The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.05.2019, 12:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post

500 zł? chyba na trybunie A.

Ja płaciłem na D24 cenę za roczny 310 zł, sezon wcześniej 400 zł
Na E.

(10 znaków)
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 20.05.2019, 20:38
Porter napisał(a):Wyświetl post
- obecne akcje to raczej nazwałbym kolekcjonerskimi. Jak dla mnie emisja nowych do poziomu 49% kapitału zakładowego (licząc z obecnie sprzedanymi) byłaby prawdziwym i realnym ratunkiem
Eeee... ale zdajesz sobie sprawę, że żeby wyemitować nowe akcje do poziomu 49% kapitału zakładowego trzeba praktycznie podwoić to, co już teraz jest, czyli potrzebna byłaby emisja na poziomie ok. 75 milionów złotych...?
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 20.05.2019, 22:57
Ceny karnetów na sezon 18/19:

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 21.05.2019, 05:35
Ceny mogłyby pójść z 50 źle w górę. Mysle, że 10 tys. sprzedanych karnetów to będzie wielki sukces. Bardziej obstawiam ok. 7-8 tys.
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 21.05.2019, 06:45
Ciekawe, że kibice chcą podniesienia cen.
A ja się pytam za co? za walkę o utrzymanie do ostatnich chwil? Płaci się za produkt o odpowiedniej jakości. Tutaj jakości nie ma. Znam wiele osób, które twierdzą, że nie przyjdą, bo jest po prostu za drogo!
A jakie są ceny u sąsiadki? Tam przypominam jest wyższy poziom produktu jaki się dostaje (mnie to bardzo boli, ale taka prawda). Jakie są ceny na miedź legnica, sosnowiec, płock? - tu produkt jest podobnej jakości. Macie kasę, kupcie karnet na lepsze miejsca, za większe pieniądze. Nie ma sprawy. Ale nie narzucajcie wszystkim podniesienia cen. Nie każdy ma taki sam portfel. A od dwóch lat Wisła nic nie robi tylko ten portfel doi przypominam
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 21.05.2019, 06:58
tak, tak, ceny w górę! wtedy na pewno dzieciaki dadzą 500 zł na karnet. Na pewno będzie rekord

skoro dla was ceny karnetów są za niskie, to dlaczego w socios jest tylko 1700 osób

i tak jak kolega wyżej napisał, kto zapłaci 500 zł za walkę o środek tabeli? no nie oszukujmy się, ludzie chcą płacić za "dobry produkt".
Nikt za bylejakość nie będzie płacić.

To widać po frekwencji w rundzie finałowej -8000 ludzi mniej w porównaniu to liczby sprzedanych biletów / karnetów
Ostatnio edytowane przez ArturBarlinek : 21.05.2019 o godz. 07:00.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 21.05.2019, 09:03
@ArturBarlinek

a kto komu karze kupować karnet za 500 zł?
I o jakich karnetach za 500 zł dla dzieciakach mówisz? tych co do 13 roku życia wchodzą za 1 zł czy tych któzy do 26 roku życia mają wejścia ulgowe?

Podwyżki jeśli w ogóle powinny być to pojedyńczych biletów i to symbolicznie o 5-10%. co by było podwyżką o 1,5-5 zł na bilecie.
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Stary 21.05.2019, 09:41
Ceny biletów jednorazowych -normalnych: Płock - 10zł. Piast - 15 zł.
W czym Wisła jest lepsza od mistrza Polski, że żąda minimum 30 złotych za bilet?

To już teraz jest SKANDAL!

źródło:oficjalna strona klubów
Powód: dodanie źródła
Ostatnio edytowane przez iamironman : 21.05.2019 o godz. 09:43.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 21.05.2019, 09:42
30 zł za wejście na mecz Wisły to skandal? Ja pierdzielę, wychodzisz na piwo i wydajesz więcej...
Odpowiedz cytując
rdunia87
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 21.05.2019, 10:09
iamironman napisał(a):Wyświetl post
W czym Wisła jest lepsza od mistrza Polski,

Kolega z 2 strony że tak absurdalne pytania zadaje?
Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2008

Stary 21.05.2019, 10:13
Ceny biletów jednorazowych -normalnych: Płock - 10zł. Piast - 15 zł.
W czym Wisła jest lepsza od mistrza Polski, że żąda minimum 30 złotych za bilet?

To już teraz jest SKANDAL!

A w czym jest gorsza, że płaci za stadion +-2,5mln a nie dostaje 12 mln zł tak jak wspomniany przez Ciebie Piast*? Obawiam się, że wspomniane 15 zł nie pozwoli nawet na wynajęcie obiektu i poniesienie kosztów związanych z organizacją meczu (przy założeniu niezłej frekwencji z minionego sezonu). Gdzie utrzymanie drużyny i spłacanie długów? Moim zdaniem obecne ceny nie są przesadnie wygórowane. Kupując całoroczny karnet na sezon 2018/19 można było wejść na pojedynczy mecz za nieco ponad 19 zł...

P.S. Jestem przeciwnikiem utrzymywania klubów z pieniędzy podatników.

* kwoty z pamięci
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 10:14
Ile meczy jest na karnecie ? Pewnie nie więcej niż 10.
540 zł dla nowych karnetowiczów za boczne sektory to trochę dużo zważywszy na dodatkowe koszta około meczowe oraz jakość samego widowiska. Środek stadionu cena ok ale miejsca bliżej bramek lub wysoko pod dachem powinny być tańsze, powinni to zróżnicować.
Cena na sektory za bramką jest w porządku.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 21.05.2019, 10:18
W karnecie rocznym masz 15 meczow ligowych plus pewnie mecze PP jezeli odbywalyby sie w Krakowie...
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 21.05.2019, 10:19
Na karnecie masz 15 meczy + spotkania w grupach po dzieleniu punktów (czyli 3 lub 4) oraz dodatkowo mecze pucharu polski. Więc sporo więcej niż 10.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 10:23
To zmienia postać rzeczy, karnety są tanie a na sektory za bramką bardzo tanie
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 21.05.2019, 10:25
Wydawało mi się, że po ostatnich miesiącach każdy kibic Wisły zdaje już.sobie sprawę z tego, jakie są różnice w realiach funkcjonowania naszego klubu od zdecydowanej większości pozostałych w Ekstraklapie.
Że w przeciwieństwie do Piasta, Zagłębia czy innego Śląska (wyliczenie przykładowe) my musimy płacić miastu za to, że gramy w Krakowie a nie miasto dopłaca nam...
Coś, co w większości klubów Ekstraklapy jest czystą abstrakcją u nas jest rzeczywistością.
Ciekawe co by zrobili prezesi takiego Płocka, Piasta czy nawet Lechii, gdyby nagle zamiast kilku-kilkunastu milionów przychodu pojawiło się kilka milionów kosztu z tytułu gry na miejskim obiekcie? Gdzie byłyby wtedy takie kluby?

Przecież naszej sytuacji nie da się z tym w ogóle porównać.
I chociażby dlatego bilety muszą być droższe, kiełbasa mimo że niedopieczona (cóż, stadion za który płacimy krocie to bubel i to bez możliwości zmiany) też musi być droższa niż gdzie indziej.
I takie są realia funkcjonowania Wisły a kto tego nie zrozumie, cóż....
Być może to jeszcze przyzwyczajenia z czasów dobrego wujka Bogusława, który jednak też potem przestał płacić pewne rachunki a na stosunki z miastem miał do zawsze wywalone.

Teraz my kibice musimy sobie wszystko kupić i za wszystko odpowiednio zapłacić - od tego nie ma odwrotu.
Przy czym podnoszenie cen karnetów nie ma sensu - musimy iść w ilość a nie w cenę, zachęcając przy tym zniżkami do pozostawienia dodatkowej kasy w klubowych gadżetach tym, którzy mają takie możliwości.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 21.05.2019, 10:28
dla nowych:

540 / minimum 18 meczów = 30,00 zł na E
345 / minimum 18 meczów = 19,16 zł na C,D,G

dla przedłużających:
500 / minimum 18 meczów = 27,77 zł na E
320 / minimum 18 meczów = 17,77 zł na C,D,G

w przeliczeniu na mecz całkiem tanio, ale jako jednorazowy wydatek - sporo ?

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 10:31
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
w przeliczeniu na mecz całkiem tanio, ale jako jednorazowy wydatek - sporo ?
przecież możesz kupić w ratach przez payu
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 10:31
Ile płacimy za wynajem stadionu na jeden mecz ?
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 21.05.2019, 10:35
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Ile płacimy za wynajem stadionu na jeden mecz ?
123 tys zł brutto

Do tego najem powierzchni biurowych ok 50 tys na miesiąc
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 21.05.2019, 10:35
Amen.K..wa chyba kilka osób się dopiero ze snu zimowego przebudziło albo mieli totalnie wyj...ne na to co się działo na przełomie roku ,na informacje który każdy normalny kibic Wisły powinien przyswoić i na chłodno przemyśleć.Może przestał by wtedy pi...olić farmazony że 30 złotych za mecz to dużo
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 21.05.2019, 10:52
Ej oburzeni, ale wiecie że nadal jesteśmy w dupie i w tym momencie jeśli po raz kolejny nie nastąpi "all hands on board" to będziecie kupować bilety za piątaka na IV ligę na stadionie ale nie na Reymonta tylko np. na Kmicie Zabierzów? Tu już nie trzeba pamiętać ostatniego Bożego Narodzenia, wystarczy przejrzeć ostatnią stronę-dwie tego wątku.
R. R. Ch. P.!
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 21.05.2019, 12:27
A od dwóch lat Wisła nic nie robi tylko ten portfel doi przypominam
mam nadzieję, że po wyjaśnieniach kolegów, odszczekasz te słowa. Ja wiem, że poprzedni zarząd dowalił do pieca, ale pisanie o dojeniu portfela w sytuacji w jakiej jesteśmy obecnie (nieznacznie lepszej niż w grudniu/styczniu) podpada pod ostrego bana.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Stary 21.05.2019, 12:57
Cytat:
mam nadzieję, że po wyjaśnieniach kolegów, odszczekasz te słowa. Ja wiem, że poprzedni zarząd dowalił do pieca, ale pisanie o dojeniu portfela w sytuacji w jakiej jesteśmy obecnie (nieznacznie lepszej niż w grudniu/styczniu) podpada pod ostrego bana.

Kolego szczekają psy, a doi się krowy. Z którym z tych zwierząt się identyfikujesz to Twoja indywidualna sprawa.

Tak samo jak indywidualną sprawą każdego jest to ile wydaje na bilet i czy za taką a nie inną cenę przyjdzie na stadion czy nie i czy uzna, że były to dobrze wydane pieniądze.
Poglądy o tym, że jesteśmy lepsi bo miasto nam nie dopłaca, do mnie nie trafiają. Liczy się wynik sportowy. Poza tym moim zdaniem miasto powinno dopłacać do sportu.
Też jestem zdania, że powinniśmy iść w ilość, a nie w cenę.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 21.05.2019, 13:05
Kolego szczekają psy, a doi się krowy. Z którym z tych zwierząt się identyfikujesz to Twoja indywidualna sprawa.

Tak samo jak indywidualną sprawą każdego jest to ile wydaje na bilet i czy za taką a nie inną cenę przyjdzie na stadion czy nie i czy uzna, że były to dobrze wydane pieniądze.
Poglądy o tym, że jesteśmy lepsi bo miasto nam nie dopłaca, do mnie nie trafiają. Liczy się wynik sportowy. Poza tym moim zdaniem miasto powinno dopłacać do sportu.
Nikt Ci nie każe wydawać kasy na Wisłe tylko później nie narzekaj, że gra na Clepardii czy innym Pcimiu.

Ktoś wyżej wyliczył, że z karnetem mecz masz za 17 złotych. No jak to jest dużo to nie mam pytań.
Odpowiedz cytując
Porter
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 21.05.2019, 13:18
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Eeee... ale zdajesz sobie sprawę, że żeby wyemitować nowe akcje do poziomu 49% kapitału zakładowego trzeba praktycznie podwoić to, co już teraz jest, czyli potrzebna byłaby emisja na poziomie ok. 75 milionów złotych...?
tak, do 49%... może być mniejsza, ale też zakładam że te 75 mln (ufam Twoim wyliczeniom, choć na oko mi się zgadza) to byłby już projektem na: ośrodek treningowy, hotel, modernizacja stadionu pod komercję, taki dywersyfikujący przychody.
Porter
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 21.05.2019, 13:32

Jeżeli Cię doją, to najwyżej nie odszczekasz, ale wydasz odgłos krowy paszczą.
To, że nie trafiają do ciebie logiczne argumenty, to problem twój, a nie mój.
Nasz czynsz za stadion, był/jest, drugim najwyższym w ekstraklasie (po ległej). Każdy inny klub jest wspierany przez miasto w taki lub inny sposób, więc jeśli nie z biletów, to z czego mamy ten czynsz opłacać? Z czego zapłacisz za media, ochronę?

Twoim zdaniem, miasto powinno dopłacać do sportu. Obudź się!!! W Krakowie tego nie ma i nie będzie. Miasto jest współwłaścicielem klubiku z drugiej strony Błoń i nie może nam dopłacać. Zresztą, o czym my piszemy, skoro miasto nawet nie jest skłonne pójść nam na rękę w kwestii starych długów.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 21.05.2019, 14:35
skoro stadion stoi pustawy , to znaczy ze bilety sa za drogo, to jest proste prawo cenowej elastycznosci popytu , i nie ma z czym wogle dyskutować, a jesli ktos ma mozliwosci i chec wspierac Wisle bardziej moze to robic na wiele sposobow : socios, darowizny , bilety/karnety kupowac na najdrozsze sektory a nie najtansze , albo np kupic 3 bilety (idac samemu) , a nie narzucac wyzsza cene wszystkim pozostalym
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Stary 21.05.2019, 14:37
No właśnie to mnie najbardziej boli - ale na wynik wyborów nie ma wpływu. Pomimo mobilizacji całej rodziny i tak wygrał ż...
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 21.05.2019, 15:04
Również postawiłbym na ilość. Ale tutaj potrzebna byłaby symulacja. Jaka musi być frekwencja przy obniżeniu ceny za bilet 5/10zł aby do skarbonki wpadło tyle co przy obecnych cenach i czy jest możliwe uzyskanie takiej frekwencji.
Gdyby to było realne, to później można śmiało doliczyć: więcej kibiców na stadionie = większa sprzedaż klubowych pamiątek czy też przysłowiowej kiełbasy. Pamiętajmy też, że wysoka frekwencja to powinien być bardzo mocny argument przy negocjacjach umów sponsorskich. Tutaj Wisła na pewno ma większe możliwości zarobku niż np. Wisła Płock czy Arka.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów