The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.04.2021, 21:17
Padliny ciąg dalszy i gdyby nie nieudolność stzrelecka parchatych to spokojnie mogli wygrac. No ale jest remis, nie ma kompromitacji. Derby do szybkiego zapomnienia.

Teraz tylko nie zostać upokorzonym w Wawie i koniec sezonu i ulga.

Kończyć ten sezon jak najszybciej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 24.04.2021, 21:17
Ok mecz słaby.Derby nie przegrane....to najwazniejsze.
Ale...

sa jakiekolwiek punkty,remis to zawsze sa punkty i kto wie czy ten +1 nie bedzie bezcenny .. kto wie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 24.04.2021 o godz. 21:20.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 24.04.2021, 21:18
A mówiłem, że jeszcze za Boguskim zatęsknimy
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 24.04.2021, 21:19
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Nie no.. bo teraz to gramy magiczną tikitake. Ja wiem, ze ludzie lubią wszystko co „zagramaniczne” wychwalać i uważać ze na pewno lepsze niż nasze, ale tego się NIE DAŁO oglądać. Jeszcze te zmiany nie dość ze pod koniec meczu to jeszcze z Medvedem w roli głównej.. od 5 spotkań bez bramki z akcji. Dziś gdyby nie nieudolność przeciwnika, moglibyśmy spokojnie przegrać 0-2, 0-3. To jest dramat jak za schylkowego skowronka.
Nie dalo sie ogladac? Czytam takie komentarze co sezon. Zrozumiesz w koncu ze to nie przypadek ze zmiana trenera daje niewiele w dluzszej perspektywie? Daj hyballi popracowac do zimy. Moze odpala jak za runjaca pogon
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 24.04.2021, 21:20
Straszne to było. Intensywność spotkania taka, jakby wszyscy piłkarze przepracowali wcześniej osiem godzin w składzie węgla i papy.

Źle fizycznie, źle mentalnie, źle pod każdym względem. Wygląda na to, że w szatni rzeczywiście nieciekawie. Warto tylko pamiętać o tym, że dobrem nadrzędnym jest dobro Wisły.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 24.04.2021, 21:21
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Nie dalo sie ogladac? Czytam takie komentarze co sezon. Zrozumiesz w koncu ze to nie przypadek ze zmiana trenera daje niewiele w dluzszej perspektywie? Daj hyballi popracowac do zimy. Moze odpala jak za runjaca pogon
dać popracować jak najbardziej ale nie z tą bandą nieudaczników. Widzisz kogoś kto jest w stanie odpalić? Ja widzę tylko kogo można i powinniśmy odpalić. Jeśli taki mecz jak derby nie mobilizuje tych miernot do jazdy na tyłkach to nie mają czego tu szukać.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 24.04.2021, 21:28
Z całej naszej ofensywy zostawiłbym Starzyńskiego (bo to nadzieja na wystrzał talentu i transfer) i Forbesa (bo chociaż w jakimś stopniu przypomina napastnika). Reszta jest do wypi*****a po następnych 3 spotkaniach, w ofensywie gramy jakieś 20m poniżej poziomu mułu.
Na osobny akapit zasługuje Savić - jest to główny hamulcowy naszej formacji ofensywnej, kiedy ma szansę na jakieś sensowne podanie otwierające okazję do groźnej akcji, to partoli 2/3 tego typu podań. Co z tego, że biega i cofa się do rozegrania, jak później niweczy trud całej drużyny. Jak długo będzie grać na 10-tce, tak długo Wisła w ataku nie będzie istnieć.

[23/42]
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Stary 24.04.2021, 21:37
Derby do zapomnienia.

Dwa małe plusiki:
+ Lis za obronę karnego
+ 1 punkcik

Reszta makabra.
W pierwszej połowie żydy nie chciały przejść linii środkowej, a my nie mieliśmy w ogóle pomysłu jak to wykorzystać. W drugiej już przeszli i była chujoza z obu stron.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 24.04.2021, 21:38

Któryś raz już widzę porównanie sytuacji do Runjaica. Czy to dlatego ze obaj są z Niemiec ? Tak było widać progres. U nas jest regres w dodatku z rożnego rodzaju negatywnymi sygnałami z klubu. Negatywy można mnożyć, pozytywów nie widzę. Owszem, czasem warto dać czas na pewien projekt jeśli daje nadzieje ze coś może z tego być. Ale trzymanie na sile jakiegoś rozwiązania bo może za 9572738 razem coś zaskoczy - jest błędem. Lepiej się wcześniej przyznać do błędu niż czekać na cud. Zarówno Stolarczyk jak i Skowronek zostali zwolnieni zdecydowanie za późno.

Powiedz, w czym upatrujesz zwiastunów ze będzie lepiej ?
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Nie da się wygrać meczu kolejny raz grając bez napastnika.

Najlepsi na boisku, których mogę wyróżnić to Lis i Yeboah

Najgorsi to Savić i Forbes, reszta też słabo, ale dostosowali się do kolegów.

Trio ma naprawdę trudny orzech do zgryzienia, jeżeli w lecie nie dojdzie do rewolucji kadrowej to w następnym sezonie spadamy z Ekstraklasy.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Lis graczem meczu. Obronil karnego. Grali lepiej niz ostatnio . Zero z tylu to cos jest . Ale w 5 ostatnich meczach Wisla strzelila
- z karnego z Rakowem
- samoboja z Lubinem

I ja mam wciaz jedno pytanie. Po co on wpuszcza Medveda? Jaki to ma sens? Po co?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2021, 21:42
bódyń napisał(a):Wyświetl post

I ja mam wciaz jedno pytanie. Po co on wpuszcza Medveda? Jaki to ma sens? Po co?
odpowiadam: Buksa jest jeszcze bardziej żenujący a na Chełmeckiego chyba Hyballi brakuje jaj
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 24.04.2021, 21:42
Któryś raz już widzę porównanie sytuacji do Runjaica. Czy to dlatego ze obaj są z Niemiec ? Tak było widać progres. U nas jest regres w dodatku z rożnego rodzaju negatywnymi sygnałami z klubu. Negatywy można mnożyć, pozytywów nie widzę. Owszem, czasem warto dać czas na pewien projekt jeśli daje nadzieje ze coś może z tego być. Ale trzymanie na sile jakiegoś rozwiązania bo może za 9572738 razem coś zaskoczy - jest błędem. Lepiej się wcześniej przyznać do błędu niż czekać na cud. Zarówno Stolarczyk jak i Skowronek zostali zwolnieni zdecydowanie za późno.

Powiedz, w czym upatrujesz zwiastunów ze będzie lepiej ?

Jeżeli to faktycznie Hyballa jest tam najbardziej toksyczny i przez niego nasi grają jak za karę, to faktycznie nie ma o czym mówić i czas się pożegnać. Ale może jest inaczej i to inne osoby tam mącą w szatni? Dopóki to nie będzie jasne, nie da się jasno odpowiedzieć, czy należy trenera zostawić czy wymienić. Nie wiadomo do końca, gdzie lezy przyczyna tego tragicznego zjazdu od 5 kolejek.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 24.04.2021, 21:44
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Lis graczem meczu. Obronil karnego. Grali lepiej niz ostatnio . Zero z tylu to cos jest . Ale w 5 ostatnich meczach Wisla strzelila
- z karnego z Rakowem
- samoboja z Lubinem

Dodałbym jeszcze pytanie dlaczego wpuszcza Kubę na 1 góra 3 minuty, skoro wiadomo ze on z jedna noga gra lepiej niż reszta dwiema zdrowymi. Ale widocznie musi pokazać ze jest Bossem. Gdzie mu tam będą jakichś młodych wciskać jak medved i radakovic (kone) to jest dla niego top.

Szneka napisał(a):Wyświetl post
odpowiadam: Buksa jest jeszcze bardziej żenujący a na Chełmeckiego chyba Hyballi brakuje jaj
Gdyby nie nasza kiepska sytuacja finansowa i kilku trenerów na utrzymaniu (wiadomo tak naprawdę dokładnie ilu i jak długo jeszcze ) to już dawno by go to nie było.
Ostatnio edytowane przez pomeran : 24.04.2021 o godz. 21:47.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 24.04.2021, 21:44
Zgodzę się z przedmówcami - mecz do zapomnienia.

Na plus Lis - i bardzo dobrze, niech podbija cenę bo i tak pewnie w lecie zostanie sprzedany i broni ile wlezie
Piotrek Starzyński - jak zwykle nasz prawdziwy talent robi robotę ! Yeboateż dziś już znacznie lepiej niż w ostatnich meczach.

Na minus cała reszta, z Sadlokiem w roli głównej aktora który wywalczył żydom rzut karny. Dzisiejsza sytuacja pokazuje cały sezon w wykonaniu naszego pseudo kapitano.
Savic - obecnie gość który miał być tu mega gwiazdą i playmakerem jest zwykłym przeciętniakiem i kolejnym pionkiem do odstrzelenia.

Generalnie to biorąc pod uwagę ile grajków jest do wyjebania - to będzie bardzo ciekawe lato

W Wawie będzie kolejna masakra i oby nie znowu 0:7....
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 24.04.2021 o godz. 22:47.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 24.04.2021, 21:45
Piękny to był mecz , do skrótów to pewnie wybiorą 3 najgroźniejsze "akcje " z tego meczycha :

Pierwsza jak Lis z niewiadomych powodów postanawia wyciąć piłkarza cracovii a ten z jeszcze mnie wiadomoych powodów zamiast stać do końca na nogach robi padolino i łapie żółtko. Głupi na szczęście spotkał głupszego.

Druga akacja jak Frydrych wyrzuca piłkę z autu pod nogi gracza cracovii ten odgrywa na wolne pole do grubaska, ściga się z nim Kone aż nie nadbiega Pan Piłkarz Maciej Sadlok i wycina Kone, po czym grubasek sam na sam z bramkarzem ładuje 9 m na bramką.

Trzecia kapitalna akcja jak ciapak z cracovii biegnie z piłką a Sadlok cofa się przez 15 m do bramki po czym wypina się dupą do piłkarza cracovii i robi jaskółkę.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 24.04.2021, 21:48
Gra do ostatniego podania jeszcze jako tako wyglądała.
Savic - mocno mnie irytował fakt biega ale nic poza tym nie daje. A zawodnik na jego pozycji powinien wykazywać się większa wizja gry.
Sadlok- ta jego jaskółka. Defensor z jego starzem powinien lepiej się zachować. A mam wrażenie ze nie było to przypadkowe zachowanie z jego strony.
Medved- dobrze ze to tylko wypożyczenie
Forbs- spacyfikowany co było do przewidzenia.
Yeboah- nie zrobił kariery bo jak wpada w pole karne to elektrownia odcina mu mózg. Z tej maki chleba nie będzie.
Gruszkowski- widać ze od ostatniego występu zrobił postępy. Ma 20 lat wiec jeszcze wszystko przed nim.

Na przyszły sezon do pozostawienia Lis, Starzynski, Plewka, Gruszkowski, Zukow, Frydrych, Szot, Forbs (jako rezerwowy), Mechremic + nasze nowe nabytki. Czyli brakuje jeszcze minimum 6 zawodników. Kuby oczywiście nie liczę
Odpowiedz cytując
Jakub92
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 24.04.2021, 22:11
Dodałbym jeszcze pytanie dlaczego wpuszcza Kubę na 1 góra 3 minuty, skoro wiadomo ze on z jedna noga gra lepiej niż reszta dwiema zdrowymi. Ale widocznie musi pokazać ze jest Bossem. Gdzie mu tam będą jakichś młodych wciskać jak medved i radakovic (kone) to jest dla niego top.

Gdyby nie nasza kiepska sytuacja finansowa i kilku trenerów na utrzymaniu (wiadomo tak naprawdę dokładnie ilu i jak długo jeszcze ) to już dawno by go to nie było.
Wiadomo, Hyballa i Skowronek
Prawda jest taka, że kto by nie przyszedł to z tymi zawodnikami będzie zawsze to samo. Poprostu brak jakości. Klopp u nas po pół roku był by zwalniany.
Ostatnio edytowane przez Jakub92 : 24.04.2021 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 24.04.2021, 22:13
i Statystyki

Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 24.04.2021, 22:27
Heat mapa to jest karykatura sportu. Mowie oczywiscie o parchatych. Probierza jako trenera i jego “ stylu ⠀ powinno sie, i mowie to powaznie, komisyjnie zakazac jesli chociaz marzymy, by pilka w tym kraju byla jeszcze kiedys pilka.

Nie zmienia to faktu, ze tak jak napisalem wczesniej - ten mecz w 100% wyrezyserowal Probierz i powinien go, mimo czegos takiego jak tu u gory widzimy, 0-3 spokojnie wygrac. Smiech na sali po prostu. My sie swoim stylem gry wrecz podlozylismy pod ten cyrk polskiego Guardioli i tylko cudem tego nie przegralismy.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 24.04.2021, 22:28
Myślę, że mecz niezły w naszym wykonaniu zważywszy na okoliczności. Po pierwsze cztery porażki z rzędu, po drugie brak kilku kluczowych graczy, po trzecie atmosfera wokół trenera i Klubu. Prowadziliśmy grę, a goście ograniczali się do przeszkadzania. Ich trzy bardziej konkretne sytuacje wzięły się tylko i wyłącznie z naszych błędów. Paradoks polega na tym, że schowane za podwójną gardą, grające arcyprymitywną piłkę parchy mogą czuć rozczarowanie remisem, bo podarowaliśmy im setkę, karnego i prawie karnego, gdyby obrzezany debil nie rzucił się przed interwencją bramkarza. Z naszej strony brak konkretów w ofensywie pomimo tego, iż prowadziliśmy grę. Mieliśmy niezliczoną ilość rzutów rożnych i przebywaliśmy większość minut na połowie gości, ale to oni zostaną zapamiętani jako drużyna nie ciesząca się z remisu. Na plus dzisiaj Lis, Yeboah, Frydrych i Żukow. Na minus moi zdaniem bezproduktywny Savić i Sadlok zamieszany we wszystkie trzy groźne sytuacje dla gości. Zdobyliśmy ważny punkt w walce o utrzymanie, przerwaliśmy pasmo porażek, mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań z Sąsiadką i jak już ktoś napisał powyżej: mecz do zapomnienia. Przy okazji, przebiegliśmy dzisiaj 4 km więcej od piłkarzy z gorszej strony Błoń.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 24.04.2021, 22:42
Ode mnie plusik jeszcze dla Kone. Facet wchodzi jako czwarty stoper do grania, a wygląda pewnie, jakby był podstawowym zawodnikiem. Według mnie lepszy od Radakovicia.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 24.04.2021, 22:52
Zapomniałem dodać: probierz/ż PAJAC

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.04.2021, 22:55
To co wyprawiał Sadlok nie mieści się w głowie. Wszystko na stojąco, a wpieprzenie sie Kone w paradę i zachowanie przy karnym to już kryminał. I mam niby uwierzyć że to jest przypadkowe? Najpierw cofnął się w pole karne, a potem zostawił rękę? A strzał w ostatniej sekundzie? Nie róbmy jaj. To jest k... kapitan?

Drugi beznadziejny to Forbes. Strzał z 5 metrów prosto w ręce bramkarza so kwintesencja jego możliwości. Nie pokazuje się do gry, przyjmuje na 5 metrów, przy SFG jak dziecko we mgle.

Bez napastnika nie da się grać jednym napastnikiem. Bo choćby było 30 dośrodkowań g z tego będzie.

Ważny punkt, teraz na Legie wystawić młodzież...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 24.04.2021, 22:56

Co do Kuby jeszcze to przestańcie na niego liczyć. Człowiek szklanka, technicznie spoko, ale szkoda jego zdrowia na tą kopanine. Powinien zająć już miejsce w zarządzie.
KUBA - człowiek szklanka - za takie coś powinieneś zebrać mele od każdego pokemona z forum :/ KUBA oddaje zdrowie dla nas, a wejdzie ktoś i napisze, że to szklanka w wieku 35+ :/

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 24.04.2021, 23:06
To jest naprawdę tragedia że taki człowiek jak Sadlok nosi opaskę kapitanską. Mam nadzieję że w kolejnym sezonie zostanie nim... Uryga. To co się tam dzisiaj odpierdalalo to była karykatura piłki nożnej. Niech ten sezon się już skończy, potrzeba 2 miesiące detoksu.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.04.2021, 23:08
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Heat mapa to jest karykatura sportu. Mowie oczywiscie o parchatych. Probierza jako trenera i jego “ stylu ⠀ powinno sie, i mowie to powaznie, komisyjnie zakazac jesli chociaz marzymy, by pilka w tym kraju byla jeszcze kiedys pilka.
Nie rozumiem co masz do Probierza.

W gruncie rzeczy wybrał zajebistą taktykę przeciwko naszym ułomkom. Wycofał się i liczył na błąd, który musiał nastąpić na 99%.

Istotnie były dwa idiotyczne błędy z których parchy miały dwie setki. Tylko fart nas uratował od przegranej. Myślę, że Ogrodnik ustawił ich dzisiaj dokładnie tak, jak należało i nie ma co do niego pretensji kierować.

To my się lepiej zastanówmy co u nas jeszcze robi taki Sadlok czy Burlig, kto decydował o sprowadzeniu Medveda czy Fatosa (Forbes to tak naprawdę złapana w ostatniej chwili zapchajdziura jak się okaząło ze Fatos do niczego się nie nadaje).
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 24.04.2021, 23:10
Nie o to chodzi że ktoś ma do Kuby pretensje, ale liczenie na to że będzie ciągnął ten wózek to utopia. On może wejść na te 10-15 minut do końca i jednym zagraniem czy dośrodkowaniem stworzyć okazję, tak jak miało to miejsce dzisiaj. Ale nie będzie trzymał gry całego zespołu bo właśnie zdrowie już nie takie i mocniejsze wejście to ryzyko urazu i tyle.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.04.2021, 23:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie o to chodzi że ktoś ma do Kuby pretensje, ale liczenie na to że będzie ciągnął ten wózek to utopia. On może wejść na te 10-15 minut do końca i jednym zagraniem czy dośrodkowaniem stworzyć okazję, tak jak miało to miejsce dzisiaj. Ale nie będzie trzymał gry całego zespołu bo właśnie zdrowie już nie takie i mocniejsze wejście to ryzyko urazu i tyle.
Ja polecałbym wszystkim rozważyć hipotezę, że my dostajemy w d** bo mamy słabe boki obrony. Zajebiście słabe. Wyobraź sobie, że na bokach obrony mamy zawodników, którzy potrafią pójść na obieg, rozegrać z pierwszej piłki, celnie dośrodkować. A zamiast tego mamy drewniaków Burego i Sadloka, przy tym mega słaby motorycznie Szot.

Moja hipoteza jest taka, że: sprowadzamy napastnika, który umie grać piłką i inwestujemy w boki obrony. Daję głowę, że łapiemy się w takim zestawieniu na pierwszą 8-kę.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 24.04.2021, 23:42
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Ja polecałbym wszystkim rozważyć hipotezę, że my dostajemy w d** bo mamy słabe boki obrony. Zajebiście słabe. Wyobraź sobie, że na bokach obrony mamy zawodników, którzy potrafią pójść na obieg, rozegrać z pierwszej piłki, celnie dośrodkować. A zamiast tego mamy drewniaków Burego i Sadloka, przy tym mega słaby motorycznie Szot.

Moja hipoteza jest taka, że: sprowadzamy napastnika, który umie grać piłką i inwestujemy w boki obrony. Daję głowę, że łapiemy się w takim zestawieniu na pierwszą 8-kę.
Masz rację że na bokach nie robimy przewagi i skrzydłowy zawsze ma 1:1 i brak miejsca żeby się rozpędzić, gdyby za plecy Starzynskiego czy Yeboacha szedł ktoś na obieg to od razu by się coś ruszyło, ale do tego potrzeba kogoś kto powalczy w polu karnym, bo jak każda wrzutka to jest od razu kontra, nie ma strzału który daje czas obrońcom na powrót to takie granie jest ryzykowne. Tak straciliśmy dwie bramki z Rakowem. Obrońcy podeszli wysoko zamiast wrzutki czy strzału była strata, minęli def. pomocnika i pojechali 5:3 w drugim przypadku. Kluczowy jest napastnik który potrafi się pokazać, dać swoim ruchem sygnał gdzie chce dostać piłkę i jak tam gdzie chce ją dostanie to strzela albo zgrywa do naszego a nie traci w 90% przypadków. Na lewej jest Wachowiak i to będzie super gość do takiego grania, na prawej jest Szot i Gruszkowski oni moim zdaniem są za mało zwrotni za wolni, choć dzisiaj Gruszkowski dwa razy minął obrońce ale zgłupiał.

Przed sezonem graliśmy sparing ze słowakami i grał tam jakiś Polak młody, Frydrycha wziął na zamach jak dziecko, on by się nadał.

A co do Twojej oceny taktyki Probierza

Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem co masz do Probierza.

W gruncie rzeczy wybrał zajebistą taktykę przeciwko naszym ułomkom. Wycofał się i liczył na błąd, który musiał nastąpić na 99%.
Pewnie, super taktyka... Jakby dalej był u nas Skowronek to też wybrałby taką i zamiast w piłkę nożna zagraliby w beki. (Dla niewtajemniczonych, nie wolno przekraczać połowy).

Wiem wiem wynik się liczy. Tyle, taka taktyką można liczyć na dobry wynik tylko z patałachami które nie potrafią mając 20 wrzutek w pole karne strzelić żadnej bramki. Z każda średnia drużyna taka taktyka to podwójne morderstwo, meczu i siebie. Takie granie niczego nie uczy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów