The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.05.2019, 04:51. [XXXIV kolejka] Górnik Zabrze - Wisła Kraków, Piątek 3 V, godzina 20:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej

Rywal ogólnie:

Rywal u siebie:

Wisła ogólnie:

Wisła na wyjeździe:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Od: 12.2018

Stary 01.05.2019, 05:39
Jeśli mamy utrzymać choć 10 miejsce to trzeba tu coś ugrać.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.05.2019, 11:38
Łatwo nie będzie. Górnik jest w gazie, a u nas nadal szpital. Ważne kto się wyleczy.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.05.2019, 14:08
ciekawe czy to bedzie mecz, czy Polska-Japonia
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 01.05.2019, 14:38
Obrona dostanie niezla lekcje. Po tym jak przejechali sie po Sosnowcu nie zdziwie sie podobnego wyniku.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.05.2019, 15:41
za nami przemawia jedynie statystyka
tzn. mało który klub wygrywa 5 meczów z rzędu
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.05.2019, 16:03
Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 01.05.2019, 16:35
W plecy.

10 znaków
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 01.05.2019, 18:51
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie byłem orłem z matematyki, ale czy (jeśli pominąć z kim się gra) prawdopodobieństwo, że Górnik Zabrze wygra 6. mecz z rzędu, jak i to że wygra 2. mecz z rzędu jest takie samo? Pytam bez złośliwości, jeśli ktoś jest teraz w liceum albo studiuje matematykę/fizykę/informatykę i kojarzy takie rzeczy, niech z łaski swojej odpowie.
Prawdopodobieństwo pojedynczego zdarzenia pozostaje niezmienne w klasycznym wydaniu - np. rzut monetą. A modelu wyliczania prawdopodobieństwa w zdarzeniach tak niedeterministycznych jak mecz piłkarski i to w polskiej Ekstraklasie to raczej nie znamy ; ).
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.05.2019, 19:25
Rezultat zdarzeń, które już zaszły, nie ma, co do zasady, wpływu na prawdopodobieństwo zdarzeń, które jeszcze nie zaszły. Oczywiście jeśli mówimy o prawdopodobieństwie w sensie matematycznym.
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.05.2019, 21:41
Czyli dobrze kojarzyłem!

Do boju Wisła!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.05.2019, 22:33
chwila , chwila , zależy czy rozpatrujemy prawdopodobienstwo wygrania przez Gornika meczu z Wisłą ( wiadomo - 1/2) czy wygrania 6 meczy z rzędu (1/64)

w zasadzie to "paradoks hazardzisty" jedna z wielu sprzeczności w probablistyce , ale pamiętajmy że ekstraklasa to jeden wielki paradoks , i już dawno jest ukuty ten mityczny termin "logika ekstraklasy"
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 02.05.2019, 07:15
W plecy i pewnie sporo zależy od podejścia Górnika ale w naszej sytuacji nie dziwne.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
KoloBolo
Junior Member

Od: 11.2013

Stary 02.05.2019, 07:48
Jeżeli 6 raz rzucam monetą (5 razy wcześniej wypadła reszka) i się zastanawiam jakie prawdopodobieństwo jest 6 raz wypadnie reszka, to oczywiście szansa na to jest 50% i wcześniejsze rezultaty nie mają znaczenia. Jednak jeśli przed meczem zastanawiam się jakie prawdopodobieństwo jest, że 6 razy z rzędu wypadnie reszka, to oczywiście tutaj szans są wielokrotnie mniejsze.
Więc z matematycznego punktu widzenia jest różnica w prawdopodobieństwie czy ktoś wygra 2 mecze z rzędu czy 6 i to spora (przed wydarzeniami ) teraz patrząc z perspektywy jednego meczu, statystyka nie ma już nic do rzeczy.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 02.05.2019, 08:01
Niewiele przemawia za nami, w zasadzie jedynie logika ekstraklapy - ciekawe co się z tego urodzi...

Lis- Burliga, Klemenz, Ojo, Pietrzak - Kolar, Vukan, Boguski, Peszko - Drzazga, PB, pewnie takim składem wyjdziemy.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 02.05.2019, 21:32
Tutaj wszystko może się zdarzyć,ale stawiam na porażkę....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 03.05.2019, 18:20
Nie jest, bo mecz piłki nożnej nie jest zdarzeniem losowym. Chociaż patrząc na wyniki w Ekstraklasie można odnieść takie wrażenie.
rrr
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.05.2019, 21:29
Kto to zwątpił w naszych?

Jazda, jazda, jazda ...
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 03.05.2019, 21:31
Zagraliśmy FAJNY mecz - nie spodziewałem się, myślałem, że będzie oklep.

Krótko i treściwie:

NAJGORSZY: PLEWKA PLEWKA PLEWKA, za nim Boguski - Rafał mnie troche rozczarowal, gdyz ostatnie mecze miał przyzwoite.

NAJLEPSZY: VUKAN, na duży plus Kolar dużo lepszy od Drzazgi typowego średniaka pierwszoligowego, bramka na 2:1 super.

KLEMENZ super czyścił

KUMAH - jak patyczak , strasznie chudy i słaby, nawet piłki z odpowiednią siłą nie potrafi podać. Musi jakiś hormon wzrostu albno testosteron zapodać inaczej tego nie widze.

AHA@@@!!!!!!!!

LIST !@@!!!! Znowu to ZROBIŁ, znowu szmate puścił (chodzi oczywiście o tego babola ze spalonego!!!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 03.05.2019 o godz. 21:34.

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 03.05.2019, 21:31
Wyjazd - 3 pkt z Górnikiem, który coś tam potrafi. I ogrywając młodych.

Jest baja.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 03.05.2019, 21:32
Odszczekuję co mówiłem o Klemnzie bo kolejne dobre zawody.Brawo Wisła ! 3 pkt nasze !
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Kto to zwątpił w naszych?

Jazda, jazda, jazda ...
Ja
Brawo chlopaki, dobry mecz, Górnik naprawde nie miał za wiele okazji
Swoja droga jakie my transfery podczas tej łapanki zrobilismy
Klemenz drugi mecz super, lider obrony, Vukan co to jest za piłkarz , Bury forma życia
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Najlepszy mecz od wygranej 4-0 z Legią. Savicević król środka pola. Klemenz profesor. Plewa najlepszy mecz w karierze. Cieszy że rozgrywamy spokojnie od tyłu. Widać, że trener wpoił to zawodnikom i wychodzi coraz lepiej.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.05.2019, 21:44
To wszystko pokazuje jedynie, ze:
1. Nie ma co płakać, i się żalić, że będzie źle bo ta liga jest nieprzewidywalna. Mówienie w tej lidze, że się z kimś przegra (niezaleznie czy się mówi z pozycji kibica Wisły Kraków czy Zaglębia Sosnowiec) to trochę tak jakby dorosły człowiek, wykształcony zaczął się użalac, że jutro ma wiać wiaterek 10 km na godz i że sie boi wyjsć na ulicę, żeby go nie zwiało. Trochę paranoja jest mieć takie myśli i będąc kibicem polskiej ektraklasy się obawiać jakiegoś klubu....
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
3. Także aby była zapewniona płynność finansowa, jakiś tam względny plan na klub na jeden sezon, względny spokój i po skompletowaniu obojętnie jakiej kadry, czy młodzików czy samych emerytów można sobie założyć od początku sezonu cel walki o 1 miejsce w lidze no i może będzie to 1 miejsce a może... 14. To jest polska liga i tego się nie ogarnia i nie obstawia u buka.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.05.2019, 21:45
Wszystko po tym meczu mnie cieszy i nie ma absolutnie na co narzekać może jedynie na Pietrzaka, który ze swojej lewej nogi strzela Panu Bogu w okno.
Super że ogrywamy Hoyo. Nie spodziewałem się że Stolarczyk tak odważnie na niego postawi w kolejnym meczu, a może i do końca rundy.
Kolar, Savicevic, Klemenz , Peszko trzymają nam grę.
Plewka dobry mecz, mało strat, dobrze wygląda biegowo. Dawał dziś radę w środku, mając zresztą tak świetnego partnera.

Jeśli Korona w tej kolejce przegra a my z nią wygrany za tydzień mamy oficjalnie 9 miejsce i 2 sparingi na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 03.05.2019, 21:50
Brawo Panowie,Zabrze trudny teren ,a dzis klasa,Klemez wygladal jak Pan Profesor,reszta tez dobrze.Niby druzyna bez polowy zawodnikow a jednak Stolar dalej robi swoje,rosnie z niego dobry trener.
Jeszcze raz brawo chłopaki.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 03.05.2019, 21:55
Kolejny świetny mecz Klemenza, poza tym to był nasz najlepszy mecz z Górnikiem w tym sezonie.
Kolar man of the match.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 03.05.2019, 21:55
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
1. Nie ma co płakać, i się żalić, że będzie źle bo ta liga jest nieprzewidywalna. Mówienie w tej lidze, że się z kimś przegra (niezaleznie czy się mówi z pozycji kibica Wisły Kraków czy Zaglębia Sosnowiec) to trochę tak jakby dorosły człowiek, wykształcony zaczął się użalac, że jutro ma wiać wiaterek 10 km na godz i że sie boi wyjsć na ulicę, żeby go nie zwiało. Trochę paranoja jest mieć takie myśli i będąc kibicem polskiej ektraklasy się obawiać jakiegoś klubu....
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
3. Także aby była zapewniona płynność finansowa, jakiś tam względny plan na klub na jeden sezon, względny spokój i po skompletowaniu obojętnie jakiej kadry, czy młodzików czy samych emerytów można sobie założyć od początku sezonu cel walki o 1 miejsce w lidze no i może będzie to 1 miejsce a może... 14. To jest polska liga i tego się nie ogarnia i nie obstawia u buka.
Popłakałem się
( Najgorsze, że jest to prawda)
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 03.05.2019, 22:02
Savicevic przerasta te ligę. Momentami bawił się jak z chłopakami na orliku. Znowu miał ze dwie głupie straty, ale i tak jest to nasz klucz do dobrej gry. Jak tylko go brakowało to od razu gra się sypala (mówię o całej rundzie).

Klemenz pokazuje jak ważna jest w pilce pewność siebie. Jak wchodził z ławki to wyglądał jak amator, teraz gra od deski do deski i profesor momentami.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.05.2019, 22:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów