza polskiego za dobra cene, ale i tak kluby chciały go za 2-2.5mln euro, chociaz spekulacje byly o wiele wyzsze (do 5-7 mln ?) w tej chwili mysle ze byłoby realne ze by poszedł jak Modric za nawet 20 mlnów i to nie do Tottenhamu tylko wyzej. Niestety, mozna gdybac, ale szanuje go jako piłkarza, jako człowieka próbuje go zrozumiec.

Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.07.2008, 15:49
Wojtas napisał(a):
P.S Sa tu osoby ktore pamietaja za co z klubu poelcial O ,Moskalewicz.(ta slynna akcja na X ,z karteczkami z napisem Olo-chodzilo cos o jakies slowa do prezesa ,bo tak mi sie cos wydaje?
I kto w tedy byl prezesem Basałaj?
Prezesem byl Bogdan Basalaj.
Olo polecial za okreslenie prezesury mianem dyletantow, w reakcji na zmiane systemu premiowania.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 12.07.2008, 15:58
Wtedy, w 2002/03, nie bylismy w Unii, ciezko było wytranferowac nam piłkarza polskiego za dobra cene, ale i tak kluby chciały go za 2-2.5mln euro, chociaz spekulacje byly o wiele wyzsze (do 5-7 mln ?) w tej chwili mysle ze byłoby realne ze by poszedł jak Modric za nawet 20 mlnów i to nie do Tottenhamu tylko wyzej. Niestety, mozna gdybac, ale szanuje go jako piłkarza, jako człowieka próbuje go zrozumiec.
z tym Modricem to lekko doje...

Kosowski to świetny piłkarz jak na naszą lige jesienią był nawet lepszy niż jak wyjeżdżał z Wisły widać że wyjazd sporo mu dał szkoda tylko że tak kocha kasę i nie potrafił dojść do porozumienia nie wierze że Bednarz nie dawał mu średnio na sezon te 250 tys euro bo tyle może zarabiać w Polsce gwiazda.

było minęło sportowo to strata dla Wisły ale nie mówmy że Kosowski tak bardzo chciał bo inni dali rady sie dogadać
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 12.07.2008, 16:29
No sorry ale nie znamy sytuacji Głowy i Kosy, nie wiemy jak wyglądały negocjacje, nie wiemy ile obaj dostali. Głowacki nigdy na zachodzie nie grał, jest obronca, w tamtej chwili byłym reprezentantem a nie obecnym. Zawodnikom ofensywnym, a szczegolnie gwiazdom, ktora nie watpliwie Kosa był jesli chodzi o runde jesienna, płaci sie napewno sporo wiecej niz obronca i nikt mi nie powie ze nie, bo widac jak trudno sprowadzic dobtego piłkarza ofensywnego za mala kase. Z reszta mozna to ciągnąć w nieskonczonosc, sa przeciwnicy i zwolennicy Kosy, tak jak Franka, i ich sie nie zmieni gadaniem, beda obstawiac przy swoim.
Uwierz mi, że negocjacje prowadzone z Arkiem były zgoła odmienne od tych z kasą...Ee, znaczy z Kosą.
Zawodnicy zachowywali się zupełnie inaczej, stąd i inne zachowanie zarządu. Czy wiesz, jak w pewnej chwili został potraktowany Arek w czasie negocjacji? Wędkarz Kosowski, co czasem nawet w piłkę kopie poszedłby w takiej sytuacji do prasy, wypłakałby się i psioczyłby na zarząd. Skąd wiem? Z doświadczenia.
Szacunek dla Arka, to on swoim zachowaniem zapracował sobie na szacunek.

NIE PORÓWNUJCIE ARKA Z KIMŚ TAKIM JAK KOSOWSKI!
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
gniady_lopez
Banita

Stary 12.07.2008, 20:59
Cytat:
Paweł Strąk zadebiutował w SV Ried
Polski pomocnik Paweł Strąk zadebiutował w drużynie SV Ried w przegranym 1-2 (1-1) wyjazdowym meczu 2. kolejki austriackiej Bundesligi z SV Mattersburg. 25-letni Polak rozegrał całe spotkanie.

12 lipca 2008, 19:30 - Mattersburg
SV Mattersburg 2-1 SV Ried im Innkreis 1912
Ilčo Naumoski 40 (k), Michael Mörz 86 - Hamdi Salihi 27

czerwone kartki: Thomas Burgstaller (Ried, 39. minuta, za drugą żółtą), Hamdi Salihi (Ried, 42. minuta, za uderzenie rywala).

Powodzenia Paweł !! Mój kumpel grał z nim jeszcze jako nastolatek w Tarnobrzegu. Jakiś turniej czy cos. Mówil ze wszystko On strzelał.
Ostatnio edytowane przez gniady_lopez : 12.07.2008 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 14.07.2008, 12:18
Podsumowanie występów Franka w USA TUTAJ
Jak go lubię, to tytuł mnie trochę przestraszył TUTAJ
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Stary 14.07.2008, 16:24
Mariusz Jop widziany dziś był po 16 w Galerii Krakowskiej.

To tyle chciałem ...
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 14.07.2008, 19:38
Wywiad z Kosowskim
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13444

Wedlug Super Expressu bedzie zarabial 400 tysiecy E ,widze ze tam juz sa w stanie placic takie kontrakty jakich u nas jeszcze dlugo nie bedzie:(

Tylko nie Jop!!
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 14.07.2008, 22:58
Mam pytanie i nie jestem do końca pewien czy je dobrze umieszczam ale czy może mi ktoś powiedzieć kto był trenerem Wisły przed Orestem Lenczykiem

JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Stary 15.07.2008, 01:17
sharkey napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie i nie jestem do końca pewien czy je dobrze umieszczam ale czy może mi ktoś powiedzieć kto był trenerem Wisły przed Orestem Lenczykiem
Zależy, o którym okresie pracy Lenczyka mówisz.

Byli to kolejno: Brożyniak, Zientara, Kusto i Nawałka.
Ostatnio edytowane przez Maćko : 15.07.2008 o godz. 01:19.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 15.07.2008, 04:51
Renesans formy Matusiaka
Cytat:
Radosław Matusiak błyszczy ostatnio skutecznością w sparingach zespołu SC Heerenveen. Polski piłkarz jest często desygnowany do gry i zdobywa gole.

Matusiak zdobył trzy gole w dwóch ostatnich meczach sparingowych. Heerenveen grali przeciwko 't Fean '58 oraz Gaasterland/Sleet. Oba zespoły pochodzą z niższych klas rozgrywkowych Holandii, ale forma Matusiaka wyraźnie rośnie, co owocuje wystawianiem go do gry, o co wcześniej było mu w Holandii trudno.

Reprezentant Polski, uznawany za ulubieńca Leo Beenhakkera, grał w zeszłym sezonie w Wiśle Kraków, gdzie został wypożyczony właśnie z Heerenveen.

wp.pl
*
Cytat:
Już dzisiaj walkę o Ligę Mistrzów mogą rozpocząć dwaj byli piłkarze Wisły - Łukasz Sosin i Adrian Mrowiec.

Sosin, gwiazdor ligi cypryjskiej, jest napastnikiem Anorthosisu Famagusta - zespołu, który zmierzy się z mistrzem Armenii, Pjuniukiem Erewan. Mrowiec to obrońca łotewskiego Ventspilsu, bijącego się o II rundę z walijskim Llanelli FC.

DP
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Lukas_Wieniawa
Junior Member

Od: 06.2008

Stary 15.07.2008, 07:50
Szkoda, że u nas tak nie błyszczał.
Ale tak jest z piłkarzami (chyba u każdego) jak mają słabszy sezon, odpoczywają i zaczynają wszystko na nowo. To tak jakby się wtedy na nowo narodził. Mam nadzieję, że jego forma będzie taka jak w el. do ME.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Stary 15.07.2008, 12:11
Kokoszka podobno podpisał z Empoli.
http://www.weszlo.com/news/536
Odpowiedz cytując
Pastor777
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 15.07.2008, 12:39
Nawotczyński... Dobrze się kiedyś zapowiadał.

Cytat:
Jagiellonia zrezygnowała z Markiewicza i Nawotczyńskiego

Jacek Markiewicz i Łukasz Nawotczyński nie będą występowali w Jagiellonii Białystok. Z ich usług zrezygnował trener Michał Probierz.

Zawodnicy o decyzji szkoleniowca zostali poinformowani po wczorajszym treningu. Jak zapewnia trener o jego decyzji zadecydowały wyłącznie względy sportowe.
Odpowiedz cytując
matti220
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 15.07.2008, 20:43
Marek Penksa z D.Drezden do Tatran Presov
* * *
Hristu Chiacu z Dinamo Bukareszt do CS Otopeni (beniaminek ligi rumuńskiej)
Nikola Mijailovic z "wolny zawodnik" do ... Crvena Zvezda Belgrad
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 15.07.2008, 22:19
heh zajebiscie Nikola do crvenej:/ lepszego lewego obroncy chyba nigdy nie bedziemy miec... mamy swietny zarzad!
Odpowiedz cytując
Pablooo
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 15.07.2008, 22:23
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
heh zajebiscie Nikola do crvenej:/ lepszego lewego obroncy chyba nigdy nie bedziemy miec... mamy swietny zarzad!

A co ma do tego zarząd, że Nikola nie był w stanie się choć trochę ogarnąć i zdyscyplinować?
Umiejętności mu nie brakowało, oleju w głowie - niestety.

Ewidentna wina Bednarza w tym momencie
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.07.2008, 11:54
chodzi mi ogolnie o zarzad, bo nigdy nie mielismy dobrego a nie o bednarza, bo dobrze wiem, ze on przyszedl do nas jak Nikola juz odszedl. braklo kogos kto by do niego przemowil. moze psycholog, dyrektor sportowy, a moze ktos z kibicow? w koncu pamietam, ze mial z nimi dobry stosunek (fryz, skandowanie jego nazwiska podczas meczy). wiec jakby jakas grupka kibicow z SKWK powiedzieli publicznie jak bardzo go potrzebujemy, to moze bylby bardziej zaangazowany. teraz gra i chyba nie ma zadnych problemow
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 16.07.2008 o godz. 11:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów