The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 25,00%
osłabi 86 59,72%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,28%
Głosujących: 144. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 12.01.2022, 00:08
Trio out miał przyjść Ronaldo z Messim, a nie jakiś szrot. Nie patrzyli na tabelę?
Odpowiedz cytując
wislak2214
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 12.01.2022, 02:03
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Kerherop :

Z jakich odmętów pamięci udało Ci się wyciągnąć Krzywejajo ?

O gościu praktycznie zapomniałem, ale to chyba był pomocnik jednak ;>

No cóż, zakontraktowaliśmy dwóch napastników po przejściach, którzy trochę świata widzieli. Nie będę się zgrywał na optymistę, bo wolałbym jakiegoś goleadora z bałkańskich / skandynawskich / hiszpańskich niższych / słabszych lig niż kogoś u kogo sufitem jest 10 goli w sezonie.

Uważam, że taki kierunek jest po prostu lepszy. Jak ktoś się od młodego wieku wybija bramkami w fujarskich ligach to nigdy nie wiadomo, gdzie leży jego sufit dopóki się nie da mu szansy, tu mamy dwóch gości których sufit został już jasno określony i zweryfikowany w przeróżnych ligach. Teraz nasuwa się pytanie jak się ma ten sufit do wymagań ekstraklasy?

Nie mówię, że to nie zadziała lepiej niż duo FBF / Kli bo tak piachowo-strzelnego duetu dawno nie mieliśmy, ale żadnych cudów się nie spodziewam - ani po Ondrasku, ani po Hiszpanie. Generalnie mają mój kredyt zaufania na parę spotkań. Życzę im powodzenia. Mam nadzieję, że obydwaj mają jeszcze trochę ambicji w sobie, żeby pograć jeszcze na niezłym poziomie.
Wolisz goleadora z niższych lig hiszpańskich co przekroczy 10 bramek Ziomek strzelił nawet 20 w sezonie w NIŻSZYCH LIGACH HISZPAŃSKICH.Carlitos , król strzelców , maksymalnie osiągnął pułap 13
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.01.2022, 08:55
Cytat:
fajne zaoranie mądrości s1mone , niech on lepiej pisze o bramkarzach

Co ty się tak tych bramkarzy uczepiłeś?

Czytając swojego z posta sprzed lat nie mam się czego wstydzić. Rozsądnie napisałem, że moje oczekiwania względem Lopeza nie są wygórowane. Patrząc skąd przyszedł i jak tam grał była to zdroworozsądkowa postawa. Generalnie konia z rzędem temu, kto przewidywał, że Carlitos aż tak u nas odpali. Osobiście byłem bardzo pozytywnie zaskoczony i nie mam nic przeciwko temu, aby obecne transfery mnie też tak miło zaskoczyły

Ja tylko napisałem, że jestem sceptyczny i uważałem, że raczej nie da rady. Nigdzie go od szrotów nie wyzywałem, nikogo nie skreślałem i nie bawiłem się w wyrocznię, bo piłka,a w szczególności nasza kopana są nieprzewidywalne.

Obecne ofensywne transfery również nie napawają mnie jakimś wielkim optymizmem. Mam nadzieję, że kolejny raz się pomylę w ich ocenie Czas pokaże jakie to były ruchy.

Wislak2214 :

Widzisz piłka nożna nie jest taka przewidywalna jakbyś chciał. Carlitosowi przede wszystkim się bardzo chciało, pierwszy raz dostał szansę na najwyższym poziomie rozgrywkowym w danym kraju. Odpalił na całego ale zauważ, że poza grą w Polsce jego kariera nie wygląda już tak różowo. Co do transferu Luisa to mój największy dylemat - czy jemu jeszcze po grze w lepszych klubach i ligach, po nachapaniu się kasy w Emiratach będzie się jeszcze chciało? Jeśli wróci na swój poziom z przeszłości to na pewno będzie to wartość dodana. No właśnie - jeśli.

Podam Ci dwa inne przykłady : Pol Llonch i Victor Perez.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.01.2022 o godz. 09:01.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 12.01.2022, 09:08
No właśnie, pytanie na jakim etapie kariery (poza tym że końcowym) jest nasz nowy napastnik. Czy już totalnego odcinania kuponów, czy ma zamiar jeszcze o jeden dobry kontrakt powalczyć. I dlaczego poleciał w poprzednim klubie - za alkohol jak Carlitos, czy (o zgrozo) z przyczyn sportowych.

Carlitos akurat to ciekawy przypadek, bo spiął dupę będąc u nas na totalnym dnie kariery, po złapaniu kontraktu w Legii znów widocznie wyluzował.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 12.01.2022, 09:09
To okienko miało być flagowe dla Pasiecznego i momentem od którego zaczniemy rozliczać naszego dyrektora ale jedno mnie niepokoi , Ondrasek to stara melodia, ten nowy napastnik podobno w notesie Wisły od 2 lat , pytanie czy Ring to był autorski pomysł Pasiecznego ? Póki co wygląda to jak zatwierdzanie transferów przez Pasiecznego , które TRIO zapewne dokonałoby gdyby dyrektora sportowego nie było na pokładzie. Może lepsze warunki negocjuje ? Nie wiem ale miało być nowe rozdanie w kwestii transferów a widzimy stare praktyki . Nie twierdzę , że nowi zawodnicy ( i 1 nowy/stary) nie okażą się wzmocnieniami ale mimo wszystko spodziewałem się większej świeżości w polityce transferowej
@JustynaKrupa77: Forum @wislakrakowcom to wesołe miejsce czasem. Ja się mogę z niego dowiedzieć od czasu do czasu np. że jestem "zmywaczką do naczyń" albo: "wezcie mi tej idiotki nie przypominajcie , koneser balkanskiej pilki , k... ogladnela pewnie na youtube jakis skrot z derbow belgradu" 🙃
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 12.01.2022, 09:11
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Wislak2214 :

Carlitosowi przede wszystkim się bardzo chciało, pierwszy raz dostał szansę na najwyższym poziomie rozgrywkowym w danym kraju. Odpalił na całego ale zauważ, że poza grą w Polsce jego kariera nie wygląda już tak różowo.
Wprawdzie Carlitos nie gra w Panathinaikosie od dwóch meczów, ale wciąż jest wiceliderem klasyfikacji strzelców ligi greckiej z 9 golami (na 13 rozegranych meczów, przez jakiś czas był liderem). Myślę, że radzi sobie na razie naprawdę nieźle.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member

Od: 08.2017

Stary 12.01.2022, 09:23
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
jesli bezwlosy wuefista nie zacznie miec pojecia o taktyce i innych pomyslach na gre niz laga na uwolnienie i na afere do tzw napastnika - to nam nawet Missi nie pomoze ...zauwazcie ze kolejny z kolei tzw trener ma ta sama wade : nie robi taktyki i pomyslu pod zawodnikow - tylko zawodnikow pod jedna i ta sama tzw taktyke ....jedynie Hybala mial pomysl na "zpierdalanie" ale mu nie wyszlo - bo kto by tam w polsce sie meczyl
Możemy odwrócić pytanie - czy w ostatnich 10 latach Wisła miała trenera, co do którego większość z nas mogłaby się zgodzić, że jego odejście było jednak błędem? Chyba nie. Zresztą nawet ci starsi - Kasperczak, Skorża, też pokazali, że ze słabszymi kadrami niewiele mogą a i nawet do drugiej (pierwszej) ligi spaść potrafią. To więc trenerzy tacy ...jowi czy piłkarze, a może jedno i drugie? Fakt był taki że transfery Kiko czy Junco były dobre na naszą ligę. Pytanie, czy trafialiby na dłuższą metę. Oczy bolały, ale pierwsza ósemka byłą nasza. Dziś oczy tez bolą, tylko że miejsce w tabeli nieco inne. Wiem, inna sytuacja finansowa, ciężko porównywać, ale jakoś trzeba się nad tym zastanowić. Poniżej lista tych, co pracowali dłużej niż kilka dni do 2011 roku. Przy czym pamiętajmy że chociażby Maaskant czy Probierz mieli zupełnie inny poziom piłkarzy, a sytuacja kadrowa zaczęła się sypać na łeb na szyję gdzieś od czasów Stolarczyka.

Peter Hyballa
Artur Skowronek
Maciej Stolarczyk
Joan Carrillo
Kiko Ramírez
Radoslaw Sobolewski
Dariusz Wdowczyk
Kazimierz Moskal
Franciszek Smuda
Tomasz Kulawik
Michal Probierz
Robert Maaskant
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 12.01.2022, 09:24
Przyznam się szczerze, że nie śledziłem go w obecnym sezonie, zatrzymałem się na poprzednim w którym mocno zawodził
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 12.01.2022, 09:24
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Wprawdzie Carlitos nie gra w Panathinaikosie od dwóch meczów, ale wciąż jest wiceliderem klasyfikacji strzelców ligi greckiej z 9 golami (na 13 rozegranych meczów, przez jakiś czas był liderem). Myślę, że radzi sobie na razie naprawdę nieźle.
wole jednego Carlitosa , niz szkolenei mlodziezy w Wiśle drugotrwałe Gość gra w Panathinaikosie ,a poszedl od nas za 600 tyś. euro, za śmieszne pieniadze
Ostatnio edytowane przez AS82 : 12.01.2022 o godz. 09:30.
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 12.01.2022, 11:17
generalnie apeluje , aby skończyć z argumentem-inwalidą , że calitos na papierze był ogórem , a odpalił , a np chuca czy perez byli kotami i zaiwiedli

bo to są ilustracje powiedzenia "wyjątek który potwierdza regułe" a nie reguła

idąc tą logiką , trzeba by zatrudniać samych ogórów z dupy , a omijać szerokim łukiem piłkarzy z papierami na granie

mimo wszystko , jakoś wszystkie poważne kluby starją się zatrudniać dobrze rokujących piłarzy , a nie ogórów

co ....a pojawia sie na naszym horyzoncie ogór , to ktoś wyjezdza z tym carlitosem
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Od: 02.2019

Stary 12.01.2022, 11:44
Nie nazwalbym Fernandeza ogorem. To zawodnik na obecne mozliwosci Wisly. Nie lepszy, nie gorszy, taki akurat.
Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 12.01.2022, 12:00
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...os,nId,5762486

Kiko miał nosa do dobrych transferów noname-ów hiszpańskich więc miejmy nadzieję że jego słowa się potwierdza.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 12.01.2022, 12:01
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
generalnie apeluje , aby skończyć z argumentem-inwalidą , że calitos na papierze był ogórem , a odpalił , a np chuca czy perez byli kotami i zaiwiedli

bo to są ilustracje powiedzenia "wyjątek który potwierdza regułe" a nie reguła

idąc tą logiką , trzeba by zatrudniać samych ogórów z dupy , a omijać szerokim łukiem piłkarzy z papierami na granie

mimo wszystko , jakoś wszystkie poważne kluby starją się zatrudniać dobrze rokujących piłarzy , a nie ogórów

co ....a pojawia sie na naszym horyzoncie ogór , to ktoś wyjezdza z tym carlitosem
Chuca nie miał żadnych wielkich papierów na grę, to raczej dziennikarze zrobili z niego perspektywicznego zawodnika z papierami na gwiazdę ligi.
Zgoda co do tego że powoływanie się na Carlitosa ma sens tylko na zasadzie nie przesadzania z krytyką, bo w tej lidze Demjan był królem strzelców. Ściągamy ogórów całymi wagonami i zdecydowana większość okazuje się ogórami właśnie, co dwudziesty jakoś się sprawdza a taki Carlitos to strzał jeden na 1000.

Fernandez nie jest ogórem, tylko zawodnikiem po przejściach (do końca nie wiadomo - jakich). Nigdy nie był superstrzelcem, ale jeśli nawiąże do formy z Grecji będzie gwiazdą zespołu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 12.01.2022, 13:06
ja nie pisze o przykładzie Fernandeza , tylko o tym co sie pojawia na tym forum co okienko , schemat czego opisalem powyżej
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 12.01.2022, 13:36
Ale to ja wczesniej napisalem Czerepach, ze wiekszosc forum niby wie, ze to juz nie era Cupiala, ale oczekiwania transferowe sa dalej jak za czasow Cupiala.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 12.01.2022, 13:50
ale ja przecież o czym innym pisze
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 12.01.2022, 14:29
Zasadniczo to nie. Bo kto tu nie przyjdzie to bedzie ogorkiem. Yaw tez byl. I pokazywanie Carlitosa jako przykladu ze nei cv swiadczy o tym czy ktos sie przyjmie tutaj czy nie, nic nie zmienia.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 12.01.2022, 14:42
nie ma co porównywać.. Yaw był stosunkowo młody.. za ładne oczy do MC teżgo nie wzięli, jakiś potencjał miał od młodego nie można to porównać do faceta, który zaraz będzie po 30 i większość kariery ma za sobą
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 12.01.2022, 14:51
Jakoś bardziej wierze w tego Hiszpana niż Ondraska że będzie wzmocnieniem. Radomiak też ma w składzie Latynosów a nie uwierzę, że ma mimo wszystko więcej kasy jak my. Większość ich stranierosów daje im jakość. Wolałbym szczerze nawet 2 takich zamiast 1 + Ondrasek. Skoro kasy nie ma na tyle żeby brać pewniaków - to zawsze będzie pewne ryzyko, tego się nie pozbędziemy.

Cóż, czekamy na dalsze ruchy "Tych co się znają" z naszego klubu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 12.01.2022, 14:51
Pożywka dla hejterów
Zdenek marnuje patelnie z kilku metrów w

1:49:18 https://www.youtube.com/watch?v=z0RJkH5MtQw

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 12.01.2022, 14:52
Jakoś bardziej wierze w tego Hiszpana niż Ondraska że będzie wzmocnieniem. Radomiak też ma w składzie Latynosów a nie uwierzę, że ma mimo wszystko więcej kasy jak my. Większość ich stranierosów daje im jakość. Wolałbym szczerze nawet 2 takich zamiast 1 + Ondrasek. Skoro kasy nie ma na tyle żeby brać pewniaków - to zawsze będzie pewne ryzyko, tego się nie pozbędziemy.

Cóż, czekamy na dalsze ruchy "Tych co się znają" z naszego klubu.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 12.01.2022, 15:02
Już dawno przesunęła się granica wieku dla napastników. Teraz 28-31 lat to szczyt formy dla wielu zawodników ofensywnych, gdzie do umiejętności technicznych dochodzi najwyższa forma fizyczna i doświadczenie.

Kilka lat temu Legia sprzedała za 1 mln euro 31-letniego Lewczuka. Wiadomo, inna pozycja, ale jak ten Hiszpan się sprawdzi to za 200-300 tysięcy euro można go będzie sprzedać, co zawsze będzie stanowiło fajny zastrzyk gotówki.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member

Od: 01.2013

Stary 12.01.2022, 15:20
Dokładnie, np. taki Fatos Beqiraj zaliczył swój "prime" w wieku 32 lat na R22.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.01.2022, 15:55
Legenda.

10 znaków/.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 12.01.2022, 17:45
#GrubyDaBramkę
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.01.2022 o godz. 17:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 13.01.2022, 12:47
Glik jest na wylotce z Bemevento , można by o niego zapytać .ale pewnie nie mamy hajsu na jego penjse
wódka, parówki,chrzan i żarówki
Odpowiedz cytując
Reser
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 13.01.2022, 12:51
Takie posty jak ten wyżej pokazują, jak niektórzy kibice są oderwani od rzeczywistości. Zdecydowanie przyjdzie do nas Glik i Góralski.
Odpowiedz cytując
Zubin
Member

Od: 02.2011

Stary 13.01.2022, 13:34
Glik z Marcelo na środku. Ale to będzie żarło
ɐɪʌoɔɐɹɔ.

Nasze stadiony , nasze zasady !
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member

Stary 13.01.2022, 14:05
Realowski Marcelo ma isc do Turcji, to moze Puchacza wezmiemy, bo raczej nie pogra przy Brazylijczyku?
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 13.01.2022, 19:43
Naprawde wezcie mierzcie sily na zamiary i nie twórzcie jakies mitycznej listy ,bo to nie koncert zyczeń tylko realna walka o ekstraklase i my musimy wygrać.

potrzeba gosci ktorzy beda tutaj zap&&&&lac 120 minut w kazdym meczu i walczyc z jajmi,i tylko tyle.
Moze nadzieja ze Zdenek ruszy szatnie,pokaze co to znaczy chlop z jajmi bo nasi pozostali zawodnicy ich raczej nie mają.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 13.01.2022 o godz. 19:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów