The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
graficiarz
Member

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.04.2019, 04:49
Mi tam race sie podobaja i w takiej formie ss bezpieczne. Choc w naszej obecnej sytuacji moglo by sie bez nich obyc
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 02.04.2019, 05:13
graficiarz napisał(a):Wyświetl post
Mi tam race sie podobaja i w takiej formie ss bezpieczne. Choc w naszej obecnej sytuacji moglo by sie bez nich obyc
Nie są bezpieczne dla budżetu klubu. A budżet klubu jest rzeczą ....a priorytetową, ale żeby skojarzyć tak skomplikowane zależności trzeba chyba co najmniej doktoratu...

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.04.2019, 06:38
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Pewnie, nawet kilka.
Podwyżka dla Sarapaty i Dukata. Magazyn meczowy. Firma sprzątająca. Złotówka dla SKWK...
Wiec sam sobie odpowiedziałeś jak się kończy marnotractowo pieniędzy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 02.04.2019, 06:46
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Nie są bezpieczne dla budżetu klubu. A budżet klubu jest rzeczą ....a priorytetową, ale żeby skojarzyć tak skomplikowane zależności trzeba chyba co najmniej doktoratu...
Na pewno przekracza to zdecydowanie zdolności intelektualne kilku osób na forum i jakiejś setki na trybunach. Niby wydaje się oczywiste, że jeśli kibice zbierają na raty do kosiarki to jest bardzo krucho, no ale ruch kibicowski ma swoje prawa i składa się jak widać z niereformowalnych debili.

Ale co ich tam, to nie ich pieniądze.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 02.04.2019, 06:55
tym którzy tak najeżdżają na racę odpowiadam, to nie Wy macie monopol na nieomylność i nie tylko Wasze zdanie się liczy. Wpłaciłem bardzo dużo pieniędzy (jak na moje warunki) na Wisłę żeby ją ratować, właśnie po to żeby oglądać takie widowiska jak w meczu z Legią. show na boisku i trybunach (chociaż dopracowałbym go jeszcze). race są bezpieczne, dopóki nie są rzucane na murawę czy w kogoś a to, że jesteście malkontentami i płaczkami tego nie zmieni. prawo jest chore i powinno być zmienione. co do kary, dołożę swoje kilka groszy, bo jestem za tym aby race stanowiły część widowiska piłkarskiego. dziwi mnie tylko to Wasze narzekanie, po takim meczu i tego nigdy nie pojmę
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 02.04.2019, 07:08
Sam się chętnie dorzucę jeśli trzeba będzie pokryć ewentualne straty jako konsekwencje rac.

Prawo zabraniające używania rac to nonsens. Dopóki nikt nimi nie rzuca, to są one bezpieczne i tyle. Stadionowy klimat jaki budują jest niepowtarzalny.

Niemniej jednak rozumiem tych z nas, którzy twierdzą, że w obecnej sytuacji piro to nie był najlepszy ruch UW. Prawda jest taka, że strata to nie tylko kara pieniężna od KL, ale głównie strata z dnia meczowego (zamknięcie trybuny). Zobaczymy, czy uda się to pokryć. Mam nadzieję, że kibice pokażą klasę i pokryjemy to.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 02.04.2019, 08:08
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
tym którzy tak najeżdżają na racę odpowiadam, to nie Wy macie monopol na nieomylność i nie tylko Wasze zdanie się liczy. Wpłaciłem bardzo dużo pieniędzy (jak na moje warunki) na Wisłę żeby ją ratować, właśnie po to żeby oglądać takie widowiska jak w meczu z Legią. show na boisku i trybunach (chociaż dopracowałbym go jeszcze). race są bezpieczne, dopóki nie są rzucane na murawę czy w kogoś a to, że jesteście malkontentami i płaczkami tego nie zmieni. prawo jest chore i powinno być zmienione. co do kary, dołożę swoje kilka groszy, bo jestem za tym aby race stanowiły część widowiska piłkarskiego. dziwi mnie tylko to Wasze narzekanie, po takim meczu i tego nigdy nie pojmę
Bardzo chętnie widziałbym taką zbiórkę PRZED faktem, a nie PO. Zbieramy kwotę na racę? Super, odpalajmy, fajnie będzie i będziemy się bawić. A jeśli nie zbierzemy, no to trudno, nie będziemy odpalać, bo to chamówa i narażanie klubu na koszty, gdzie wszyscy oglądają każdą złotówkę po kilka razy.
Jeśli prawo Ci nie odpowiada to rób wszystko żeby je zmienić, a nie buntuj się i potem podciągaj innych do odpowiedzialności zbiorowej. To tak jakbyś dostał mandat za chlanie publiczne i potem chodził po rodzinie pytając czy ktoś Ci się na mandat nie dorzuci. Bo fakt, picie alkoholu jest fajne, ale w ciepłą pogodę bez picia w plenerze to nie jest ten sam klimat!

Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Prawo zabraniające używania rac to nonsens. Dopóki nikt nimi nie rzuca, to są one bezpieczne i tyle.
Prawo jest prawem i powinno się do niego stosować. Dopóki coś jest zabronione to podlega to karze - która nie jest trudna do przewidzenia.

I żeby nie było - ja też uważam że race na stadionie budują klimat. Ale w momencie gdy klub ma taką sytuację finansową schowajmy dumę w kieszeń i nie palmy pieniędzy na trybunach. Przed paroma miesiącami myśleliśmy że trzeba będzie przeżyć kilka lat bez Wisły na R22. Czy w zamian za Wisłę na R22 nie możemy zrezygnować z działań narażających na kary? Dla mnie to niewielka cena.
Ostatnio edytowane przez Reserve : 02.04.2019 o godz. 08:12.

Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 02.04.2019, 08:11
100% racji Psychol! Taki mecz jak ten z 7 będzie w pamięci każdego kibica Wisły do końca życia! Za 20 lat będziecie synom/wnukom opowiadać o takim meczu jak rozjebaliśmy cwelke do 0 z jakimś kudłatym pajacem przy linii bocznej i bandą szrotu międzynarodowego.\
Atmosfera na trybunach w moim odczuciu była NAJLEPSZA od pamiętnego meczu z APOELem, bo potem brakowało troszkę takiego rozmachu i szaleństwo jednocześnie. W momencie gdy miała iść fala na C, a tu cały stadion siada na krzesełkach i nagle idzie fala szaleństwa na D,E,G itd to aż mnie ciary przeszły i łezka się zakręciłą w oku, że ten stadion żyje na 1906%!
Czy przeszkadzały mi race? Chłopaki odpalili, wszyscy się dobrze bawili po czym race wylądowały w rękach u każdego kto je odpalał. Nie było rzucania na murawę, specjalnego przerywania meczu i innych jakiś krzywych akcji. Brawo! Jak mówi prezes Boniek tak to właśnie miało wyglądać: "Pozwólmy na piro, ale kontrolowane"!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 02.04.2019, 08:27
Przeciez byl mecz przerwany.... Widac cos ci umknelo. Moze ze wzgledu na zadymienie.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
m_abg
Member

Od: 08.2010

Stary 02.04.2019, 08:30
Jak ktoś myśli, że na Wiśle nie będzie chuliganów, flag chuligańskich, nie będzie awantur na mieście, nie będzie bluzgów to się chyba wczoraj urodził
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.04.2019, 09:14
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post

Niemniej jednak rozumiem tych z nas, którzy twierdzą, że w obecnej sytuacji piro to nie był najlepszy ruch UW. Prawda jest taka, że strata to nie tylko kara pieniężna od KL, ale głównie strata z dnia meczowego (zamknięcie trybuny). Zobaczymy, czy uda się to pokryć. Mam nadzieję, że kibice pokażą klasę i pokryjemy to.

Czyli grupka debili powoduje karę finansową a wszyscy kibice mają za to zapłacić?
Czyli: "my się bawimy, a wy za to płaćcie"?
A ja mam nadzieję, że klasę pokażą, nie wszyscy kibice, ale debile, którzy zapalili race.
Niech ta grupka debili sama zapłaci karę i pokryję niedobór w kasie z tytułu zamknięcia trybuny.
Może być?

A najlepiej niech sobie ta banda sterydowych rezusów wybuduje obok swój mały stadion i tam co tydzień sobie bawi się w race.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.04.2019, 09:26
Rac nie odpalałem, ale jak będzie zbiórka to też się dorzucę. Tak samo jak się dorzuciłem na różne zbiórki, koszulki itd. dla ratowania Wisły.

Również dlatego, żeby takiego "debila" jak ten wyżej ch.uj strzelał nadal.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 02.04.2019, 09:30
Zobaczymy jak wyjdzie zbiórka na karę za race, jeśli uda się ją pokryć to dla mnie nie ma problemu.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.04.2019, 09:41
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jak wyjdzie zbiórka na karę za race, jeśli uda się ją pokryć to dla mnie nie ma problemu.
Trzymam za słowo.
I tak nie wierzę, że debilom uda się zebrać pieniądze na karę, chyba, że będą prosili tych, którzy woleliby pieniądze przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby Wisły.
Nawet nie wierzę, że w ogóle zaczną.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Geralt
Junior Member

Od: 07.2013

Stary 02.04.2019, 09:44
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze nie wierze, ze wyjdzie (tzn. ze pokryje cala strate). Po drugie nawet jak pokryje to nadal jest problem, bo te same pieniadze moznaby zbierac na wspomozenie Wisly zamiast wywalic w bloto na kary.

A nawet jesli juz zbieraja, to niech zbieraja przed odpaleniem rac a nie po...
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 02.04.2019, 09:44
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
100% racji Psychol! Taki mecz jak ten z 7 będzie w pamięci każdego kibica Wisły do końca życia! Za 20 lat będziecie synom/wnukom opowiadać o takim meczu jak rozjebaliśmy cwelke do 0 z jakimś kudłatym pajacem przy linii bocznej i bandą szrotu międzynarodowego.\
Atmosfera na trybunach w moim odczuciu była NAJLEPSZA od pamiętnego meczu z APOELem, bo potem brakowało troszkę takiego rozmachu i szaleństwo jednocześnie. W momencie gdy miała iść fala na C, a tu cały stadion siada na krzesełkach i nagle idzie fala szaleństwa na D,E,G itd to aż mnie ciary przeszły i łezka się zakręciłą w oku, że ten stadion żyje na 1906%!
Czy przeszkadzały mi race? Chłopaki odpalili, wszyscy się dobrze bawili po czym race wylądowały w rękach u każdego kto je odpalał. Nie było rzucania na murawę, specjalnego przerywania meczu i innych jakiś krzywych akcji. Brawo! Jak mówi prezes Boniek tak to właśnie miało wyglądać: "Pozwólmy na piro, ale kontrolowane"!
Czy gdyby nie race, to o tym meczu nikt by juz dzis nie pamietal?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 02.04.2019, 09:55
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Trzymam za słowo.
I tak nie wierzę, że debilom uda się zebrać pieniądze na karę, chyba, że będą prosili tych, którzy woleliby pieniądze przeznaczyć na rzeczywiste potrzeby Wisły.
Zaczną zbierać to na bank o to się nie martw Kasa będzie trzymana w skrytce pod pomnikiem Reymana
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 09:58
Trzymam za słowo.
Już się zdeklarowali że zaczną, zbiórka ma być na zrzutka.pl...

Niemniej jednak nie wierzę, że znajdą się takie środki. Poza tym klub powinien przekazać informację, że kara wynosi X + kwota z niesprzedanych biletów. Tak jak pisałem wcześniej łącznie to może być 150 tys zł.

Weryfikacja będzie szybka.

Geralt napisał(a):Wyświetl post
A nawet jesli juz zbieraja, to niech zbieraja przed odpaleniem rac a nie po...
Przed meczem to UW zaprzeczała że w ogóle będą race, by w trakcie już robić gromkie odliczanie Tak to oni współpracy z Wisłockim nie zbudują.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 10:16
@FraMat debilem nazywaj siebie a nie obrażaj ludzi z UW. mogli odjebać akcję na Derby i na Legii byłby zamknięty sektor, miałbyś wtedy radochę. nie rozumiem Was, bo takie właśnie głosy szkodzą działaniom na rzecz legalizacji pirotechniki. dla mnie Wasze argumenty są śmieszne... a i od komentowania tego co się dzieje na linii Zarząd - UW raczej też nie jesteście, no chyba że bierzecie udział w rozmowach, bądź ustaleniach, to wtedy macie prawo. jestem za racami i będę popierał ich odpalanie. Co do głupiego prawa (@Reserve), to schowajcie sobie takie teksty w kieszeń, bo sami nie znacie wielu durnych przepisów, które też są prawem, o którym nie wiecie a go nie przestrzegacie dla mnie koniec tematu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 10:22
@FraMat debilem nazywaj siebie a nie obrażaj ludzi z UW. mogli odjebać akcję na Derby i na Legii byłby zamknięty sektor, miałbyś wtedy radochę. nie rozumiem Was, bo takie właśnie głosy szkodzą działaniom na rzecz legalizacji pirotechniki. dla mnie Wasze argumenty są śmieszne... a i od komentowania tego co się dzieje na linii Zarząd - UW raczej też nie jesteście, no chyba że bierzecie udział w rozmowach, bądź ustaleniach, to wtedy macie prawo. jestem za racami i będę popierał ich odpalanie. Co do głupiego prawa (@Reserve), to schowajcie sobie takie teksty w kieszeń, bo sami nie znacie wielu durnych przepisów, które też są prawem, o którym nie wiecie a go nie przestrzegacie dla mnie koniec tematu.
Mogli odjabeć akcję i zamknąć sektor na Legię, a zamiast tego zrobil akcję i zamknęli nam sektor na inny mecz.
Pomysł godny naśladowania.
Idąc te stronę legalizacji rac się nie doczekacie....

Jeśli nie zamkną nam sektoru to tylko dlatego, że mecz będzie w tvp
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 02.04.2019, 10:28
Race bardzo prosze ale jak nie skutkuja kara pieniezna. A jak skutkuja kara plus wywieszenie transparentu i flagi ktora zarzadowi nie odpowiada - niech UW placi za calosc!
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 10:53
@Sanderuss a kara za żydy palą się? wiesz, że KL działa uznaniowo, bo gdyby było inaczej byłaby prosta tabela kar za pewne rzeczy. np. za race jest 20 tys, za rzucanie na boisko 50, za śpiewanie 10, za flagi 5 itp itd. poza tym argument o odpowiedzialności też jest śmieszny, bo ktoś jednak dopuścił że niebezpieczne przedmioty (wg ustawy) zostały wniesione na stadion. to może kara dla ochrony za niedopełnienie obowiązków? jednak nie idźmy tą drogą, bo to do niczego mądrego nie prowadzi. stało się tak, że race zostały odpalone, moim zdanie są bezpieczne, jeżeli są używane w odpowiedni sposób. stąd jestem za UW i w tym wypadku dorzucę się na karę. gdyby rzucali nimi na boisko, byłbym pierwszym których ich za to jebie a co do flagi WSH, to mi to dynda czy ona jest czy jej nie ma, dopóki nie dochodzi do sytuacji, że ktoś chce wywierać presję na klub i próbować przejmować władzę. flaga krzywdy nikomu nie zrobiła, należy rozliczyć tych, którzy zaszkodzili Wiśle. jednak do tego nie dojdzie, bo to nie jest kwestia WSH tylko wielu różnych krakowskich środowisk, temat zostanie zamieciony pod dywan albo znajdzie się jeden kozioł ofiarny. to jest dla mnie większy problem niż race na ostatnim meczu.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 02.04.2019, 11:01
Czyli powinniśmy im jeszcze podziękować za to, że kara będzie prawdopodobnie na meczu z Piastem, a nie Legią? Serio?
Nie jestem przeciwnikiem rac, ale nosz ....a, nie teraz gdy klub ledwo podnosi się z kolan. Pozostaje liczyć tylko na łagodny wymiar kary. Nie wiem. Na przykład, że C będzie otwarte ale nie wejdą na niego ludzie którzy byli na legii. Tak, żeby straty były jak najmniejsze. W kolejne zawiasy nie wierzę.

btw. Czerepach, gdzie temat na zagłębie?
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 02.04.2019 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 02.04.2019, 11:12
@Sanderuss a kara za żydy palą się? wiesz, że KL działa uznaniowo, bo gdyby było inaczej byłaby prosta tabela kar za pewne rzeczy. np. za race jest 20 tys, za rzucanie na boisko 50, za śpiewanie 10, za flagi 5 itp itd. poza tym argument o odpowiedzialności też jest śmieszny, bo ktoś jednak dopuścił że niebezpieczne przedmioty (wg ustawy) zostały wniesione na stadion. to może kara dla ochrony za niedopełnienie obowiązków? jednak nie idźmy tą drogą, bo to do niczego mądrego nie prowadzi. stało się tak, że race zostały odpalone, moim zdanie są bezpieczne, jeżeli są używane w odpowiedni sposób. stąd jestem za UW i w tym wypadku dorzucę się na karę. gdyby rzucali nimi na boisko, byłbym pierwszym których ich za to jebie a co do flagi WSH, to mi to dynda czy ona jest czy jej nie ma, dopóki nie dochodzi do sytuacji, że ktoś chce wywierać presję na klub i próbować przejmować władzę. flaga krzywdy nikomu nie zrobiła, należy rozliczyć tych, którzy zaszkodzili Wiśle. jednak do tego nie dojdzie, bo to nie jest kwestia WSH tylko wielu różnych krakowskich środowisk, temat zostanie zamieciony pod dywan albo znajdzie się jeden kozioł ofiarny. to jest dla mnie większy problem niż race na ostatnim meczu.
Flaga jest symbolem tego co spotkalo Wisle i nie rozumiem jak ktos moze jarac sie jej wywieszaniem. Za zydy pala sie to tez bylo do przewidzenia biorac pod uwage obecny klimat socjopolityczny. Jak ktos chce byc traktowany powaznie i domaga sie tego od innych, po czym robi cos dziecinnego ( race, transparenty ) to nie trzeba byc bieglym w logice zeby wiedziec jaki to bedzie mialo wydzwiek i reperkusje.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 11:36
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem. Na przykład, że C będzie otwarte ale nie wejdą na niego ludzie którzy byli na legii. Tak, żeby straty były jak najmniejsze. W kolejne zawiasy nie wierzę.
Akurat wtedy straty będą większe, niż wtedy gdy zamknięty zostanie tylko sektor sam w sobie. Oczywiście wg mnie. te 3-4 tys osób z C które było na derbach na pewno kupi bilety na inne sektory. Zresztą trafiło na tą trybunę wiele osób które nie miały nic wspólnego z oprawą, tylko kupiły bilet bo nie było miejsc gdzie indziej. Szczególnie osoby z C1 i C5.

Poza tym poprzednio takie rozwiązanie było za Bednarza i ... wiadomo jak się skończyło.
W powtórkę akcji oczywiście nie wierzę.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 02.04.2019, 11:38
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak miłośnicy rac, ale ja za rok nie będę pamiętał czy na meczu były race, czy też nie. Wynik i grę drużyny zapamiętam do końca życia. Ale każdy ma swoje priorytety

Serio ten mecz bez rac nie byłby godny zapamiętania? Atmosfera byłaby gorsza, ludzie wyszliby do domu smutni?
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 02.04.2019, 11:49
Czyli grupka debili powoduje karę finansową a wszyscy kibice mają za to zapłacić?
Czyli: "my się bawimy, a wy za to płaćcie"?
A ja mam nadzieję, że klasę pokażą, nie wszyscy kibice, ale debile, którzy zapalili race.
Niech ta grupka debili sama zapłaci karę i pokryję niedobór w kasie z tytułu zamknięcia trybuny.
Może być?

A najlepiej niech sobie ta banda sterydowych rezusów wybuduje obok swój mały stadion i tam co tydzień sobie bawi się w race.
W pełni popieram takiego typu rozwiązanie. Jedni uczestniczą w ratowaniu klubu uczestnicząc w róznego rodzaju akcjach , a inni marnotrawią to wszystko swoim debilizmem. No TO ZGODY BYĆ NIE MOŻE
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.04.2019, 12:16
Mintokur napisał(a):Wyświetl post
W pełni popieram takiego typu rozwiązanie. Jedni uczestniczą w ratowaniu klubu uczestnicząc w róznego rodzaju akcjach , a inni marnotrawią to wszystko swoim debilizmem. No TO ZGODY BYĆ NIE MOŻE
Dlaczego uważasz że nikt z UW nie uczestniczył w ratowaniu klubu i różnego rodzaju akcjach?
Zresztą:

wygląda na to że jednak też się dorzucili.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 02.04.2019, 12:18
Atmosfera była fantastyczna, ale to nie race ją zrobiły tylko sam doping. Meksykańska fala, sektor E, G odpowiada to było świetne plus sami piłkarze swoją grą napędzali ten doping. Po racowisku ten cało stadionowy doping znacznie osłab na parę minut, i chwilę minęło zanim wszedł z powrotem na swój wysoki poziom. Nie mniej tak jak wcześniej pisałem, jeśli zapłacą za karę to niech się tak bawią skoro tak bardzo tego potrzebują. Oczywiście z umiarem.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 02.04.2019 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 12:21
To zupełnie tak jakby wrzucić do puszki wośp 150 zł po czym ją wrzucić do pieca paląc jej zawartość 30 tys złotych (minimum). Ognisko pewnie było by fajne, ale czy warto?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów