The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 33 24,44%
osłabi 82 60,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 20 14,81%
Głosujących: 135. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.01.2011, 19:09
Drodzy panowie.To nie jest nasz zawodnik (Jeszcze) i to nie my stawiamy warunki, tylko aktualny pracodawca.
Wbijcie to sobie do łbów.....a, czy tu nikt nie potrafi logicznie myśleć?

Wcześniej były inne ustalenia.Klub liczył na to,że wynegocuje wczesniejszy powrót, nie udało się i żyd będzie musiał zagrać z Beitarem.niektorzy się fochują i olewają transfer, niektórzy winę zwalają na działaczy, to ja się ....a pytam.
CO ONI MIELI ZROBIĆ, SKORO ON JESZCZE NIE podpisał z nami umowy!!!!!?Narazie mamy tyle do gadania co żyd za okupacji.

....a poproszę o kolejnego bana, bo tu nerwowo nie wytrzymuje.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.01.2011 o godz. 19:15.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 18.01.2011, 19:19
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jest to. że ktoś kto zarządza facebookiem TWSD widział Meliksona na lotnisku
TWSD zwyczajnie wtopiło. Nawet nie napisali słówka wyjaśnienia, a powinni.
Odpowiedz cytując
bozar
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.01.2011, 19:19
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Drodzy panowie.To nie jest nasz zawodnik (Jeszcze) i to nie my stawiamy warunki, tylko aktualny pracodawca.
Wbijcie to sobie do łbów.....a, czy tu nikt nie potrafi logicznie myśleć?

Wcześniej były inne ustalenia.Klub liczył na to,że wynegocuje wczesniejszy powrót, nie udało się i żyd będzie musiał zagrać z Beitarem.niektorzy się fochują i olewają transfer, niektórzy winę zwalają na działaczy, to ja się ....a pytam.
CO ONI MIELI ZROBIĆ, SKORO ON JESZCZE NIE podpisał z nami umowy!!!!!?
Skoro klub na coś LICZYŁ a nie był czegoś PEWIEN, to na pewno nie powinien się wygłupiać newsem na oficjalnej o spodziewanych testach medycznych.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 18.01.2011, 19:21
Pablo84

Mógłbyś tak pójść sobie gdzieś a nie mękolić swoje mądrości? Tobie pewnie nie zależy na klubie ale mnie i innym tak. Pamiętam hańbiącą porażkę w 1993 roku i pamiętam II ligę. Więc też mogę pierdzieć jak co poniektórzy że cóż to za nieszczęścia brak transferów w porównaniu z II ligą... ale jako kibica Wisły nawet 2 miejsce mnie boli że nie ma pierwszego
Niepokoi mnie to co się dzieje w Wiśle. I co? Pojawiają się jacyś propagandziści sukcesu jak Ty którzy ładują mi kity że jest Git Malina Odpuść sobie i uaktywnij się po konferencji.

Wali mnie za przeproszeniem ten cały Melikson. Problem nie polega na nim (tylko na nim) ale na całokształcie. A gdzie 2 napastników? (jeden za Brożka i jeden który miał dojść żeby wspomóc Brożka) Gdzie bramkarz? Gdzie środkowy obrońca? Jeden Melikson wiosny nie czyni (nawet jakby był - ale go nie ma i tak).

A taka Amica raz dwa trzy i już mają napastnika z Serbii, obrońcę z Lechii... a powiedzmy sobie szczerze - oni jak na polskie warunki mieli tylko lekko uzupełnić skład po Peszce. To my mieliśmy go poważnie wzmocnić!

Teraz czekamy do konferencji prasowej. Dowiemy się pewnie że przyjdzie kolejny Issa Ba, Boukharii albo inny darmowy "gwiazdor". Ja naprawdę wolę Mączyńskiego niż kolejny Szrot.

I żeby nie było - po sprzedaży Diaza już raz Valxc nawalił - nie sprowadził bocznego obrońcę na czas (negocjacje z Golińskim, Lisowskim itd) i znalazł drogiego szrota Branco.....

Teraz znowu mamy ten sam scenariusz.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.01.2011 o godz. 19:31.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.01.2011, 19:27
Faktycznie okoliczności tego transferu są przedziwne. Jeszcze o takiej sytuacji nie słyszałem.
Ale podchodzę spokojnie do tego. Oficjalna jak coś podaje to nie są to bzdury. I moim zdaniem transfer dojdzie do skutu.
Osobiście się na nich nie zawiodłem i dopóki tak się nie stanie to ja im wierzę.
Ale jeśli będzie to mydlenie oczu, to po wpadce zalicze ich do szmat typu ps, fakt i onet.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
...
Moim zdaniem miarka się przebrała powinieneś otrzymać ostrzeżenie bo strzelam, że w ponad 50 procentach ostatnich swoich postów wymieniłeś Boukhariego i Branco i nazwałeś ich szrotem. Podobna sytuacja była z Kirmem dopóki nie zaczał grać całkiem nieźle. Rios również kpiny co krok.
Ja tego mam serdecznie dosyć i proszę nie obrażaj naszych piłkarzy. Muszę również dać ignora bo zakładam, że żadnej poprawy nie będzie.
Ostatnio edytowane przez tofik : 18.01.2011 o godz. 19:33.
..
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 18.01.2011, 19:33
Niektórzy na forum zachowują się nerwowo jak nastolatek na pierwszej randce - bardzo by chcieli ale nie wiedzą co i jak...

Co do Meliksona i zwyczajów izraelskich - była dziś w radiu audycja o napastniku Hapoelu Tel Aviv, który doznał kontuzji we wczorajszym meczu. Otóż miał on ciekawą ofertę z ligi francuskiej za duże (jak na warunki izraelskie) pieniądze. Niestety w klubie nie byli do końca zdecydowani na sprzedaż (ze względu na konflikt obu właścicieli) więc zatrzymali go na następny mecz, w którym .... odniósł poważną kontuzję i teraz nie zarobi nikt. Porównali to do sytuacji Meliksona, ale nie rozwinęli tematu "naszego" pomocnika. Tak mniej więcej przetłumaczył mi znajomy.

Więc zrozumcie to taka mentalność - zarobić jak najwięcej i jeszcze skorzystać z zawodnika ile się da. A pamiętajmy że 650.000 euro to bardzo duże pieniądze jak na transfer z ligi izraelskiej.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.01.2011, 19:35
Ja mam wrażenie że klub mydli nam oczy tym transferem Meliksona.Może i dojdzie,np. tak za 2 tygodnie bo to klub go zaszantażuje,to lokalny łowca androidów porwie go na 2 dni no i ostatecznie poród jego wielbłąda spowoduje że będziemy gdybać przez następne 2 tygodnie gdzie podziewa sie Maor zapominając że wyjebali nam dwa przednie zęby i robi sie ropa.Ale że już będzie po obozie w Hiszpanii, to nie będziemy nikogo "kupować" bo został na rynku sam szrot i sami uznamy że lepiej grać tym co mamy niż kupować za duże pieniądze jednonogiego jamajczyka mającego w cv gre w III lidze angielskiej.
Bardzo,ale to bardzo wierze w to że mnie zaskoczą i będzie inaczej.

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24379
dziś D-Day. Jest murzyn tak jak miał być czy nie ma?No właśnie....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
kot
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 18.01.2011, 19:36
Ja dałem Holendrom dwa lata szansy na wykazanie się i jestem cierpliwy, bo póki co nadal wierzę, że warto być w tym przypadku cierpliwym. Valckx zbiera coprawda zasłużone obrywy za szczerą chęć komunikowania się z kibicami i myślę, że w przyszłości skorzysta z lekcji, obytego medialnie Maaskanta, stosując odpowiedzi ogólne, typu , z pewnością się niedługo wzmocnimy lub żartobliwe w stylu życzenia zakontraktowania Ibrahimovica

A tak na poważnie, mimo nietypowości sprawy z Hapoelem, to bez względu na zakończenie tej sprawy oraz jej oceny, należy stwierdzić, że piłkarz wart jest zachodu, jak widać po emocjonujących negocjacjach Hapoelu i Wisły.
Swoją drogą, musimy brać pod uwagę specyfikę sytuacji. Wisła w Izraelu kojarzona była z "casusem" Cracovii , no i dotąd to piłkarze polscy trafiali do Izraela, aż do obecnego precedensu.

Życzę Holendrom i Wiśle jednocześnie, aby w miarę sprawnie ( sprawniej niż dotychczas przynajmniej ) uporali się w tym okienku z transferami i przede wszystkim wzmocnili drużynę na miarę możliwości oczywiście. Liczę, że trafią do nas piłkarze mediom nieznani z przymiarek klubowych, a za tytuły artykułów i posty o "rzekomym" wyborze Amici zamiast wstrętnej Wisły, przez wszystkich piłkarzy świata, ich autorzy będą się zasłużenie wstydzić, nawet , jeśli byłoby w którymkolwiek przypadku, ziarenko prawdy o takim fakcie, bowiem, nie przystoi nam samym przynajmniej, nobilitować konkurencji z własnej głupoty. Nie łykajmy mediów, jak lekarstwa, gdyż media to raczej roznosiciel wirusów lub w optymistycznej formie, element rozrywki fabularyzowanej o prawdzie i życiu. Uzależnianie się od mediów, da się łatwo leczyć, wystarczy zmusić swój mózg do pracy, aby je selekcjonował, aż znowu zaczniecie mieć własne zdanie ( przeraża mnie ilość zarażonych, wirusem " medialnego " lenistwa umysłowego ).

Nie martwi mnie także, presja kibiców na transfery, bo to bardzo pożądany ruch ze strony kibiców, który wspominanej już Amice po transparentach "o 3 lidze transferowej", tylko pomógł w jakości ich ostatnich transferów, a nie zaszkodził. Jak zwykle, namawiam jedynie do wyważonych postaw i wypowiedzi oraz rozsądku i cierpliwości.

Ps. nie walczmy ze sobą na noże i maczety, proszę Was forumowicze, bo jak zawsze, prawda leży gdzieś po środku naszych wypowiedzi i nie ma sensu się stresować oraz zamieniać presję na Holendrów w psychiczny horror forumowy
Ostatnio edytowane przez kot : 18.01.2011 o godz. 21:29.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.01.2011, 19:36
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Dobra, dośc mydlenia oczu, szukania pozytywów i bzdur.

Prawda jest taka, że nasz klub ma gdzies czy kto przyjdzie czy nie. Na pewno kogos sprowadzą, ale zapewne będzie to jakis szrot jak zawsze. Taka u nas polityka ze sprzedajemy najlepszych, kupujemy słabych.
Mozesz wyjasnic okreslenie 'zawsze'? Sa calkiem nowi ludzie w klubei wiec to zawsze odnosi sie do czego? do budynkow?(chociaz te nowe tez)
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 18.01.2011, 19:38
tofik

Specjalnie dla Ciebie przypomnienie mojej definicji szrotu:

Szrot - piłkarz po przejściach, już po 26 roku życia z kartą na ręku który może jeszcze czasem dobrze pograć, ale wartości rynkowej już nie ma z racji wieku, kontuzji itd. Nikt go od nas nie odkupi, albo za grosze. (relatywnie grosze jak Clebera) czasami dobrze pogra (Cleber) i jest dobrym wmocnieniem, ale najczęściej już tylko pobiera pensję.
Szrot jest to nazwa własna.

Np. Ba - chłopak chciał grać ale mu noga odlatywała. Żurawski - może i chciałby ale już za wolny.

Kirm nie był szrotem ale słabym piłkarzem jeśli już. Nie używałem wobec niego pojęcia szrotu ale słabiaka.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 18.01.2011, 19:43
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Drodzy panowie.Wbijcie to sobie do łbów.....a, czy tu nikt nie potrafi logicznie myśleć?
....a poproszę o kolejnego bana, bo tu nerwowo nie wytrzymuje.
Pablo84 - logicznie potrafiący myśleć człowieku. Jeśli tu nerwowo nie wytrzymujesz zalecam przeprowadzkę (na stałe) na inne forum. Możesz tam słuchać opowieści swoich kolegów "informatorów" o Wijnaldumach, LYP, vd Meyde i innych prawdopodobnych transferach

Apropos prawie naszego Żyda - zalecam naszym super działaczom podpisanie już teraz kontraktu z Meliksonem. A co! Jak szaleć to szaleć
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.01.2011, 19:44
MHaifa napisał(a):Wyświetl post

A co chce ugrac Dudu Dahan? Wszystko mozliwe, to niezly cwaniak...
Myślę, że to zdanie może być kluczowe.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Być może pojawił się cień szansy na to, że bedzie korzystniejszy transfer dla tego zawodnika. Dalej już tylko, krótka rozmowa agenta z klubem. "Propozycja nie do odrzucenia" na którą zawodnik "z bólem serca" przystał. I mają wróbla w garści i tydzień czasu na złapanie gołąbka na dachu. Może się uda...

Nie wininił bym działaczy Wisły. Niektórym to sie wydaje, że Wisła jest ta ta seksbomba, na której widok wszyscy się ślinią. Niestety tak nie jest. Słabe zarobki, brak bazy, rokroczne lanie w pucharach, kiepska liga. Trzeba niezłego zachodu, aby kogoś do nas przyciągnąć. Zawodnik coś sobą reprezentujący raczej robi nam przysługę, że tu przychodzi, niż my jemu, że chcemy go zatrudnić.

Zobaczymy, ja się raczej nastawiam, że może w ogóle nikt nie przyjść.
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik

Stary 18.01.2011, 19:49
martonas napisał(a):Wyświetl post
Jesli dla ciebie info o testach medycznych oznacza pewny transfer no to gratuluję. Poza tym czemu miałbys nie wierzyć w info z oficjalnej, skoro pisali że miał przylecieć to tak się pewnie umówili i taką deklarację złożył Maor, ktos tu już pisał że dopiero w niedzielę dostał nawet propozycję nowego kontraktu i pewnie wtedy został przekonany do zostania jeszcze tydzień, czy z tego wynika że oficjalna kłamie albo cos takiego? Wątpliwosci co do oficjalnej to będziesz mógł mieć jak się w ogóle na tych testach nie pojawi.

Przepraszam, zabrakło tradycyjnego:

Cytat:
Łubu-dubu, łubu-dubu, niech żyje nam, prezes naszego klubu! Niech żyjeee nam! To śpiewałem ja, Martonas

Normalnie powinienem płakać, widząc to co się dzieje w Wiśle, ale jest grupa ludzi, którzy potrafią zapewnić nieustanny kabaret. Dziękuję.

Sprawa jest moim zdaniem dość jasna. Klub tryumfalnie awizował na oficjalnej stronie przyjście nowego zawodnika. Tak, dla mnie info o testach oznacza pewny transfer - tak było w przypadku Brożków, tak było w przypadku zawodników których pozyskiwaliśmy.

Skoro zawodnik nie przyjechał, to oczywiste jest że coś tu nie gra. Na razie wysłuchaliśmy bajeczkę o zagraniu "jeszcze jednego meczu". Jest to totalny kretynizm, szczyt amatorszczyzny nie spotykany nawet na naszym przaśnym, polskim poziomie. Wyobrażacie sobie, że Amika wynegocjowała transfer Ubiparipa, a potem pozwala mu zagrać jeszcze jeden mecz (o stawkę!) w składzie Spartaka? Bo ja nie. Ba, nie wyobrażam sobie czegoś takiego w Jagielloni, Górniku Zabrze a nawet (o zgrozo) w będącej praktycznie w II lidze Cracovii.

A my pozwalamy na to w sytuacji, gdy mamy bolesne doświadczenia z Gargułą. Nie dogadaliśmy się i de facto nasz zawodnik zerwał więzadła. Zamiast super-wzmocnienia dostaliśmy rekonwalescenta.

I teraz przychodzi facet, który odpowiadał za transfery w PSV i na coś takiego pozwala? Albo całkowicie oszalał, albo ma g. do gadania. Ja jednak zakładam, że to druga wersja jest bliższa prawdy.

Niestety, znane przysłowie mówi: jak nie wiadomo o co chodzi, to znaczy że chodzi o pieniądze. Najwyraźniej negocjacje w sprawie Meliksona wcale się nie zakończyły i możliwe, że zakończą się klapą.

A najlepsze jest to, że Melikson stał się genialnym tematem zastępczym, który zajmie przeciętnego kibica Wisły przez następny tydzień. Tymczasem w klubie jakby rządził Kononowicz: nie ma napastników, nie ma obrońców, nie ma bramkarza. Niczego nie ma, zero, null - żadnych wzmocnień.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
rikut1906TSW
Member

Od: 01.2010

Stary 18.01.2011, 19:56
http://www.wisla-online.pl/news/wisl...m-sevilli-1515

Wisła zainteresowana napastnikiem Sevilli
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 18.01.2011, 19:59
Mielismy pol roku czasu na szukanie ...a my szukamy teraz zamiast podpisywac...
Odpowiedz cytując
dodo19891989
Member

Od: 01.2008

Stary 18.01.2011, 20:00
"Kone jest po groźnej kontuzji kolana i ciężko jest mu się przebić do składu Sevilli..." Co to ku*wa będziemy grać w lidze lekarskiej, czy walczyc o Mistrzostwo Polski?!

Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 18.01.2011, 20:05
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Normalnie powinienem płakać, widząc to co się dzieje w Wiśle, ale jest grupa ludzi, którzy potrafią zapewnić nieustanny kabaret. Dziękuję.

Sprawa jest moim zdaniem dość jasna. Klub tryumfalnie awizował na oficjalnej stronie przyjście nowego zawodnika. Tak, dla mnie info o testach oznacza pewny transfer - tak było w przypadku Brożków, tak było w przypadku zawodników których pozyskiwaliśmy.

Skoro zawodnik nie przyjechał, to oczywiste jest że coś tu nie gra. Na razie wysłuchaliśmy bajeczkę o zagraniu "jeszcze jednego meczu". Jest to totalny kretynizm, szczyt amatorszczyzny nie spotykany nawet na naszym przaśnym, polskim poziomie. Wyobrażacie sobie, że Amika wynegocjowała transfer Ubiparipa, a potem pozwala mu zagrać jeszcze jeden mecz (o stawkę!) w składzie Spartaka? Bo ja nie. Ba, nie wyobrażam sobie czegoś takiego w Jagielloni, Górniku Zabrze a nawet (o zgrozo) w będącej praktycznie w II lidze Cracovii.

A my pozwalamy na to w sytuacji, gdy mamy bolesne doświadczenia z Gargułą. Nie dogadaliśmy się i de facto nasz zawodnik zerwał więzadła. Zamiast super-wzmocnienia dostaliśmy rekonwalescenta.

I teraz przychodzi facet, który odpowiadał za transfery w PSV i na coś takiego pozwala? Albo całkowicie oszalał, albo ma g. do gadania. Ja jednak zakładam, że to druga wersja jest bliższa prawdy.

Niestety, znane przysłowie mówi: jak nie wiadomo o co chodzi, to znaczy że chodzi o pieniądze. Najwyraźniej negocjacje w sprawie Meliksona wcale się nie zakończyły i możliwe, że zakończą się klapą.

A najlepsze jest to, że Melikson stał się genialnym tematem zastępczym, który zajmie przeciętnego kibica Wisły przez następny tydzień. Tymczasem w klubie jakby rządził Kononowicz: nie ma napastników, nie ma obrońców, nie ma bramkarza. Niczego nie ma, zero, null - żadnych wzmocnień.
Naprawde nie slyszales o negocjacjach,kiedy klub podpisuje z innym klubem umowe kupna jakiegos gracza,mimo ze ten jeszcze rozegra jakies spotkanie,jedno dwa czy trzy ? Jaja sobie robisz ? Pierwszy z brzegu - H. LarssonA juz pomijajac to,ze Wisla nie oglosila,ze kupila tego pilkarza (tzn. porozumiala sie rowniez z jego klubem),a tylko ze przyjezdza na testy medyczne,ktore zazwyczaj odbywaja sie PRZED finalizacja umowy. Melikson NIE JEST wiec pilkarzem Wisly,wiec klub jak i sam zawodnik zadnych zobowiazan nie maja.Poki co nie ma wiec powodu nie wierzyc Valckxowi. Ja wiem,ze polskim wzorem(szczegolnie widocznym na tym forum wsrod tzw. starszyzny) dopasujesz sobie kazdy argument do tezy,ale bez przesady...
Zalozmy jednak ze to,co Melikson,zrobilby to np. Pawel Brozek - jakze pielibyscie z zachwytu,ze taki zwiazany z barwami Wisly...
You'll never know...
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.01.2011, 20:05
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla-online.pl/news/wisl...m-sevilli-1515

Wisła zainteresowana napastnikiem Sevilli
Swego czasu świetny zawodnik. Z wielka przyjemnscia ogadalo sie jego grę.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 18.01.2011, 20:08
Cytat:
Krakowski klub jednak jeszcze nie zaczął transferowej ofensywy.
Hehe już lada dzień, już za chwileczke
Odpowiedz cytując
martonas
Senior Member

Stary 18.01.2011, 20:09
flamengista napisał(a):Wyświetl post

Kabaretem to trzeba nazwać te wasze ciągłe jęczenia, zamiast poczekać co się wydarzy, to przy każdej okazji, każdym potknięciu horda znawców wykorzystuje okazję żeby sobie ponarzekać na własny klub.

Cytat:
Lol tu to nie ma co komentować za bardzo, a jakby nie przeszedł testów medycznych to co też bys darł ryja że cię Wisła oszukała?

Cytat:
Ale powiedz mi co może Wisła w tej sytaucji poza odpuszczeniem goscia w ogóle? Czyim on jest póki co piłkarzem - Wisły czy Hapoelu? Wisła tutaj na nic nie pozwala, oni mogą co najwyżej nie robić z tego powodu problemu a nie pozwalać na cokolwiek.

Cytat:
To jest głupi przykład, bo transferów gdzie piłkarz podpisuje kontrakt pół roku przed zakończeniem poprzedniego jest mnóstwo w całej Europie, w czym tu Wisła zawiniła? co mieli nie podpisywać i przez te pół roku ktos by go sprzątnął nam sprzed nosa? Gosc nie był potrzebny na już i oczywiście oglądało się każdą złotówkę. A z Meliksonem nie mamy kontraktu, jak się chłopak połamie w sobotę to nie zagra u nas w ogóle i tyle

Cytat:
Tu masz akurat pełną rację, tutaj ani Stan ani nikt z Wisły nie ma nic do gadania, bo to póki co jeszcze nie nasz piłkarz, kasy też jeszcze nie przelalismy, więc o losie Maora decyduje Hapoel a nie my.

Cytat:

Mam nadzieję że jak się okaże że jednak przyjedzie tak jak teraz zapowiada klub po weekendzie to będziesz się tu ładnie przyznawał jak to nie miałes racji.

I powtarzam raz jeszcze: tak jak nie można być od razu skrajnym optymistą co do naszej polityki transferowej, tak głupotą jest być skrajnym pesymistą i negować każde posunięcie, a zwłaszcza te o których nie ma się zielonego pojęcia (no chyba że ty masz 100% informacje z kim i od kiedy negocjowaliśmy do tej pory, kto odrzucił naszą ofertę, a nie tylko był wymysłem prasowym oraz z kim negocjujemy obecnie)

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie taką możliwosc że mielismy wyszukanych kilku piłkarzy, którzy jednak wybrali inne oferty to pewnie w ogóle nie bierzesz pod uwagę.
Ostatnio edytowane przez martonas : 18.01.2011 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 18.01.2011, 20:15
"Takie rzeczy to u nas kupuje Mioduch" Kolejna informacja, która nie ma żadnego pokrycia z rzeczywistością.
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 18.01.2011, 20:18
dodo19891989 napisał(a):Wyświetl post
"Kone jest po groźnej kontuzji kolana i ciężko jest mu się przebić do składu Sevilli..." Co to ku*wa będziemy grać w lidze lekarskiej, czy walczyc o Mistrzostwo Polski?!
dalej w cytowanym zdaniu jest " ... i ciężko jest mu się przebić do składu Sevilli, gdzie występuje kilku znakomitych napastników."
Abstrahując od prawdziwości news'a , pytam po co cytujesz tylko fragment, chyba tylko po to, żeby przyłączyć się do grona szukających taniej sensacji płaczków na tym forum... żenujące.
Niektórzy są jak redaktorzy Faktu... byle coś napisać.
Ostatnio edytowane przez Savik : 18.01.2011 o godz. 20:23.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 18.01.2011, 20:18
westersyl napisał(a):Wyświetl post

Najlepsze jest to "Po kilku dniach badań Melikson ma dołączyć do drużyny Wisły"
.
Będą go badać kilka dni, żeby stwierdzic ze jedną nogę ma krótszą o pół mm i odeślą go z powrotem.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 18.01.2011, 20:21
Czyli rozumiem że będziemy mieć w Wiśle kolejny "braterski" duet po Brożkach. Yousuf Kone i Arouna Kone. (To tak żartem.)

To nas Stan zaskoczy, dwóch Kone na raz

martonas napisał(a):Wyświetl post
Oczywiscie taką możliwosc że mielismy wyszukanych kilku piłkarzy, którzy jednak wybrali inne oferty to pewnie w ogóle nie bierzesz pod uwagę.
Ciekawe że z Tymi niebotycznymi problemami zmagają się Lech czy Jagiellonia i jakoś potrafią przemóc przeciwności.... tylko my się zawsze potykamy.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.01.2011 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując
christof20
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 18.01.2011, 20:24

Pewnie w miejsce dwóch Brożków
Póki co w transfer Yossufa jestem w stanie uwierzyć. Arouna natomiast to IMO kolejny "sensacyjny transfer", taki jak Kluivert czy Tristan.
"Pałka się przegła" - F.Kiepski
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 18.01.2011, 20:26
Cytat:
Wisła jednak bierze pod uwagę wielu kandydatów. - Przyznam szczerze, że szukamy ich dosłownie wszędzie - dodaje trener...
Pokazuje to rozpaczliwość naszych działaczy. Trafi do nas kolejny Branco, by uspokoić kibiców.

Cytat:
Krakowski klub jednak jeszcze nie zaczął transferowej ofensywy.
No, my czekamy, by pod koniec lutego uświadomić sobie: "O ku..a, kolejne okienko przespaliśmy"
Albo jak Skorża mawiał - "poczekamy, aż najlepsze transfery już będą miały miejsce, wtedy my się włączymy do akcji"

Myślałem, że takie rzeczy mogą się dziać w I, II ligowych klubach, ale nie na czołowym klubie polskiej piłki
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 18.01.2011, 20:30
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post

a może warto poczekać aż zamknie się okienko w lepszych ligach
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 18.01.2011, 20:31
Czyli rozumiem że będziemy mieć w Wiśle kolejny "braterski" duet po Brożkach. Yousuf Kone i Arouna Kone. (To tak żartem.)

widzę że media chcą zrobić na R22 Sanatorium_Ciechocinek

Odpowiedz cytując
martonas
Senior Member

Stary 18.01.2011, 20:36

Ciekawe że z Tymi niebotycznymi problemami zmagają się Lech czy Jagiellonia i jakoś potrafią przemóc przeciwności.... tylko my się zawsze potykamy.
Ty tak na serio? Lech jest obecnie o wiele bardziej korzystniejszym miejscem do gry niż Wisła w oczach zagranicznych piłkarzy (patrz przykład Ubiparipa) a Jagiellonia? Kogo oni już sprowadzili? To drewno Grzelaka i dwóch gosci z Czarnogóry? Jakby oni trafili do nas to dopiero byłby płacz że to jakis szrot...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów