The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.07.2018, 18:36
Jest WIELE spraw, o których nie wiemy.

Możemy mity powielać jak ten choć wielce realny o terenach TSu i działań miasta jak i te gdzie miasto nie chce iść na ugodę z klubem, gdzie policja przeszukiwała budynki klubowe kilka razy w ostatnim czasie...

Nie mam takich informacji, więc ciężko mi przybrać konkretną postawę.

W każdym razie byłbym skłonny wspierać klub minimum 100zł miesicznie przy założeniu ze takich ja jak byłoby pare tysięcy ludzi... no, ale niestety takich ja jest może ze stu... reszta potrafi pieprzyć tylko przez net.

Akja zorganizowana na ulicach Krakowa po ostatecznym fiasku rozmów to MUS - tak zjawiłbym się, wyszedłbym z roboty...

Co dalej?Nie wiem...

Ktoś pisał o wejściu Cupiała i 10mln w kontekście podłączenia się do walki o puchary - chłopcze takie sny można byłoby mieć przed odejściem: Pola, Carillo, Sujlica i Carlitoa a nie teraz... z Stolarem na ławce...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.07.2018 o godz. 18:49.

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.07.2018, 18:45
Ale się dobraliśmy z tym Ruchem i Widzewem - trzy kluby przekręty tylko, że jeden już się odbił i idzie w górę, a reszta na dno.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.07.2018, 18:48
@LucjuszWielki... błagam.. nie mów do mnie chłopcze... może Ty tego nie widzisz, ale ja np. tak... bardziej mi chodziło o perspektywę dla BC niż to czy naprawdę będziemy walczyć o puchary. Przed ubiegłym sezonem pani Sarapata mówiła o pierwszej 8, a niemal wyszły puchary. Nic nie wiesz co by było gdyby... pozdrawiam z szacunkiem!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 10.07.2018, 18:49
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kolego, to tylko jeden z faktów - Carlitos oferty odrzucał. W momencie, jak miasto wysłało do nas pismo i dowiedziała się o nim cała Polska byliśmy już w negocjacyjnej dupie... I pewnie spokojnie można by przeciorać Carlitosa tak jak piszesz, ale niestety nie mieliśmy na to czasu.

Po pierwsze - miasto czeka na hajs.
Po drugie - piłkarze czkają na hajs.

Porównujesz sytuację zadłużonego po uszy klubu, który ma nóż na gardle z sytuacją Legii?
Nie mieliśmy czasu? Sprzedaliśmy go 4 lipca, możesz mi powiedzieć dlaczego nie czekaliśmy na oferty do dziś? Co udało się załatwić za tą kasę w międzyczasie z miastem? Nic.

Nie wiem czego ty i parę osób wyżej nie rozumie:

na już potrzebowaliśmy minimum 4 miliony złotych, w praktyce chyba już 6.... Carlitosa sprzedaliśmy poniżej wartości rynkowej za 2 miliony, z czego miasto otrzymało tylko 1 milion (milion gdzieś wyparował... pewnie dowiemy się nie długo, jacy doradcy zgarnęli prowizję)... Straciliśmy, więc piłkarza nie zyskując nic, bo miasto interesuje tylko całość...

To tak jakbyś miał dług u chłopaków z miasta w wysokości 40 tys zł, ci dają ci ultimatum: do jutra masz oddać całość. Całość. Nie pół, nie 10%, nie 90%, tylko całość albo Cie zakopią w lesie...

Jedynym twoim majątkiem jest bmw po rodzicach warte ok. 20 tys. Sprzedajesz je dzień przed terminem za 10 tys zł? Co ci to da? I tak wylądujesz w lesie...

O ile w tym drugim przypadku, można było liczyć, że im "serce pęknie" i dadzą ci trochę czasu. Miasto od początku mówiło, że:
- nie chcą dać Wiśle więcej czasu.
- nie mogą z punktu widzenia prawa dać Wiśle więcej czasu...
Ostatnio edytowane przez Konrad. : 10.07.2018 o godz. 18:51.
21312
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 10.07.2018, 19:05
Jeśli go sprzedaliśmy tak szybko, to nie mieliśmy czasu - nie uwierzę, że w zarządzie są debile, którzy sprzedali Hiszpana nie będąc na musiku.

Czy ten milion coś dał, to się dopiero okaże. Być może jednak nie chodziło tylko o miasto, a o np. zaległe wynagrodzenia piłkarzy?

Ja Twój tok rozumowania doskonale rozumiem, uważam jednak, że nie wiemy wszystkiego odnośnie sytuacji klubu, dlatego skłaniam się ku twierdzeniu, że nie mieliśmy żadnego wyboru.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.07.2018, 19:05
Jeśli mitologizujemy to pogonienie Carlitosa za grosze też mogło być związane z jego niewypłaconą pensją gdzie sam zawodnik nie miał za co podatku zapłacić... widmo sprawy w uefa i odejście za darmo czy ochłap od legii

Proszę zauważyć, że wszystkie problemy zaczęły od poszukiwaniem listem gończym M.

Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 10.07.2018, 19:31
,,Czy nowa umowa Krakowa z Wisłą byłaby niegospodarnością? Może. Trzeba szukać rozwiązania. Ale na pewno niegospodarnością będzie to, jeśli zbudowany za ogromne pieniądze DLA WISŁY stadion będzie stał pusty"-Stanowski na twitterze

... a pod nim komentarz
,,Jakbym był Prezydentem Miasta mającego klub z taką tradycją jak Wisła to bym raczej użył swoich wpływów i pozycji aby w tym klubie pojawił się udziałowiec, który ma odpowiedni kapitał i wiedzę aby wziąć za niego odpowiedzialność. Byłby to ważny cel polityczny, miejski. Windykacja?"-Maciej Wandzel, były współwłaściciel Legii

Wszyscy, ....a wszyscy grzmią, a jebane miasto ma nas głęboko w poważaniu. Mimo wszystko doszukiwałbym się tu drugiego dna.
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 10.07.2018, 19:38
Jeśli sytuacja jest naprawdę tak słaba i istnieje zagrożenie że Wisła nie będzie mogła wystąpić w rozgrywkach to można pojechać do tego Miodulskiego i przykładowo zapytać się czy nie pokryłby tej kwoty dla miasta w zamian za to że przez dajmy na to 3-4 lata Legia będzie miała pierwszeństwo w wyciąganiu 3 -4 piłkarzy za bezcen z Wisły. Nie wiem czy jest to możliwe.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 10.07.2018, 19:43
wester napisał(a):Wyświetl post
Jeśli sytuacja jest naprawdę tak słaba i istnieje zagrożenie że Wisła nie będzie mogła wystąpić w rozgrywkach to można pojechać do tego Miodulskiego i przykładowo zapytać się czy nie pokryłby tej kwoty dla miasta w zamian za to że przez dajmy na to 3-4 lata Legia będzie miała pierwszeństwo w wyciąganiu 3 -4 piłkarzy za bezcen z Wisły. Nie wiem czy jest to możliwe.
No ....a nie... Nie wierzę.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 10.07.2018, 19:45
..........
.....
.......
.... ja jebie ... sciagnac spodnie i zamknac oczy tez ?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.07.2018, 19:51
Jeszcze się zdziwicie, jak te ....y z miasta postawią TS pod ścianą w sprawie działek...
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 10.07.2018, 19:51
Nie oszukujmy się, granie w Tychach, czy innych Chorzowach to gwóźdź do trumny. Nigdzie nie wygenerujemy choćby zbliżonych wpływów z dnia meczowego jak na R22. Sytuacja finansowa będzie się pogarszać.

Jeśli nie uda się jakoś, finalnie, rzutem na taśmę wynegocjować niższego czynszu i częściowego umożenia długu, rozratowanie, czy przesunięcia w czasie płatności tegoż długu to powinniśmy bardzo poważnie rozważyć kwestie ogłoszenia upadłości.

Dziś ŁKS, czy Widzew wracają na szczyt, bez długów, czyści. My też moglibyśmy wrócić. Z takim miastem trzeba byłoby jednak pomyśleć o własnych terenach i własnym, niewielkim stadionie, który mógłby dawać szansę zarobku, a w przyszłości umożliwiał rozbudowę.
Jeśli wyjebiemy się do 5 ligi przez kwestie stadionowe, to nie wyobrażam sobie gry na obiekcie ,,miejskim" w przyszłości, choćby po to by zrobić i na złość, tak by zrozumieli że ten obiekt bez Wisły nie ma sensu egzystencji.
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 10.07.2018, 19:52
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
..........
.....
.......
.... ja jebie ... sciagnac spodnie i zamknac oczy tez ?
To nie mnie się pytaj tylko tych co zarządzali klubem co nawyrabiali bo mam wrażenie ze przestali panować nad sytuacją. Trzeba się łapać każdego rozwiązania, każdej deski ratunku, które może uratować klub jeśli istnieje zagrożenie nie wystąpienia w rozgrywkach.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 10.07.2018, 19:55
To nie mnie się pytaj tylko tych co zarządzali klubem co nawyrabiali bo mam wrażenie ze przestali panować nad sytuacją. Trzeba się łapać każdego rozwiązania, każdej deski ratunku, które może uratować klub jeśli istnieje zagrożenie nie wystąpienia w rozgrywkach.
To jest TROLLIN nie wyobraża sobie, aby ktoś w ten sposób mógł się kompromitować.

Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Stary 10.07.2018, 19:59
ja pier....ę! co ja tu czytam?!?!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 10.07.2018, 20:02
Cytat:
Pomijając cały absurd to przecież i tak już oddaliśmy im już za free lub pół darmo Cierzniaka, Handzlika, Mączyńskiego i Carlitosa. Nie możemy im zaproponować takiego upustu, bo sami go sobie zapewnili. Już lepiej iść z ofertą do Lecha, bo oni sobie nie radzą to by pewnie się szybko zgodzili
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 10.07.2018, 20:09
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się, granie w Tychach, czy innych Chorzowach to gwóźdź do trumny. Nigdzie nie wygenerujemy choćby zbliżonych wpływów z dnia meczowego jak na R22. Sytuacja finansowa będzie się pogarszać.

Jeśli nie uda się jakoś, finalnie, rzutem na taśmę wynegocjować niższego czynszu i częściowego umożenia długu, rozratowanie, czy przesunięcia w czasie płatności tegoż długu to powinniśmy bardzo poważnie rozważyć kwestie ogłoszenia upadłości.

Dziś ŁKS, czy Widzew wracają na szczyt, bez długów, czyści. My też moglibyśmy wrócić. Z takim miastem trzeba byłoby jednak pomyśleć o własnych terenach i własnym, niewielkim stadionie, który mógłby dawać szansę zarobku, a w przyszłości umożliwiał rozbudowę.
Jeśli wyjebiemy się do 5 ligi przez kwestie stadionowe, to nie wyobrażam sobie gry na obiekcie ,,miejskim" w przyszłości, choćby po to by zrobić i na złość, tak by zrozumieli że ten obiekt bez Wisły nie ma sensu egzystencji.
Kolego, jedynym powodem dla którego ten stadion jeszcze stoi jest Wisła.
Jeśli nie będziemy na nim grali stadion stanie się zbędny i zamieni się w 2-3 lata w jais Reymonta Park z apartamentami po 20tys za m2.

Na naszym stadionie nie gra reprezentacja, nie ma koncertów, nawet te ....a czuby z amwaya czy od Jehowy sobie tam zlotow nie robią.

Zniknie Wisła ze szczebla centralnego - zniknie problem kłopotliwego najemcy.

Pohuczą w gazetach wszyscy o niegospodarności, o skandalicznie wysokich kosztach budowy, o błędach, wskaże się jakiś mitycznych urzędników jako winnych błędów, stadion się zaora i zmieni użytkowanie działki.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 10.07.2018, 20:09
Jeśli go sprzedaliśmy tak szybko, to nie mieliśmy czasu - nie uwierzę, że w zarządzie są debile, którzy sprzedali Hiszpana nie będąc na musiku.

Czy ten milion coś dał, to się dopiero okaże. Być może jednak nie chodziło tylko o miasto, a o np. zaległe wynagrodzenia piłkarzy?

Ja Twój tok rozumowania doskonale rozumiem, uważam jednak, że nie wiemy wszystkiego odnośnie sytuacji klubu, dlatego skłaniam się ku twierdzeniu, że nie mieliśmy żadnego wyboru.
Dziś już wiemy, że było na dużo większym musiku i to nic nie dało.

Co do piłkarzy: jeśli były zaległości to należało to olać i skupić się na stadionie. Sorry, ale nie mamy w składzie żadnych gwiazd i priorytetem jest by grać na Reymonta. Gdyby Sarapata wyszła i oznajmiła to jasno, można by to jakoś zrozumieć...

Co do zarządu debili - mam niestety takie obawy. Albo robią wałki. Albo trzecia opcja: miks tych dwóch rzeczy.

Bo sorry, ale wiedząc o długu wobec miasta po co zatrudniali Carillo? O ile można teraz kłamać, że chcieli powalczyć o puchary (fenomen: zatrudnienie drogiego trenera zamiast kupna dobrych piłkarzy), to z Lisem sprawa wygląda klarownie:

- kupiono za 0,5 miliona złotych bramkarza, wiedząc że musimy za dwa tygodnie wyczarować kilka milionów złotych...

Jak to nazwać inaczej jak wałkiem/debilizmem?

Jak nazwać podpisanie kontraktu z Surmą parę dni temu? Jak nazwać testy kokoszki jedynemu gościowi który skorzystał z prawa Webstera w polskiej ekstraklasie?

Debilizm, wałek. Albo miks obu.
21312
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 10.07.2018, 20:13
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Kolego, jedynym powodem dla którego ten stadion jeszcze stoi jest Wisła.
Jeśli nie będziemy na nim grali stadion stanie się zbędny i zamieni się w 2-3 lata w jais Reymonta Park z apartamentami po 20tys za m2.

Na naszym stadionie nie gra reprezentacja, nie ma koncertów, nawet te ....a czuby z amwaya czy od Jehowy sobie tam zlotow nie robią.

Zniknie Wisła ze szczebla centralnego - zniknie problem kłopotliwego najemcy.

Pohuczą w gazetach wszyscy o niegospodarności, o skandalicznie wysokich kosztach budowy, o błędach, wskaże się jakiś mitycznych urzędników jako winnych błędów, stadion się zaora i zmieni użytkowanie działki.
Tyle że niestety te 2 kwestie się nie wykluczają...

Wisła wyprowadzając się z R22 traci lwią część swoich przychodów a co za tym idzie szanse na dalszą egzystencję są nikłe.
A Twój scenariusz z wyburzeniem stadionu jest całkiem prawdopodobny niestety...Co będzie oznaczać, że powrót na centralny poziom rozgrywek może okazać się niemożliwy w dającej się przewidzieć przyszłości
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.07.2018, 20:15
Może to naiwne co teraz napisze
Ale może już czas żeby zrobić wielka zbiórkę?
Nie żaden crowdfunding czy sprzedaż karnetów tylko prosta zbiórka na stadion
A w związku z brakiem zaufania do zarządu jutro Mietta albo Czerwiński otwiera konto i sprawuje nad nim piecze
Na samym FB Wisła ma 300 tys fanów, naglosnic tam akcje, niech 10% wpłaci 100 zł i po temacie

Tak wiem, utopia ale czas chyba zacząć działać a nie tylko marudzić
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.07.2018, 20:20
Czytali już oświadczenie zarządu?

Problemem jest okazać promesę?
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.07.2018, 20:20
Abstrahując już od oceny zarządu, bo każdy kto ma chociaż odrobinę mózgu widzi, że są to osoby całkowicie niekompetentne, gra poza R22 to koniec klubu. I w takiej sytuacji należy rzeczywiście ogłosić upadłość, gra w Gliwicach czy innym Sosnowcu byłaby tylko odkładaniem agonii. Bo jedną rzeczą jest zgłoszenie się do rozgrywek, może nawet ich dokończenie a inną realny plan wyjścia z długów. A tego nie mamy.
Co do zbiórki wśród kibiców. Poza tym co napisałem powyżej, aby ona w ogóle mogła się udać niezbędne są dwa elementy. Przedstawienie przez obecny zarząd Wisły jej prawdziwej sytuacji finansowej a następnie podanie się do dymisji i nowe otwarcie z nowymi osobami w zarządzie. Bo znowu abstrahując od oceny zarządu całkowicie utracił on zaufanie wśród przeważającej części fanów Wisły. A to już chyba jedyny kapitał jaki ten klub jeszcze ma..
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 10.07.2018, 20:22
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując już od oceny zarządu, bo każdy kto ma chociaż odrobinę mózgu widzi, że są to osoby całkowicie niekompetentne, gra poza R22 to koniec klubu. I w takiej sytuacji należy rzeczywiście ogłosić upadłość, gra w Gliwicach czy innym Sosnowcu byłaby tylko odkładaniem agonii. Bo jedną rzeczą jest zgłoszenie się do rozgrywek, może nawet ich dokończenie a inną realny plan wyjścia z długów. A tego nie mamy.
Co do zbiórki wśród kibiców. Poza tym co napisałem powyżej, aby ona w ogóle mogła się udać niezbędne są dwa elementy. Przedstawienie przez obecny zarząd Wisły jej prawdziwej sytuacji finansowej a następnie podanie się do dymisji i nowe otwarcie z nowymi osobami w zarządzie. Bo znowu abstrahując od oceny zarządu całkowicie utracił on zaufanie wśród przeważającej części fanów Wisły. A to już chyba jedyny kapitał jaki ten klub jeszcze ma..
Upadłość to najgorsze, co może nas spotkać - nie wygrzebiemy się z IV ligi, nie w Krakowie...
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 10.07.2018, 20:25
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Co do zarządu debili - mam niestety takie obawy. Albo robią wałki. Albo trzecia opcja: miks tych dwóch rzeczy.

Bo sorry, ale wiedząc o długu wobec miasta po co zatrudniali Carillo? O ile można teraz kłamać, że chcieli powalczyć o puchary (fenomen: zatrudnienie drogiego trenera zamiast kupna dobrych piłkarzy), to z Lisem sprawa wygląda klarownie:

- kupiono za 0,5 miliona złotych bramkarza, wiedząc że musimy za dwa tygodnie wyczarować kilka milionów złotych...

Jak to nazwać inaczej jak wałkiem/debilizmem?
.
Raczej po prostu liczyli, że po raz kolejny się uda jakoś to załatwić.
Nie wiem na jakiej podstawie tak zakładali? Promesy? Źe wcześniej się udało rozłożyć na raty i ich nie płacić? Że miasto jednak odpuści w imię tradycji? Ale to wyjaśnia te wszystkie działania
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 10.07.2018, 20:30
Upadłość to najgorsze, co może nas spotkać - nie wygrzebiemy się z IV ligi, nie w Krakowie...
Ale mimo wszystko chyba lepiej przeciąć ten węzeł tu i teraz, jak najszybciej, niż umierać w męczarniach przez najbliższe miesiące.
Bo tak realnie na to patrząc. Nie licząc nagłego cudu pod postacią inwestora/wlasciciela jakie my mamy perspektywy na wyjście z tej sytuacji? Zwłaszcza wobec wizji gry poza Krakowem.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
InQ
Member

Od: 05.2011

Stary 10.07.2018, 20:34
Cytat:
Na samym FB Wisła ma 300 tys fanów, naglosnic tam akcje, niech 10% wpłaci 100 zł i po temacie

Jeżeli dobrze liczę... to daje 3 mln pln... (nie wiem czy taka kwota wystarczy aby wrócić do negocjacji z miastem)
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 10.07.2018, 20:39
Kolejne oświadczenie. W takiej sytuacji, gdzie ewidentnie klub jest współwinny całej sytuacji, oczekiwałbym raczej ugodowych sformułowań. Tymczasem Sarapata postanowiła pouczać miasto... To jest jakieś przedziwne pasmo absurdalnych decyzji w ostatnich tygodniach. Nie wiem czy ktoś nad tym panuje i o co toczy się gra teraz w ogóle.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 10.07.2018, 20:42
Dokładnie, zamiast produkować konfrontacyjnę oświadczenia lepiej wykorzystać energię i gadać z lvbet o wcześniejszej wypłacie świadczeń, prosić Cupiala o pożyczkę albo PZPN
Cokolwiek konstruktywnego gdy widać, że ta agresywna retoryka działa na miasto jak płachta na wku.rwionego byka
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 10.07.2018, 20:43
Po tym oświadczeniu idziemy na kurs kolizyjny z glebą. To się nie może skończyć dobrze :/
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 10.07.2018, 20:45
Własnie Zarząd poszedł po bandzie. Czyli jednak wojna. Niestety my jednak tej wojny nie wygramy :(
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów