The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.07.2018, 10:56
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...81058863140864 + http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...ywo_26268.html.

15:11
Katarzyna Król: PZPN wie od nas, jaki jest stan zadłużenia. Nie ma możliwości, by w środę była podpisana umowa!

15:05
Katarzyna Król: Nie pozwoliłam na podpisanie umowy, ze względu na możliwą niegospodarność. Wisła jest spółką akcyjną, która wykazuje przychody na poziomie 25 mln zł. Stąd moja decyzja, którą konsultowałem m.in. z prawnikami

Kto stoi za Król? Przynala ze magistrat sam nas popieprzył do PZPN. Wykorzystano sytuacje ze Majchrowski jest poza Krakowem, to może ktoś wykorzystał sytuacje by nas upupić poza jego plecami?
Ostatnio edytowane przez iiYama : 11.07.2018 o godz. 11:00.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 11.07.2018, 10:57
Po doniesieniach, jakoby ktoś z magistratu dzwonił do PZPN w sprawie odebrania licencji, zastanawiam się co my tu jeszcze robimy, jutro trzeba się wybrać pod urząd, panowie... bez jaj!
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 11.07.2018, 10:59
rzodkiewka napisał(a):Wyświetl post
Skoro jest tragicznie,to niech Sarapata z Dukatem wyjdą do ludzi i zadeklarują,że zmniejszą sobie pensje do absolutnego minimum np 5 tysięcy miesięcznie.Jest wielu kibiców których trafia,że tłuste koty z zarządu biorą po 30 koła miesięcznie a na zwykłym kibicu który zarabia najniższą krajową, ciąży presja pomocy klubowi.
Piłkarzom też chcesz zmniejszać wypłaty? Bo w porównaniu z tobą zarabiają za dużo?

Nie wiem jak można dać się tak wodzić za nos debilom z UM. O, patrzcie ile on zarabia! To jego wina!

Tani chwyt prosta baba z UM rzuciła na sesji rady i gawiedź podchwyciła. Populizm 1000%.

To was powinno ruszać:

Cytat:
"Pewna frakcja w krk magistracie najwyraźniej uznała, że to dobry moment, by - ze względu na brak zaufania do obecnych władz - doprowadzić @WislaKrakowSA do upadku/dymisji zarządu/przejęcia klubu. Był nawet telefon do PZPN z apelem by odebrano Wiśle licencję"
a nie zarobki w Wiśle.

Boli ich to, że prawie się udało postawić Wisłę na nogi, więc robią co mogą, żeby dowieść, że kibice sami niczego nie zdziałają. Większość z tych debili jest na garnuszku Filipiaka, albo oczekuje rozgłosu - tak jak pani Król, która podchwyciła medialny temat i jedzie z nim na maxa grzejąc się w świetle fleszy. Nie wie tylko, że takie zachowanie ma krótkie nogi, a ludzie nienawidzą arogancji.

Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby udowodonić im, że nie dadzą nam rady i wyjść z tego kryzysu. Nie dla Sarapaty czy Dukata, tylko dla Wisły.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 11.07.2018 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 11.07.2018, 11:01
To o której jutro?
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 11.07.2018, 11:02
Tyle było pisania, że nikt nie ruszy klubu z ponad 100 letnią tradycją, że w kibicach siła... A to się dzieje na naszych oczach i nic z tym nie robimy. Brakuje mi stanowczego ruchu SKWK o ile ktoś tam jeszcze został. Niestety, czasy się zmieniły.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 11.07.2018, 11:03
iiYama napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...81058863140864 + http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...ywo_26268.html.

15:11
Katarzyna Król: PZPN wie od nas, jaki jest stan zadłużenia. Nie ma możliwości, by w środę była podpisana umowa!

15:05
Katarzyna Król: Nie pozwoliłam na podpisanie umowy, ze względu na możliwą niegospodarność. Wisła jest spółką akcyjną, która wykazuje przychody na poziomie 25 mln zł. Stąd moja decyzja, którą konsultowałem m.in. z prawnikami

Kto stoi za Król? Przynala ze magistrat sam nas popieprzył do PZPN. Wykorzystano sytuacje ze Majchrowski jest poza Krakowem, to może ktoś wykorzystał sytuacje by nas upupić poza jego plecami?
Wykorzystano sytuację, że Majchrowski jest poza Krakowem. Podobno podpis pod umową dzierżawy miał być tylko formalnością.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 11.07.2018, 11:15
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Wykorzystano sytuację, że Majchrowski jest poza Krakowem. Podobno podpis pod umową dzierżawy miał być tylko formalnością.
Nic się nie dzieje bez wiedzy JM.
Myślisz, że Król i Kowal robią to na własną rękę?

Biuro prawne UMK pisze interpretacje na konkretne zamówienie - tutaj nic się nie dzieje bez przyczyny, pardon - bez wiedzy i aprobaty JM
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 11.07.2018, 11:15
Boję się, że tym ....om uda się przebić z ta prostacką narracją, że Wisła jest po prostu sama sobie winna, bo nie płaciła.
Co jest oczywiście częściowo prawdą, ale to tylko część prawdy, więc gówno prawda. Rzeczywistość jest jak zawsze bardziej skomplikowana, ale to już nikogo nie będzie oczywiście interesowało, ludzie potrzebują możliwie prostych wyjaśnień.

Jakąś kilkutysięczną demonstrację uda się pewnie zrobić jak już będzie za późno. Są wakacje, część ludzi na urlopach, trwają MŚ, zaraz finał, dobry czas sobie sukinsyny wybrały na takie akcje.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 11.07.2018, 11:18
spadaj i siedź cicho
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nic się nie dzieje bez wiedzy JM.
Myślisz, że Król i Kowal robią to na własną rękę?

Biuro prawne UMK pisze interpretacje na konkretne zamówienie - tutaj nic się nie dzieje bez przyczyny, pardon - bez wiedzy i aprobaty JM
Powiem Ci tak, że mogła być to akcja Król na własną rękę. Zwłaszcza w obliczu twitta zmiętego.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

I teraz zastanowmy sie:

Dwa lata temu Meresinski
Rok temu Stechert
Teraz chca nas pozbawic naszego domu

Przypadek?

PS: Co do pani Krol - lapowkarstwem sie nie brzydzi - co wiemy po poczatku jej kariery w UM.
Ja bym przeswietlil ja dokladniej. Babsztyl ma nabrane 1.4 mln zlotych kredytow.

Ostatnio edytowane przez Snow : 11.07.2018 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 11.07.2018, 11:22
To parchy za tym stoją. Nie widząc innej metody (zawsze za nami) trudnią się głównie podgryzaniem Wisły.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.07.2018, 11:23
Ja tylko nie rozumiem jednej decyzji zarządu, podpisanie spłaty ratalnej na 24 miesiące. Tyle, że znam sam fakt, nie wiem czy była możliwość rozłożenia tego na raty na 5-6 lat. Zarząd miał pewną świadomość całego zadłużenia, pewną bo prawdopodobnie kilka trupów wypadło z szafy, więc powinni wiedzieć, że spłacenie tych kilku milionów za stadion będzie nierealne.

Btw. Według informacji medialnych w tym sezonie z listy płac schodzi nam Kiko.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 11.07.2018, 12:30
Do broni Towarzysze !
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 11.07.2018, 12:55
Taka ciekawostka.

Pani KK kupiła dom w Rącznej albo jej najbliższych okolicach.
Kojarzycie jaka to wielka inwestycja powstaje w Rącznej?

Ale to pewnie przypadek...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 11.07.2018, 13:01
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Taka ciekawostka.

Pani KK kupiła dom w Rącznej albo jej najbliższych okolicach.
Kojarzycie jaka to wielka inwestycja powstaje w Rącznej?

Ale to pewnie przypadek...
Taaa przypadek

"Nie ma przypadków, są tylko znaki."
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 11.07.2018, 13:08
Możecie przyblizyc? Jestem poza Krakowem od miesięcy i nie w temacie.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:11
Mieszkania nad Wisłą. A zaraz niedaleko jest IV Obwodnica. Budowa Centrum treningowego... Cracovii
www.mieszkaniaraczna.pl
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 11.07.2018, 13:12
Chętnie wpłaciłbym jakąś nie wielką kwotę na wykupienie stadionu, ale właśnie niepokoi mnie jedna sprawa. Co stało się z 1 mln zł z Carlitosa?
Odpowiedz cytując
Człowiek Cienia
Junior Member

Stary 11.07.2018, 13:12
Baza treningowa ....
https://eurosport.interia.pl/klub-cr...we,nId,2380674
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:13
lukaszsz86 napisał(a):Wyświetl post
Chętnie wpłaciłbym jakąś nie wielką kwotę na wykupienie stadionu, ale właśnie niepokoi mnie jedna sprawa. Co stało się z 1 mln zł z Carlitosa?
poszło do miasta... dżizas, zacznijcie się orientować
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Nie o te wielka inwestycje chodziło ta druga, bardziej czosnkowa.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Mieszkania nad Wisłą. A zaraz niedaleko jest IV Obwodnica. Budowa Centrum treningowego... Cracovii
www.mieszkaniaraczna.pl
No i?

........
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:15
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
No i?

........
Serio? Ludzie, dorośli jesteście. Myślcie.

mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Nie o te wielka inwestycje chodziło ta druga, bardziej czosnkowa.
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:15
poszło do miasta... dżizas, zacznijcie się orientować

to zapytam inaczej... co się stało z drugim milionem zł z transferu Carlitosa?
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:16
Może przelew jeszcze nie dotarł?
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.07.2018, 13:18
Poszedł na spłatę innych zobowiązań?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:25
Jak znam życie to pewnie od razu po ewentualnym upadku Wisły miasto Kraków stanie się wielkim miłośnikiem sportu i Cracovia dostanie sowity przelew za promocję miasta przez sport.

Jedyna nadzieja w Majchrowskim, że nie wie o tym cyrku albo jest on zaplanowany przez niego dla zdobycia paru punktów procentowych. Jedyna nadzieja w parchu Majchrowskim. Kur**, jak to brzmi.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:27
no właśnie "może przelew jeszcze nie dotarł", "może poszedł na spłatę innych zobowiązań", a może jeszcze się rozpłynął. Mi jest tylko przykro że zarząd zachowuje się jak by miał to wszystko w dupie. Kibice się organizują, chcę zebrać pieniądze chociaż tak na prawdę nie wiadomo co się z nimi stanie bo... może pójdą na spłatę długu, a może na inne cele.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 11.07.2018, 13:29
Nie, było w wywiadzie z Golda że nie planują żadnych wpływów z tytułu tego transferu, więc jasno wynika że już wszystko dostali. Ten drugi milion i tak nic by nie zmienił, teraz się okazuje że ten wpłacony milion był całkiem niepotrzebny bo i tak jesteśmy w tej samej sytuacji, a mamy milion mniej do rozdysponowania.

NIEAKTUALNE

Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 11.07.2018 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów