The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.04.2019, 15:55
Ciężko będzie oj ciężko Zagłębie na fali tak jak i my...remis będzie sukcesem
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 03.04.2019, 16:07
Myślę że informacja o lekkim urazie Kuby to fake news - po prostu Boguś King wrócił do zdrowia i naturalnie wraca do składu
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 03.04.2019, 16:12
mam pytanie (na serio) , bo każdy tutaj stawia znak równości pomiedzy grą Klemenza a dramatem w obronie , czy faktycznie gość jest tak tragiczny ?

czy ktoś z komentujących pofatygował się oglądać go na treningach w gierkach , albo uważnie oglądał mecze Jagielloni z nim w składzie ?

czy cała ta opinia bierze sie z tego że Jaga go odpaliła ? bo to jeszcze o nizcym nie świadczy (patrz Bury, PeszkiN)
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 03.04.2019, 17:03
NIE MA MECZU NA C+ ani EUROSPORT ?
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 03.04.2019, 17:08
Gramy o 20:30, mecz na Eurosporcie (polecam wyszukiwarkę Google)
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 03.04.2019, 17:10
pchelas napisał(a):Wyświetl post
Gramy o 20:30, mecz na Eurosporcie (polecam wyszukiwarkę Google)
wiem - po prostu popieprzylem godiny - i szukam a tu nic nie ma
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 03.04.2019, 17:12
@AntyMod

Mecz jest na Eurosport1 - tak przynajmniej pisze w programie TV.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 03.04.2019, 18:38
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie (na serio) , bo każdy tutaj stawia znak równości pomiedzy grą Klemenza a dramatem w obronie , czy faktycznie gość jest tak tragiczny ?

czy ktoś z komentujących pofatygował się oglądać go na treningach w gierkach , albo uważnie oglądał mecze Jagielloni z nim w składzie ?

czy cała ta opinia bierze sie z tego że Jaga go odpaliła ? bo to jeszcze o nizcym nie świadczy (patrz Bury, PeszkiN)
Czytałem na forum Jagi,że jak odchodził to się cieszyli, że wypychają drewno....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 03.04.2019, 18:41
W Pogoni cieszyli się, jak Stolar przechodził do nas. Kibice to żaden wyznacznik
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 03.04.2019, 19:27
O Klemensie nie wiem nic. Dał dobrą zmiane chyba z Pogonią czy ze Śląskiem. Kiedyś ponoć był dobry i dalej jest młody więc licze na to że będzie chciał się pokazać. Palcic nie raz pokazał ze umie grać. Solidny z niego grajek wiadomo ze to nie Kuba ale powinien nie odstawac. Będzie dobrze coś czuje.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 03.04.2019, 19:55
Klemenz powinien chyba...Ja nie wiem gdzie widziałeś tą dobrą zmianę ,bo ja widzę od czasu gry w Wiśle,straty złe podania,złe ustawienia i zero startu do piłki
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.04.2019, 19:58
Ciężko obrońcę oceniać jak nie gra regularnie
Aczkolwiek brak ogrzania widoczny, przy drugim golu dziecko we mgle bez bazy czy do piłki iść czy kryć napastnika
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 03.04.2019, 20:12
Ta nasza liga taka ciekawa, najpierw lejesz 4:0, potem dostajesz od najgorszej drużyny.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Wojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2006

Stary 03.04.2019, 20:18
Jest jak przewidywalem czyli Ekstraklasy nie przewidzisz......kuriozum ale prawda.

panowie wezcie sie za jajca i zacznijcie cos grac,niech bedzie choc ten remis.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Stary 03.04.2019, 20:18
Nie ta liga jest żałosna
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.04.2019, 20:20
Klemenz to jak widać parówa pierwszorzędna.

Mecz do zapomnienia, radośnie w obronach - może uda się chociaż zremisować.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.04.2019, 20:22
Momentami to wygląda jak mecz 5a z 5b, raz jedni lecą za piła raz drudzy
Dysproporcja w organizacji gry względem meczu z Legia ogromna
Obawiałem się tego że po meczach u nas, przy pełnym stadionie pojadą na ten kurnik i z podejściem do meczu będzie problem
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 03.04.2019, 20:38
Potrzeba nam ze trzech nowych stoperów. Klemenz poziom okręgówki. Sadlok dzisiaj zjechał do jego poziomu.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.04.2019, 21:16
dramat Maćka Sadloka. z 7egią profesor dziś amator. Dwie bramki Jego
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 03.04.2019, 21:25
Gratulacje! Stracić 5 punktów z Zagłębiem Sosnowiec to coś fantastycznego. Chapeau bas panie Stolarczyk i panowie piłkarze.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 03.04.2019, 21:26
Bramka na 1:0 - Vukan idzie na raz, spoznia sie o centymetr, aktywny Pawłowski strzela prosto, Lis asysta pod nogi przeciwnika. Brama Lisa, choć koles na spalonym mógł absorbowac jego uwagę gdyż mógł wypluć przed siebie, a przez niego tego nie zrobił. W każdym razie To powinno być parowane na róg.

Bramka na 2:0 po kontrze, Klemenz nieudacznie wraca , czarny zagrywa tam gdzie powinien być Klemenz, bramka Klemenza 50%

Bramka na 2:1 Drzazga zrobił akcję, pieknie ograł obrońcę... Podanie już prawie nieudaczne, gdyż mało brakło... Marko dostaje piłkę, układa ją 5 sekund, stoi...serce w gardle i gol...

Sadlok międzyczasie 2 potworne straty, Klemenz ograny jak dziecko, generalnie prezentuje sie bardzo słabo.

Szkoda kontry gdzie Drzazga podał nie w tempo do Kolara w sytuacji kiedy obrońca gospodarzy pokracznie przewrócił się...

Pawłowski póki co MOTM, robi co chce. Grajek wysokich umiejętności jak na naszą lige, przed amiką bardzo go ceniłem. Po transferze trochę się zeszmacił coś tam chyba psioczył kiedyś na nas - bez względu na formę sportową nie chę go u nas, precz, tpfuuu. Mentalny Trałka.
==========

2 Połowa: Siadamy na przeciwniku, patelnia Drzazgi tutaj nie ma prawa być kozla ino czyste mocne i soczyste uderzenie... Szkoda.. W zamian i w myśl "niewykorzystane sytuacje" dostajemy bramę 100% Sadloka. 3 BABOL, 3 strata, pokraczna, nieudaczna... aż szkoda słów...

3:2 szybko łapiemy kontakt, bramka komiczna, Bury potwierdza swoją wartośc, gra to co przed odejściem.

57min Drzazga bez szczęścia, to co fart mu dał asyste (bramkarz był o włos od zbicia piłki) tak drugi strzał głową minimalnie niecelny.

Odsłaniamy się i ostro ciśniemy.

Peszko aktywny ze względu na swe gabaryty, ale bardzo niecelny, chaotyczny w prawie każdej akcji.

62' ciekawa akcja, zblokowany Kolar

63' chaotyczny Peszko daje karnego. Drżę przed egzekucją, nie ma Kuby są obawy. JAkby Brożek lub Boguski strzelali to na 90% byłbym pewien, że bramki nie będzie
64' Pietrzak....gol... jest piękne, powstrzymuję darcie japy (żona usypia dziecko, łapy telepią mi się podczas pisania...).

Zagłębie próbuje się przeciwstawić, ale widać gołym okiem, że siły zeszły. Fajnie podłącza się Burliga, aktywny Kolar coś tam próbuje. Palcica nie widziałem. Sadlok strasznie niepewny, co kontakt z piłką to zawał.

Remis brałbym w ciemno, choć liczyłem po cichu, że mecz nie okaże się typowo ekstraklasowy, czyli golimy mistrza 4:0 i przegrywamy pare dni później ze zbieraniną odrzutów. Szkoda Kuby i Wasyla z nimi zwycięstwo murowane :/

75' lekki chaos na boisku, mam obnawy, że zaglebie wcisnie jakiegos fartownego farfocla, mimo naszej zdecydowanej przewagi.
76' Brutalny faul na Burym bez kartki wtf

81' wchodzi Plewka, obawy co do babola jeszcze większe, krążą myśli o głupiej stracie i kolejnej łatwo straconej bramce.

82' obawy się potwierdzają... akcja z dupy, karny Burego... Scenariusz raczej łatwy do przewidzenia. Karny raczej z tych komicznych, noga zostawiona, przeciwnik celowo pada, choć znając Burego mógł mieć taki zamysł. Uja... Lis ręcznik ani raz nie wyratuje...

3 minuty stracone na targowanie, szkoda spotkania, tracimy brami w kuriozalnych sytuacjach raczej błędy indywidualne.

Dramatyczny dramat, mieliśmy trochę więcej szczęścia w poprzednich spotkaniach, dziś szczęście ewidentnie nie jest z nami.

Niewiarygodne... Najpierw Drzazga dogrywa i Peszko cm mija się z piłką.. Powinien być remis.

Pare chwil później kolejna bramkowa sytuacja... Peszko urywa się ładnie strzela... i ? Drzazga paraczy, już mógł to zostawić. Pisałem wcześniej o dwóch zmaszczonych piłkach Drzazgi.. teraz dowalił lepiej :/

Nic... uj strzela w chwili gdy klepiemy top 8 a tu nagle kelnerzy wbijają nam bramki z dupy i finalnie przegrywamy.

Wola walki ogromna, byliśmy zdecydowanie lepsi, remis to max na co zaglebie zasłużyło, trudno gramy dalej i walczymy o 3 punkty w sobotę... Ósemka jest blisko, dojdzie Kuba będzie dobrze, głowy do góry, krótka ławka dała się we znaki. Zagłębie po tym jak spuchło nagle złapało drugi oddech :/

Partaczami spotkania: Sadlok, Klemenz może trochę Drzazga za 3 patelnie gdzie powinien strzelic choć jedną.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 03.04.2019 o godz. 21:43.

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 03.04.2019, 21:27

[19/39]
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 03.04.2019, 21:27
Obrona dno.
Czemu var nie interweniował przy karnym dla gospodarzy?
Drzazga hattrick w zje*anych setkach.

Mam nadzieję, że w następnym sezonie Sosnowca już w ekstraklasie nie będzie bo wstyd patrzeć na ten ich kurnik
Powód: Klemenz do tarcia chrzanu
Ostatnio edytowane przez Kamson : 03.04.2019 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 03.04.2019, 21:28
Boguski dzisiaj nie godny podania ręki.
Odpowiedz cytując
squax
Junior Member

Od: 10.2018

Sadlok po raz kolejny udowodnił, że nie nadaje się na środkowego obrońcę. Strasznie elektryczny. Niestety, dziś nie zagrali zgodnie ze Stolarczykową zasadą, że jeśli stracą 4, to strzelą co najmniej 5... Jak można stracić 4 bramki z ostatnią drużyną ligi?
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

squax napisał(a):Wyświetl post
Sadlok po raz kolejny udowodnił, że nie nadaje się na środkowego obrońcę. Strasznie elektryczny. Niestety, dziś nie zagrali zgodnie ze Stolarczykową zasadą, że jeśli stracą 4, to strzelą co najmniej 5... Jak można stracić 4 bramki z ostatnią drużyną ligi?
Mając na stoperze dwóch graczy, którzy zagrali tragiczny mecz?

[19/39]
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 03.04.2019, 21:29
Ale lamenty... słuchajcie, nie wiem czy wyście się przenieśli w czasie z 2008 roku bezpośrednio do teraz? Nasi piłkarze to żadni wirtuozi dlatego grają u nas i dlatego od 8 lat zdobywamy max 6 miejsce, bo wiecie co ce..... dobrego piłkarza? POWTARZALNOŚĆ. Raz w roku to się i garbaty wyprostuje, dlatego my też przeplatamy wspaniałe mecze z mega żałosnymi jak ten dzisiejszy i radzę się przywyczajać. Kompletnie się nie zdziwie jak z Piastem i Zagłębiem ugramy góra 1pkt. Od 8 zasranych lat nie było żadnego pozytywnego przebłysku i nie mam podstaw szczególnie po zawirowaniach jakie miały miejsce w zimie, żeby liczyć na to w tym roku.
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 03.04.2019, 21:30
Sadlok 80% sędzia 20%.Przyczyny porażki
Odpowiedz cytując
Olivarez
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 03.04.2019, 21:30
Kabaret. Obrona to jacyś parodyści którzy bez Wasilewskiego nie istnieją. To co zrobili Peszko i Drzazga w dogrywce to jest jakiś dramat. Drzazga okradł Peszkę z gola, którym ten by się zrehabilitował za wcześniejszą akcję. Bez Błaszczykowskiego nie istniejemy.
God save the Queen
Long live the Queen
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 03.04.2019, 21:31
Lis..spędzając więcej czasu na robienie parad niż na robieniu przedziałka i żelowaniu łba zdobędziesz więcej dup niż teraz nie idź tą drogą
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów