The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.04.2016, 07:02
Dobrze, ze przy tym podaniu Guzmicsa Miskiewicz nie trafił w nogi Gergela, jak szedł na pilke to ja juz mialem strach w oczach, widziałem czerwona kartke i gre w 10tke.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 18.04.2016, 07:21
To samo z Ruchem bylo przy bramce Stepnia. Takze brawo za zachowanie przy tych wyjściach, opanowanie i nie skoszenie równo z trawa zawodników co na 99% oznaczałoby czerwo.

Jesli juz jesteśmy przy bramkarzach to szczere brawa ode mnie dla Kasprzika. Co ten gość wybronił to nie moge ( przy golu Wolskiego, główka Wolskiego i główka Zdenka z rożnego - strzał Cywki był tragiczny, już lepiej było podawać do Zdenka.)
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 18.04.2016, 07:35
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Nie róbmy sobie jaj. Nawalił 10 bramek w tym sezonie, a słabsza forma zdarza się każdemu. To przejściowe.
No cięzko tu używac słowa przejściowe,szczególnie jeżeli rozważamy przyszły sezon,skoro chłop juz ma 33 lata ,a na napastnika to juz trochu jest....
Nie mniej jako podwieszony ,rozrzucajacy piłki Brożek,to moim zdaniem to jest to w obecnym wieku,bo doświadczeniem chyba bije wszyskich(w ofensywie).
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 18.04.2016, 08:53
Rysiek ewidentnie ma problem z koncentracją przez 90 minut. Nie wiadomo kiedy może coś spieprzyć.

A co do Boguskiego: Bramka na 2:1 to szybkie wznowienie z rożnego, a bramka na 3:1 to szybkie zgranie głową do Małeckiego. Niestety wiele osób nie docenia tego jak ważny jest Boguski w tej drużynie.

A jeśli już szukamy prawoskrzydłowego, to może warto tam spróbować Bartosza? Gole w rezerwach strzela, fizycznie wygląda bardzo dobrze. Jeżeli tylko ogarnął by dokładne dośrodkowania i odrobinę gry kombinacyjnej to z Bobanem mogli by na prawej ciekawie pogrywać.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 18.04.2016, 09:34
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
No cięzko tu używac słowa przejściowe,szczególnie jeżeli rozważamy przyszły sezon,skoro chłop juz ma 33 lata ,a na napastnika to juz trochu jest....
Kędziora z Zagłebia 36 lat (7 goli), Demjan z Podbeskidzia 33 lata (6 goli), a i chociażby sam Radek Sobolewski radzi sobie bardzo dobrze, albo Sokołowski z Podbeskidzia (38 lat). Na Ekstraklasę to wcale nie jest tak dużo
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 18.04.2016, 09:48
Brawo Wisełka.

Małecki zaczyna szybko odkupywać swoje winy. Oby mu znowu nie odwaliło, to ma szanse stać się legendą.
Wielkie pozytywne zaskoczenie!
Odpowiedz cytując
wulkan1906
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 18.04.2016, 10:01. TV Retransmisja
Mam do oglądnięcia drugą połowę. Gdzie można zobaczyć? Kiedy retransmisja w C+? Dzięki za każde info....
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 18.04.2016, 10:07
wulkan1906 napisał(a):Wyświetl post
Mam do oglądnięcia drugą połowę. Gdzie można zobaczyć? Kiedy retransmisja w C+? Dzięki za każde info....
Własnie na Canal+ Sport 2 bedzie transmisja całego meczu, odbywaja sie rozmowy z trenerami i zaraz startuja z meczem
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.04.2016 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 18.04.2016, 12:25
Ponieważ pyszczyłem na powrót Małeckiego więc znowu piszę brawo Patryk Małecki dla mnie najlepszy zawodnik na boisku.

Zmiana Wolskiego ryzykowna ale dobrze że tak się podziało gramy w środę i trzeba rotować składem.

Rysiu taki jest czasem zgram wspaniale ale to nie jego pierwszy błąd tego typu.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.04.2016, 12:50
Też wyśmiewałem powrót Małeckiego. Odszczekuję...
Wczoraj mecz wyglądał tak, że gdyby Małego nie było na boisku teraz płakalibyśmy po porażce. Graliśmy fatalnie - pewnie to wina zmiany ustawienia. Pozostaje mieć nadzieję, że to zaprocentuje na przyszłość.
Guzmics prezentuje typową obniżkę formy przed szukaniem najwyższej na ME we Francji. Szkoda, że naszym kosztem.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 18.04.2016, 13:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj mecz wyglądał tak, że gdyby Małego nie było na boisku teraz płakalibyśmy po porażce. Graliśmy fatalnie - pewnie to wina zmiany ustawienia. Pozostaje mieć nadzieję, że to zaprocentuje na przyszłość.
Guzmics prezentuje typową obniżkę formy przed szukaniem najwyższej na ME we Francji. Szkoda, że naszym kosztem.
Odszczekiwanie tego typu przekonań to prawdziwa przyjemność
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.04.2016, 13:26
Mecz pokazał, że jesteśmy tam gdzie jesteśmy nie przypadkowo.
W drugiej połowie kilkanaście minut rozpaczliwej obrony z najsłabszym zespołem ligi.

Gramy kosmicznie kilkanaście minut a potem kosmiczne dno.
Gdyby nie Małecki...
Nasza gra od wielu sezonów opera się wybłyskach formy kilku graczy.
Gdyby nie Melikson, gdyby nie Stilić, gdyby nie...

Żeby mieć kolejną przyjemność odszczekiwania zarzucę tezą, że Małecki utrzyma formę do końca roku a potem zjazd.

Jesienią mieliśmy koszmarne braki kadrowe, teraz mamy braki kadrowe.
Jak ktoś myśli poważnie o czymś więcej niż rozpaczliwa walka o górna ósemkę to:
pierwszy bramkarz, solidny środkowy obrońca taki, który od razu wejdzie w role głównego dyrygenta obrony, prawoskrzydłowy to minimum. Nie uzupełnienia składu tylko wzmocnienia.
No i Wolski oczywista.

Dariusza nieco pogięło z tą gra trzema obrońcami. Takie eksperymenta to w sparingach a nie w kluczowym meczu w walce o utrzymanie.

Teraz tylko rozjechać drugiego potencjalnego spadkowicza i można nieco spokojniej myśleć o następnym sezonie.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 18.04.2016 o godz. 13:29.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 18.04.2016, 13:30
Mi się wydaje, że wczorajsze słabe momenty były spowodowane zlekceważeniem przeciwnika. Zarówno trener - zdjęcie Wolskiego, piłkarze, oddanie inicjatywy oraz nonszalanckie zagrania w polu karnym, jak i kibice ( ktoś nawet obstawił 9-1 w typerze dla Wisły) podeszli z lekką wyższością do rywala.
Odpowiedz cytując
Patrvk
Senior Member

Od: 04.2015

Stary 18.04.2016, 17:43
Moim zdaniem chciał oszczędzić Wolskiego na środowy mecz i jeśli w środę też będziemy prowadzić to też go zdejmie żeby go oszczędzić na następny mecz

Kiedy Mączyński wraca ?
TYLKO Wisła
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.04.2016, 17:51
Podoba mi się u trenera Wdowczyka że nie boi się eksperymentów. Tak jak wczoraj - gramy 3 obrońcami. Kontuzje łapie Pietrzak - od razu wchodzi młody Bartosz. Jestem zadowolony bo wygrywamy pomimo tego że nie dominowaliśmy przez cały mecz.

Owszem mecz może nie był piękny - ale był zwycięski. Górnik jedyne zagrożenie jakie stwarzał to po stałych fragmentach gry. A gdyby nie mega babol Guzmica to pewnie spokojnie kontrolowalibyśmy mecz i wygralibyśmy bez większej nerwówki.

BTW
Elektryczny Guzmics + wiekowy Głowacki to nie jest dobra para stoperów. Środek obrony mamy na prawdę słaby. Ratuje nas to że mimo wszystko większość meczu to my atakujemy. Żeby nie szukać jakichś drogich i niedostępnych opcji napiszę - Danch z Górnika + Malarczyk po nie udanych wojażach w UK i już mamy lepszy środek obrony niz obecnie. (Głowacki w wieku 37 lat to już nie jest nawet ten Arek z przed 3 sezonów).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 18.04.2016, 17:57
Patrvk napisał(a):Wyświetl post
Kiedy Mączyński wraca ?
Czytałem gdzieś (nie pamiętam gdzie, TT albo Fejs), że Mąka zaczął już trenować na pełnych obrotach.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 18.04.2016, 18:06
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Podoba mi się u trenera Wdowczyka że nie boi się eksperymentów. Tak jak wczoraj - gramy 3 obrońcami. Kontuzje łapie Pietrzak - od razu wchodzi młody Bartosz. Jestem zadowolony bo wygrywamy pomimo tego że nie dominowaliśmy przez cały mecz.
Właśnie tak. Teraz (w miarę możliwości, rzecz jasna) trzeba sprawdzać elastyczność kadry, wprowadzać jakieś nowe schematy i nie bać się eksperymentów. Cieszy też fakt, że piłkarze ocierający się o pierwszą drużynę zasuwają w rezerwach (chociaż tutaj pewnie największe znaczenie ma rozpiętość kadry).

Jeśli w przyszłym sezonie mamy być mocniejsi, musimy odpowiednio przepracować ten okres.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 18.04.2016, 19:10
Teraz trzeba szybko wygrac,zapewnic sobie utrzymanie,i juz budować zespoł .Potenciał jest .

Tylko szykuje sie wymiana stoperów bo Glowacki i Guzmics nie dają juz powoli rady.A temu drugiemu to sie dziwie ,ze tak obniżył loty.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 18.04.2016, 20:28
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak. Miał kluczowe podanie przy akcji bramkowej.

Boguś wd ciebie to prawdziwy skrzydłowy na miarę Kuby, a dla mnie jest słaby. Poziom 2 ligi. Mam nadzieję, że to jego ostatnie miesiące w Wiśle. Takie jest moje zdanie na temat RB9 i go nie zmienię.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.04.2016, 20:45
Umiejętności techniczne faktycznie na niskim poziomie, ale umiejętność poruszania się, ustawiania, instynkt i determinacja to czołówka ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.04.2016, 21:33
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Boguś wd ciebie to prawdziwy skrzydłowy na miarę Kuby, a dla mnie jest słaby. Poziom 2 ligi. Mam nadzieję, że to jego ostatnie miesiące w Wiśle. Takie jest moje zdanie na temat RB9 i go nie zmienię.
Liczby go bronią (zresztą nie tylko, bo z Górnikiem przeszły przez niego dwie akcje bramkowe, co nie wlicza się w staty) i na tym skończmy.
Odpowiedz cytując
Dzideek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 18.04.2016, 21:58
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Umiejętności techniczne faktycznie na niskim poziomie, ale umiejętność poruszania się, ustawiania, instynkt i determinacja to czołówka ekstraklasy.
Wszystko to może s.......ić brak przyjęcia, co ostatnio zaprzepaściło szanse sam na sam
POZnan* - miasto pedalskich doznań
Odpowiedz cytując
mistico
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.04.2016, 12:16
dlaczego w drugiej połowie było skandowane "Piłka nożna dla kibiców" i "Zawsze i wszędzie..."? Działo się coś?
Bramki byłych Wiślaków grających obecnie w ligach zagranicznych oraz informacje o byłych ligowcach -> https://twitter.com/misticotsw
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.04.2016, 12:54
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Padło pytanie czy coś zrobił - tak, zrobił. W poprzednim meczu strzelił bramkę, teraz kluczowe podanie.

I masz rację - nie pozwól, żeby fakty wpływały na zmianę Twoich poglądów.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
I Głowackiego. I Brożka.

A prawda jest taka, że wielu piłkarzy się u nas ostatnimi laty odbudowało. Nawet bardzo wielu. Bierzemy na przykład takiego Sadloka i w krótkim czasie staje się topowym obrońcą ligi. Albo Stilicia. Albo Wolskiego.

Czasem warto trochę realniej spojrzeć na naszą ligę. Tutaj naprawdę niewiele trzeba, żeby zabłysnąć.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.04.2016 o godz. 13:01.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Valdi88
Member

Od: 03.2016

Stary 19.04.2016, 13:01
mistico napisał(a):Wyświetl post
dlaczego w drugiej połowie było skandowane "Piłka nożna dla kibiców" i "Zawsze i wszędzie..."? Działo się coś?
Podejrzewam, że chodziło o zakaz wejścia na ten mecz, który formalnie obowiązywał kibiców z Zabrza.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 20.04.2016, 00:14
A to dlatego oni siedzieli na G3 a nie w sektorze gości?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 20.04.2016, 06:08
Tak dlatego, weszli dzieki naszej pomocy.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów