The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.04.2019, 11:13
Plusem meczu z Piastem jest to że wciąż wszystko zalezy od nas. Owszem, poprzeczka jest postawiona wysoko, ale jak wygramy jesteśmy w 8. I tego się trzymajmy. Nie ma co jechac po Lisie. Bo owszem, nie był to jego mecz, ale nie był to również mecz naszych napastników. Mieliśmy 100 i ich nie wykorzytsalismy.

Teraz walczymy w Lubinie o 3 punkty!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.04.2019, 11:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Taaa, postawmy na bramce kolesia który nigdzie się nie załapał w najważniejszym meczu sezonu. Tak się nie robi kariery tylko strzela sobie w stopę. Praktycznie zawsze kiedy nowy wchodzi za starego i zamiata wynika to z tego że trener od dawna widział w tym młodym potencjał ale bał się ryzykować. To nie jest tak że grał chujowo na treningach, ale trener powiedział sobie "i tak nie będzie gorszy od poprzednika" i go wpuścił...

Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami.

Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni.
Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.

Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta...
ok, skoro Ty wiesz kto jest i po co u nas, jak wygląda na treningach no to oczywiscie masz racje. W sumie rozumiem czemu w takim tonie piszesz, wszak uderzenie sie w klatę u Ciebie nie występuje o czym juz wiele razy mozna sie było przekonać
Biorac pod uwagę ostatni mecz antygolkipera Lisa, rownie dobrze moze wyjść Broda na bramce.
I tak, uważam ze takim meczem można wygrać karierę, no ale do tego trzeba jednak chociaż w C-klasie w piłke pokopać by to zrozumieć, dlatego w 100% rozumiem twoje zbulwersowanie. Ja też jakbys mi napisał o programowaniu, nie wiedziałbym o co lotto..
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.04.2019, 11:30
Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.

A to sformułowanie, że podobno jest słaby to opierasz na jakiś konkretnych opiniach, czy po prostu takie stwierdzenie pasuje do Twojej wizji
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 08.04.2019, 11:54
Stolarczyk nie wystawi na najważniejszy mecz sezonu bramkarza który jeszcze u niego nie bronił.
Możecie o tym zapomnieć. Tak nie robi szkoleniowiec który szanuje swoich zawodników, a Stolarczyk jest takim trenerem. Jestem natomiast spokojny, że taka zmiana nastąpi w rundzie finałowej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.04.2019, 12:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ok, skoro Ty wiesz kto jest i po co u nas, jak wygląda na treningach no to oczywiscie masz racje. W sumie rozumiem czemu w takim tonie piszesz, wszak uderzenie sie w klatę u Ciebie nie występuje o czym juz wiele razy mozna sie było przekonać
Biorac pod uwagę ostatni mecz antygolkipera Lisa, rownie dobrze moze wyjść Broda na bramce.
I tak, uważam ze takim meczem można wygrać karierę, no ale do tego trzeba jednak chociaż w C-klasie w piłke pokopać by to zrozumieć, dlatego w 100% rozumiem twoje zbulwersowanie. Ja też jakbys mi napisał o programowaniu, nie wiedziałbym o co lotto..
A Ty wiesz jak nasi bramkarze wyglądają na teningach? Bo na razie jedyne co pokazujesz to ból dupy i cheć "zemszczenia się" na Lisie, nawet kosztem awansu do ósemki. "Ktokolwiek byle nie on" to takie dno intelektualne że nie wiem czego się spodziewasz? Do napierdalania na Plewkę jesteś pierwszy ale jedocześnie uważasz że przeskok z CLJ do Ekstraklasy dla Brody to betka...

Napisz w ilu meczach widziałeś Brodę albo ile teningów naszego drugiego bramkarza widziałeś zamiast dorabiać poronione teorie do własnych frustracji.
Lis jest jedynką mimo że ostatnio gra słabo bo jego jedyny konkurent do miejsca w składzie złapał kontuzję. Tyle. Każdy z nas wolałby lepszego bramkarza, aktualnie takiego nie mamy. Najważniejszy mecz sezonu to nie czas na testy nieogranych piłkarzy. Jakbyśmy mieli w kadrze bramkarza na poziomie Buchala lub Miśkiewicza to by Lis już siedział na ławce, gdzie wyżej wymienieni to też nie jacyś wirtuozi ale wybijają to co w nich leci i nie gubią piłek w polu karnym.

No ale jest jak jest.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
A to sformułowanie, że podobno jest słaby to opierasz na jakiś konkretnych opiniach, czy po prostu takie stwierdzenie pasuje do Twojej wizji
Takie info do mnie dotarło, nie jestem w takich kwestiach wyrocznią.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 12:27.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 08.04.2019, 12:26
Taaa, postawmy na bramce kolesia który nigdzie się nie załapał w najważniejszym meczu sezonu. Tak się nie robi kariery tylko strzela sobie w stopę. Praktycznie zawsze kiedy nowy wchodzi za starego i zamiata wynika to z tego że trener od dawna widział w tym młodym potencjał ale bał się ryzykować. To nie jest tak że grał chujowo na treningach, ale trener powiedział sobie "i tak nie będzie gorszy od poprzednika" i go wpuścił...

Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami.

Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni.

Masz racje, lepiej na najwazniejszy mecz sezonu puscic goscia, ktory jest obsrany po uszy i gwaranuje poziom trampkarza starszego.
Jesli ktos jeszcze nie wie to przypominam ze Lis jest od managerow z Fabryki Futbolu. Wisła liczyla na szybka kase z jego sprzedazy po zakonczonym sezonie. Podjerzewam ze Stanowski i Weszlo tez maja jakis %. Nie bez powodu daja mu noty z dupy, a sam Stanowski Twituje ze mamy najbardziej utalentowanego bramkarza w lidze.

Edit. Podejrzewam rowniez ze Wisla przed transferem zgodzila sie wystawiac go w pierwszym skladzie kosztem Buchala. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic ze Stolarczyk z wlasnej woli trzymal 3 razy lepszego bramkarza na lawce...
Ostatnio edytowane przez max TS : 08.04.2019 o godz. 12:31.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.04.2019, 12:30
No tak, mamy jeszcze wątek spiskowy. Proponuję wywalić Stolarczyka za brudne deale z FF i blokowanie naszych młodych bramkarzy. Najlepiej od razu, teraz to modne.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.04.2019, 12:36
A Ty wiesz jak nasi bramkarze wyglądają na teningach? Bo na razie jedyne co pokazujesz to ból dupy i cheć "zemszczenia się" na Lisie, nawet kosztem awansu do ósemki. "Ktokolwiek byle nie on" to takie dno intelektualne że nie wiem czego się spodziewasz? Do napierdalania na Plewkę jesteś pierwszy ale jedocześnie uważasz że przeskok z CLJ do Ekstraklasy dla Brody to betka...

Napisz w ilu meczach widziałeś Brodę albo ile teningów naszego drugiego bramkarza widziałeś zamiast dorabiać poronione teorie do własnych frustracji.
Lis jest jedynką mimo że ostatnio gra słabo bo jego jedyny konkurent do miejsca w składzie złapał kontuzję. Tyle. Każdy z nas wolałby lepszego bramkarza, aktualnie takiego nie mamy. Najważniejszy mecz sezonu to nie czas na testy nieogranych piłkarzy. Jakbyśmy mieli w kadrze bramkarza na poziomie Buchala lub Miśkiewicza to by Lis już siedział na ławce, gdzie wyżej wymienieni to też nie jacyś wirtuozi ale wybijają to co w nich leci i nie gubią piłek w polu karnym.
.
Wolfy,
z calym szacunkiem badz nie, ale ty jestes jednak lekko .......nięty. Rozumiem ze jak Lis dalej bedzie zapierdalał mecze, a jak powiem że jest cienki to będzie mój ból dupy?O co chodzi z zemszczeniem nie mam pojęcia, ale widzę że lekko Ci przygrzało.
Idźże chłopie, jak zawsze- wszystkowiedzący.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Stary 08.04.2019, 12:36
No tak, mamy jeszcze wątek spiskowy. Proponuję wywalić Stolarczyka za brudne deale z FF i blokowanie naszych młodych bramkarzy. Najlepiej od razu, teraz to modne.
Stolarczyk raczej Lisa nie kupowal...
Jesli chodzi o watek spiskowy to w naszym klubie za Sarapyty (ktora tak kochasz) dzialy rozne szemrane rzeczy.
Ostatnio edytowane przez max TS : 08.04.2019 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 08.04.2019, 12:38
A co jest złego w promowaniu bramkarzy i sprzedaży z ich późniejszym zyskiem?

PS. Tobiasz Weinzettel jest ponad rok starszy od Lisa
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 08.04.2019, 12:38
Tez bym dal Lisowi odpoczac ale gdybysmy mieli 2 bramkarza. A nie mamy. Wziety z Odry chlop na sztuke na kontuzje w meczu lub czerwona kartke. Bedzie bronil Lis.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.04.2019, 12:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A co jest złego w promowaniu bramkarzy i sprzedaży z ich późniejszym zyskiem?

PS. Tobiasz Weinzettel jest ponad rok starszy od Lisa
Masz wyżej jasno napisane że Stolarczyk blokuje możliwość zrobienia kariery naszym pozostałym bramkarzom. Jawna patologia. Pewnie bierze w łapę od FF.

Oczywiście jaja sobie robię, ale koledzy wyżej już na serio...
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.04.2019, 12:52
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wolfy,
z calym szacunkiem badz nie, ale ty jestes jednak lekko .......nięty. Rozumiem ze jak Lis dalej bedzie zapierdalał mecze, a jak powiem że jest cienki to będzie mój ból dupy?O co chodzi z zemszczeniem nie mam pojęcia, ale widzę że lekko Ci przygrzało.
Idźże chłopie, jak zawsze- wszystkowiedzący.
Jakbyś czytał moje posty zanim na nie odpiszesz to zauważyłbyś że też napisałem że Lis słabo broni. Problem zaczyna się kiedy domagasz się wstawienia kompletnie nieogranych i nie wiadomo czy gotowych na grę w E-klapie bramkarzy w jego miejsce w najważniejszym meczu sezonu, "bo zrobią karierę".

Więc jeżeli ktoś tu ma problemy to Ty. Więc lepiej idź się przewietrz, bo choćbyś nie wiem jak bardzo się tutaj pienił nie zmienisz tego że nie mamy ławki. Lis to nasz ostatni bramkarz, a Klemenz - stoper. Jakby - odpukać - coś im się stało zaczną się jaja.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 13:02.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Stary 08.04.2019, 12:53
Masz wyżej jasno napisane że Stolarczyk blokuje możliwość zrobienia kariery naszym pozostałym bramkarzom. Jawna patologia. Pewnie bierze w łapę od FF.

Oczywiście jaja sobie robię, ale koledzy wyżej już na serio...
Widze ze dalej styki ci nie lacza po tym jak sarapata zawiodla twoje oczekiwania.
Ja Stolarczykowi nic nie zarzucam. Obstawiam ze twoja kochana pani prezes zawarla zapis w kontrakcie Lisa odnoszacy sie do tego ile minut musi zagrac w pierwszym skladzie.
Stolarczyk jest tu raczej ofaira.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.04.2019, 12:55
max TS napisał(a):Wyświetl post
Widze ze dalej styki ci nie lacza po tym jak sarapata zawiodla twoje oczekiwania.
Ja Stolarczykowi nic nie zarzucam. Obstawiam ze twoja kochana pani prezes zawarla zapis w kontrakcie Lisa odnoszacy sie do tego ile minut musi zagrac w pierwszym skladzie.
Stolarczyk jest tu raczej ofaira.
Coraz grubiej widzę I rozumiem że dlatego Stolarczyk posadził go na ławie w derbach.

Serio, idź się dotleń.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Stary 08.04.2019, 13:02
Coraz grubiej widzę I rozumiem że dlatego Stolarczyk posadził go na ławie w derbach.

Serio, idź się dotleń.
Pisales to samo jak mowilem ze Marzena i Damian to zlodzieje
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.04.2019, 13:03
Pisales to samo jak mowilem ze Marzena i Damian to zlodzieje
Masz umowę Lisa? Nie? To lepiej sobie odpuść.

Świat dorosłych działa trochę inaczej, zarzuty trzeba mieć czym poprzeć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 13:06.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Stary 08.04.2019, 13:11
Masz umowę Lisa? Nie? To lepiej sobie odpuść.

Świat dorosłych działa na trochę inaczej, zarzuty trzeba mieć czym poprzeć.
tak tak, ja pamietam ze Ty jestes jak Jacek Majchrowski i zatrudnilbys Tajstera z 15 zarzutami. Przeciez nikt mu winy nie udowodnil.
Ja obstawiam ze Lis to tez jeden z szemranych interesow poprzedniego zarzadu. Dlaczego tak mysle? Kto placi 500tys pln za tak slabego bramkarza, w sytuacji gdy nie ma na pensje dla np. Arsenica.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.04.2019, 13:23
tak tak, ja pamietam ze Ty jestes jak Jacek Majchrowski i zatrudnilbys Tajstera z 15 zarzutami. Przeciez nikt mu winy nie udowodnil.
Ja obstawiam ze Lis to tez jeden z szemranych interesow poprzedniego zarzadu. Dlaczego tak mysle? Kto placi 500tys pln za tak slabego bramkarza, w sytuacji gdy nie ma na pensje dla np. Arsenica.
Wiesz czemu FF umieściła Lisa w Wisle? Bo u nas ma niemal pewny plac. Musiał tylko wygrać rywalizację z Buchalikiem, który jest takim sobie bramkarzem. W Amice, Legii, Lechii etc. miałby poważną konkurencję do składu, byłby bramkarzem nr 3.
Zresztą - śmieszna sprawa - z tych samych powodów przyszli do nas Klemenz, Burliga, Peszko, Grabowski, został Kolar. U nas jest po prostu łatwo o pierwszy skład. Klemenz ma już dwa pełne mecze i spore szanse na kolejne. Nawet jak nam mecz zawali.
Ma to swoje zalety (jak ktoś wypali to zarobimy) jak i wady (uczą się kosztem naszych punktów).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 13:37.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Stary 08.04.2019, 13:34
Wiesz czemu FF umieściła Lisa w Wisle? Bo u nas ma niemal pewny plac. Musiał tylko wygrać rywalizację z Buchalikiem, który jest takim sobie bramkarzem. W Amice, Legii, Lechii etc. miałby poważną konkurencję do składu, byłby bramkarzem nr 3.
dokladnie tak. Nikt tylko nie wzial pod uwagi ze Lis jest 3 razy slabszy od Buchala.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 08.04.2019, 13:42
dokladnie tak. Nikt tylko nie wzial pod uwagi ze Lis jest 3 razy slabszy od Buchala.
Nawet jeśli jest 3 razy słabszy (wg jakiegoś niepoliczalnego czynnika) to na ten moment ma jeden duży atut - nie jest szklany jak Buchalik, który przez 5 lat w Wiśle 3 spędził w gabinetach lekarskich.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 08.04.2019, 13:43
Przesadzasz, bo Buchalik puszczał takie szmaty że aż ręce opadały, do tego ma tragiczną grę nogami. Co nie zmienia faktu że grałby zamiast Lisa (był naszym zabezpieczeniem na jego słabą postawę), ale złapał kontuzję zaraz po tym jak go zmienił. Pech. A nie stać nas na trzech bramkarzy na zbliżonym poziomie (zauważ że nie napisałem "dobrych", bo według mnie aktualnie my nie mamy dobrego bramkarza w składzie).

Nie ma tu raczej żadnego spisku, tylko taka jest teraz nasza polityka (promujemy graczy kosztem gry o wyższe pozycje w tabeli).

Teraz trzeba trzymać kciuki za Lisa, bo nie mamy sensownej alternatywy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 13:45.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.04.2019, 13:45
W.... nie minął... zasłużyliśmy w 100% na zwycięstwo do momentu stracenia babola na 2:2 mieliśmy dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku...

Bramakrz jest po to, aby wybronić to co jest do wybronienia czy puścić to co jest do puszczenia - taki jest Buchal, są też bramakrze co wybraniają to co nie jest do obrony vide bramkarz Piasta LUB też tacy, którzy puszczają to co nie jest do puszczenia!!TAKIM BRAMKARZEM JEST LIS ! g... mnei obchodzi, że jest młody - za taką cenę mielibyśmy Buchala 2.0 ś4edniaka - lub jakiegokolwiek 30sto latka z 2 ligi.... !!!!!!!!!!!!

Wybaczę jedynie jak awansujemy do ósemki !!!

Stolar nieprzypadkowo zdecydował się na Buvhala w derbach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

EDIT:

Nie czytałem dyrdymałów o "robieniu kariery"... Przecież to tak niepoważne, że szkoda komentować, ale skoro sytuacja wymaga: wolfy tu ma 100% racji - jesteśmy skazani na Lisa i tyle - umiejętności Lisa na dzisiaj dają większe prawdopodobieństwo na lepszy wynik, niż z kolesiem z 5 ligi, który nigdy nei grał w takim meczu - juz nawet nie wspomne o umiejętnościach stricte sportowych bo jeszcze psychika dochodzi.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.04.2019 o godz. 14:03.

Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 08.04.2019, 13:58
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
Babol przy drugiej bramce był raczej ewidentny ale 1 setkę Lisu wybronił.
Nie dramatyzujmy; może z Piastem to był ten najgorszy mecz w sezonie...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 08.04.2019, 14:14
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
Babol przy drugiej bramce był raczej ewidentny ale 1 setkę Lisu wybronił.
Nie dramatyzujmy; może z Piastem to był ten najgorszy mecz w sezonie...
Jest tu trochę racji... to fakt - otworzył "koszyk" i tak skozłowała, że chyba nikt by tego nei obronił bo czas na rekacje wynosił 0.000001sekundy to fakt.... Przy drugiej to typowe wbicie sobei bramy... wypuszczenie piłki z rąk, przy gol też dzura poszła, ale chyba był przysłonięty.

EWIDENTNIE w tym meczu szczęście nam nie sprzyjało, mieliśmy dużego pecha...

1) Pustak Peszki
2) Sam na sam Kolara
3) Niewykorzystany karny Pietrzaka
4) Sam na sam Boguskiego
5) Kozioł ze zmianą kierunku
6) dziurawe łapy Lisa przed rogiem

Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 08.04.2019, 14:30
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...?
No może być różnie, ale przy takim strzale bramkarz nie czeka na piłkę jak mu wpadnie do rąk tylko przed samym złapaniem robi ruch w jej kierunku. JAkby Lis tak zareagował to istnieje duża szansa, że przy nie złapaniu jej ta nie otarła by mu się o rękę i wpadła do bramki tylko odbiła by się przed niego lub gdzieś w bok
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 08.04.2019, 14:35
By daleko nie siegac - De Gea w meczu LM z PSG chyba.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 08.04.2019, 14:43
Porównanie Lisa do De Gea...myślę, że jest dumny hanysie...ile takich błędów De Geas zarejestrowałeś?
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 08.04.2019, 14:51
Barti napisał(a):Wyświetl post
Porównanie Lisa do De Gea...myślę, że jest dumny hanysie...ile takich błędów De Geas zarejestrowałeś?

gdzie ja Ci ich obu jako bramkarzy porownuje? chyba wyraznie zaznaczylem, ze chodzi mi o sytuacje przy 1-szej bramce. Lało jak z cebra, wertepy tam gdzie stoi Lis jakby tam stado kretow urzedowalo i po prostu pilka odbila sie w nieprzewidywalny sposob. Zobacz na jakiej murawie i w jakich warunkach De Gea puscił ta piłkę. Po prostu kazdemu moze sie przydarzyc.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 08.04.2019, 15:01
Może...raz na ruski rok...dwie bramki w jednym meczu to już nieudolność albo sabotaż nie ma innej opcji...
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów