The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.07.2014, 15:27
Jedyny fakt który ciężko negować to ten że 2/3 ludzi przestała chodzić na Wisłę.Wiadomo, przyjdzie taki mecz z Legią, to przyjdzie 8 albo nawet 10 ale normalnie przyszło by 25-30.Ogólnie średnia mniej więcej zostanie zachowana

Natomiast różne są powody bojkotu - nie czarujmy się że wywalą Bednarza i nagle wszyscy tłumnie ruszą na stadion.
Żeby było lepiej to musi polecieć Bednarz i muszą przyjść ludzie którzy prowadzą realny plan naprawczy(nie pieprząc ogólnikami ale punkt po punkcie) a na to się kompletnie nie zanosi.Klub bez Bednarza będzie tylko tym różnił że nie będziemy oglądać jego obleśnej mordy ,natomiast degrengolada organizacyjno finansowa jak była tak nadal będzie się pogłębiać.

Na chwilę obecną najbardziej realną opcją jest bankructwo SA i (oby) nowy start od tej powiedzmy 4 ligi pod szyldem TS i wtedy powoli będzie można zaczać coś budować, bez 100 mln długu wewnętrznego, 10 czy iluś zewnętrznego, bez tych mord kompletnie niezainteresowanych losem Wisły no i bez Cupiała który albo ma to też już wszystko w dupie albo kompletnie się w tym wszystkim pogubił a jest już chyba za późno by to odkręcić.

Pozostaje mityczny nowy właściciel ale to wiara z gatunku tych że król wysłał przelew - idzie z Austrii

Kłótnie w tym temacie to trochę tak jakby na tonącym Titanicu kłócono się czy w przyszłym roku będzie większy zbiór jabłek czy mniejszy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ichigo
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 30.07.2014, 19:09
Co do tych dyskusji o frekwencji - te kłótnie czy bojkotuje 6 czy 10 tys. są bez sensu, bo bazowanie na średniej z zeszłego sezonu też chyba nie jest do końca miarodajne. O ile pamiętam klub przed bojkotem podawał jako frekwencję liczbę sprzedanych biletów, więc faktycznie ludzi na stadionie mogło być 1-2 tys. mniej. Kiedy już trwał bojkot w odpowiedzi na zarzut zawyżania frekwencji klub zaczął podawać faktyczną liczbę widzów.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 31.07.2014, 15:19
Zwiazane z sektorem szkolnym...ułatwienia i ograniczenia

Cytat:
"Niestety, w związku ze zmianą organizacyjną nie ma możliwości dokonania płatności w dniu meczu."
Ahh te zmiany...

Cytat:
"W Sektorze Szkolnym nie prowadzimy zorganizowanego dopingu najmłodszych fanów Białej Gwiazdy"

Czyli ze co
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 31.07.2014, 15:54
Słynne Cztery tysiące dwieście siedmdziesiąt siedem
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
wojtasik
Junior Member

Od: 11.2002

Stary 31.07.2014, 16:39
Przy całym zrozumieniu sytuacji pytam. Kto za Bednarza i Smudę (biorąc pod uwagę stan klubowej kasy) Czy jest możliwy powrót kibiców na C gdy w klubie pozostaną obaj powyżej wspomniani ale oczywiście na jakich warunkach?
To sa tylko pytania a nie trzymanie którejkolwiek ze stron. Mnie po prostu szkoda klubu.
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 31.07.2014, 16:46
Czy ktos w tym klubie ma rozum ? Przeciez doskonale wiedza ze nie ustapimy i nie pojdziemy na zadnen kompromis z tym lysym cwelem (a przynajmniej mam taka nadzieje). Taki pionek w klubie jest na chwile czy dla jednej osoby ktora ma w dupie ten klub warto lekcewazyc kilkanascie tysiecy kibicow? ja tego w ogole nie rozumiem kto tym klubem zarzadza bo chyba jakas banda idiotow za przeproszeniem przeciez oni graja dla kibicow dla Nas!
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 31.07.2014, 16:59
wojtasik napisał(a):Wyświetl post
Czy jest możliwy powrót kibiców na C gdy w klubie pozostaną obaj powyżej wspomniani ale oczywiście na jakich warunkach?
Nie jest mozliwy dopoki Bednarz bedzie prezesem klubu.
Z tym czlowiekiem zaden kibic Wisly juz nie bedzie rozmawial, zadna grupa kibicowska.
On jest skonczony, skreslony i persona non grata na wieki w oczach fanow Wisly.

Bednarz w meczu z Lechem (CLJ) pokazal w strone sektora C "gest Kozakiewicza", ot podsumowanie jego podejscia w stosunku do kibicow Wisly.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 31.07.2014 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 31.07.2014, 16:59
Wojtasik, nie wydaje mi się, żeby Smuda był warunkiem powrotu kibiców na C. Odejdzie Jacuś to i Smudę wyrzuci następny prezes, a Smuda o ile wiem nie nałozył zakazów i nie obrażał kibiców?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 31.07.2014, 17:05
wróbelki ćwierkają, że gdy zaczęły się zgrzyty Smuda miał mówić Cupiałowi, żeby "nie dogadywać się z bandytami" określając w ten sposób kibiców Wisły.. a problem w tym , ,że Cupiał bardzo lubi Smudę i jego zdanie często bierze za wzór.
Na ktorejs z konferencji ktos przytoczyl tą sytuacje i Smuda zaczął się jąkać..

Pal licho juz z tym Smudą, on sam po tej sytuacji zdal sobie sprawę, że "sciany mają uszy..." i nie może czuć się pewny.. problemem i to podstawowym jest Bednarz.
Odpowiedz cytując
Hives4
Banita

Od: 06.2008

Stary 31.07.2014, 17:13
U Sowy rozmawiali, że wróbelki takie informacje mają? Wątpię, więc wracaj do pokeballa...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 31.07.2014, 17:35
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Na ktorejs z konferencji ktos przytoczyl tą sytuacje i Smuda zaczął się jąkać..
A ja sądziłem, że on tak ma przez całe życie.
Odpowiedz cytując
mexykaniec
Junior Member

Od: 06.2013

Stary 31.07.2014, 19:46
Z tym czlowiekiem zaden kibic Wisly juz nie bedzie rozmawial, zadna grupa kibicowska.

Bednarz w meczu z Lechem (CLJ) pokazal w strone sektora C "gest Kozakiewicza", ot podsumowanie jego podejscia w stosunku do kibicow Wisly.
Masz na myśli ten mecz, gdy w jego stronę leciały wyzwiska?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 31.07.2014, 19:57
Przy całym zrozumieniu sytuacji pytam. Kto za Bednarza i Smudę (biorąc pod uwagę stan klubowej kasy) Czy jest możliwy powrót kibiców na C gdy w klubie pozostaną obaj powyżej wspomniani ale oczywiście na jakich warunkach?
To sa tylko pytania a nie trzymanie którejkolwiek ze stron. Mnie po prostu szkoda klubu.
Marzeniem byłby duet Petrescu+Mielcarski,ale to tylko marzenie nie realne. Ewentualnie może Andrzej Iwan ? tyle lat związany z Wisłą może miałby kilka pomysłów* Nie oszukujmy się bo kto niby z Polskich trenerów miałby ciągnąć ten wózek ? Ojrzyński ? nie wiem, nie mam pojęcia jaki Polski trener dałby rade na razie to Smuda to kleci,ale jakoś kiepsko mu teraz to idzie

*mam nadzieję, że nie będzie hejtu za Iwana
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 31.07.2014 o godz. 20:00.
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.07.2014, 20:38

Przyjdzie ktoś za niego będzie to samo, zamknięte koło.
Tylko gdzie jest właściciel? Może łaskawie przemówi bo idziemy na samo dno.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 31.07.2014, 20:55
Co z krakowskimi kibolami? "Zbigniew Boniek mógłby podjąć się roli mediatora"
Rozmowa z Ryszardem Niemiecem - jeśli ktoś lubi nabijac linki.

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,16...ek_moglby.html

Cytat:
Co jeśli wiceprezes Czerwiński nie rozwiąże węzła gordyjskiego? Rozmawiałem ze Zbigniewem Bońkiem [prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej - przyp. red.], który mógłby podjąć się roli mediatora w sporze między klubem a kibolami. Dostałem obietnicę, że wrócimy do tematu, jak tylko prezes wróci z urlopu. Wstępnie zgodził się, by pro bono publico zająć się sprawą.
Cytat:
Z drugiej strony przykład Legii optymizmem nie napawa. Warszawski klub, podejmując próbę ucywilizowania "żylety" [sektor najbardziej zagorzałych kibiców - przyp. red.], miał dużo większe zaplecze finansowe niż Wisła, a jednak nie udało się. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Tymczasem w Krakowie słychać, że przed sezonom pod kasami pojawiło się "komando", które w strefie kibica przeszkadzało w kupowaniu karnetów. Jeśli tak było, to o czym my w ogóle rozmawiamy?
Myślę, że porozumienie jest blisko. Może Legia w tym pomoże i dobry klimat wokół obecnych meczy.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 31.07.2014, 21:20
A co to kur....jest komando
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 31.07.2014, 21:35
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Co z krakowskimi kibolami? "Zbigniew Boniek mógłby podjąć się roli mediatora"
Rozmowa z Ryszardem Niemiecem - jeśli ktoś lubi nabijac linki.

http://www.sport.pl/pilka/1,64946,16...ek_moglby.html

Myślę, że porozumienie jest blisko. Może Legia w tym pomoże i dobry klimat wokół obecnych meczy.
Czemu robisz tym kutasom darmową reklamę? Wklej tekst takie trudne? Po co dajesz tego linka?
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 31.07.2014, 21:39
Te 2 cytaty wystarczą, żeby można było stwierdzić, że wyborcza jak zawsze w formie. Tak absurdalnie głupie rzeczy mogą pisać tylko oni. Kim w ogóle dla KIBOLI WISŁY jest Boniek?! Nie no, brakuje mi słów.

W ogóle ten tekst o "ucywilizowaniu" żylety, środkach na to i porażce idealnie zestawia się z wczorajszą wygraną ich nad Celticiem i generalnie bardzo dobrą atmosferą wokół klubu. Oni te teksty piszą tylko dla tumanów, którzy w życiu nie byli na meczu, w ogóle piłkę mają gdzieś, ale redaktorzy z gw wmówili im, że problem "kibola", to ich główne zmartwienie, więc czują potrzebę "znania się na problemie".

A w temacie - kto za Bednarza i Smudę? Proste. Mielcarski i Kiereś.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 31.07.2014 o godz. 21:44.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 31.07.2014, 21:53
Iwan nie były zły. Ma swoje wady itd. ale ma również twardą rękę i nie toleruje pewnych rzeczy.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 31.07.2014, 22:08
bieżącą sytuację w Wiśle toleruje cała śmietanka z zarządu i rady nadzorczej pochodząca z TF, której jak najbardziej na rękę są kłopoty Wisły. Problemowa Wisła = lepsza sytuacja wyjściowa do negocjacji z Cupiałem o pozbyciu się jej i poprawieniu bilansu TF. Oni mają w dupie Wisłę tak samo głęboko jak Bednarz, który jest wykonawcą ich polityki. Pewnie obiecali mu też jakąś ciepłą posadkę w TF więc oni dla tej łysej pały są teraz bogami.
Odpowiedz cytując
montypajton
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 31.07.2014, 22:29
A ja odnoszę wrażenie, że przez ten bojkot i przez bardzo mocne argumenty w postaci strzelania racami we własny stadion i bardzo błyskotliwe napisy na banerach w Myślenicach i na elewacji stadionu, bojkotujący kibice nie zrobili nic innego jak tylko, na przekór własnym żądaniom, zapewnili Bednarzowi okupowanie stołka prezesa przynajmniej do końca trwania kontraktu. Wyobraźcie sobie nagonkę na Bogusia i na Wisłę, gdyby tak się stało.
A już nawet nie chcę myśleć, jakiego męczennika media zrobiłyby z Jacka.

Już widzę te nagłówki po zwolnieniu Jacka:

"Prezes Cupiał ugiął się pod żądaniami kiboli!"
"Wisła rządzona przez kiboli! Pozostali właściciele klubów E-klasy drżą ze strachu!"
"Kibice Wisły wyrzucili pracownika klubu! "
"Jacek Bednarz przegrywa walkę o bezpieczeństwo na stadionie!"
"Stracił posadę, bo wydał zakazy!"

Poza tym, jaką gwarancję może dostać Boguś, że taki bojkot się nie powtórzy w przypadku jakiegokolwiek innego konfliktu? Wg mnie żadną, i dlatego sądzę, że Jacek zostanie choćby tylko dlatego że jego odejścia domagają się kibice.

A błędy które popełnia Bednarz i tak, tak mi się wydaje, doprowadziłyby zapewne w niedługim czasie do jego zwolnienia. Ale o tym się już nie przekonamy.

Szkoda i to wielka, że Wisła musi grać przy pustych trybunach.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.08.2014, 01:41
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
A co to kur....jest komando

A tak na marginesie...

Kluczowy fragment cytatu to: "Tymczasem w Krakowie słychać...". Oznacza on ni mniej, ni więcej "wszystko to kłamstwa i pomówienia i nie mamy na nie nawet cienia dowodu, ale coś sensacyjnego trzeba było napisać".
Klasyczne słowa-wytrychy stosowane przez propagandzistów i chroniące ich przed ew. odpowiedzialnością karną. Oni nie przekazują informacji, tylko je sugerują
W jakim społeczeństwie żyjemy, kiedy coś takiego uważane jest za dziennikarstwo?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2014 o godz. 01:48.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 01.08.2014, 05:13
huberix napisał(a):Wyświetl post
Iwan nie były zły. Ma swoje wady itd. ale ma również twardą rękę i nie toleruje pewnych rzeczy.
Iwan jako kto? Prezes czy trener? A dlaczego - ma jakiekolwiek osiągnięcia i doświadczenie? A czemu nie np. Adam Musiał albo Szymkowiak czy Baszczyński?
Prezesem powinien być człowiek typu Wawro - kibic i biznesmen. Człowiek, który będzie działał dla klubu bo go kocha i jednocześnie umie zarabiać pieniądze, wie gdzie i jak ich szukać. Wzdychamy za osobą typu (ob)Leśny i to byłaby idealna odpowiedź.
Ale jak napisałem w innym temacie żaden Wawro czy ktoś podobny nie zostanie w tej sytuacji prezesem bo pomijając już ograniczone możliwości efektywnej współpracy i kontaktu z BC, to z workiem betonu (Kapka, Rogala itp.) na plecach nikt tu nic dużego nie da rady zrobić tylko straci czas, energię, twarz i w pewnie także pieniądze, które w czasie pieprze.nia się z w/w mógłby zarobić gdzie indziej.
Ostatnio edytowane przez arti : 01.08.2014 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 01.08.2014, 08:38
Iwan prezesem
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 01.08.2014, 09:10
Po prostu chodzi o to aby prezesem Wisły została osoba, która od wielu lat (od urodzenia) jest kibicem Wisły. Związana sercem a nie wielotysiecznym kontraktem najemnika. Więcej nie trzeba.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 01.08.2014, 10:04
oprócz miłości do klubu wypadałoby również żeby taka osoba umiała się poruszać w klimatach biznesowo - marketingowych. A mi się wydaje, że z całym szacunkiem do Iwana to on takiej umiejętności nie posiada. Za to Wawro i owszem. On nie potrzebuje się dorabiać na Wiśle.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 01.08.2014, 10:19
Prezesem musi zostać ktoś kto wie jak się pieniądze ZARABIA a nie tylko topi. Jakiś rzutki gość związany z Wisła, z wiedzą skąd się bierze pieniądze a nie jakieś byłe gwiazdky futbolu, może ze znajomościami w futbolu ale zagubione jak dzieci we mgle w biznesie.

Mielcarski to może być dyrektorem sportowym (i tak nie wiem czy dla gościa nie za wysokie progi) a nie ....a prezesem spółki z budżetem xx mln złotych.

Kazka Węgrzyna zróbcie prezesem...
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
wojtasik
Junior Member

Od: 11.2002

Stary 01.08.2014, 10:22
Ludzie kochani, trzeba popatrzeć realnie. klub jest w dupie i to poważnej. Nie tylko finansowej. Nie chwalę Bednarza ale na pewno to nie jest jego wina. Zaciąg Maskanta i jego brygady późniejsza porażka w pucharach i całkowity brak założenia że taka sytuacja może się wydarzyć.
Szacunek dla Iwana i exów z Wisły ale potrzebny jest menago który przyjdzie za darmo no może za pół darmo i za takie pieniądze będzie pracować, bo nie sądzę że sytuacja się szybko poprawi. Ani Iwan, Kusto, czy kto tam jeszcze nie są stworzeni do zarządzania klubem i tym bardziej na poważna trenerkę.
Co do jakiegoś następcy Smudy to uwierzcie cieszmy się że Frantz jest na Reymonta...
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.08.2014, 10:48
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Prezesem musi zostać ktoś kto wie jak się pieniądze ZARABIA a nie tylko topi.
Myślę że to nie wystarczy.
Idelanie byłoby jakby siedział w branży i miał układy oraz na koncie konkretną kasę na inwestycję w klubie. I nie 10 czy 20 baniek tylko zdecydowanie więcej. Dodatkowo dobrze jakby interesem zajął się osobiście a nie jak Cupiał skupiał na działalności podstawowej. Boguś ma układy, daje 10 i na niewiele to starcza, a Wawro, mimo układów z Kibicami finansowo (400 tys) jest akurat na taki futsal (jak się mylę to mnie poprawcie). Mielcarski, Czerwiński czy Iwan będzie dalej kukłą w rekach nad prezesa, tylko na pewno, w kontekscie kibiców, każdy z nich zastąpi papier ścierny wazeliną. LM czy pudła nam to nie da.

Tyle tytulem dywagacji.

Co do jakiegoś następcy Smudy to uwierzcie cieszmy się że Frantz jest na Reymonta...
Jest w pakiecie z Cupiałem. I owszem, dobrze że jest. Przynajmniej ktoś trzyma zadowalający poziom.
P.S.
Jak ja kiedys na Smude 'starego dziada' narzekałem. Ech...
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 01.08.2014 o godz. 10:53.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 01.08.2014, 11:11
Czytam codziennie i czekam:

Prezes Gornika rezygnuje...
Prezes Podbeskidzia rezygnuje...
Prezes Lechii rezygnuje...
Prezes Wis.....aaaaa to nie....

PS. W jakim celu ten caly Marcelo był na testach...pilki podawac czy cokolejny raz robia z siebie blaznow...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów