The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.04.2019, 22:08
kbr napisał(a):Wyświetl post

Zagłębie wygrało zasłużenie, .
ahahhahahaah DOBRE !!!

Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 03.04.2019, 22:12
Jeszcze abstrahując wszyscy wieszają psy na Klemenzie... OK początek miał słaby, ale z każdą minutą udowadniał, że gra o wiele pewniej i nie popełnia takich kiksów jak Sadlok!
Poza tym dlaczego też nikt nie zwraca uwagi na Vukana? Facet sadzi mega błędy przy głębokim wyprowadzaniu piłki na wysokości środka boiska! Dzisiaj trzy takie straty z czego jedna zaowocowała akcją. Z cwelką to samo... Gdyby warszawiak był szybszy to mają akcję 3/2. Ja chłopakowi nie ujmuję talentu bo uważam, że jego transfer to strzał w 10 i jeden z najlepszych środkowych w lidze, a papiery na grę i dalszą karierę ma lepsze sto razy niż Brlek!
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 03.04.2019, 22:19
Na Piasta musza być zdrowi podstawowi stoperzy, środkowi pomocnicy, skrzydłowi i napastnik, bo zwyczajnie nie ma kto ich zastąpić. Z ławki rezerwowych wali rdzą.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.04.2019, 22:23
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze abstrahując wszyscy wieszają psy na Klemenzie... OK początek miał słaby, ale z każdą minutą udowadniał, że gra o wiele pewniej i nie popełnia takich kiksów jak Sadlok!
Ta... bo Sosnowiec przestal atakowac po strzale 2 gola, a jak raz do ataku wyszedl, to Sadlok zajebal, ale tez Klemenz. Zobacz gdzie on stanal majac Lisa przed soba. Stanal na srodku bramki w lini prostej za Lisem a wsytarczylo na slupek pobiec, Lis zaslanial srodek, a Sadlok dobiegal na drugi.... i ta 3 bramka pasc nie musiala. Klemenz zagral najtragiczniejszy indywidualny wystep jaki potrafie sobie przypomniec.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 03.04.2019, 22:23
Klemenz = Sorin Oproiescu

... przynajmniej dzisiaj.
Niektorzy z naszych wręcz starali się mu nie podawać piłki. No chyba, że widzieli, że w jego pobliżu brak rywala w odległości 20 metrów
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.04.2019, 22:24
Po Legii komuś się marzyły puchary. Teraz przyszło otrzeźwienie.
Niestety krótka ławka więc bez Wasyla i Błaszcza problem.
Miejmy nadzieję, że w sobotę obaj zagrają.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 03.04.2019, 22:24
Typowa ekstraklapowa loteria. Mogliśmy wygrać, przegrać bądź zremisować. Najbardziej jednak w oczy rzucał sie poziom samej gry i szkolnych błędów jednych i drugich. No nie przystoi i tyle.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 03.04.2019, 23:00
inStat

328 - Sławomir Peszko
325 - Lukas Klemenz
307 - Krzysztof Drzazga

Tak, jak napisałem. Klemenz miał bardzo słaby początek, ale w drugiej połowie grał już dużo lepiej. Znacznie pewniejszy niż Maciek.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Stary 03.04.2019, 23:05
Bury dostał żółtą kartkę już po zakończeniu meczu i pauzuje z Piastem. Czyli zgadzamy się z Burym, że karnego nie było, tylko on stał bliżej sędziego i podzielił się wątpliwościami.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Stary 03.04.2019, 23:06
raindog napisał(a):Wyświetl post
inStat

328 - Sławomir Peszko
325 - Lukas Klemenz
307 - Krzysztof Drzazga

Tak, jak napisałem. Klemenz miał bardzo słaby początek, ale w drugiej połowie grał już dużo lepiej. Znacznie pewniejszy niż Maciek.
Ma wysoką statystykę celnych podań, bo 90% grał do Lisa. Kończę na dziś. Boli mnie ta porażka. Mam nadzieję, że się odbudujemy w sobotę.
Odpowiedz cytując
prezes
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 03.04.2019, 23:37
Mit Sadloka, czyli rzekomo solidnego ligowca zdaniem co poniektorych, to jedno z najwiekszych falszerstw w historii futbolu. Dla mnie to niemal identyczna historia jak w przypadku Piotra Brozka. Brozek gdy gral w pakiecie z Cleberem, Marcelo, Glowa czy Baszczem to przy ich asekuracji jakos uchodzil w tlumie, ale gdy ci pilkarze pododchodzili i jako szefowi obrony przyszlo mu grac z Bunoza, Cikoszem czy Kowalskim, to jego prawdziwa wartosc szybciutko zostala obnazona. Na domiar zlego nie podzielam opinii, jakoby Maciek na lewej stronie obrony wygladal znacznie lepiej. Przypuszczalnie bierze sie ona z tego, ze bledy popelniane na boku czesciej uchodza na sucho, a do tego brak powrotu do obrony i zostawienie stoperow bez wsparcia czesto uchodzi uwadze.
Wasyl moze stary, ale jary. Bez niego nie ma mowy o obronie przy tej kadrze jaka mamy.
Za walke do konca duzy szacunek, bo ze strasznie chcieli potwierdzaja wszelkie statystyki.
WISŁA ZAWSZE PANY
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 04.04.2019, 04:33
Uryga za Naszych czasów na tle Klemenza wyglądał jak profesor... Nie sądziłem, że jest ligowiec, który gorzej biega niż Alan. Szkoda gadać .

Co do meczu to brakło farta bo sam Drzazga mógł spokojnie mieć 3 bramki.

Brakło też kolejny raz bramkarza, który wybronił by coś więcej niż proste, oczywiste strzały- a z mini też różnie. Fajnie byłoby mieć młodego zdolnego bramkarza. Lis nim nie będzie.

Na marginesie to jak to jest kręcić aferę o brak flag, jakąś cenzurę na stadionie itp i na wyjazd pojechać bez flag? Ktoś zabronił?
Ostatnio edytowane przez Levis88 : 04.04.2019 o godz. 04:38.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 04.04.2019, 04:36
Wczoraj oglądaliśmy radosny futbol z obu stron. Zagłębie się strasznie spięło na nas, nam zabrakło szczęścia. Zagłebiu wpadało praktycznie wszystko co szło w bramkę my 100% sytuacji mieliśmy kilka i brakło wykończenia.
Nie wieszał bym psów na piłkarzach bo ten sezn jest jaki jest a oni nadal są w walce o górną 8. Obrona dzisiaj masakra, może to brak zgrania?

W sobotę z Piastem u siebie musimy powalczyć o 3 punkty.
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 04.04.2019, 07:03
Postawa treneiro i jego zmiany - tragiczne
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 04.04.2019, 07:11
Zimny kubeł dla wszystkich.
Dla kibiców, bo niektórzy zaczęli bajdurzyć o pucharach.
Dla piłkarzy, bo poczuli się za mocni po ostatnich zwycięstwach.
Wiadomo, że wirtuozami nie jesteśmy i porażka mogła się przytrafić ale jej forma woła o pomstę do nieba.

Dla mnie mecz był całkowitą klęską w defensywie i chodzi mi tu o cały zespół, a nie tylko o 4 obrońców. Pawłowski i spółka mieli po prostu autostradę pod naszą bramkę, a środek pola nie za bardzo stawał mu na drodze.
Od początku meczu daliśmy sobie narzucić ich "styl" gry czyli typową rąbankę. Najgorsze jest to, że jak już dojechaliśmy ich na 3-3, to zamiast grać spokojnie od tyłu i konstruować sensowne akcje, to znowu wróciliśmy do rąbanki i długiej dzidy na Kolara.

No i prawda objawiona - w ogóle nie mamy ławki. Wypadły dwa kluczowe ogniwa w obronie i pomocy i każdy się przekonał, że nie ma kim grać.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.04.2019, 07:24
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Już zaczyna się wylewanie pomyi? puknijcie się w łeb

A kto nas miał z tej ławki uratowac? Może Brode powinniśmy wysłać do przodu bo jest wysoki?

Przyczyny porażki:
BRAK ławki rezerwowych. Nie można inaczej tego nazwać gdy na niej jest Boguski i 6 juniorów. Stolarczyk nawet nie miał możliwości wykonania rotacji w składzie.
Dzień mniej na regenerację od drużyny z Sosnowca. Zmęczenie (?) odcinało kilku naszym zawodnikom prąd. Sadlok nie przypominał siebie sprzed 3 dni, to samo Savicevic, Basha.

Wszyscy to wiedzieli, że wchodzimy w najtrudniejszy okres sezonu gdzie wszyscy walczą jak o życie (tym bardziej Sosnowiec), a tu wielkie zdziwienie, że nie wygrywamy 4 meczu z rzędu.

Wygrać z Piastem, urwać punkt w Lubinie i jesteśmy w domu.

Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Uryga za Naszych czasów na tle Klemenza wyglądał jak profesor... Nie sądziłem, że jest ligowiec, który gorzej biega niż Alan. Szkoda gadać .
Ten profesor Uryga zaraz spadnie z Płockiem.
Klemenz owszem ma fatalną zwrotność, ale to nie on nam zawalił mecz. Nie szukajcie kozła ofiarnego na siłę.
Też bym wolał mieć lepszych zawodników w obronie, ale już nie pamiętacie, że nikt do nas nie chciał przyjść zimą?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.04.2019 o godz. 07:28.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 04.04.2019, 07:27
Wyszlo, ze lawka jest krotka. Dwoch zawodnikow wypada i robi sie cieplo.
Co do Burligi i zotej kartki po meczu. Ile on ma lat?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 04.04.2019, 07:31
iamironman napisał(a):Wyświetl post
....a bo na lawce przecież siedzial Cristiano Ronaldo a Stolar sie nie przebral i sam nie wybiegl.

Lodu.

To ze obrona jest 3 rzedna mozna się bylo juz przyzwyczaic niestety.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 07:33
Co do meczu z Piastem, to kompletnie nie ma on znaczenia. Wszystko rozstrzygnie sie w Lubinie. Kwestia tylko czy bedziemy mogli tam zremisowac, czy bedziemy musieli tam wygrac. (Zalezy od wyniku jutrzejszego meczu Zaglebia z Korona)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 07:36
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Co do meczu z Piastem, to kompletnie nie ma on znaczenia. Wszystko rozstrzygnie sie w Lubinie. Kwestia tylko czy bedziemy mogli tam zremisowac, czy bedziemy musieli tam wygrac. (Zalezy od wyniku jutrzejszego meczu Zaglebia z Korona)
Kwestia tego czy będziemy musieli tam wygrać, czy wystarczy nam remis zależy również OD WYNIKU MECZU Z PIASTEM.

Więc jakim cudem on nie ma dla nas kompletnie znaczenia?

I jak kolego pokombinujesz to jest możliwe abysmy to my i zagłębie nie awansowali do 8.
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Member

Od: 05.2013

Stary 04.04.2019, 07:36
Wygrane 3x z Cracovia mamy
Utrzymamy się
Przetrwamy
jak dla mnie sezon dla nas zakończył się sukcesem już.
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 07:40
No juz chcialem, sie edytowac, ale mnie ubiegles. Zle to napisalem - wszystko roztrzyynie sie w Lubinie, w zaleznosci od wyniku jutro i naszego z Piastem, albo musimy tam wygrac albo zremisowac. Ale jako taki sam mecz z Piastem nie ma znaczenia, bo wygrana z Lubinem da nam 8.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 07:45
Mylisz się, wariantów jest zbyt dużo. Nawet takich przy których porażka w Lubinie przy jednoczesnej wygranej z Piastem daje awans.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 07:53
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się, wariantów jest zbyt dużo. Nawet takich przy których porażka w Lubinie przy jednoczesnej wygranej z Piastem daje awans.
Sadze, ze sie nie myle, wroce tu jutro po meczu Zaglebia z Korona, kiedy mysle wszystko juz bedzie jasne. Wygrana z Zaglebiem bez wzgledu na reszte wynikow da nam awans.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 04.04.2019, 08:03
Kibice sukcesu xD przegraj mecz i już wieszają psy wygraj 4 0 z Legią noś piłkarzy na rękach
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 08:05
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Sadze, ze sie nie myle, wroce tu jutro po meczu Zaglebia z Korona, kiedy mysle wszystko juz bedzie jasne. Wygrana z Zaglebiem bez wzgledu na reszte wynikow da nam awans.
Albo mówimy o statystyce, albo o przeczuciach.

Jeśli przeczucia, to ok - Twoja sprawa. Ja mam przeczucie, że trzeba liczyć na siebie, a mecz w Lubinie będzie trudniejszy do wygrania niż z Piastem.

Zakładając Twój scenariusz:
Przegrywamy z Piastem, a wygrywamy z Zagłębiem.

Jednocześnie:
Korona wygrywa z Zagłębiem i Piastem - przeskakuje nas w tabeli
oraz (każdy z wariantów powoduje że drużyny mają więcej pkt od Wisły przy założeniu wygranej z Zagłębiem)
Jagiellonia wygrywa z Sosnowcem i przegrywa z Lechem - przeskakuje nas w tabeli
Lech remisuje z Lechią i Jagą - nie daje się wyprzedzić
Lech przegrywa z Lechią, wygrywa z Jagą - przeskakuje nas w tabeli
Pogoń wygrywa z Arką lub Legią - nie daje sie wyprzedzić

I w wyniku czego i my i Zagłębie lądujemy poza 8. To nie są wyniki s-f.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 04.04.2019 o godz. 08:08.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 04.04.2019, 08:49
ode mnie za wczoraj laurka dla Peszkina
Lucek pisał ze chłop chaotyczny Proponuje prześledzić cały jego mecz, szczególnie wczorajszą gre bez piłki. Można sie ze Sławka śmiać, i prawdą jest ze od czasu do czasu odetnie mu prąd. (tylko odcięcie prądu u niego polega na tym ze sie wpierdala w typow, ferwor walki, niczym bojka szybka na osiedlu, a nie że stoi i przechodzi obok gry.)
Ale wczoraj kręcił aż miło tym swoim pachołkiem, do tego pare razy uratował straty kolegów np. straty baszy na srodku pola po ktorej moze isc kontra w przewadze, ale peszkin widział to i chlopa sfaulował przerywając im akcje, Możdzenia też raczej brał pod kartkę.) Jakby po drugiej stronie boiska biegał taki drugi Peszkin wczoraj, 3 punkty jechaly by do Krakowa.
Imho progres widac u niego z meczu na mecz.

A co do Klemenza. Skoro Lisu sie zastanawia 2x czy mu podać to juz nie świadczy dobrze o tym.
Serio, wczoraj oglądałem mecz czułem sie jak na betonowym boisku pod blokiem, kiedy brakuje jedego do gierki i łapiemy chłopa z ulicy na sztuke by stał.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 04.04.2019, 08:56
LODU !

Ludzie... Za bardzo się niektórzy rozochocili po derbach (które rządzą się swoimi prawami) i po ostatnim meczu, gdzie graliśmy z klubem zatrudniającym sabotażystę... Przyszedł słabszy mecz i od razu zawodzenie.
Wszystkie powody, dla których przegraliśmy zostały podane we wcześniejszych postach. Tak - macie rację.
A teraz wspólnie cofnijmy się pamięcią parę miesięcy wstecz i wspólnie odpowiedzmy sobie na pytanie: czy wczorajsza porażka to coś niespodziewanego ? Dla mnie nie bardzo. Owszem, chciałbym, żebyśmy pocisnęli znowu 4:0, albo ze stanu 3:1 zrobili 3:5 dla nas, tak jak w poprzedniej rundzie. Chciałbym, żeby rezerwowi stanęli na wysokości zadania. Ale stało się i nie ma co rozdzierać szat - cieszmy się, że w sezonie, w którym przeszliśmy największą burzę w historii klubu, mamy tyle sportowych emocji. Nie mamy drużyny sprzed 17 lat i trzeba brać na klatę (bosszszzz.... to już tyle czasu?), że zdarzą nam się takie mecze jak wczoraj. Bez napinki, bez ciśnienia - mamy w sztabie szkoleniowym inteligentnych ludzi , którzy też czasem popełniają błędy, ale mam dziwne przeczucie, że potrafią wyciągać logiczne wnioski - dajmy im pracować w spokoju. Jak to brzmiało? "Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce". W sobotę widzimy się na R22.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 09:04
@szprotson dobrze gada. Peszko najlepszy mecz w Wiśle i to jeden z niewielu pozytywów. Fajnie że facet z zewnątrz, który był obiektem wyszydzania i ponadto wie że jest tylko na pół roku tyle daje od siebie drużynie. Szacun.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 04.04.2019, 09:07
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Lucek pisał ze chłop chaotyczny .
Bo to prawda - jeździec bez głowy, wychudzony (przypomina mi kolegę z klasy). Chudy i mały, za to szybki, zero siły, wjedzie w aut, goleń, poda bezmyślnie ALE fakt faktem trochę robił wiatru i występ na PLUS, progres również widoczny, z tym się zgadzam.

Szkoda tego przejecia Drzazgi, nie wiem czy to by wpadło czy bramkarz złapałby,a może wypluł

W każdym razie to co pisałem: ławka nas wykończyła, nie ma zmienników, Boguś po swojemu, myślę, że jeszcze potrafi nam coś dać, Plewka świeży i gra na alibi.

Dla mnie sezon jest wygrany ze względu na derby czy choćby nawet legię, czy takie mecze jak z amiką we wronkach, wszystko poza jest ekstra dodatkiem, choć apetyt się zrobił i są ku temu podstawy. Jednak trzeba być świadom, że 1-2 osoby wypada z pierwszej 11 i mamy kopanie się po czołach. Zawsze czegoś nam brakuje ... :/

PS: Peszko powinien na kolanach prosić sponsora o kolejny sezon u nas, a nie że pół roku.... :] Gdzie on będzie miał lepiej? Z tymi ciotami w Gdańsku?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.04.2019 o godz. 09:10.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów