The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.03.2019, 22:05
jebać te stare ....y żydowskie,
a po drogie co wy macie z tym klaskaniem po każdym prostym kopnnieciu prostym przez pilkarza?
strasznie rozwala to doping, guli by was jebal za to
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Darkh
Member

Od: 06.2003

Stary 17.03.2019, 22:08
Coglin napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe czy kur.wa* wypatrzyła flagę jg i race?
Patrzy się ch.ujek zupełnie w innym kierunku niż pozostali ludzie.

* Jakby ktoś nie poznawał to niejaki cwel jadczak.
Szukasz sensacji... po prostu się chłop załapał na ostatnią pulę biletów z ograniczoną widocznością
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 17.03.2019, 22:18
Wisła pany
Powód: capslockiem nie można pisać? :D JżS
Ostatnio edytowane przez Kamson : 17.03.2019 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 17.03.2019, 22:30
Wisłą PANY!

Zadowolenie jest lecxz do szczęścia zabrakło 3:0 lub 4:0 kiedy Peszkin zawalił sam na sam prawie ehhhh

Krzysiu D. rozwija się, Boże spraw abym się mylił w jego ocenie.

Cała drużyna na PLUS.

Pierwsze 20 minut zadziałała MAGIA R22, parchate strasznie sie obsrały plus nasi ładnie ich gonili, presing gruby, bałem się, że po 1:0 cofniemy się, a tu druga brama i napór przez chwile trwał.

Szkoda tego cofania się i nerwówki, tak neistety u nas sie gra - prowadzenie i cofanie.

MAGIA R22 jest potężna parchowae zawodniki nie wiedziały co się dzieje, a tak się napinali przed meczem :] Nie dla... pejsa kiełbasa !

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 17.03.2019, 22:52
Coglin napisał(a):Wyświetl post

Ciekawe czy kur.wa* wypatrzyła flagę jg i race?
Patrzy się ch.ujek zupełnie w innym kierunku niż pozostali ludzie.

* Jakby ktoś nie poznawał to niejaki cwel jadczak.
Jakiś taki ....a samotny, wyobcowany, nikt z nim nie chciał siedzieć ...9
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 17.03.2019, 23:39
Cudownie, że zwycięska passa z sąsiadką trwa. Niesamowity paradoks, że dzieje się to w momencie, gdy walczymy o przetrwanie kolejny sezon, a nie lata temu, gdy byliśmy absolutnym dominatorem w lidze.

Szkoda tych dwóch straconych bramek, szkoda zmarnowanej sytuacji Peszki (dobry mecz Sławka tak swoją drogą) na 4:0, bo taki pogrom miałby chyba też psychologiczne znaczenie w następnej potyczce, która być może zdarzy się jeszcze tej wiosny. A fakt, że w sumie niewiele zabrakło do remisu, na pewno da im jakiś oddech, choćby niewielki. A może przesadzam i nie ma to żadnego znaczenia, zresztą nie mam też zamiaru jakoś bardzo się nad tym roztrząsać, bo mimo wszystko czwarte zwycięstwo z kolei to rzecz wspaniała.

Co do pierwszego gola... Ręke Kolar położył, czy było to wyraźne pchnięcie? No właśnie nie, nie było to mocne, wyraźne popchnięcie i wydaje mi się, że tym sugerował się sędzia uznając bramkę. Czy ta ręka miała wpływ na wyskok Dytiatjewa? Być może, wie to tylko on sam, a pewnie nawet sam siebie będzie kłamał przez resztę życia. Cała sytuacja wygląda zdecydowanie mniej nieprzepisowo w czasie rzeczywistym, nie na spowolnionej powtórce.

Bramki Drzazgi i Kuby fantastyczne, ale dla mnie MVP jest Burliga. Był dzisiaj wszędzie, absolutnie wszędzie. Przecinał, odbierał, wybijał, blokował. Naprawdę świetny mecz, oby tak dalej, nic dziwnego, że posadził Palcicia na ławce.

Ofensywa powoli się dociera, wygląda to wszystko zdecydowanie lepiej niż na początku rundy, sporo chyba jednak daje Savicevic, choc dzisiaj jakby gorszy niż w Kielcach i dwa tygodnie temu w meczu z Pogonią. Wojtkowski jak zwykle, kompletnie mnie nie przekonuje...

Teraz przerwa na kadrę - złapać oddech, potrenować i zagrać z Legią jak najlepiej, bo dawno przy R22 z nią nie wygraliśmy, a patrząc na jej formę, jest na to naprawdę spora szansa. Trzeba walczyć o ósemkę z całych sił.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 17.03.2019, 23:49
Garret napisał(a):Wyświetl post
Bramki Drzazgi i Kuby fantastyczne, ale dla mnie MVP jest Burliga. Był dzisiaj wszędzie, absolutnie wszędzie. Przecinał, odbierał, wybijał, blokował. Naprawdę świetny mecz, oby tak dalej, nic dziwnego, że posadził Palcicia na ławce.
Mam podobne zdanie. Burliga był dziś naszym najlepszym zawodnikiem, choć na moją ocenę pewnie wpływ ma jego ostatnia forma i mniejsze możliwości niż reprezentanci.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 18.03.2019, 07:04
Kolejne derby nasze i po raz kolejny probierz dostaje po dupie

Bury!!! Mamrot nie płakał jak sprzedawał? I jeszcze mu płacą.. heh.
Zejście Drzazgi i potem zdjęcie Kolara i zrobił się dramat z przodu... Nie było komu zagrywać, nie było komu tej piłki przytrzymać.

Buchal - aż mi go szkoda... dwa razy w tym sezonie wskakiwał do pierwszego składu i dwa razy sam się z niego wyrzucił.
Ogólnie: BRAWO PANOWIE PIŁKARZE (+sztab).

I na koniec:
Pleksa vs Pajace - zdecydowane zwycięstwo Pleksy
Odpowiedz cytując
TifoTifosi
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 18.03.2019, 07:13
Jakby jeszcze wylaczyc swiatla na satadionie, to efekt bylby jeszcze lepszy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.03.2019, 07:21
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mam podobne zdanie. Burliga był dziś naszym najlepszym zawodnikiem, choć na moją ocenę pewnie wpływ ma jego ostatnia forma i mniejsze możliwości niż reprezentanci.
Bardzo dobry mecz, ale bramka na 3-1 to niestety jego strefa i zupełnie odpuszczone krycie.

Co nie zmienia faktu że dla mnie zawodnik pierwszej trójki za Kuba i na równi z Basha.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 18.03.2019, 07:31
Jadczak odwrotnie trzyma lornetkę, biedaczek z przodu ma wlepkę rekina
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 18.03.2019 o godz. 07:33.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 18.03.2019, 07:41
Bije się w pierś - nie spodziewałem się aż tyle po Kubie. Ten facet jest fenomenalny. Wiedziałem, że mentalnie i wizerunkowo pociągnie Wisełkę ale tak dobrej dyspozycji czysto piłkarskiej po prostu się nie spodziewałem. Wspaniałe widowisko i oby takich więcej. Pełen stadion robi wrażenie. Wisła Pany!
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 18.03.2019, 07:42
Szkoda żółtych kartek. Nie mamy ławki co pokazał kolejny mecz. Powrót Boguskiego jak najbardziej wskazany.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 18.03.2019, 07:54
Szacun Panowie, tego się nie spodziewałem!

Bez sensu po takim meczy wystawiać oceny indywidualne.

BTW: Z tymi foodtrackami fajny pomysł
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 18.03.2019, 07:54
Ten mecz to było lustrzane odbicie do tego z Pogonią.Przebieg, wynik, nawet golew podobnych okresach.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.03.2019, 08:07
Wisła PANY!

Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.03.2019, 08:44
http://weszlo.com/2019/03/18/derby-wisla-zasluzyla/

Czy panienki z drugiej strony błon zaczynają zajmować się demontażem instalacji grzewczych? Niedługo będą płytki w ścianach będą kuc byle coś rozwalic na naszym stadionie. Klub powinien oszacować straty i podać do publicznej informacji.
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 18.03.2019, 08:56
wygląda na to że nasz sektor gości pomimo że już ma swoje lata jest najlepiej wyremontowanym ze wszystkich w PL.
Regularna napraw za pieniądze Filipiaka raz na 2 lata, to majstersztyk naszych wszystkich zarządów
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.03.2019, 09:07
Świetny mecz. Szkoda sytuacji Sławka na 4-0 bo gdyby to wykorzystał mogło się skonczyc5-0/6 teraz 33 tyś na legiei lecimy z tematem
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.03.2019, 09:42
Probierz na zawsze w wislackich sercach Zaden trener nie mial tak wspanialej serii w derbach. Oby zostala potrzymana i oby byl dluzej trenerem.

Bral udzial w 5 meczach derbowych (1 raz jako trener Wisly, 4 x tamtych) i zawsze wygrywala Wisla.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.03.2019, 10:04
Teoria spiskowa dot. remontów na sektorze gości mogłaby stwierdzić, że się chłopaki fachu uczą na wypadek odejścia Comarchu od sponsoringu. Na wykończeniówce można nieźle zarobić, więc się szkolą u nas za pieniądze Filipiaka (do siebie nie chodzą, bo trochę wioska), bo jak zabraknie kaski z Comarchu, to będą musieli ostro zapie...lać, żeby w tak żałosnej liczbie utrzymać ten pocieszny klubik w Xklasie
Powód: Polska język...
Ostatnio edytowane przez BlurgH : 18.03.2019 o godz. 10:05.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.03.2019, 10:07
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Świetny mecz. Szkoda sytuacji Sławka na 4-0 bo gdyby to wykorzystał mogło się skonczyc5-0/6 teraz 33 tyś na legiei lecimy z tematem
Spiker mówił o tym, że kibice Legii prawdopodobnie będą mieć zakaz wyjazdowy na mecz z nami... ale ktoś ma potwierdzoną informację na ten temat?
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 18.03.2019, 10:14
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Probierz na zawsze w wislackich sercach Zaden trener nie mial tak wspanialej serii w derbach. Oby zostala potrzymana i oby byl dluzej trenerem.

Bral udzial w 5 meczach derbowych (1 raz jako trener Wisly, 4 x tamtych) i zawsze wygrywala Wisla.
Probierz dziękujemy, tylko tego wczoraj brakło!
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 18.03.2019, 10:43
następne kolejki są bardzo ciekawie w pryzmacie naszej walki o TOP8, wszystko od nas zależy, jest jakaś granica błędu, mimo ciężkiego meczu za 2 tyg terminarz dla nas jest dobry.

Cytat:
27#
Korona-Lech, Lechia-Piast, Pogoń Jagiellonia, Górnik-Cracovia

28#
Cracovia-Korona, Lech-Pogoń, Legia-Jagiellonia,

29#

Lechia-Lech -----

30#
Lech-Jagiellonia, Legia-Pogoń, Piast-Korona

Dlatego kupować karnety i stadion zapełniać a wszystko się zwróci w rundzie mistrzowskiej kolejne szlagiery być może też Derby.
Powód: error
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 18.03.2019 o godz. 10:43.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.03.2019, 10:55
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Wisłą PANY!

Zadowolenie jest lecxz do szczęścia zabrakło 3:0 lub 4:0 kiedy Peszkin zawalił sam na sam prawie ehhhh

Krzysiu D. rozwija się, Boże spraw abym się mylił w jego ocenie.

Cała drużyna na PLUS.

Pierwsze 20 minut zadziałała MAGIA R22, parchate strasznie sie obsrały plus nasi ładnie ich gonili, presing gruby, bałem się, że po 1:0 cofniemy się, a tu druga brama i napór przez chwile trwał.

Szkoda tego cofania się i nerwówki, tak neistety u nas sie gra - prowadzenie i cofanie.

MAGIA R22 jest potężna parchowae zawodniki nie wiedziały co się dzieje, a tak się napinali przed meczem :] Nie dla... pejsa kiełbasa !
Peszko strasznie mnie wkurzał w pierwszej połowie kiedy na siłę próbował strzelać z dystansu zamiast podawać lepiej ustawionym kolegom. Na szczęście zreflektował się w kluczowym momencie i zaliczył genialną asystę przy golu Kuby (podtrzymuję że każdy inny zawodnik ekstraklasy prędzej zabiłby się o własne nogi niż tak precyzyjnie zmieścił piłkę między obrońcą a słupkiem).

Drzazga próbował strzałów z dystansu w poprzednich meczach ale dopiero teraz mu siadł.

Też wydawało mi się że przez pierwsze 15-20 minut zawodnicy sąsiadki wyglądali jakby grali z Realem Madryt.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.03.2019, 10:59
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
następne kolejki są bardzo ciekawie w pryzmacie naszej walki o TOP8, wszystko od nas zależy, jest jakaś granica błędu, mimo ciężkiego meczu za 2 tyg terminarz dla nas jest dobry.

Dlatego kupować karnety i stadion zapełniać a wszystko się zwróci w rundzie mistrzowskiej kolejne szlagiery być może też Derby.
Sprzedaż karnetów została zakończona, natomiast bilety na Legię to już od dzisiaj powinny (!!!) być w sprzedaży.
Te kilka tysiecy osób które się nie załapały na derby mają okazję się zrehabilitować.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.03.2019, 11:20
Co do kary dla Legii
http://www.90minut.pl/news/293/news2...-Remy-ego.html

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Legia Warszawa - Cracovia w 22. kolejce Ekstraklasy, na klub Legia nałożono karę finansową w wysokości 70 tysięcy złotych, karę zamknięcia trybuny północnej na 1 mecz w zawieszeniu na 6 miesięcy oraz karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na 3 wskazane przez Komisję mecze w Ekstraklasie.

Wiec moze byc ale nei musi zakaz wyjazdowy dla Legii
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 18.03.2019, 11:48
Czyli komisja ligi nie określiła tych 3 spotkań, pomimo iż decyzja była z 20 lutego?
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 18.03.2019, 11:59
felipe napisał(a):Wyświetl post
Mnie to "time to say goodbye" ucieszyło raz. Spontaniczne, wtedy gdy zwycięstwem spuszczaliśmy pasiastych do I ligi. Od tej pory to takie naciągane jak guma w majtach, pod "januszy" trochę.
O to to.
Swiatelka fajnie sie prezentowaly ale puszczanie tej smetnej piesni w tak radosnej chwili (i w sytuacji gdy Cracovia poki co wyzej w tabeli)? IMHO bez sensu.
Powinno sie rozlegac gromkie WISLA PANY, coby caly Krakow zostal dobrze poinformowany
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back.
May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand. (gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 18.03.2019, 12:11
Mecz dobry w naszym wykonaniu. Widać, że rozkręcamy się tak jak to było na początku rundy jesiennej. Szkoda tylko, że koncentracja zawiodła bo wtedy w końcówce mogło być już pozamiatane i te dwie bramki niewiele by zmieniły. Cieszy, że forma idzie w górę. Teraz pora pokazać Legii jak się gra w piłkę.
Fajnie.że przełamał się Kolar bo go to podbuduje trochę, fajnie wygląda gra środka pola i szczególnie gra Drzazgi, widać nie boi się pojedynków potrafi przytrzymać i rozegrać piłkę, nabiera pewności siebie z każdym meczem.

Co do Wojtkowskiego to chłopak chyba nie pasuje stylem gry do drużny. Dużo niepotrzebnych kiwek spowalniających grę, brak szybkich decyzji czy przeglądu pola. Tak ofensywny pomocnik nie gra.

Dzięki za gratulacje co do przewidzenia wyniku. Co wygrałem? Talon Popatrzcie do tematu z meczu z Koroną jak typowałem strzelców bramek, farta ciąg dalszy

Ale najważniejsze KRAKÓW JEST NASZ!!!

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów