The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 24,49%
osłabi 87 59,18%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 24 16,33%
Głosujących: 147. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary Wczoraj, 15:24
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Z tym Wachowiakiwem to bym nie przesadzał, chociaż trzeba mu oddać że się rozkręca i robi postępy to jednak nadal w obronie nie ogarnia
Dla mnie bardzo dobrym transferem jest Balta, mimo że ma widoczne ograniczenia(szybkość, zwrotność, trochę przesadza z agresywnością ) to wreszcie mamy walecznego chama w środku polu co w kazdej polskiej lidze jest potrzebne a w 1 wręcz nieodzowne
A i podać potrafi, uderzyć, sporo widzi

Moze to wynika z tego, ze było sporo miejsca w środku ale akurat w meczu z GKS Balta moim zdaniem dobrze operował piką (przynajmniej w prowownaniu do Nikoli K.) i nawet były momenty, że ciągnął akcję do przodu a nie do tyłu...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary Dzisiaj, 11:03
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Z tym Wachowiakiwem to bym nie przesadzał, chociaż trzeba mu oddać że się rozkręca i robi postępy to jednak nadal w obronie nie ogarnia
Dla mnie bardzo dobrym transferem jest Balta, mimo że ma widoczne ograniczenia(szybkość, zwrotność, trochę przesadza z agresywnością ) to wreszcie mamy walecznego chama w środku polu co w kazdej polskiej lidze jest potrzebne a w 1 wręcz nieodzowne
A i podać potrafi, uderzyć, sporo widzi
Z Baltą jest taki problem, że jakby wpadł jego bardzo ładny strzał w meczu z GKS K. to wszsycy by go nosili na rękach (bramkarz obronił). Z drugiej strony jest naszym głównym kandydatem to zejścia czerwoną (za dwie żółte) w każdym meczu.
Po 5 kolejkach ma 3 żółte kartki, a mógł mieć jedną więcej.

O tym też warto pamiętać:
Regulamin PZPN napisał(a):
Art. 58
Otrzymanie ostrzeżenia (żółtej kartki) w czasie zawodów mistrzowskich - automatyczna kara dyskwalifikacji

Zawodnik, który w czasie zawodów mistrzowskich otrzyma ostrzeżenie (żółtą kartkę), zostanie automatycznie ukarany:
1) przy czwartym ostrzeżeniu - karą dyskwalifikacji w wymiarze 1 meczu,
2) przy ósmym ostrzeżeniu - karą dyskwalifikacji w wymiarze 1 meczu,
3) przy dwunastym ostrzeżeniu - karą dyskwalifikacji w wymiarze 2 meczów,
4) przy każdym kolejnym co czwartym ostrzeżeniu (szesnastym, dwudziestym itd.) - karą dyskwalifikacji w wymiarze dwóch meczów.

Art. 59
Otrzymanie ostrzeżenia (żółtej kartki) w czasie zawodów mistrzowskich - automatyczna kara pieniężna
Ostatnio edytowane przez pepe72 : Dzisiaj o godz. 11:13.
Cele Wisły na sezon (2022/23)
1. awansować
Odpowiedz cytując
Aalcman
Senior Member

Od: 06.2008

Stary Dzisiaj, 13:12
Mógł mieć też jedną mniej. Bo ta kartka z gks, to śmiech na sali. To Balta był faulowany w tej sytuacji.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary Dzisiaj, 17:33
Cytat:
Jeśli chodzi o samą kwestię napastnika, który jest dla nas numerem jeden i patrząc na kwestie formalne "klub-zawodnik", to jesteśmy praktycznie już o tych wszystkich warunkach kontraktu dogadani. Teraz czekamy, co cały czas powtarzam, na tą ostateczną decyzję klubu, w którym on jest. Ja mam nadzieję, że w ten weekend zostanie podjęta decyzja i będziemy mogli formalnie wszystko to przeprowadzić. Oczywiście najpierw będą badania, testy medyczne i jeśli będą one pozytywne, to mam nadzieję, że w następnym tygodniu będziemy mogli podpisać ten kontrakt.
- Jerzy Brzeczek przed meczem GKS Tychy vs Wisła

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Yo0oCEyYa94
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary Dzisiaj, 18:06
Bartosz Talar oficjalnie piłkarzem Wisły. Kontrakt do 2024 roku z możliwością przedłużenia.
Zanim ktoś (FraMat) się zacznie dowalać - to nie jest transfer na teraz wg. słów Brzęczka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary Dzisiaj, 18:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bartosz Talar oficjalnie piłkarzem Wisły. Kontrakt do 2024 roku z możliwością przedłużenia.
Zanim ktoś (FraMat) się zacznie dowalać - to nie jest transfer na teraz wg. słów Brzęczka.
No, skoro już to sobie zastrzegłeś, to nie.
Nie dowalam się.
Ot, pewnie niewiele kosztuje i jest jakaś szansa, że kiedyś odpali.

Byłoby fajnie jakby wszedł na poziom pozwalający pozbyć się szklanych piłkarzy, którzy z pewnością więcej kosztują Wisłę. To trochę tak, żeby się jednak dowalić ;-) i żebyś mógł poczuć jaki jesteś zajebisty.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary Dzisiaj, 18:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No, skoro już to sobie zastrzegłeś, to nie.
Nie dowalam się.
Ot, pewnie niewiele kosztuje i jest jakaś szansa, że kiedyś odpali.

Byłoby fajnie jakby wszedł na poziom pozwalający pozbyć się szklanych piłkarzy, którzy z pewnością więcej kosztują Wisłę. To trochę tak, żeby się jednak dowalić ;-) i żebyś mógł poczuć jaki jesteś zajebisty.
Twoje kompulsywne zachowania są tak widoczne i oczywiste że nawet taki psychologiczny ignorant jak ja widzi po co tu wchodzisz. Nie ja jeden zauważyłem że zawracasz dupę.

Co do "pozbycia się szklanych piłkarzy" - nie wiem o czym piszesz. Kontuzje to część piłki i respektowanie kontraktów piłkarzy z urazami jest podstawą budowania normalnych relacji z nimi (nikt nie będzie szedł na 100% jeżeli kontuzja pociąga za sobą krzywe akcje ze strony klubu). Pomijam już fakt że na koniec i tak trzeba wszystko zapłacić z karami i odsetkami. Ondraszek i Uryga mają ważne kontrakty i tyle.
Chyba że piszesz o Colleyu i Bashy którzy mają wrócić do normalnych treningów za kilka dni, albo Pereirze który też nie powinien długo wracać do zdrowia z tego co klub zakomunikował. Jeżeli tak to nie wiem nawet co odpisać.

Tym niemniej myślę że odnalazłbyś się jako fan Kotwicy Kołobrzeg. Nie wiem czy mają forum i ile z twoim męczeniem buły wytrzymają, ale chyba warto spróbować.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów