The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.05.2019, 12:03
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Kuba zostaję na dłużej! via TT @M_Miga.
Heh nie wiem co z tym forum, podana jest KLUCZOWA wiadomość odnośnie naszego bytu, a tu ludzie szukają wywiadu z jakimś nastolatkiem WTF?

Nie zawiodłem się po raz kolejny na Kubie! Bohater, HEROS, TYTAN, GENERAŁ ! LEGENDA !

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.05.2019, 13:52
JendrusNH napisał(a):Wyświetl post
Z tego co się orientuję to od tego sezonu za PJS w Ekstraklasie nie ma żadnej kasy.
Był taki pomysł przed sezonem ale się z niego wycofano. Inaczej po co byłby ten ranking. Dla beki?
Na pewno też w przyszłym sezonie zwiększono środki na PJS, o czym mówiono przy podziale praw telewizyjnych.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.05.2019, 20:07
Media podają, że Socios ma głosować ws. przeznaczenia 300 tys. zł. na kontrakt dla Wasilewskiego. Jako, że już on gra u nas 1.5 roku to w końcu zapytam. Skąd w ogóle wziął się fenomen tego piłkarza, że tak wszyscy go tu chcą? A już w ogóle nie rozumiem jak czytam niektóre komentarze w których niektórzy z niego robią Wiślaka. Przecież to gość który karierę zaczynał w innym krakowskim klubie, tak więc myślę, że jego sympatię kibicowskie są gdzie indziej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.05.2019, 20:13
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Media podają, że Socios ma głosować ws. przeznaczenia 300 tys. zł. na kontrakt dla Wasilewskiego. Jako, że już on gra u nas 1.5 roku to w końcu zapytam. Skąd w ogóle wziął się fenomen tego piłkarza, że tak wszyscy go tu chcą? A już w ogóle nie rozumiem jak czytam niektóre komentarze w których niektórzy z niego robią Wiślaka. Przecież to gość który karierę zaczynał w innym krakowskim klubie, tak więc myślę, że jego sympatię kibicowskie są gdzie indziej.
Znikąd. Nie ma żadnego fenomenu, po prostu jak na nasze warunki to dobry piłkarz, chociaż już wiekowy. Aktualnie po tym jak Klemens złapał formę, być może usiądzie na ławce, ale wcześniej grał od dechy do dechy.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.05.2019, 20:17
Bardziej chodzi mi o różne komentarze, pewnie nawet niektóre posty na forum bym znalazł nt. zachwytu nad tym piłkarzem, a już artykuł z LoveKraków w którym jest napisane, że spełnił marzenie na temat gry w Wiśle... dla mnie bardzo naciągane. Wasilewski w porównaniu do Brożka, Głowackiego, Boguskiego, Sobolewskiego itp. to nawet podjazdu nie ma jeśli chodzi o zasługi dla klubu.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 14.05.2019, 20:20
dla klubu nie , ale jeśli chodzi o zasługi , powiedzmy dla polskiego futbolu , to nakrywa czapką wszystkich tych panów razem do kupy , więc warto taka postać w klubie zatrzymać
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 14.05.2019, 20:30
Bardziej chodzi mi o różne komentarze, pewnie nawet niektóre posty na forum bym znalazł nt. zachwytu nad tym piłkarzem, a już artykuł z LoveKraków w którym jest napisane, że spełnił marzenie na temat gry w Wiśle... dla mnie bardzo naciągane. Wasilewski w porównaniu do Brożka, Głowackiego, Boguskiego, Sobolewskiego itp. to nawet podjazdu nie ma jeśli chodzi o zasługi dla klubu.
Oni też nie zaczynali u nas kariery, a jednak zostali (mniejszymi lub większymi) legendami. Jak widać nie jest to żaden wyznacznik.

W czasach gry zagranicą był nieraz widziany na meczach Wisły, więc jakąś sympatią musiał nas darzyć cały czas.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 14.05.2019, 21:01
z tego co kojarzę to jego żona/dziewczyna jest wielka fanką Wisły i Wasyl zawsze chciał w końcu zagrać w Wiśle, może ona go tak nakręciła

jeśli mam być szczery to patrząć na względy sportowe wolałbym tą kasę przeznaczyć na kogoś innego.. wg mnie spokojnie znaleźlibyśmy kogoś lepszego na taki kontrakt, wolałbym nawet żeby Hoyo grał zamiast niego..

z drugiej strony Wasyl do autorytet dla młodych, duch szatni i olbrzymie doświadczenie.. dlatego bym go jednak podpisał i zaproponował zostanie po zakończeniu kariery w klubie
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 14.05.2019, 23:29
Po tych wszystkich problemach każdemu co został należy się szacunek.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 15.05.2019, 03:49
Taka postać jest bardzo potrzebna. Dla mnie najlepiej by było go zostawić ale pod warunkiem, że po skończeniu kontraktu ma zostać w klubie (włączyć go do sztabu, czy jako trener)
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 15.05.2019, 06:59
Chciałbym Wasilewskiego w kolejnym sezonie, ale zdecydowanie wolał bym by bardziej postarano się o Bashe.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 15.05.2019, 07:14
A może basha podjął już decyzję i ta kasa tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 15.05.2019, 07:52
Wg mnie jeśli mamy wydawać pieniądze zebrane przez Socios to właśnie poprzez inwestycje czyli jeśli kontrakt to dla młodego zdolnego, na którym klub może zarobić. Damy radę bez Wasyla jeśli nas na niego nie stać.
Na kontrakt dla Wasyla klub powinien poszukać sponsora jak w przypadku Peszko.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 15.05.2019, 07:59
A może tą inwestycją jest Wasyl ? Dzięki jego podejściu wielu młodych może zrobić progres. Co jest jakiś wywiad z naszym młodym zawodnikiem to mówią, jak imponuje im Wasyl. Ciężki temat, ale jeśli Stolarczyk go chce to wierzę, że Wasyl jest po prostu potrzebny.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 15.05.2019, 08:03
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie jeśli mamy wydawać pieniądze zebrane przez Socios to właśnie poprzez inwestycje czyli jeśli kontrakt to dla młodego zdolnego, na którym klub może zarobić. Damy radę bez Wasyla jeśli nas na niego nie stać.
młody zdolny biorąc pod uwagę koniunkturę rynku to będzie zarabiał wiele więcej....
Prócz Wisły jest jakies 15 klubów które będa takich chciały, z czego 10 płaci lepiej.
Więc jeśli potem mamy tą kase dać na jakiegoś Bonina czy inne resztki ze stołu - Wasyl graj z Nami
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 15.05.2019, 08:34
Powinni grać Ci na których możemy zarobić, to powinno być podstawowe kryterium doboru zawodników do pierwszej 11 w tym momencie. Oczywiście przy zachowaniu poziomu sportowego. Jak inaczej chcecie spłacić wielomilionowe długi które mamy ?
Na Wasylu nic nie zarobimy, prezentuje średni poziom sportowy, jedyna jego wartość dodana to marketing oraz wpływ na szatnię.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 15.05.2019, 08:37
Nie zapominaj, że "młody zdolny" widząc szatnię, a w niej Wasyla czy Błaszczykowskiego, chętnie tu przyjdzie się od nich uczyć. Chętniej, niż gdzie indziej.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 15.05.2019, 08:39
Powinni grać Ci na których możemy zarobić, to powinno być podstawowe kryterium doboru zawodników do pierwszej 11 w tym momencie. Oczywiście przy zachowaniu poziomu sportowego. Jak inaczej chcecie spłacić wielomilionowe długi które mamy ?
Na Wasylu nic nie zarobimy, prezentuje średni poziom sportowy, jedyna jego wartość dodana to marketing oraz wpływ na szatnię.
Żeby zarobić, to trzeba mieć na kogo postawić, z naszej młodzieży na tą chwilę nie widać nikogo, kto mógłby znacząco wpłynąć na grę zespołu. Próbował Stolar z Plewką, ale się nie udało trzeba to powiedzieć. A jednak z perspektywy Stolarczyka, powinni grać najlepsi na dany moment piłkarze, a nie ci, na których kiedyś być może zarobimy. On bierze odpowiedzialność za wynik tu i teraz. Nikt mu nie podziękuje po paśmie porażek, że za 2 czy 3 lata być może na kimś zarobimy...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.05.2019, 09:02
Mamy już dość młodych, potrzebujemy zawodników dających jakość. Mam wątpliwości czy akurat Wasyl jest tyle wart, ale to inna kwestia.

Nie można układać jedenastki z młodych, bo oni sami niczego się nie nauczą a Wisła spadnie z ligi. To tak nie działa.
Można dodać jednego-dwóch zdolnych młodych zawodników do dobrze funkcjonującej drużyny, inaczej będzie to wyglądało jak nasz mecz z Arką. A tam przecież byli jeszcze Brożek, Wasyl i Boguski, można było ze trzech młodych wstawić...

Inna rzecz że młodych to my musimy sobie wychować, od zera - na innych nas nie stać. To co oglądacie - Plewka, Hoyo, Grabowski, Śliwa to początek tego procesu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.05.2019 o godz. 09:14.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.05.2019, 09:06
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mamy już dość młodych, potrzebujemy zawodników dających jakość. Mam wątpliwości czy akurat Wasyl jest tyle wart, ale to inna kwestia.
Też mam wątpliwości.
Jego asysta przy drugim golu dla Arki była oszałamiająca.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.05.2019, 09:10
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Też mam wątpliwości.
Jego asysta przy drugim golu dla Arki była oszałamiająca.
Był po kontuzji, ale mniejsza o to. Jak nie on to ktoś doświadczony z kartą na ręku, tylko kto?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 15.05.2019, 09:47
Może trochę nieprecyzyjnie z tymi młodymi napisałem, miałem na myśli graczy, których możemy jeszcze sprzedać z zyskiem, czyli max 27-28 lat. Myślę że optymalnie jeśli chodzi o stoperów powinno być 4, dwóch w miarę młodych do max 24 lat i dwóch nieco bardziej doświadczonych. Oczywiście jeden wiarus jak Wasyl z taką wartością marketingową oraz wpływem na szatnię jest jak najbardziej mile widziany w tej czwórce, ale imo nie za kasę Socios.
Jeśli klubu na niego nie stać trzeba znaleźć kogoś tańszego bo sportowo forma dość średnia.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.05.2019, 09:59
Wasyl miał być symbolem, mocno tłumaczył to wczoraj Królewski na tt. Wg mnie jednak temat został ze złej strony podjęty.
Głosuję na tak, jednak ze względu na zaufanie do władz Wisły, niż do pełnego poparcia tej decyzji. Czyny mówią za nich.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 15.05.2019, 10:12
A ja myslalem, ze powinni grac ci co prezentuja najwiekszy i najlepszy poziom.
Ale widac cos sie zmienilo
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 15.05.2019, 10:59
Panowie, radze przystopować z tym "graniem młodymi bo zarobimy". My się musimy najpierw w tej lidze utrzymać. A będzie to bardzo trudne jeżeli odejdzie Wasyl, Basha i Pietrzak.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 15.05.2019, 11:14
no jak to, przecież już tylu młodych sprzedaliśmy na których zarobiliśmy...

zaraz, moment....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 15.05.2019, 11:22
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A ja myslalem, ze powinni grac ci co prezentuja najwiekszy i najlepszy poziom.
Ale widac cos sie zmienilo
Tak, zmieniło się. Czasem muszą grać młodzi na kredyt - bo na nich jest szansa coś zarobić. Tak jak robią w Amice czy Pogoni. Bez tego nie wyjdziemy nigdy z zaklętego kręgu starych długów.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 15.05.2019, 11:29
No to kto tam gra na kredyt?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 15.05.2019, 11:32
Młodzi zdążą zagrać bez kredytu - kartki/kontuzje spokojnie pozwolą im się wykazać. A co do zarabiania na młodych - znacznie bardziej prawdopodobne jest to, że do kasy klubu wpadnie trochę więcej pieniędzy za utrzymanie się w E-klasie w przyszłym sezonie, niż miliony za Hoyo-Kowalskiego. Moim zdaniem - jeszcze jeden sezon Wasyla bardziej Wiśle pomoże niż zaszkodzi. Brałbym również pod uwagę fakt, o którym już parę osób przebąkiwało - dla klubu zejście z kontraktu Wasyla oznacza, że uwolnią się środki w budżecie na podwyżkę dla Bashy/kontrakt dla nowego piłkarza/spłatę części długów/poprawę płynności/inne (niepotrzebne skreślić).
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 15.05.2019, 14:09
Wasilewski jest potrzebny Wiśle.

Po pierwsze doświadczenie, które jest bardzo ważne na boisku.
po drugie nazwisko i charakter, to od niego uczą się młodzi piłkarze, a to jest bardzo ważne dla ich rozwoju
po trzecie wartość marketingowa. Jednak na mecz przyjdzie kilku kibiców więcej żeby zobaczyć Wasyla, Kubę czy Peszkę niż np. Plewkę.
Poza tym nie można grać tylko juniorami,bo to się źle skończy. A, czy przypadkiem za wyższe miejsce w lidze nie są płacone zdecydowanie wyższe pieniądze?
Jak dla mnie to są argumenty na "tak"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów