The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.03.2019, 19:55
@bridgeburner Sądzę, że to bardzo dobry scenariusz dla klubu. Błaszczykowski jako jeden z wlaścicieli to GWARANCJA, że klub będzie zarządzany uczciwie, że nie będzie lewizny w interesach z managerami, prywaty, nie mówiąc o ordynarnym zlodziejstwie. Po drugie Kuba to marka światowa w futbolu. Jażdżyński i Królewski mają z kolei biznesowy know-how, kontakty, pomysły. Do ideału brakuje pieniędzy na wyjście z długów.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 15.03.2019, 09:02
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...594.1538224014

Jest tam też info w sprawie flag

Cytat:
Żeby była jasność. Nigdy nie powiedzieliśmy, że jest zakaz. Apelowaliśmy, by nie pojawiały się transparenty, które nie są zgodne z polityką klubu i mogą zostać uznane za symbole grup, których niektórzy przedstawiciele nie do końca mają czyste sumienie. Powód jest taki, że to źle wpływa na nasz wizerunek.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.03.2019, 10:24
Starzy Bywalcy napisał(a):
W R A C A M Y ! ! !
Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas poniedziałkowego spotkania z Rafałem Wisłockim ustaliliśmy zasady dalszego działania naszej grupy na R22. Bardzo nam miło, że Prezes Wisły Kraków docenia nasze dotychczasowe akcje i uważa je za potrzebne. Dziękujemy za pomoc zaoferowaną przez klub i deklaracje udziału w kolejnych przedsięwzięciach.
Wszystkim, którzy wspierali nas dotychczas bardzo dziękujemy i liczymy na Was nadal. Szymonowi Jadczakowi i innym, którzy kłamali na nasz temat i opluwali w ostatnim czasie, mamy do powiedzenia jedno:
BYLIŚMY, KIEDY WAS NIE BYŁO, BĘDZIEMY, KIEDY ODEJDZIECIE.
ciekawe co teraz niektórzy napiszą?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 15.03.2019, 10:34
Coglin, Kur...no patrz z zarzadem jednak idzie sie dogadac.

A teraz, jakie plany maja chlopcy spod flag WSH i PDW na derby, a no z tego co slychac wybrac inny mecz.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 15.03.2019, 10:39
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Że ci co bredzili, że z zarządem się nie da dogadać gadali bzdury?
Odpowiedz cytując
jkw
Member

Od: 01.2010

Stary 15.03.2019, 10:46
Derby za niedługo to starym bywalcom foch minął po derbach znowu protest��
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 15.03.2019, 11:07
Tak właśnie myślałem, że będzie taka reakcja.

Oj, dzieci, dzieci.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 15.03.2019, 11:12
Wymienienie z nazwiska Jadczaka to nie tylko strzał stopę, ale i rewolwer do jego ręki. Przecież to go tylko dowartościowuje.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.03.2019, 11:50
Że to najwłaściwsze podejście.
Choć czy to zmienia coś w kwestii zorganizowanego dopingu?
Odpowiedz cytując
Booze1988
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2018

Stary 15.03.2019, 11:52
Póki UW nie wyda oświadczenia, że bojkot jest zakończony, to chyba nie. Chociaż kto ich tam wie...
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 15.03.2019, 12:02
Przecież UW nie wydawała żadnego oświadczenia o bojkocie.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 15.03.2019 o godz. 12:11.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 15.03.2019, 12:50
"Nie możemy jednak godzić się na ingerencję ludzi zarządzających aktualnie Wisłą Kraków w niezależność ruchu kibicowskiego przy Reymonta."

Nic o bojkocie fakt. Zarzad temu winy, zarzad temu winny.
Gdyby uzyli slowa bojkot ludzie by sie wqrwili a tak bojkot bez bojkotu. Taka zimna wojna.

Tym bardziej przekaz jest smieszny bo nikt nie ingeruje w ruch kobicowski tylko organizator okreslil sie co mozna a co nie. Jesli organizatorem bylo by UW to bylo by to wpierdalanie sie a tak...
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 15.03.2019, 13:24
Jeśli według was wrzucanie wszystkich do wora jest ok, to super rzuciłbym zakazy nawet na ludzi.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Stary 15.03.2019, 13:40
Sa 2 wory. 1 Ci, ktorzy beda kibicowac Wisle w niedziele* i 2 Ci co nie beda. Dla Wora nr 2 nie ma usprawiedliwienia.

*Takze Ci, ktorzy z jakis powodow niezaleznych od siebie nie moga fizycznie byc na stadionie(emigracja itp/itd)
Odpowiedz cytując
nowak
Member

Od: 12.2008

Stary 15.03.2019, 14:11
A ja osobiście myśle że doping będzie przynajmniej przez 1 połowe UW nie pozwoli na to by nie pokazac kto się liczy w Krakowie
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 15.03.2019, 14:36
Trochę Was nie rozumiem - UW przychodzi normalnie na mecz, nie prowadzi jednak zorganizowanego dopingu. Macie do nich pretensje, jakby to był ich obowiązek. Na stadionie doping od lat jest słaby, trybuny piknikowe w zasadzie nie biorą w nim udziału. O co więc pretensje? Teraz się nagle wszystkim zachciało dopingować Rozumiałbym oburzenie, gdyby sektor C na przykład gwizdał w momencie prób dopingu z innych sektorów, tym czasem sektor C normalnie się do dopingu włączał...
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 15.03.2019, 14:55
Dokładnie tak: prowadzenie dopingu to obowiązek ultrasów. Prowadzenie dopingu na derbach: to już obowiązek totalny!

Jeżeli nasi ultrasi nie będą prowadzić dopingu: nie mają prawa nazywać siebie ultrasami.

Tak samo jak ja i grupka moich znajomych nie nazywamy swojej paczki "Hooligans Wisła", bo nie robimy zadym na meczach, ani nie "chuliganimy".

Na najbliższym meczu każdy ma zrobić wszystko, aby to Wisła miała najlepszy doping i rządziła na trybunach...
21312
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 15.03.2019, 14:59
A no to jeżeli to ich obowiązek, to przepraszam
Odpowiedz cytując
Flinston
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 15.03.2019, 15:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak: prowadzenie dopingu to obowiązek ultrasów. Prowadzenie dopingu na derbach: to już obowiązek totalny!

Jeżeli nasi ultrasi nie będą prowadzić dopingu: nie mają prawa nazywać siebie ultrasami.

Tak samo jak ja i grupka moich znajomych nie nazywamy swojej paczki "Hooligans Wisła", bo nie robimy zadym na meczach, ani nie "chuliganimy".

Na najbliższym meczu każdy ma zrobić wszystko, aby to Wisła miała najlepszy doping i rządziła na trybunach...
Ruch Ultras pod butem rządzących, to już nie jest ruch ultras, tylko jakaś marna sztuczna kopia. Ultras na całym świecie zawsze kojarzyło się z czymś niezależnym, oddolnym. Więc się mylisz.

MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Sa 2 wory. 1 Ci, ktorzy beda kibicowac Wisle w niedziele* i 2 Ci co nie beda. Dla Wora nr 2 nie ma usprawiedliwienia.

*Takze Ci, ktorzy z jakis powodow niezaleznych od siebie nie moga fizycznie byc na stadionie(emigracja itp/itd)
Co za żenująca hipokryzja. Od lat praktycznie sam sektor C dopinguje, z lekką pomocą D. Inne sektory siedzą cicho przez zdecydowaną większość meczu, więc bez takich formułek kłamliwych proszę.
Ostatnio edytowane przez Flinston : 15.03.2019 o godz. 15:15.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 15.03.2019, 15:23
Cytat:
Ruch Ultras pod butem rządzących, to już nie jest ruch ultras, tylko jakaś marna sztuczna kopia. Ultras na całym świecie zawsze kojarzyło się z czymś niezależnym, oddolnym. Więc się mylisz.
Ruch ultras nigdy nie był niezależny - zawsze był pod butem ekipy. Teraz mamy tego najlepszy przykład.
21312
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 15.03.2019, 15:30
Ja nie rozumiem niektorych ludzi ktorzy sami nic nie robia bo nie biora w niczym udzialu a najbardziej ich obchodzi to czy ultrasi beda na meczu czy nie bo moze sie obrazili. Nikt nikogo nie zastrasza ani niczego nie zabrania. Brakuje Ci dopingu wiec zajmij sie tym ogarnij kolegow i wejdz na gniazdo.Ale zapomnialem ze Ty na Wisle jestes od swieta i mimo to dajesz sobie prawo oceniac innych tych ktorzy przez dlugie lata to ciagneli poswiecajac swoj wolny czas
Odpowiedz cytując
Booze1988
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2018

Stary 15.03.2019, 15:45
Skoro zbierają kasę na oprawy (przed meczem z Pogonią też stali z puszkami) to chyba powinno być to poczytywane w kategoriach obowiązku.
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 15.03.2019, 15:53
Wsrod ludzi ktorzy na te oprawy wrzucaja Ty wrzucasz wrzuciles ?
Odpowiedz cytując
Flinston
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 15.03.2019, 15:53
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ruch ultras nigdy nie był niezależny - zawsze był pod butem ekipy. Teraz mamy tego najlepszy przykład.
Nie, bo akurat w tym przypadku cały zorganizowany ruch kibicowski mówi raczej jednym głosem apropo cenzury trybun przez obecnie rządzacych, więc nie kłam że WSH zastrasza i zabrania UW tego czy tamtego. Jak dla Ciebie normalnym jest to że zarząd zakazuje wszystkiego co uzna za kontrowersyjne, prowokacyjne, czy nie poprawne politycznie, i nie tyczy się to tylko flag z rekinem, bo jak widać flagi z przekreśloną gwiazdą chociażby też są dla nich nie akceptowalne, bo według nich zachęcają do nienawiści i agresji? Prawda jest taka że UW ma całkowicie ograniczone pole działania, bo nawet nie mają wolnej ręki w tworzeniu opraw, wyobraź sobie taką sytuację malują oprawę siedząc dzień i noc, poświęcając na to swój prywatny czas, a tu przychodzi dzień meczu i klub uznaje oprawę za prowokacyjną czy tam kontrowersyjną i nie wpuszcza jej? Wyobraź sobie sytuacje że na przykład UW chce się dołączyć do reszty kibicowskiej Polski i namalować transparent dotyczący obecnej sytuacji politycznej w kraju, w której się wpycha LGBT do szkół i agresywnie atakuje dzieci, UW robi transparent wyrażając swoją opinie na ten temat jak w Warszawie czy Gdańsku, i wyobraź sobie że jest znowu blokowany na wejściu. Mogę setki przykładów podać tego jak obecna sytuacja jest zupełnym zaprzeczeniem ducha Ultras, głównie chodzi mi o to że cokolwiek zarząd uzna za kontrowersyjne jest z miejsca banowane, a to że zarząd jest bardzo wrażliwy na tym punkcie to podejrzewam że pod bana może podejść mnóstwo rzeczy. W takich warunkach ruch Ultras już nie jest ruchem Ultras. i jeżeli tego nie widzisz to już nie mój problem.
Ostatnio edytowane przez Flinston : 15.03.2019 o godz. 16:04.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 15.03.2019, 20:51
Heh

może zrobi ktoś temat o kibicowaniu Nie raz chciałem się coś dowiedzieć, a tu bzdury żałosne.

Nie chce mi się nawet pisac i tłumaczyć pewnych rzeczy bo to nie miejsce, ALE !!

Po pierwsze: okładanie swoich to nie nowośc, sam byłem świadkiem co się działo z "wolontariuszami" na zapisach na wyjazdy :/

Po drugie: 1500 biletów dla pejsów... heh ktoś pisał WINCYJ, tylko nie skumał faktów, że Wisłocki od samego początku dmucha na zimne, dla niego ważniejszy jest WZGLĘDNY spokój na trybunach w kontekście odwrócenia uwagi od złego PR i dla załatwienia potencjalnego inwestora czy nowych sponsorów - nikomu nie jest na ręke oglądać bydło.

Wincyj piniendzy za kilkaset biletów vs potencjalne problemy i mega poważne straty -- niektórzy nie mają mózgu, nie potrafią kalkulować, nie mają POJĘCIA O EKONOMII, BIZNESIE na poziomie monopoly nie wspominając o cięższych grach komputerowych EHHHH Płakać się chce... 1500 i zamknięte sektory na G jak najbardziej logiczne i zrozumiałe.

Dla mnie piękna chwila była gdzieś około 70 minuty przy stanie 0:3 jak cały stadion zerwał sie.... było pięknie i liczę na spontaniczny doping - dla mnie ok. Płaczecie o braku dopingu jakby to był ostateczny koniec, nie nie będzie tak.

Nie chcą dopingowac to uj na ryło i tak ludzie będą śpiewać. Chodziłem na dawny sektor X, byłem zażenowany pokemoństwem, które se nazwe C obrało gwałcąc tradycję i co? I mam wyebane na jakiś zorganizowany doping, bo sami ludzie się zorganizują, jakbyście chodzili na mecze dłużej niż od 2011 roku to skumalibyście..

Nie chce mi się dalej pisać bo można wiele, a szkoda klawiatury - planuje mieć mcbooka 5 lat Elo, piszcie dalej o cenzurze na stadionie i jednocześnie popierajcie PIS LOL

Ps:

Poboili UW wuahhahah jezus !! jakież to nowe !! odkrywcze!! Powaznie Przecież od 5 lat to NORMALKA !!! NORMALKA tak samo jak z skwk dostawali mele na twarz i oklep ehhh śmiesze, żałosne, nowość stulecia.

PS@:

Boże co zrobimy Co zrobimy bez nich Nie będzie ochrony !! Jak bedziecie chodzic po osiedlach na wyjazdy jak ahah taks amo jak wyjazd do Kielc kiedy scyzory napadły fury na trasie Gdzie bylo wasi bohaterowie od ochrony? Nie będzie ich, będa inni.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 15.03.2019 o godz. 21:04.

Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 15.03.2019, 22:01
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
...Po drugie: 1500 biletów dla pejsów... heh ktoś pisał WINCYJ, tylko nie skumał faktów, że Wisłocki od samego początku dmucha na zimne, dla niego ważniejszy jest WZGLĘDNY spokój na trybunach w kontekście odwrócenia uwagi od złego PR i dla załatwienia potencjalnego inwestora czy nowych sponsorów - nikomu nie jest na ręke oglądać bydło.

Wincyj piniendzy za kilkaset biletów vs potencjalne problemy i mega poważne straty -- niektórzy nie mają mózgu, nie potrafią kalkulować, nie mają POJĘCIA O EKONOMII, BIZNESIE na poziomie monopoly nie wspominając o cięższych grach komputerowych EHHHH Płakać się chce... 1500 i zamknięte sektory na G jak najbardziej logiczne i zrozumiałe...
Trybunę dla gości mamy na ok 2000 miejsc. Żydki dostały 1550 biletów. Zajmą cały sektor, tak samo jakby przyszło ich 2000.
Jakby dostali 2000 biletów co takiego by się stało? Dlaczego by było bardziej niebezpiecznie, by były problemy i mega poważne straty. Dlaczego nie będzie tego wszystkiego jak przyjdzie ich 1550?
Zwłaszcza że im ich więcej tym więcej potencjalnie "normalnych" kibiców, bo bojówka i wszyscy "zasłużeni" i tak dostali bilety z pierwszej puli.

Jeszcze rozwiń temat ekonomi tego wszystkiego jakbyś mógł. Tak dla ciemniaka który nie ogarnia monopoly.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 16.03.2019, 11:20
Klub wycofał się z organizacji wyjazdów? Wcześniej było info, że okey będą organizowane.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 17.03.2019, 12:46

Jeszcze rozwiń temat ekonomi tego wszystkiego jakbyś mógł. Tak dla ciemniaka który nie ogarnia monopoly.
W pierwszym zdaniu napisałem o tym. Większa ilośc pejsów + większa ilośc naszych na G (otwarcie sektorów) = zmniejszenie dystansu między nami a pejsami = zwiększone ryzyko dziwacznych zdarzeń typu: rzucanie deską od kibla, zapalniczkami, granatami, rakietami itd = możliwość burdy -- tego obecny zarząd nie chce i unika jak ognia(pisał o tym wielokrotnie).

Tak, więc ewentualna burda (np w ramach rewanżu za rakietnice) przyniesie WIĘCEJ strat (szczególnie PRowych i binarnych :]) niż zarobek z tych powiedzmy 2tysięcy biletów. Czyż to nie prosty rachunek ekonomiczny? Dlatego większość G jest zamknięta, dlatego pejsy mają tyle biletów.

Nie powiesz chyba, że dajesz 100% gwarancję na to, że nic się nie stanie - może nawet bufor zniknąć.

Dlatego pisałem, że dla mnie zrozumiałe jest dlaczego na G jest więcej wolnego miejsca niż sprzedanego.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.03.2019 o godz. 13:00.

Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 17.03.2019, 12:52
Tak, bo to lata 90 ... Gówno się dzieje na tych stadionach i gówno dziać się będzie. Tworzenie na siłę paniki jak i w TV, gdzie rodziny z dziećmi nie mogą przychodzić na stadion, bo tam porywają i mordują. Samo g3 jako bufor spokojnie wystarczy.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 17.03.2019, 12:56
master17 napisał(a):Wyświetl post
Tak, bo to lata 90 ... Gówno się dzieje na tych stadionach i gówno dziać się będzie. Tworzenie na siłę paniki jak i w TV, gdzie rodziny z dziećmi nie mogą przychodzić na stadion, bo tam porywają i mordują. Samo g3 jako bufor spokojnie wystarczy.
Przecież przedostatnie derby na pejsowym stadionie przeczą temu co napisaleś. Nie chodzi o mordy i gwałty, a o dobre zabezpieczenie i organizację, dlatego też sprawa z G wygląda jak wygląda.

Poza tym daleko nie trzeb szukać: akcja ległej na jagielloni czy ostatni mecz Okocimski vs Tarnovia pomijajc fakt, że tam stadion jak na clepardii.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów