The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.04.2016, 20:35
Meczowy będzie jutro, wystąpiły małe problemy niezależne od nas
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 13.04.2016, 21:50
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Meczowy będzie jutro, wystąpiły małe problemy niezależne od nas
Znowu chlejesz!!!?
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 13.04.2016, 22:04
Kapsel napisał(a):Wyświetl post
A teraz policz asysty Brożka i Ondraszka i porównaj ze Stępińskim. Szkoda tylko, że poza Ruchem on sobie nie poradził nigdzie. Drugi Piech, który w słabej druzynie bedzie sie pokazywał a do gry kombinacyjnej sie nie nadaje.
W tym wieku może jeszcze nie miał za wielu okazji?

Jak Brożek w jego wieku błyszczał i gdzie sobie radził?

BTW
Piech przychodził do Ruchu z jakiejś 3 ligi w wieku 25 lat? Może nawet był starszy. Nie bądź takim dogmatykiem i daj Stepińskiemu piłkarsko się rozwinąć
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 13.04.2016 o godz. 22:06.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 13.04.2016, 22:15
No to co płaczecie, przecież u nas się nie rozwinie... -,- Niech się rozwija, i poćwiczy trochę ale no pisanie że jest lepszy od Brożka czy Ondraska to...https://www.youtube.com/watch?v=9Q6M6WSboAA.
Z całym szacunkiem ale piszesz jak Kapka który się tłumaczy że zjebał wykupienie Stepińskiego i chce udowodnić na siłę że to słaby piłkarz i nie warto było go kupować.
(To .... że strzela gole itd)

Dla mnie to dobry piłkarz i ja żałuje że u nas nie gra. A dalsza dyskusja nie ma sensu bo okopałeś się jak Hitler w bunkrze i nikt cie nie przekona
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 13.04.2016, 22:28
W norynbergi też widzę, się nie poznali. Zaraz będzie, że to potężna liga... Szczerze powiedziawszy to, aż żal mi nas. Na jakim poziomie teraz jesteśmy, że płaczemy za Stępińskim albo Jankowskim.
Nie mieszaj w to Jankowskiego. Nie manipuluj. Żal nam czołowego strzelca naszej eklapy który może pojedzie na ME. Upss zapomniałem że Nawałka to też dyletant że takie drewno jak Stepiński powołuje. Ale masakra
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 14.04.2016, 05:18
Stępiński tj. tylko i wyłącznie snajper i na innej pozycji nie da rady. Jakbyśmy go ustawili na tej pozycji to kto wie - może i dla nas by strzelał. Mnie on budową, poruszaniem się i jeszcze paroma cechami przypomina Matusiaką, a więc... zobaczymy.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 14.04.2016, 06:52
Odnośnie "kaleki",jak tu niektórzy uważają,Stępińskiego.....
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...eczniejszego-m
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 14.04.2016, 10:34
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie "kaleki",jak tu niektórzy uważają,Stępińskiego.....
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...eczniejszego-m
Co z tego, to kaleka. Z pustaka to i ja bym 14 strzelił

Ja nie wierzę. 20letni chłop władował już 14 bramek a ludzie porównują go do kaleki. Ta dyskusja już dawno straciła sens. I nie, nie żałuję że odszedł, przy dzisiejszej ofensywie i tak by nie pograł. Po prostu równanie go do kaleki świadczy (jak dla mnie) o niskim pojęciu na temat futbolu. Tak samo jak to, że nie łapał się w Norymberdze. Ludzie, on niedawno obchodził swoją osiemnastkę.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 14.04.2016, 11:01
20 lat, wahania formy duże, może się jeszcze wyrobić i osiągnąć sporo.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Stary 14.04.2016, 11:41
Może i tak, ale tak jak mówię te patrzenie się na piłkę było strasznie irytujące i nie świadczy to o nim dobrze.
Wciąż jednak wybrania się 14 bramkami.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Stary 14.04.2016, 11:57
Jeszcze asyst miał narobić? 14 bramek Ci serio nie wystarczy? Wiem, że choćby się paliło i waliło to zostaniesz przy swoim, ale śmianie się z 20-letniego chłopaka z 14 bramkami w najwyższej polskiej lidze jest lekko nietaktowne. A ten słaby Ruch jest chociaż w mistrzowskiej grupie.
Odpowiedz cytując
Siemion
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 14.04.2016, 12:18
Temat o meczu WISŁA - Zagłębie, a zrobił się kącik do rozważań nt. czy Stępiński jest dobrym napastnikiem czy drewniakiem. Druga strona offtopu już leci.
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.04.2016, 15:05
Nie "odstrzeliliśmy" Stępińskiego. Chcieliśmy go. Tylko z hitlerami się nie dogadaliśmy. Podobno chcieli za duży procent od późniejszej odsprzedaży (o ile z kimś innym nie pomy;iłem )
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów