The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.06.2016, 09:09
Sytuacja z Gaszyńskim przypomina mi trochę tą z przysłowia, parafrazując "Plotka powtórzona dziesięć razy staje się prawdą".
Proszę o konkretne argumenty jego działalności na szkode klubu, bo takie że (1) nie chciał aby zadłużona spółka nie wypłaciła pracownikom pieniędzy za mecz reprezentacji którego organizatorem był PZPN, (2) to że sprzeciwił się aby sponsorem była wątpliwej reputacji firma (bo prasy to ona nie ma najlepszej) oraz (3) to że chciał podpisać umowę z AP21 w ramach również oszczędności, to nie są dla mnie argumenty do publicznego niszczenia człowieka.
Nie żebym jakoś specjalnie stawał w jego obronie, bo okres jego prezesostwa uważam za kompletnie stracony ale akcja pod hasłem "ktoś coś usłyszał i jedziemy z chłopem" mi się nie podoba.

Sprawa wg mnie ma drugie dno jak ukrócenie przez niego pewnych przywilejów dla pewnej grupy kibiców. Co jak wiadomo jest w naszym klubie niedopuszczalne i jest powodem publicznej nagonki (o czym najdobitniej przekonał się JB)

No i trzecia sprawa czy przed Gaszyńskim takie rzeczy się nie działy? Albo inaczej: Czy Gaszyński może (mógłby) coś robić bez zgody BC?! Ludzie ogarnijcie się.
Ostatnio edytowane przez Pero : 27.06.2016 o godz. 10:39.
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.06.2016, 10:01
Pero napisał(a):Wyświetl post
Sytuacja z Gaszyńskim przypomina mi trochę tą z przysłowia, parafrazując "Plotka powtórzona dziesięć razy staje się prawdą".
Proszę o konkretne argumenty jego działalności na szkode klubu, bo takie że nie chciał aby zadłużona spółka nie wypłaciła pracownikom pieniądze za mecz reprezentacji którego organizatorem był PZPN, to że sprzeciwił się aby sponsorem była wątpliwej reputacji firma (bo prasy to ona nie ma najlepszej) oraz to że chciał podpisać umowę a AP21 w ramach również oszczędności to nie są dla mnie argumenty do publicznego niszczenia człowieka. Nie żebym jakoś specjalnie stawał w jego obronie bo okres jego prezesostwa uważam za kompletnie stracony ale akcja pod hasłem "ktoś coś usłyszał i jedziemy z chłopem" mi się nie podoba.

Sprawa wg mnie ma drugie dno jak ukrócenie przez niego pewnych przywilejów dla pewnej grupy kibiców. Co jak wiadomo jest w naszym klubie niedopuszczalne...

No i trzecia sprawa czy przed Gaszyńskim takie rzeczy się nie działy? Zresztą inaczej: Czy Gaszyński może coś robić bez zgody BC? Ludzie ogarnijcie się.
Głos rozsądku!
pozdrawiam
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 27.06.2016, 10:37
cudlaty napisał(a):Wyświetl post
Głos rozsądku!
pozdrawiam
Nikt mi po prostu nie wmówi że gość który sam podał się do dymisji bo za jego placami zwolnili Moskala nagle po paru tygodniach wrócił i został Alfą i Omegą, Głównym rozdającym karty i decydującym w TF. No proszę...
Odpowiedz cytując
kicur
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 27.06.2016, 11:22
Proszę o konkretne argumenty jego działalności na szkode klubu, bo takie że (1) nie chciał aby zadłużona spółka nie wypłaciła pracownikom pieniędzy za mecz reprezentacji którego organizatorem był PZPN, (2) to że sprzeciwił się aby sponsorem była wątpliwej reputacji firma (bo prasy to ona nie ma najlepszej) oraz (3) to że chciał podpisać umowę z AP21 w ramach również oszczędności, to nie są dla mnie argumenty do publicznego niszczenia człowieka.
Nie żebym jakoś specjalnie stawał w jego obronie, bo okres jego prezesostwa uważam za kompletnie stracony ale akcja pod hasłem "ktoś coś usłyszał i jedziemy z chłopem" mi się nie podoba.

Sprawa wg mnie ma drugie dno jak ukrócenie przez niego pewnych przywilejów dla pewnej grupy kibiców. Co jak wiadomo jest w naszym klubie niedopuszczalne i jest powodem publicznej nagonki (o czym najdobitniej przekonał się JB)

No i trzecia sprawa czy przed Gaszyńskim takie rzeczy się nie działy? Albo inaczej: Czy Gaszyński może (mógłby) coś robić bez zgody BC?! Ludzie ogarnijcie się.

Nic dodać. Nic ująć.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 27.06.2016, 11:48
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Podobno Gaszka wziął sobie do serca słowo "oszczędności" nieco zbyt dosłownie. Nie wypłacał niektórym pracownikom pensji pod dziwnymi pretekstami. Poza tym, zaczął (też podobno) torpedować sprawę potencjalnego sponsora, bo wolał uprawiać kolesiostwo.
Niestety to jest za mało. Osobiście cieszę się że ma na niego nic więcej. Gdy przez tyle miesięcy prezesowania w okresie gdy klub się wali i by przeżyć trzeba dawać d.. na prawo i lewo, tylko takiej marnej jakosci haki da się znaleźć, to na prawde jest kiepsko. No nie wiem.... coś jeszcze musi przecież być. Przepraszam za czarny humor, ale może lubiał chłopców?

Cytat:
Cechą charakterystyczna (propagandy prl'u) były kampanie prowadzone przeciwko wrogom wewnętrznym, sterowanym oczywiście z zagranicy. „Solidarność” nazywano „jankeską agenturą”, a jej członków przestępcami, szujami, politykierami.
Piąta kolumna legionista Bednarz, Gaszyński wyzyskiwacz i bezduszny kapitalista, Jankowski wredny dyrektor z 'korpo'. Historia powtarza się, do zwymiotowania.

I jeszcze odniosę się w stronę SKWK:

Cytat:
Byliśmy o tym zapewniani, prezes mówił nam, że wszystko idzie w dobrym kierunku, obiecywał poprawę sytuacji w spółce. Niestety nie wywiązał się z tych obietnic.
Szanowni Państwo, jeśli my kibice, oczekujemy że ktoś nam będzie obiecywał złote góry i za każdym razem gdy tych obietnic nie spełni będziemy organizować rewolucje, daleko nie zajedziemy.

My wciąż popełniamy ten sam błąd, licząc na to że pieniądze załatwią czy załatwiłyby sprawę. Lekiem na nasze bolączki nie jest kasa. Nie jest kasa której Gaszyński nie zgarnął od sponsora, nie jest kasa której rzekomo nie chiał wypracić pracownikom. Nie jest też kasa której ktoś nie dał Duninowi na transfer. Lekiem też nie jest idealny i kryształowy prezes gdzie dobrym przykładem jest Wdowczyk.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
m_abg
Member

Od: 08.2010

Stary 27.06.2016, 12:46
Nikt mi po prostu nie wmówi że gość który sam podał się do dymisji bo za jego placami zwolnili Moskala nagle po paru tygodniach wrócił i został Alfą i Omegą, Głównym rozdającym karty i decydującym w TF. No proszę...
witaj w świecie Cupiała
aktualnie Gaszka to rada nadzorcza TFK, doradca Cupiała ws Wisły i generalnie gość co na wszystkim się zna bo musi udowodnić swoja przydatność

a i Gaszka nie zwolnil się sam bo Moskal tylko zwolnił się sam bo za kilka dni i tak go mieli zwalniac
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 27.06.2016, 12:55
Już od ładnych paru lat sezon w sezon przewija się ten sam temat. Wciąż jednak nie zostało powiedziane jednoznacznie, kto jest winien temu stanowi rzeczy.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 27.06.2016, 13:00
m_abg napisał(a):Wyświetl post
aktualnie Gaszka to rada nadzorcza TFK
wg wydruku jaki pobrałem ze strony https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu KRS TFK wpis z dnia 19.05.2016 r.

W RN TFK jest:
BC
Cupiał Sabina
Borkowska Genowefa
Reszczyński Ireneusz
Siewierski Stanisław

O RG ani słowa... Czyżby kolejna plotka która stała się prawdą...
Odpowiedz cytując
cudlaty
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.06.2016, 14:02
wg mnie chodzi tylko o to, by zbyt wcześnie nie ferować wyroków o ludziach, którzy pracują dla Wisły, w chwili gdy tak naprawdę gówno wiemy! Rzadko na tym forum pojawiają się sprawdzone i pewne informacje. Większość to tylko dywagacje, domysły i plotki a w odniesieniu do osób "zarządzających" klubem w sytuacji gdy jest kryzys, to przeważnie oczernianie i plucie jadem. Wisła jest w kryzysie, różne są pomysły na uporządkowanie jej spraw, przychodzą różne osoby na stanowiska, z różnymi pomysłami na wyprowadzenie klubu na prostą. Prezesów rozlicza się raczej z tego co zrobią a na pierwszej konferencji prasowej, każdy musi powiedzieć coś "mądrego" i najlepiej optymistycznego, tak aby zbudować dobrą atmosferę i zrobić dobre wrażenie. Później czas wszystko weryfikuje. O tym że w klubie są różne frakcje pilnujące swoich interesów raczej wiemy od dawna. I tu przy rąbaniu drewna wióry lecą. Ktoś kogoś zwalcza, ktoś komuś podłoży świnię... Niekiedy, by zrobić coś dobrego dla Wisły (np. dopilnowując budżetu) trzeba komuś coś ukrócić... I chyba właśnie do takiej sytuacji doszło przy okazji meczu z Litwą a być może wcześniej też o czym nie wiemy albo wie mało kto. To na tym forum spotykają się ludzie, którzy popierali albo przynajmniej z uwagą obserwowali ruchy R.G. a i są tu tacy, którzy wolą SKWK... I mamy gotowy konflikt....
Ja jestem raczej za chłodną głową i czekanie na to co się wydarzy choć przyznam szczerze, że np. w wypadku sprawy Wolskiego, sam liczyłem na inne zakończenie sprawy, lecz z drugiej strony patrząc na to co się dzieje od kilku ładnych lat w Wiśle, finał mnie nie dziwi... ratuje nas spokój tylko i obyśmy doczekali się wreszcie , ze coś się mądrego wyklaruje. A kto może i ma odpowiednie narzędzia do wpływania na decyzje "góry" niech wykorzystuje swoje możliwości i coś pomaga, lobbuje za dobrymi rozwiązaniami.Nam "zwykłym kibicom" pozostaje kupić karnet i ewentualnie na trybunach wykrzyczeć co o tym wszystkim myślimy.
Jazda, jazda jazda!
WISŁA TO JEST POTĘGA, WISŁA NAJLEPSZA JEST!
FRANEK 21, NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TAKIEGO JAK TY!
Odpowiedz cytując
SMOKE 8541
Member

Od: 04.2016

Stary 28.06.2016, 16:05
Pero Gaszyński jest doradcą Cupiała tak jak Kapka .Podobno że nikt z otoczenia Cupiała nie jest zainteresowany by zająć miejsce Dunina. Możliwe 3 opcje 1 Po raz kolejny tym razem z Chorzowa do Krakowa wraca specjalista od tego stanowiska największy Legionista w historii Wisły Bednarz 2 Jeśli nie Bednarz to może przejdzie opcja bardziej drastyczna podobna do tej jaka jest w Milanie i w miejsce Dunina wejdzie Sabina Cupiał i ktoś kto będzie jej doradzał. Wtedy Cupiał będzie miał największą pewność że trzyma wszystko w ryzach 3 Stołek po Duninie ma robić za przynętę dla nowego współwłaściciela /inwestora który będzie miał swojego przedstawiciela w zarządzie Wisły.Jak będzie czas niedługo pokaże .Oczywiście zastrzegam że mogę się mylić
Ostatnio edytowane przez SMOKE 8541 : 28.06.2016 o godz. 18:42.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 28.06.2016, 18:26
Będzie decyzja, której nikt się nie będzie spodziewał. Nieprzemyślana, podjęta w 5 minut i nie mająca żadnego sensu, ale to przecież nie problem bo za jakieś pół roku znowu zmiana. Nie spodziewam się niczego sensownego, dziwię się, że niektórzy nadal żyją marzeniami.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
SMOKE 8541
Member

Stary 28.06.2016, 18:49
Rustin Będzie decyzja której nikt się nie będzie spodziewał... to wiadomo na pewno
Odpowiedz cytując
crismk
Junior Member

Od: 06.2016

Stary 28.06.2016, 20:11
a cos wiecej?
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 28.06.2016, 20:49
SMOKE 8541 napisał(a):Wyświetl post
Pero Gaszyński jest doradcą Cupiała tak jak Kapka
No i widzisz a od miesiąca czytam, że RG jest w RN TFK. Ktoś napisał, ktoś podłapał i poszło.
Niestety przeraża mnie to jak w dzisiejszych czasach ludzie nie mają własnego zdania i potrafią być zmanipulowani i podatni na zdanie innych oraz na info z TT czy czegoś tam.
Najlepszy przykład będzie w najbliższym czasie kiedy gniazdowy każe zaśpiewać "Ruch, Ruch, Ruch, Chorzowskie Psy" i 80% młyna pójdzie za nim nie wiedząc o co chodzi.

Kapka nie jest tylko doradcą. Jest w zarządzie Wisły SA. Teoretycznie zatem za coś odpowiada.

PS. Mnie w Wiśle nie zdziwi już nic. Nawet ewentualny powrót na prezesa Bogdana Basałaja (ale to w formie ironii wiec zatem żeby nikt nie podłapał i nie powtarzał, że BB wraca )
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 28.06.2016, 21:03
Burdel w klubie jest niemiłosierny. Niech za przykład świadczy fakt, że znajomy chciał kupić karnety na VIP gold. Chciał, bo obecnie nie można. Nie wiedzą CZY BĘDĄ KARNETY, jaka będzie ich forma. NIC

A gość chciał parę tysięcy wpłacic do klubowej kasy. DRAMAT.

Podobna sprawa, jest z skyboxami. Cena jest ustalona z góry. Nie ma chętnych za bodaj 100 000 zł za runde (?) .... wszystkich to jebie ...
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 29.06.2016, 10:10
Możliwe 3 opcje 1 Po raz kolejny tym razem z Chorzowa do Krakowa wraca specjalista od tego stanowiska największy Legionista w historii Wisły Bednarz 2 Jeśli nie Bednarz to może przejdzie opcja bardziej drastyczna podobna do tej jaka jest w Milanie i w miejsce Dunina wejdzie Sabina Cupiał i ktoś kto będzie jej doradzał. Wtedy Cupiał będzie miał największą pewność że trzyma wszystko w ryzach 3 Stołek po Duninie ma robić za przynętę dla nowego współwłaściciela /inwestora który będzie miał swojego przedstawiciela w zarządzie Wisły.Jak będzie czas niedługo pokaże .Oczywiście zastrzegam że mogę się mylić
Wg mnie zdarzy się to co zawsze. Znajdą słupa/figure do pełnienia funkcji prezesa. Najlepiej na tyle naiwną aby w początkowym okresie będzie myślała że coś od niej zależy. Tak naprawdę wszystkie kluczowe decyzje podejmowane będą z Myślenic. Wózek będzie ciągniety póki będą wyniki lub póki osoba ta nie zda sobie sprawy że nie ma sensu firmować własną osobą czegoś na co nie ma się wpływu....

Powiedzmy sobie szczerze. Konieczny jest model Legii z czasów ITI kiedy powierzono funkcje prezesa Leśnodorskiemu. Dano mu dużą autonomie w podejmowaniu decyzji. Miał on za zadanie znaleźć nowego inwestora. Po rozeznaniu jakie zrobił w klubie doszedł do wniosku że może on być dobrym interesem i sprowadził tylko partnerów biznesowych. Na jakich zasadach przekazano im udziały? Do końca nie wiadomo.
Przez autonomie w podejmowaniu decyzji rozumiem to że będzie mógł z klubu pozbyć się osób które mu nie pasują. Niestety ale nigdy nie znajdzie się nowy inwestor jeśli nie usuniemy z klubu tzw pijawek. Czyli osób które nie mają żadnego interesu żeby Cupiał się wycofał bo od kilkunastu lat żerują na jego pieniądzach. To właśnie te osoby będą non stop mącić i torpedować jakiekolwiek plany sprzedaży klubu. Wiedzą że na pewno nie zmieszczą się w wizji jakiegokolwiek poważnego inwestora.

Najgorsze że wiem, ze bedzie jak zawsze. Plany, zapowiedzi, obietnice .... i dymisja....
Odpowiedz cytując
SMOKE 8541
Member

Stary 29.06.2016, 12:17
Propo powrotów do Wisły ciekawe czy istnieje możliwość powrotu MielcarskiegoPo przygodzie z Reymonta komentował mecze w pewnej stacji TV Ale bynajmniej za jego kadencji Wisła miała dobrego ale niedocenionego trenera do którego Mielcarski miał nosa
Pero tylko na dzień dzisiejszy nikt w Wiśle nie pójdzie na takie ryzyko w Legii pewien ktoś dostał duża autonomie w podejmowaniu decyzji tylko że tam jest całkiem inna sytuacja finansowa w Wiśle prędzej będzie podobny model z Milanu gdzie córka właściciela została vice prezesem klubu niż model rodem z Legii. Wisły sentyment do byłych Legionistów jeszcze można zrozumieć ale żeby brać przykład z Legii na funkcjonowanie klubu to już szaleństwo. Ciekawe który z prezesów Wisły chciałby zostać współwłaścicielem klubu z Reymonta i skąd by wziął na to kasę jak już Kita, Kuchar odpadli a Wojciechowski z przejęciem Wisły pasuje . W Wiśle najmilej chyba byłby widziany zagraniczny inwestor w roli współwłaściciela i rozkład akcji klubu 50% nowy inwestor 50% Rodzina Cupiałów.Na pocieszenie teraz Wisła ale prędzej czy później Legie też dopadnie kryzys
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 29.06.2016, 12:22
Legi nie dopadnie zaden kryzys bo Lesny to zwykly slup a klub finansowany jest z wielu zrodel. Jak jedno odpadnie sa inne albo przyjdzie nowy. U nas jest Cupial ktoremu sie znudzilo i jestesmy tam gdzie jestesmy.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 29.06.2016, 12:51
Wydaje mi się że w końcowej fazie okresu ITI L. nie była wielkim krezusem. Dług wewnętrzny miała na naszym poziomie i nie było woli ITI do jakichkolwiek wielkich inwestycji.
Nie chodzi mi właśnie o model z Kitą, Kucharem czy innym krezusem z setki najbogatszych polaków.
Chodzi mi o model, w którym sprawny manager ogranie klub organizacyjnie i zrobi porządek osobowy w spółce oraz ściąganie dajmy na to czterech czy pięciu ludzi spoza okładek Forbesa (ale oczywiście nie gołodupców) którzy finansowo zabezpieczą klub. Do spółki prowadzonej w miarę transparentnie z chęcią wejdą inni sponsorzy/inwestorzy. Wierzę że osoba z głową i kreatywnością wprowadzi model biznesowy pozwalający przynajmniej na wyjście na zero.
Minus jest taki że to wszystko musi odbywać się na żywym organizmie... I tutaj obawa o wynik sportowy.
Odpowiedz cytując
SMOKE 8541
Member

Stary 29.06.2016, 13:30
Pero w Legii sprawny menager z zawodu adwokat jest prezesem i współwłaścicielem klubu W Wiśle taki scenariusz to raczej szaleństwo jeszcze większe niż moda na byłych Legionistów. Kita, Kuchar i Wojciechowski oni odpadli już w przedbiegach w wyścigu o klub z Reymonta więć tym bardziej nie ma szans na jakiegoś sprawnego menagera . Zanosi się że Wisła zostanie w rodzinie Cupiała możliwe ze dojdzie nowy współwłaściciel ewentualnie powróci stary nowy sponsor tym razem na koszulki Bet at Home/ Bet at Away Ma_niek Jakby Wisła Cupiałowi się znudziła to już by dawno skończyła w III lidze jak Polonia Warszawa
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 29.06.2016, 13:48
SMOKE ciężko się z Tobą dyskutuje dlatego to zakończę. Nie wiem o co chodzi z modą na byłych Legionistów... Był Bednarz ok, ale nie ma go od prawie 2 lat. Mi cały czas chodzi o dobre praktyki biznesowe. Choćby były do zaczerpnięcia od Cracovii/Lecha/Legii czy Pogoni to należy je wdrażać. Nie można mieć podejścia zakompleksienia i nie robić bo nie.
Leśny był na początku prezesem i potem stał się właścicielem. Sądząc po Twoim stażu na forum możesz tych czasów nie pamiętać.
Oczywiscie że się zanosi że Wisła pozostanie u Cupiała. W klubie nie można poważnie porozmawiać o kupnie biletu VIP a co dopiero o sprzedaży udziałów.
Co do sponsora to nie przypominam sobie żeby w ostatnim czasie zmieniła się ustawa hazardowa która zabrania reklamowania się firmom które przytaczasz, więc ciężko mi uwierzyć że te firmy rozmawiają o takiej możliwości. A jeśli nawet to z kim? Z parkingowym od strony Reymonta?

ps. na byłych wiślaków też jest moda. Baszczu dyrektorem u słoni. Kosa i Żuraw ekspertami na Wp. Franek pisze w Przeglądzie. Sobol asystentem trenera. Itd.
Odpowiedz cytując
maxus
Junior Member

Stary 29.06.2016, 14:46
Dokładnie tak, dobre praktyki biznesowe, posiadanie wizji rozwoju i funkcjonowania klubu to podstawa.
Nie łudźmy się że jakikolwiek poważny sponsor przyjdzie, tylko dlatego że kocha Wisłę. Sponsoring to jest biznes z którego obie strony mają czerpać korzyści, a żadna poważny firma nie chce się kojarzyć z bałaganem, i ciągłymi zmianami.

"Pedro", 100 % racji, dobre praktyki powinniśmy czerpać od wszystkich, a szczególnie od lepszych od siebie. Podobnie dotyczy to osoby potencjalnego Prezesa. Powinien to być człowiek z doświadczeniem i kompetencjami menedżerskimi, który zacznie kompleksowo zarządzać przedsiębiorstwem jakim jest klub. Kompletnie nie ma znaczenia jak się będzie nazywał a tym bardziej skąd będzie pochodził.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.06.2016, 15:02
ustawa hazadrowa sie zmienia, chyba najbardziej liberalny projekt ma Gowin wiec tutaj moze i mogłoby byc coś na rzeczy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 29.06.2016, 15:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ustawa hazadrowa sie zmienia, chyba najbardziej liberalny projekt ma Gowin wiec tutaj moze i mogłoby byc coś na rzeczy
Jest planowana do nowelizacji. Jednak zmiany nie są do wprowadzenia z dnia na dzień. Wymaga ona notyfikacji KE. Gdyby się sprężyli to najwcześniej może wejść w życie od stycznia 2017. Ale chyba nie jest gotowy nawet ostateczny projekt, a posłowie w wakacje też nie pracują
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 29.06.2016, 19:45
Wyobrażacie sobie że ktoś poważny będzie chętny zostać współudziałowcem Wisły wraz z Cupiałem ?
To czyste SF.
Odpowiedz cytując
SMOKE 8541
Member

Stary 29.06.2016, 19:56
Hypocrite Czyste SF to jest w Kielcach a dokładnie w Koronie .Po SF w Kielcach wszystko możliwe nawet to że w ekstraklasie będzie więcej zagranicznych inwestorów. Ciekawe tylko czy nowy prezes w Wiśle to kwestia dni czy tygodni?
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Stary 29.06.2016, 20:41
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Wyobrażacie sobie że ktoś poważny będzie chętny zostać współudziałowcem Wisły wraz z Cupiałem ?
To czyste SF.
W ogóle nie biorę tego pod uwagę....
Początki Tele-foniki kiedy oprócz BC było 2 wspólników dowodzą że nie on jest skłonny do żadnego podziału swoich wpływów.... Niestety Panowie musieli całkowicie odejść ze spółki
Odpowiedz cytując
SMOKE 8541
Member

Stary 29.06.2016, 20:51
A Wyobrażacie sobie że ktoś poważny przejmie od Cupiała w całości klub z Reymonta? i będzie lepszym właścicielem niż Cupiał? to dopiero było by czyste SF
Odpowiedz cytując
crismk
Junior Member

Stary 29.06.2016, 21:03
a cos Wojciechowski chciał Wisłe kupic ale cos ucichło
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 29.06.2016, 21:27
A Wyobrażacie sobie że ktoś poważny przejmie od Cupiała w całości klub z Reymonta? i będzie lepszym właścicielem niż Cupiał? to dopiero było by czyste SF
To prawda - czyste SF. Bo poważny inwestor pojawiłby się pod warunkiem umorzenia sporej części długów i wyczyszczenia struktur z wyjątkiem trenera i piłkarzy. Na pierwsze nie zgodzą się banki, na drugie świta i dwór obecnego właściciela ( wyobrażasz sobie, że Zdzichu przychodzi do pracy w poniedziałek, a ochroniarz prosi o identyfikator lub wyprasza za drzwi, tłumacząc, że wstęp tylko dla personelu ? )
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów