The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.03.2016, 19:02
W sumie też obleci taki wynik. Idzie przegonić Ruch a Lechia pewnie w....... od Legii obskoczy.
Swoją drogą ten mecz to była katorga do oglądania.
Odpowiedz cytując
manolo1906
Member

Od: 04.2011

Stary 19.03.2016, 19:07
Jak Lechia wygra ,a wydaje mi się że tak się stanie to bedzie mogli tylko Jagę wyprzedzić.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez manolo1906 : 19.03.2016 o godz. 19:07.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.03.2016, 19:16
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Slask - Ruch 0-0
Taki wynik otwiera szanse na wyprzedzenie Chorzowian, z drugiej strony nie zapominajmy że na chwilę obecną mamy tylko 2 punkty przewagi nad miejscem spadkowym, uwzględniając podział punktów
Swoją drogą, sytuacja w tabeli pokazuje jak świetną decyzją było wprowadzenie takiego systemu rozgrywek, szkoda że raczej długo się on nie utrzyma.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.03.2016, 19:18
rafkur napisał(a):Wyświetl post
W sumie też obleci taki wynik. Idzie przegonić Ruch a Lechia pewnie w....... od Legii obskoczy.
Swoją drogą ten mecz to była katorga do oglądania.
Obyśmy byli w sytuacji, że wynik ostatniego mecz Lechii z Ruchem będzie dla nas bez znaczenia w kontekście awansu, by jednak tak było to jutro Lechia powinna zremisować z Termaliką. Jeśli tak się stanie to szanse na awans są naprawdę realne.

wg mnie kluczowe spotkania do naszego awansu to:

a) obie nasze wygrane - wymóg konieczny
b) wygrana Legii z Lechia
c) max 3 punkty w ost 2 meczach Jagii (grają m.in. z Piastem na wyjeździe)
d) zdobycie max 6 pkt przez Termalike w ost. 3 spotkaniach
Odpowiedz cytując
manolo1906
Member

Stary 19.03.2016, 19:19
Obstawiam na koniec.
7.Lechia 39 pkt
8.Wisła 38 pkt
9.Ruch 38 pkt
10.Jaga 38 pkt.

Oby....
Odpowiedz cytując
manolo1906
Member

Stary 19.03.2016, 19:23
pkt c najważniejszy i oczywiście a
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 19.03.2016, 19:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Obyśmy byli w sytuacji, że wynik ostatniego mecz Lechii z Ruchem będzie dla nas bez znaczenia w kontekście awansu, by jednak tak było to jutro Lechia powinna zremisować z Termaliką. Jeśli tak się stanie to szanse na awans są naprawdę realne.

wg mnie kluczowe spotkania do naszego awansu to:

a) obie nasze wygrane - wymóg konieczny
b) wygrana Legii z Lechia
c) max 3 punkty w ost 2 meczach Jagii (grają m.in. z Piastem na wyjeździe)
d) zdobycie max 6 pkt przez Termalike w ost. 3 spotkaniach

troche duzo tego XD

w kazdym razie wazne ze MY wygladamy lepiej i gramy LEPIEJ.

Pewne błedy zostalły poplenione duzo wczesniej (Pawłowski trenerem....wtf ja sie cigale pytam ),i teraz tak naprade placimy za to.Czy zapłacimy to sie okaze.

A moze pare meczow w grupie spadkowej nam cos uswiadomi?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 19.03.2016, 19:29
Zeby nie było tak, że zabraknie nam tego jednego pkt zabranego na początku.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 19.03.2016, 19:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
troche duzo tego XD

w kazdym razie wazne ze MY wygladamy lepiej i gramy LEPIEJ.

e tam dużo

teoretycznie i... 4 punkty w ostatnich 2 meczach mogą nam dać awans, ale to już s-f
tak jak i teoretycznie Zagłębie może przegrać ostatnie 3 spotkania i lądujemy na 6 miejscu po 30 kolejce XD

Najbardziej się w zasadzie boję że Lechia wygra z Termaliką i w ostatnim meczu z Ruchem obu ekipom wystarczy remis do awansu, wtedy pozamiatane.

Reszta jest całkiem realna.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 19.03.2016, 19:36
e tam dużo
Najbardziej się w zasadzie boję że Lechia wygra z Termaliką i w ostatnim meczu z Ruchem obu ekipom wystarczy remis do awansu, wtedy pozamiatane.

No to Lechia będzie miała 37pkt bo nie wierzę że z Legią choćby zremisują
Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 19.03.2016, 19:38
e tam dużo

teoretycznie i... 4 punkty w ostatnich 2 meczach mogą nam dać awans, ale to już s-f
tak jak i teoretycznie Zagłębie może przegrać ostatnie 3 spotkania i lądujemy na 6 miejscu po 30 kolejce XD

poprostu z tego wynika ze jest masa kombinacjii wynikow na ktore nie mamy zadnego wplywu....

A jak z szansami ze wygrywamy z Ruchem i Lubinem(bez innych wynikow) i jestesmy w ósemce...duze?
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
manolo1906
Member

Stary 19.03.2016, 19:41
Lechia przy zwyciestwie z TBB , porażka w Warszawie i remis Ruchem ma 37 pkt
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 19.03.2016, 19:45
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Dlatego z Ruchem Lechia bedzie musiala wygrac. obstawiam ze wejdzie Lechia z Wisla kosztem Jagi i Ruchu.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 19.03.2016, 19:51
Jak Lechia zremisujemy z TT a my wygramy na wyjezdzie z Ruchem to uwierzę w szanse na awans do pierwszej ósemki. Na dzisiaj lepiej się nie podniecać bo już nie ra z w tym jak i w poprzednim sezonie liczyłem na puchary 4 miejsce etc. a efekty zawsze były odwrotne. Cieszmy się z 2 kolejnych wygranych meczy, bo nie pamietam kiedy to się nam ostatnio udało. Wygrane 4 kolejne mecze to chyba w ostatnim sezonie mistrzowskim z Maskantem po wygranych na żydowskiej ziemi po bramce muzulmanina
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 19.03.2016, 20:27
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Cieszmy się z 2 kolejnych wygranych meczy, bo nie pamietam kiedy to się nam ostatnio udało. Wygrane 4 kolejne mecze to chyba w ostatnim sezonie mistrzowskim z Maskantem po wygranych na żydowskiej ziemi po bramce muzulmanina
Seria 2 zwycięstw z rzędu w lidze ostatnio była w sezonie 2014/15 w kolejce 12 i 13. W tym samym również była seria 4 zwycięstw z rzędu w kolejkach 5-8. Tak więc w sumie nie tak dawno.

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 19.03.2016, 20:44
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Handlują między sobą piłkarzami = mają dobre relacje = może być różnie:(
Dla LW pół pkt w te czy wewte to bez różnicy... Piast i tak im może skoczyć, a reszta daleko z tyłu:(
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.03.2016, 22:41
Przed tą kolejką mówiłem sobie ze musimy wygrać punkty stracić musi korona,podbeskidzie,ruch,oraz... ze Lechia zremisuje z termalica. Jeżeli tak będzie to 2 zwycięstwa dają nam pierwsza 8
Odpowiedz cytując
force93TS
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 20.03.2016, 00:11
najważniejsze żeby Lechia straciła punkty . przy naszych ewentualnych 6 oni mogą zdobyć max 4 . i tyle w temacie
Z kim oni to zgubią to już nas mało powinno obchodzić. Druga opcja jest taka że my pokonamy ruch i nasi przyjaciele go też. Jaga według mnie się już nie liczy są ewidentnie w dołku a mają dwa ciężkie mecze więc 4 punktów raczej nie przywiozą.
Reasumując Wygrajmy te dwa mecze a powinno być dobrze
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 20.03.2016, 08:28
Coś mi się wydaje, że temat będzie do zamknięcia po meczu z Ruchem.

Obym się mylił.
Odpowiedz cytując
PlayLikeAPro
Senior Member

Od: 11.2011

Stary 20.03.2016, 10:52
Po jadze też miał być. Na naszą niekorzyść będzie teraz przerwa reprezentacyjna. Moim zdaniem lepiej by było grac z ruchem na fali piątkowego zwycięstwa a nie dwa tygodnie później.

Jutro ktoś mądry z 90minut policzy ile mamy szans. Ale tak naprawdę wygrajmy po prostu dwa pozostałe mecze, mi to wystarczy żeby zapomnieć o wizji spadku.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.03.2016, 11:19
PlayLikeAPro napisał(a):Wyświetl post
..... tak naprawdę wygrajmy po prostu dwa pozostałe mecze, mi to wystarczy żeby zapomnieć o wizji spadku.
Dokładnie. Najważniejsze aby dalej punktować i oddalić wizję spadku.

Obiektywnie rzecz biorąc górna 8-ka nam się nie należy ale... sercem i solą sportu jest 'wiadro szczęścia' bez którego byłby suchą statystyką. Trzymam więc kciuki za najbliższe zwycięstwo, krok w kierunku cudu.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
gaudi10
Member

Od: 05.2011

Stary 20.03.2016, 11:46
Na chwilę obecną mamy 4 atak i 2 drugą obronę w lidze co powinno dać jakieś 3,4 miejsce.
Gdyby zamienić porażki na zwycięstwa to już by było 6 miejsce z możliwością ataku podium.
Jednak spokojnie z tymi rozważaniami bo dopiero co mieliśmy 11 meczów bez wygranej a teraz marzymy o 4 zwycięstwach z rzędu. Chociaż wiara umiera ostatnia .
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 20.03.2016, 12:05
force93TS napisał(a):Wyświetl post
najważniejsze żeby Lechia straciła punkty . przy naszych ewentualnych 6 oni mogą zdobyć max 4 . i tyle w temacie
Z kim oni to zgubią to już nas mało powinno obchodzić. Druga opcja jest taka że my pokonamy ruch i nasi przyjaciele go też. Jaga według mnie się już nie liczy są ewidentnie w dołku a mają dwa ciężkie mecze więc 4 punktów raczej nie przywiozą.
Reasumując Wygrajmy te dwa mecze a powinno być dobrze
Ja nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy z wami? Ja jakoś nie potrafię życzyć Lechii czy Śląskowi potknięcia bo nam by to pasowało patrząc na tabelę. Lechia nie gra o pietruche. Im tez potrzebne punkty bo także walczą o grupę mistrzowską. I mocno liczę, że się do niej załapią.

Jak dla mnie jest to takie niesmaczne.
Odpowiedz cytując
whitestar1990
Member

Od: 08.2015

Stary 20.03.2016, 12:40
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Ja nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy z wami? Ja jakoś nie potrafię życzyć Lechii czy Śląskowi potknięcia bo nam by to pasowało patrząc na tabelę. Lechia nie gra o pietruche. Im tez potrzebne punkty bo także walczą o grupę mistrzowską. I mocno liczę, że się do niej załapią.

W lidze gra Wisła i 15 innych zespołów. Żaden z tych 15 zespołów nie chciałby spaść a kibice woleliby aby zleciał inny zespół. Nie ma sentymentów.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.03.2016, 12:55
A jak wyglądałaby tabela gdybyśmy my, Ruch, Jagiellonia i Lechia mielibyśmy po 38 pkt-ów?
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
KrajanTSW
Member

Od: 06.2011

Stary 20.03.2016, 12:57
whitestar1990 napisał(a):Wyświetl post
W lidze gra Wisła i 15 innych zespołów. Żaden z tych 15 zespołów nie chciałby spaść a kibice woleliby aby zleciał inny zespół. Nie ma sentymentów.
Źle powiedziane, oczywiście trzeba życzyć im jak najlepiej ale nie w sytuacji kiedy walczymy o to samo
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 20.03.2016, 13:43
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
A jak wyglądałaby tabela gdybyśmy my, Ruch, Jagiellonia i Lechia mielibyśmy po 38 pkt-ów?
regulamin ekstraklasy napisał(a):
. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami, b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c. przy dalszej równości, według obowiązującej reguły UEFA, że bramki strzelone na wyjeździe liczone są „podwójnie,” korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
d. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach w rundzie zasadniczej,
e. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach w rundzie zasadniczej,
f. przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play po rundzie zasadniczej sezonu 2013/2014,
g. przy dalszej równości, losowanie przeprowadzone przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA.
- przy więcej niż dwóch zespołach:
a. liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi drużynami,
b. przy równej liczbie punktów korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
c. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych w spotkaniach tych drużyn,
d. przy dalszej równości, korzystniejsza różnica bramek we wszystkich spotkaniach w rundzie zasadniczej,
e. przy dalszej równości, większa liczba bramek zdobytych we wszystkich spotkaniach w rundzie zasadniczej,
f. przy dalszej równości, wyższe miejsce w klasyfikacji Fair Play po rundzie zasadniczej sezonu 2013/2014,
g. przy dalszej równości, losowanie przeprowadzone przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA

Więc o ile dobrze pamiętam to:

Lechia była by przed Wisła, Jagiellonia

Wisła przed Jagiellonia
Jagiellonia przed ruchem
Stan na tą chwile, ważne mecze to:
Wisła - Ruch
Lechia - Ruch

I pewnie przy tylu drużynach które maja tyle samo punktów i różne wyniki między sobą będą brali pod uwage bilans bramek w ogóle jeśli dobrze rozumiem.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 20.03.2016, 14:00
Generalnie jeśli 2 zespoły mają tyle samo punktów, to dwumecz się liczy, a jeśli więcej to mała tabela między tymi zespołami.
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 20.03.2016, 15:21
Do przerwy zagłebie 1-0 łęczna ..lechia 1-0 termalica
Jak dobrze liczę, to jeżeli tak skończą się te mecze, to zagłębie (a co za tym idzie 6ste miejsce) poza naszym zasięgiem.
W grze o "awans" pozostają realnie 4 ekipy
Ruch
Lechia
Jaga
Wisła
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 20.03.2016, 15:24
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post

Źle to ja mogę życzyć dwóm klubom: C i L.
Natomiast przede wszystkim skupiam się na życzeniu dobrze Wiśle. Jeżeli wyższą pozycję w tabeli mogą zapewnić porażki Lechii czy Śląska to nie mam wątpliwości. Inny przykład - znajdziemy się razem w grupie spadkowej. Jaki będziesz miał stosunek do wyniku meczu?

PS Biorąc pod uwagę sentymenty to przypominam, że bardzo niedawno temu Jaga nie była ....ą a ichni kibice byli "braćmi". Zostawmy tego typu dylematy naiwnym.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów