The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 27 22,50%
osłabi 76 63,33%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 14,17%
Głosujących: 120. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.06.2018, 12:46
Łabojko podpisał kontrakt ze Śląskiem https://www.przegladsportowy.pl/pilk...roclaw/ldh5nmy
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 13.06.2018, 13:02
350 tys. za zawodnika na pozycję, gdzie mamy największy deficyt, a my wydajemy 0,5 mln na bramkarza, gdzie akurat problemów wielkich nie ma - jak odejdzie Cuesta, to jest przeciętny Buchalik, a na rezerwie Chorążka, który jedyny się z tej mizerii w CLJ wyróżnia...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
szczepans21
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 13.06.2018, 13:05
jaki tutaj spokój..nic się nie dzieje..

https://www.youtube.com/watch?v=pe42MNDjxTk
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 13.06.2018, 14:02
Bo 'wszyscy wszystko wiedzą'
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita

Od: 05.2018

Stary 13.06.2018, 14:32
tu spokój bo wszyscy sa w temacie o trenerze
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.06.2018, 16:39
janekx89:
"Manuel Junco z Wisły zapowiada, że chcą pięciu z pierwszej ligi. Tylko że z pięciu, z którymi rozmawiał, trzech a może nawet czterech ma już inne kluby, więc coś poszło nie tak. Ściągnęli Mateusza Lisa by udobruchać kibiców, co mnie dziwi, bo to nie jest jakiś wybitny bramkarz. Jest w dobrym wieku, więc się może rozwinąć, ale nie ma wielkiego talentu. Niepotrzebnie to ogłaszali – lepiej być cicho i robić swoje. Sami podbili sobie cenę i ewentualne oczekiwania.

Miałem tego nie mówić, ale powiem o czymś, co pokazuje, jak działają niektóre polskie kluby. W jednym z ostatnich felietonów napisałem jedenastkę zawodników pierwszej ligi, których widziałbym w Ekstraklasie. Generalnie mocno śledzę te rozgrywki – oglądam mecze, skróty, przeglądam nocami InStata. Wymieniłem piłkarzy, którzy mogliby trafić do Ekstraklasy. Po tym tekście przez następne dwa dni do jednego z tych zawodników, raczej powszechnie nieznanego, odezwały się trzy kluby Ekstraklasy. Może to przypadek, ale ja z reguły nie wierzę w przypadki. Do drugiego z piłkarzy w takim samym okresie zadzwoniły dwa kluby. A wcześniej nie mieli oni żadnych sygnałów, znikąd! Jak to świadczy o polskich klubach, że wierzą jakiemuś Jankowi z Twittera? Wcześniej ich nie znali, czy może, oby tak było – nie mieli przekonania?"

http://weszlo.com/2018/06/13/janekx89-ogole-jestes/
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 13.06.2018, 18:05
Może by tak się zainteresować Majewskim ?
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita

Stary 13.06.2018, 18:09
Po co nam on kolejny emeryt
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 13.06.2018, 19:54
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Może by tak się zainteresować Majewskim ?
Żaden szanujący się piłkarz nie wdepnie w to bagno, jak tu nawet nie ma kto trenować
Odpowiedz cytując
bkl1988
Banita

Stary 13.06.2018, 19:55
Łatwo nie będzie
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 14.06.2018, 14:30
Cytat:
Przemysław Mystkowski, Michał Bartkowiak oraz Deleu nie zagrają w przyszłym sezonie w Miedzi Legnica. Pierwszemu z nich skończyło się wypożyczenie z Jagiellonii Białystok, a kontrakty pozostałych dwóch nie zostaną przedłużone.

Ponadto poinformowano, że kontrakt Franka Adu Kwame został przedłużony o dwa lata, a Paweł Kapsa, Mladen Bartulović i Jakub Vojtuš otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Miedź zamierza także wykupić wypożyczonego z Jagiellonii Białystok Rafała Augustyniaka. - Skorzystamy z opcji transferu definitywnego zawodnika, ale też muszę dodać, że Rafał ma bardzo dobrą finansowo ofertę z Wisły Kraków, z którą trudno nam konkurować - powiedział właściciel klubu Andrzej Dadełło.
O Jezu, Wisła się kończy, nie ma piniendzy i nikt tu nie chce grać.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 14.06.2018, 15:28
Jakie oczekiwania finansowe może mieć zawodnik, który zagrał 1 słownie 1 przyzwoity sezon ever ? już nie liczę tych kilkunastu występów w ekstraklasie...
Chociaż, czekaj to ekstraklasa tego nie ogarniesz... równie dobrze może oczekiwać 200 tyś euro za sezon

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 14.06.2018, 19:53
póki jeden dyrektor sportowy jest praktycznie na wylocie, a drugi jeszcze nie wybrany, to ciężko powiedzieć, kto ma teraz za transfery do i z klubu odpowiadać. Jedno jest pewne: tylu zawodników, co do nas rok temu trafiło, to już ściągać nie będziemy. Oby tylko nikt kluczowy poza Polem nie odszedł...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 14.06.2018, 20:44
Strach sie bać co teraz,bo jak nie wiadomo kto ma co robić,to sie robi zwykle burdel i tak to wyglada.
Przy Junco i reszcie była zawsze jakaś nadzieja ze znajdą nowego Carlitosa ,czy Lloncha ....albo choćby jego połowę,a teraz nie ma nic.
Serio jak przed kazdym sezonem jakos to wygladało tak teraz mam troche czarne obawy jak my kadrowo bedziemy wygladali.A takie klepanie piaskiem dziury w asfalcie z reguły zle sie kończy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 14.06.2018, 20:49
dziwno i straszno...
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 15.06.2018, 01:10
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Strach sie bać co teraz,bo jak nie wiadomo kto ma co robić,to sie robi zwykle burdel i tak to wyglada.
Przy Junco i reszcie była zawsze jakaś nadzieja ze znajdą nowego Carlitosa ,czy Lloncha ....albo choćby jego połowę,a teraz nie ma nic.
Serio jak przed kazdym sezonem jakos to wygladało tak teraz mam troche czarne obawy jak my kadrowo bedziemy wygladali.A takie klepanie piaskiem dziury w asfalcie z reguły zle sie kończy.
Przynajmniej juniorów ogramy. Nie będzie kim w CLJ grać
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 15.06.2018, 01:50
Nie jest dobrze i raczej nie zapowiada się by w przyszłości było lepiej. Na razie nic nie słychać o jakiś przemyślanych transferach. Nie byłem zachwycony informacja Głowie jako dyrektorze sportowym ale wygląda na to że to i tak najmniejszy problem. Nawet jakbyśmy mieli dyrektora z Realu to bez kasy nic się nie zrobi a my najwidoczniej groszem już nie śmierdzi. Jeżeli okaże się że będą musieli Carrillo zaplacic to będzie gwóźdź do trumny.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.06.2018, 16:20
Podobno transfer Augustyniaka jest zawieszony do czasu decyzji nowego dyrektora sportowego.

Nie lubię takich sytuacji, bo w 99% przypadków sprawa się przyciąga tydzień,dwa i zawodnika zgarnia inny klub.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 15.06.2018, 17:07
Dobrego bramkarza tez juz nie mamy...
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 15.06.2018, 17:09
Julian Cuesta kończy przygodę z Wisłą Kraków

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kow_235214924/
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 15.06.2018, 17:16
Było to do przewidzenia - jest Buchalik + młody Lis - wystarczy.

Dziękuję Julian za grę - jesteś dobry znajdziesz szybko innego pracodawcę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.06.2018, 17:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podobno transfer Augustyniaka jest zawieszony do czasu decyzji nowego dyrektora sportowego.

Nie lubię takich sytuacji, bo w 99% przypadków sprawa się przyciąga tydzień,dwa i zawodnika zgarnia inny klub.

Istnieje takie ryzyko, ale trzeba się z nim pogodzić. Na pewno jeszcze gorsze byłoby w naszej sytuacji wydać pieniądze na zawodnika, którego w klubie nie będzie widział nowy trener i dyrektor sportowy. Zwłaszcza, że mówimy tu o tygodniu-dwóch.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Było to do przewidzenia - jest Buchalik + młody Lis - wystarczy.

Dziękuję Julian za grę - jesteś dobry znajdziesz szybko innego pracodawcę.
Cuesta był bramkarzem przeciętnym. Ani wybitnym, ani słabym. Luka do wypełnienia. Mam tylko nadzieję, że nie uzależnimy się teraz w transferach od jednej agencji menedżerskiej, bo ktoś gdzieś na forum pisał, że Głowacki ma dobry kontakt tylko z jedną z nich, akurat tą, z którą związany jest Lis (inna rzecz, że Głowacki dotychczas nie zajmował się transferami w Wiśle, więc związek chyba przypadkowy).
Ostatnio edytowane przez czaro : 15.06.2018 o godz. 17:24.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.06.2018, 18:24
Cuesty trochę żal, ale to było w zasadzie pewne.

Na pewno łatwiej obsadzić kimś bramkę, niż pozycję środkowego pomocnika czy napastnika.

A co do Głowy, to na pewno polepszą się relacje z agencją Bolka z Libiąża, czyli BMG sport https://www.transfermarkt.pl/bmg-spo...ma/berater/883
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 15.06.2018, 18:35
wcale by mnie nie zdziwilo jakby Cuesta znalazl inny klub w tej lidze , bo bramkarzem byl moze nie wybitnym ( takich w polskiej lidze nie ma) ale bardzo poprawnym i stabilnym , klasa wyzej niz ten nasz niesmiertelny Buchalik
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.06.2018, 18:36
Podobno ma problemy z plecami, więc trudno powiedzieć.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 15.06.2018, 18:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Podobno ma problemy z plecami, więc trudno powiedzieć.
Większe problemy ma z kontem niż miał z plecami.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.06.2018, 18:39
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, nie pokazywał mi wyciągów.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 15.06.2018, 18:43
A plecy tak?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 15.06.2018, 18:48
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
A plecy tak?
Lekarz klubowy raczej.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 15.06.2018, 19:28
Odejscie Cuesty bylo jedynym logicznym wyjasnieniem transferu Lisa. Widac, szykowano sie do tego duzo wczesniej.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów