The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.07.2018, 14:58
Snow napisał(a):Wyświetl post
O! I jest tez kolega od listu.
Ja .......e.
Sugerujesz, że ja napisałem list ?
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 10.07.2018, 14:59
To spotkanie było zwołane po to, żeby uderzyć w klub. Argumenty o zarobkach zarządu, argumenty, że TS dostał 1,6 mln zł i ten anonimowy list obrażający zarząd to było czyste sk.urwysyństwo. Potraktowali nas jak zwykłych szmaciarzy. Tak potraktowali klub ze 112 letnią historią. Nie wiem po co było to spotkanie, z nimi NIE NALEŻY JUZ ROZMAWIAĆ. Podpisać umowę gdzieś w Gliwicach czy Tychach czy gdzieś i zmienić strategie działania!
JEDYNA OPCJA TERAZ TO ROZWIĄZANIE SIŁOWE.
PROTEST PROTEST PROTEST! SKWK niech ruszy dupe w końcu!
Ostatnio edytowane przez regan : 10.07.2018 o godz. 15:06.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 10.07.2018, 15:14
SKWK? A to jeszcze istnieje?

Miasto napluło nam w twarz, a my udajemy, że deszcz pada.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 10.07.2018, 15:19
Niewiarygodny skandal ta postawa miasta.

Ale... Wisla sobie sama winna. Niekompetencja, amatorszczyzna, wiejskie cwaniactwo i cynizm.

Roz.......ili klub w drzazgi.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 10.07.2018, 15:19
czaro napisał(a):Wyświetl post
Cytat:
A propos upadłości. Wisła nie musi składać wniosku o upadłość, może to zrobić także wierzyciel. Także nie liczyłbym na zapewnienia zarządu , ze wszystko jest pod kontrolą, bo pewne sprawy sa poza ich wolą.
No, ale sąd nie musi tego wniosku uwzględniać po tym, jak Wisła na niego odpowie.
Owszem, sąd musi uwzględnić taki wniosek, (ewentualnie go odrzucić jeśli nie znajdzie przesłanek, a raczej znajdzie) postępowanie upadłościowe jest wszczynane z wniosku wierzyciela i może zostać zatrzymane także na wniosek wierzyciela, na przykład po uregulowaniu długu, ale sąd nie musi się na cofniecie zgodzić jeśli byłob to ze szkodą dla innych wierzycieli.

Ja naprawdę nie wiem, jakie argumenty mają w rękawie zrządzający Wisłą, że podchodzą do wszystkiego na takim luziku,
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 10.07.2018, 15:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zrozumiałe?

Co tu jest zrozumiałe To ze drenują nas chorą kwotą za najem? Płacimy 6 razy tyle co parchy, a stadion mamy tylko 2 razy większy
Ogryzku, chyba aż sprawdzę ile razy poruszałeś w swoich postach ten problem w latach poprzednich.
Wielkie brawa dla SKWK za ostatnią pomoc i zachowanie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 10.07.2018, 15:22
Niestety, radni, którzy nie rozumieją czym jest bilans albo ile się zarabia w dużych spółkach oraz radni, którzy chcą na sprawie Wisły zbić nazwisko i proponują organizowanie "okrągłych stołów" nie rozwiążą problemu, tylko zorganizują nam cyrk na pogrzebie. Wszystko teraz zależy od tego, czy Wisła zostanie pokazowo przeczołgana czy naprawdę nikt jej nie odpuści. Bo w nagłe pozyskanie środków nie wierzę.

crux.a napisał(a):Wyświetl post
A tak na serio, to Polinvest to są pierwszorzędni fachowcy, (...). Niestety, ich zatrudnienie teraz wygląda jak - nie przymierzając - zatrudnienie Carillo w zimie. Dobry trener, tylko za drogi na ten moment. I analogicznie: dobrzy doradcy, tylko nie na ten moment.
Tzn. problemem jest to, że są pierwszoligowi, czy to że się nie znają na rozwiązywaniu problemów takich, jak ma obecnie Wisła? Co do tego drugiego - nie sądzę, wydają się wiarygodni i kompetentni, właśnie: pierwszoligowi. Jeżeli w TS uznali, że Wisła znalazła się w sytuacji bardzo trudnej i sami sobie z nią nie poradzą, to chyba dobrze, że wzięli kogoś kompetentnego?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.07.2018, 15:26
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że ja napisałem list ?
Widać jak bardzo Cię to wszystko cieszy, może dlatego? Taka reakcja obronna, skończyła się Wisła bogata to niech nie będzie żadnej.

7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Ale... Wisla sobie sama winna. Niekompetencja, amatorszczyzna, wiejskie cwaniactwo i cynizm.

Oni, czy Cupiał? Te wszystkie długi które spłacamy to skąd?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 10.07.2018, 15:28
7 kotów napisał(a):Wyświetl post

Postawa miasta to żaden skandal. Sorry.
Urzędnicy MUSZĄ pilnować finansów. To przykre, ale z formalnego punktu widzenia miasto ma 100% racji.
Gdyby urzędnicy podpisali nową umowę bez odzyskania zaległości mogliby za to siedzieć.

- Ciekawe jakie plany wykorzystana stadionu bez Wisły ma prezydent?
- Ciekawe ile musimy zapłacić za wynajem stadionu w Sosnowcu, Chorzowie, czy Niecieczy i czy mamy na to jakiekolwiek pieniądze?

Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 10.07.2018, 15:33
Jak ktoś nie płaci czynszu za mieszkanie to go wypierdalają na bruk, bez znaczenia ile tam wcześniej mieszkał.

Tak jest w tym przypadku. To jest przykre, ale wszyscy myślący głowami a nie wyrostkami robaczkowymi to przyznają. Trzeba było płacić. Nie Ramirezy czy Carillo, nie szturm na puchary, a stadion.

Zarząd myślał że "jakoś to będzie"? Czy w stylu holendersko-basałajowym policzono kasę której nie było w kieszeni?

Co my teraz możemy? Liczyć, że ktoś JESZCZE DZIŚ wynajmie nam stadion...

Cytat:
Wisła Kraków SA ma nadzieję, że zaistniała sytuacja odłożenia zawarcia umowy na dzierżawę stadionu przy ul. Reymonta 20 to wynik nieporozumienia i braku przepływu wszystkich informacji między stronami.
....A MAĆ
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 10.07.2018 o godz. 15:37.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 10.07.2018, 15:34
Czyli nadal jestesmy w czarnej dupie
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.07.2018, 15:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Postawa miasta to żaden skandal. Sorry.
Urzędnicy MUSZĄ pilnować finansów. To przykre, ale z formalnego punktu widzenia miasto ma 100% racji.
Gdyby urzędnicy podpisali nową umowę bez odzyskania zaległości mogliby za to siedzieć.

- Ciekawe jakie plany wykorzystana stadionu bez Wisły ma prezydent?
- Ciekawe ile musimy zapłacić za wynajem stadionu w Sosnowcu, Chorzowie, czy Niecieczy i czy mamy na to jakiekolwiek pieniądze?
Tak w innych miastach pilnuja tak finansów, ze Górnik dostaje 34 mln dotacji, 3/4 klubów jest zwolnionych z podatków od nieruchomości, a inni płacą śmieszne pieniądze za dzierżawę.

Gówno prawda z tą niemożnością miasta. Jak by chcieli to by mogli. Oni chcą nas udupić tak to wygląda.

TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś nie płaci czynszu za mieszkanie to go wypierdalają na bruk, bez znaczenia ile tam wcześniej mieszkał.

Tak jest w tym przypadku. To jest przykre, ale wszyscy myślący głowami a nie wyrostkami robaczkowymi to przyznają. Trzeba było płacić. Nie Ramirezy czy Carillo, nie szturm na puchary, a stadion.

Zarząd myślał że "jakoś to będzie"? Czy w stylu holendersko-basałajowym policzono kasę której nie było w kieszeni?

Są też tacy, którzy przez zasiedzenie przejmują nieruchomości albo nie płacą za wynajem robią dzieci i ich nikt nie ruszy... warto mówić o 2 stronach medalu pojeb.anego prawa a nie złośliwie tylko o jednej, która jest niekorzystna dla nas
Ostatnio edytowane przez regan : 10.07.2018 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 10.07.2018, 15:36
czaro napisał(a):Wyświetl post
Mnie te mityczne dysputy na temat przyszłości Wisły na szczęście ominęły. Ten Twój post wiadomo, słuszny, ale tu i teraz problemem jest co innego, a to, że na Wisłę chętnych nie ma jest oczywiste.
Chlopie,Ty wez nie odpisuj na moje posty,taka mala propozycja. Chyba ze musze Cie zbanowac ? To pewnie pytanie retoryczne a i sluszne rozwiazanie...

Zawsze twierdzilem,ze tylko glupiec sie chwali tym,ze ominelo go cos madrego. Niejednokrotnie okazales swoja cwiercinteligencka malostkowosc, zwlaszcza w kierunku tych,od ktorych dostales lub moglbys dostac intelektualne lanie. Wowczas "odpowiadasz" na ich posty,ale z reguly ni w tym mysli,ni talentu,ni wreszcie wiedzy,tylko glupia zazdrosc i zacietrzewienie.

Naprawde wisi mi to i powiewa jaki masz status na tym forum - lub tez jaki uwazasz,ze masz... Naprawde wisi mi takze moj - sa tu ludzie,z ktorymi chetnie dyskutuje,i sa tacy z ktorymi nie dyskutuje,i margines,ktory zbanowalem,bo szkoda czasu na troglodyckie zachowania i przemyslenia. Zapytaj kogos madrzejszego,to Ci odpowie,ze jak sie nie ma nic do powiedzenia,to sie nic nie mowi lub nie pisze. Wspolczuje lat z innymi ludzmi,w ktorych wykazales niezdolnosc nauki tej podstawowej prawdy.

Ale nie ze mna te numery kolego - moje "mityczne" dysputy mialy -w wiekszosci - odbiorcow na poziomie,ktorzy nie podzielajac mojego zdania w jakims temacie - potrafili dyskutowac na argumenty. Patrzac na Twoja dzialalnosc na tym forum w ostatnim roku spiesze doniesc,ze nie,nie jestes moim targetem.,uzywajac modnych tu i owdzie okreslen.

Nie przekonuje mnie Twoj koniunkturalizm,z ktorym piszesz o "slusznosci" mojego postu. To typowy prostacki chwyt,w ktorym dyskredytujac kogos,jednoczesnie prawisz mu plasciutki i banalny komplement. Ale ja go nie kupuje.

Masz wiec do wyboru - napiszesz cos madrego,nie bedziesz komentowac moich postow ,albo nastepny jednokomorkowiec dostanie bana. Teraz mozesz plakac.

Albo dalej plodzic te glupawe posty(jak to u nas w kraju),ze nie ma ludzi i pomyslow na prowadzenie Wisly bez udzialu TS.. I ludzie,i pomysly spokojnie by sie znalazly.Problem w tym,ze w tym kraju spora (zbyt duza) czesc decyzji w wielu dziedzinach oparta jest na opinii takich jak Ty. I mijaja lata,a instytucje,firmy czy kluby sa w stanie takim jakim sa.

A moj post pokazuje,ze to nieprawda,ze w kraju jest niemoznosc,albo nie mozna znalezc kogos,kto chocby w zarysie potrafi stworzyc podwaliny jakiejs strategii. Wcale przy tym nie udajac,ze wymysla proch.

Tacy jak Ty ukazuja falszywa alternatywe - albo Ci,(w tym przypadku Zarzad Wisly) albo nikt. Pomimo wszystkich glupot jakie ktos wyrabia.

Rzadko kto byl na poczatku przeciw Zarzadowi (ja tez nie). Ale w miare,jak lista glupot rosla,takze tych,za ktore poprzednie zarzady krytkowalismy,to trudno utrzymywac optymizm i udawac,ze ten Zarzad spelnia pokladane w nim nadzieje. I nie,nie chodzilo o brak pieniedzy,tylko wrecz przeciwnie - o szastanie nimi bez ladu i skladu i deklaracje bez pokrycia. Pisalem o tym - ze to sie odwroci przeciw nim.

Jeszcze raz cos glupiego i masz bana. Patrzac na lata jakie jestes na forum ufam,ze zanadto to Cie nie wzruszy,ale ja upieke 2 pieczenie na jednym ogniu - pozbede sie Twoich pseudoeksperckich postow sprzed oczu i udowodnie czesci forumowiczow,ze siwe wlosy uzytkownikow nie chronia od glupoty.

Pozdrawiam cieplo i serdecznie

Gdyby tacy jak Ty mnie denerwowali,to gdzie ja bym w zyciu doszedl

To zmeczenie belkotem po prostu. Przestan belkotac,strzelac zza wegla i wbijac szpilki. Nie tylko ty tak potrafisz.
Ostatnio edytowane przez wyar : 10.07.2018 o godz. 15:54.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Granie na innym obiekcie to żadne rozwiązanie bo koszty mogą być dużo większe niż gra w Krakowie przy tej stawce najmu:
- mniejsza frekwencja
- utrata sponsorów
-kary umowne , pozwy
- za rok i tak będzie trzeba wrócić do Krakowa a smród pozostanie i z czynszu nie zejdą

Chyba, że to dalej zwykłe nieporozumienie jak twierdzi zarząd
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Temat stadionu w Krakowie pozamiatany.

Co ze wszystkimi kupionymi karnetami? Co z umowami sponsorskimi, strefą VIP i masą innych spraw jak będziemy grać w Niecieczy etc ?

I co z PZPN? Gdzie podobno dali im 100% informację, że 11 lipca podpiszemy umowę na korzystanie ze stadionu na Reymonta.

Daliśmy miastu ogromną satysfakcję do takiego działania. Nikt z nich umowy z nami nie podpisze, mając na uwadze długi i nie dotrzymywanie kolejny raz słowa.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Owszem, sąd musi uwzględnić taki wniosek, (ewentualnie go odrzucić jeśli nie znajdzie przesłanek, a raczej znajdzie)
No, posługuje się terminami z KPC: "uwzględnić", "oddalić" i "odrzucić".

zim zum napisał(a):Wyświetl post
Hahahahaha i koniec. Gasić światło i koniec pajacowania.
Jesteś niedojrzały i nie panujesz nad emocjami czy źle życzysz Wiśle?

wyar napisał(a):Wyświetl post
....
Spokojnie, nawet Cię nie atakowałem. Może zrób sobie melisy?
Ostatnio edytowane przez czaro : 10.07.2018 o godz. 15:42.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
piotrek1803
Member

Od: 07.2007

Stary 10.07.2018, 15:38
mamy tu oświadczenie majątkowe Pani Król
file:///E:/2018/Szczurowa%20Antosz/osw_15509.pdf
czas poznać naszych wrogów
sama ma niezłe długi a innych nie potrafi zrozumieć
widać tez ze uczicwą praca to sie ta paniausia w zyciu nie skalała
http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=66594

a tak na marginesie to inne maista pomagaja klubom w nasze nasz dołuje.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.07.2018, 15:41
piotrek1803 napisał(a):Wyświetl post
mamy tu oświadczenie majątkowe Pani Król
file:///E:/2018/Szczurowa%20Antosz/osw_15509.pdf
czas poznać naszych wrogów
sama ma niezłe długi a innych nie potrafi zrozumieć
widać tez ze uczicwą praca to sie ta paniausia w zyciu nie skalała
http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=66594

a tak na marginesie to inne maista pomagaja klubom w nasze nasz dołuje.
i ta arogancja z jej strony, ze stadion jest miasta a nie Wisły... co za bura ku*wa niewy*uchana
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 10.07.2018, 15:42
Z przebiegu dzisiejszych obrad wynika, że w "mieście" uważają, że klub stać na spłatę zadłużenia. Padł zarzut wysokich płac dla Zarządu milionowe przychody ze skybox. Proponuję ustalenie dobrowolnego nadzoru finansowego z miasta nad klubem jeśli to jest prawnie możliwe. Niech ktoś w końcu sprawdzi jak to faktycznie jest.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 10.07.2018, 15:42
Nie rozumiem tylko jednego co robi w tym momencie Zarząd? Na najważniejsze spotkanie z dłużnikiem zostaje wysłany dyr. Gołda. Nie pojawia się ani prezes ani wice prezes. Myślę że w tak trudnej sytuacji do negocjacji powinna pojawić się osobiście prezes Sarapata. PRowo wygląda to nie ciekawie jakby Zarząd zlał miasto. Musimy pamiętać że Wisła to nie cały Kraków i wielu mieszkańców patrzy na to trochę przez inny pryzmat niż my.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.07.2018, 15:47
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem tylko jednego co robi w tym momencie Zarząd? Na najważniejsze spotkanie z dłużnikiem zostaje wysłany dyr. Gołda. Nie pojawia się ani prezes ani wice prezes. Myślę że w tak trudnej sytuacji do negocjacji powinna pojawić się osobiście prezes Sarapata. PRowo wygląda to nie ciekawie jakby Zarząd zlał miasto. Musimy pamiętać że Wisła to nie cały Kraków i wielu mieszkańców patrzy na to trochę przez inny pryzmat niż my.
Byli ponoć na ważniejszym spotkaniu w Majchra w tym samym czasie. Po drugie chodzą słuchy, że pani Prezes i ta bura s... od zegarka nie przepadają za sobą to lepiej jakby faktycznie się nie spotkały na tym posiedzeniu
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 10.07.2018, 15:49
regan napisał(a):Wyświetl post
Tak w innych miastach pilnuja tak finansów, ze Górnik dostaje 34 mln dotacji, 3/4 klubów jest zwolnionych z podatków od nieruchomości, a inni płacą śmieszne pieniądze za dzierżawę.

Gówno prawda z tą niemożnością miasta. Jak by chcieli to by mogli. Oni chcą nas udupić tak to wygląda.
W tym masz rację...
Inne miasta wspierają finansowo kluby piłkarskie, Kraków nie czyni tego wobec Wisły.

Z tym, że właścicielami Górnika są Urząd Miasta i Allianz, a nie żaden TS.

Dziwisz się, że właściciele (Miasto Zabrze) finansuje swoją spółkę, a Miasto Kraków nie finansuje spółki, której nie jest właścicielem?

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 10.07.2018, 15:52
W tym masz rację...
Inne miasta wspierają finansowo kluby piłkarskie, Kraków nie czyni tego wobec Wisły.

Z tym, że właścicielami Górnika są Urząd Miasta i Allianz, a nie żaden TS.

Dziwisz się, że właściciele (Miasto Zabrze) finansuje swoją spółkę, a Miasto Kraków nie finansuje spółki, której nie jest właścicielem?
Ja nie oczekuje, żeby miasto nam płaciło na działalność tylko, żeby nas w ch.uja nie robiło ot tyle.

Podany przykład pokazuje, że jak ktoś chce to pomoże a nam nie chcą pomóc tylko nas chcą udupić, szczególnie dzisiaj było to widać na tej ich hucpiarskiej konferencji. I tyle
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 10.07.2018, 15:52
Czy ktoś proponował konwersję zadłużenia Wisły wobec miasta na akcje?
Niechby miasto za te kilka milionów przejęło część akcji - bilans będzie się im zgadzał (dług zniknie) i będą musieli Wisłę finansować.

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.07.2018, 15:53
Barti napisał(a):Wyświetl post
Z przebiegu dzisiejszych obrad wynika, że w "mieście" uważają, że klub stać na spłatę zadłużenia. Padł zarzut wysokich płac dla Zarządu milionowe przychody ze skybox. Proponuję ustalenie dobrowolnego nadzoru finansowego z miasta nad klubem jeśli to jest prawnie możliwe. Niech ktoś w końcu sprawdzi jak to faktycznie jest.
Przecież argument że są przychody ze skyboxów świadczy o niedorozwoju ludzi którzy tak piszą.

Jest przychód, dochód i zysk.

Nie można pokazywać pozycji przychodowej bez pokazania kosztów i dochodu - to prostacka manipulacja. Równie żenująca jak z tym mailem.

Dochód brutto za 2017 wyniósł około 115 tyś pln - czyli około "0".Z czego Wisłą ma spłacać stare długi jak właściwie nie generuje zysku?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 10.07.2018, 15:55
@czaro Uważam, że w tym momencie nie stać nas na doradców.

Sądzę, że miasto mogłoby nam pomóc - ale tego niemal na pewno nie zrobi. Jesli prawdą jest, że zarząd zapłacił tylko pięć wynegocjowanych rat za stadion, to chciałbym wiedzieć, na jakiej podstawie liczyli na życzliwość miasta?
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 10.07.2018, 15:57
@Ogryzek
Dlatego w interesie klubu jest transparentność, żeby pokazać jak jest. Akcje w rękach miasta to bardzo dobry pomysł.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 10.07.2018, 15:58
Super, tylko, ze maja juz akcje parchatych i nie moga miec akcji innego klubu z tego samego miasta.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.07.2018, 16:00
Barti napisał(a):Wyświetl post
@Ogryzek
Dlatego w interesie klubu jest transparentność, żeby pokazać jak jest. Akcje w rękach miasta to bardzo dobry pomysł.
Pisałem o tym wcześniej - żeby miasto objęło udziały, ale jest jeden problem.

Miasto ma już udziały w parchovii 34% i podobno nie może mieć udziałów w 2 klubach równocześnie.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 10.07.2018, 16:02
Ten list ma większe znaczenie niż sobie wyobrażacie i przykładacie do niego zbyt małą wagę.

Wszyscy wiemy, że nie napisał go kibic, a ludzie od miasta.

Jaki jest ich motyw?

To proste, wystarczy przeczytać list.

Padają w nim zarzuty, że ludzie z zarządu mają brudne ręce. Ludzie od miasta nie odważyliby się publicznie oskarżyć o to zarząd, stąd ten list i zasłanianie się anonimowym kibicem.

Do tego słowa, że "według kibica" nie wolno podpisywać umów z tym zarządem i albo trzeba ich olać albo czekać na innych właścicieli.

To pokazuje, że ludzie od miasta mają bardzo złe zdanie na temat zarządu, nieoficjalnie oskarżają ich o nieczyste interesy i nie mają zamiaru się z nimi dogadywać.

To najważniejsza informacja z tego wydarzenia

I to w CH*J zła informacja
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów