The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 27 22,31%
osłabi 77 63,64%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 14,05%
Głosujących: 121. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 25.06.2019, 11:12
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W "Legii szanują swoje mordy " - dobre
Ta część mojej wypowiedzi była swobodnym nawiązaniem do słów Starucha w kierunku Rzeźniczaka: "Szanuj mordę!", gdy Staruch zdzielił Kubę po pysku. Mające wtedy sugerować Rzeźniczakowi, by bardziej szanował barwy klubowe i kibiców.
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 25.06.2019, 11:36
Jesteś kompletnie oderwany od rzeczywistości.Właściwie nie wiadomo o co ci chodzi co chcesz udowodnić.Obrałeś sobie jakąś granicę 23 lat jako średnią wieku która ma gwarantować niby co?Wynik sportowy,wynik finansowy dobre samopoczucie kibiców?Przecież podawanie Holandii jako przykład to jakiś wyższy poziom absurdu. Ajax czy PSV to ma po kilkanaście grup w każdym roczniku.I ty chcesz taki model wprowadzac do klubu który ledwo wstał z kolan chwieje się na boki i nie wiadomo czy zaraz znowu nie pie....nie
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 25.06.2019, 12:01
Jeszcze przez jakiś czas będziemy zmuszeni łatać kadrę i piłkarzami wiekowymi, i juniorami. Sorry, taki mamy klimat.

Inna sprawa, że skoro dla niektórych metryka jest najważniejsza, to nie wiem czy by zaakceptowaliby w Wiśle "starych" Messiego (32) i Ronaldo (34).
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 25.06.2019, 12:54
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze przez jakiś czas będziemy zmuszeni łatać kadrę i piłkarzami wiekowymi, i juniorami. Sorry, taki mamy klimat.

Inna sprawa, że skoro dla niektórych metryka jest najważniejsza, to nie wiem czy by zaakceptowaliby w Wiśle "starych" Messiego (32) i Ronaldo (34).
Trzeba by im policzyć kontrakt do wiosny przyszłego sezonu więc wypada napisać Messi 34 lata i Ronaldo 36 lat.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 25.06.2019, 13:05
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
A gdzie ja Ci coś takiego obiecałem? Wiesz na czym polega idea i dążenie do niej? Sam w swoich tabelach pokazałeś, że są kluby, które dobrze funkcjonują zarówno pod względem sportowym jak i finansowym przy składzie o średniej wieku 23-24 lata.
A gdzie ja napisałem, że obiecałeś? To jest coś czego od Ciebie oczekuję. Tylko, że wtedy mogłoby się okazać, że akurat żaden z tych modeli jest nie do zastosowania w naszej sytuacji ... i skończyłoby się pisanie " skoro w Holandii się da to i u nas też".
Współwłaściciel
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.06.2019, 19:45
Dobra, ja się nie włączam do zabawy "tłumaczymy W*S rzeczywistość".
Ma podpisać Brożek i szanse dostanie Bałaniuk. To chyba kończy temat napastników. Ile kontraktu ma jeszcze Denis?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PabloTS
Senior Member

Stary 25.06.2019, 20:06
ja i wielu już odpuściło
wazne są tylko te dni na które czekamy"
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 26.06.2019, 09:49
Dałem ignora na starcie
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 26.06.2019, 12:21
ja nie wiem jak Wy możecie jeszcze z tym pajacem gadać
co drugi post niedostępny bo łajt stara mam w ignorowanych i rozwalony temat bo mu odpowiadacie.

A dajcie sobie jeden z drugim siana i go olejcie
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 27.06.2019, 06:32
Myślę że w tej wyminie zdań wszystko zostało już powiedziane. Jeśli ktoś musi o tym dyskutować to tylko na priv.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 27.06.2019, 13:26
A ja powtórzę pytanie - ile jeszcze kontraktu ma Bałaniuk? Czy jeśli zacznie dobrze grać to trzeba będzie go z miejsca sprzedać, czy będzie można wytargować lepszą cenę?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 27.06.2019, 13:33
Wg TM ma kontrakt do czerwca 2020. I tak też mi się wydaje, że było powiedziane jak przychodził, że kontrakt na 2 lata.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.06.2019, 13:58
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
Wg TM ma kontrakt do czerwca 2020. I tak też mi się wydaje, że było powiedziane jak przychodził, że kontrakt na 2 lata.
Bzdury. Przyszedł do nas latem 2017 i podpisał dwuletni z opcją przedłużenia o 2 lata. Czyli skoro wciąż u nas jest, to można wnioskować, że przedłużyli kontrakt do 2021.

Teoretycznie mógłby też podpisać niedawno nowy kontrakt, roczny (żeby wersja TM się zgadzała), ale po pierwsze raczej byśmy dostali oficjalkę, a po drugie miałoby to wątpliwy sens.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 27.06.2019, 14:00
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
tyle że Bałaniuk przychodził w sierpniu 2017 roku, więc w teorii to powinien mu się kończyć teraz kontrakt jeśli miał na 2 lata

Być może kontrakt obowiązuje np do 31 sierpnia 2019 roku z opcją przedłużenia. Pytanie czy w ogóle są tak podpisywane kontrakty.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 27.06.2019, 14:26
Tutaj jest wszystko napisane:
http://www.radiokrakow.pl/sport/deny...-wypozyczenie/
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.06.2019, 08:00
Moim zdaniem potrzebujemy bramkarza. Przydałby nam się ktoś doświadczony. Chyba wolny jest Załuska, Putnocky (blisko Śląska), ale inne drużyny pościągały sobie dobrych bramkarzy. Mimo wszystko na tej pozycji szczególnie potrzeba doświadczenia i prawdziwego lidera.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 28.06.2019, 08:13
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem potrzebujemy bramkarza. Przydałby nam się ktoś doświadczony. Chyba wolny jest Załuska, Putnocky (blisko Śląska), ale inne drużyny pościągały sobie dobrych bramkarzy. Mimo wszystko na tej pozycji szczególnie potrzeba doświadczenia i prawdziwego lidera.
Moim zdaniem nie potrzebujemy bramkarza. Mamy 1 doświadczonego i 2 młodych. Może Chorążka wypali jak Lis odejdzie?

Są inne pozycje (atak) gdzie mamy wiekszy problem.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 28.06.2019, 09:36
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Stolarczyk na to patrzy inaczej, w ostatnim wywiadzie powiedział że najchętniej upchnąłby na tej pozycji młodzieżowca, aby gry w polu nie ograniczać z powodu nowego wymogu ekstraklasy.

Zresztą na razie Lis jeszcze nigdzie nie odszedł, wiec tematu nowego bramkarza nie ma.

I też uważam jak kolega wyżej że pilniejszą opcją do załatania jest atak.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 28.06.2019, 10:27
Atak i środek pomocy. Wypadnie ktoś z dwójki Basha Savicevic i leżymy.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 28.06.2019, 19:13
Prezes RCD Mallorca ma przylecieć do Polski i negocjować transfer Carlitosa do klubu z LaLiga!
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 28.06.2019, 19:17
No i Bardzo dobrze. Niech sobie robi karierę a my $$
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 29.06.2019, 00:18
Ten dziennikarz ma chyba dobre info:
https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...72264757174273
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.06.2019, 12:11
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Ten dziennikarz ma chyba dobre info:
https://twitter.com/UEFAComPiotrK/st...72264757174273
To by nam budżet podreperowało.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
tomB
Member

Od: 11.2009

Stary 18.07.2019, 21:26. Wisła kraków finalizuje transfer reprezentanta polski u-20
WISŁA KRAKÓW FINALIZUJE TRANSFER REPREZENTANTA POLSKI U-20

https://transfery.info/126809,wisla-...ta-polski-u-20
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 18.07.2019, 22:15
Chodziły jeszcze plotki o jakimś kameruńskim N z Belgii. Zawodnik lfc, ale wypożyczany co sezon.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 19.07.2019, 09:23
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
Chodziły jeszcze plotki o jakimś kameruńskim N z Belgii. Zawodnik lfc, ale wypożyczany co sezon.
Jeśli Obidziński nie powiedział tego przypadkowo to możemy się raczej spodziewać napastnika z Hiszpanii lub Słowenii. Chyba tylko kierunek zagraniczny wchodzi już w rachubę.

Wzmocnienia juniorami są ważne w dłużej perspektywie i pojawiające się komentarze "po co nam kolejny obrońca, potrzebujemy napastnika" tłumaczę tak: co ma jedno z drugim wspólnego? Klub korzysta z okacji. Szota to zawodnik który może dać nam jakość za 1-2 lata, wtedy kiedy już Wasyl skończy karierę, a Klemenz doczeka się upragnionego transferu za granicę. Przychodzi po naukę, a nie do grania na już.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.07.2019, 13:00
kupujemy, (za pieniadze!) środkowego obronce
Gosc sie wydaje sensowny, z potencjalem , nie chce narzekac bo transfer ciekawy ale
Obrona to jedyna formacja gdzie mamy kim grac i nawet w przypadku wypadneicia 2 zawodnikow jestesmy spokojni
w ataku jest bieda z nedza, na 10 i oba skrzydla jedyna sensowna opcja rezerwowa jest Boguski +anonimowy poki co Jean Silva a my sciagamy 4 srodkowego obronce (gdzie mozna jeszcze przesunac Sadloka a wiemy tez juz , ze w razie czego poradzi sobie Hoyo)
Nagly przyplyw gotowki?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 19.07.2019, 13:41
Prędzej inwestycja sponsora
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
matinen
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 19.07.2019, 20:11
Niby fajnie, młody i do tego Polak ale po co nam kolejny obrońca jeżeli mamy pół napastnika i żadnego zamiennika do środka pola? Tak tylko pytam
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 19.07.2019, 22:05
Obrone to mielismy słaba jesli popatrzec na ilosc straconych bramek.Ja na 20 latka nigdy nie bede narzekał.Teraz tylko pomocnik i napadzior i nasza słabiutka ligę wsysamy jednym nozdrzem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów