The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.01.2021, 16:10
i myslisz, ze nowy szrot nie przyjdzie?

watpie niestety patrzac po tym jakie decyzje sa podejmowane...
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 31.01.2021, 16:11
Za każdym pieprzonym razem myślę, że już nic gorszego nie zobaczę. Za każdym razem...
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 31.01.2021, 16:11
Jazda po Carlosie jest słaba. To nie on zawalił przy trzech bramkach w obronie, tylko środkowi i boczni obrońcy. Nie on także podyktował karnego z d....
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.01.2021, 16:12
Mozna opowiadac o gegenpresingu. Mozna tworzyc historie i opowiesci.
A na koncu przychodzi czas weryfikacji... I jak zawsze. Ile Wisla musi prowadzic aby wygrac mecz.
Jak mozna taki mecz przegrac.
No i Buchalik w bramce...
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

matiuszek napisał(a):Wyświetl post
Trener nic nie da jeśli dalej na boisku biega szrot.
W końcu jakiś głos rozsądku, widać, że Hybala to jest klasa lepiej niż Skowronek ale co z tego. Mamy tak słabych piłkarzy, że wklepać nam 4 bramki to żaden problem.
Odpowiedz cytując
dziki
Senior Member

Od: 12.2002

Nie przesadzałbym z krytyką całej druzyny. Sędzia wydrukował dwa karne w ultrakluczowych momentach i to on, obok Buchalika, jest winnym porażki. Tyle.

Jak bardzo zaimponowal mi Piast ambicją, tak nie wyobrażam sobie tego typu remontu przy stanie 4-0. Być może strzeliliby jedną.lub dwie, ale po prostu nie sądzę, żeby tak się to potoczyło.

Ale dobra, sedzia - sędzią. To co zrobił Buchalik to jest zakaz gry w tej koszulce. Tyle. Silva też, dwie patelnie i dwa razy poprzeczka. Nie lubię gdybać, ale to nie cała drużyna grała chujowo.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 31.01.2021, 16:13
Pierwszy mecz po przygotowaniach Hyballi, początek wy....isty, Piast opluwany niemiłosiernie. Buchal zjebał, psycha zaczęła siadać. Nie ma co prowadzić jazdy po Buchalu- to nie jest nasz 1 wybór, pamiętajcie, że to gość, który 11 nie dostawał pensji, a jednak tu został. Nie pisałem tu postów od bardzo dawna, ale jak zobaczyłem co też uczynił dziś sędzia przy karnym młodego to jest IKS ....A DE. Może jakieś nowe pojebane przepisy weszły i trzeba butować przeciwnika w jego polu karnym, to karniaczki dostaniemy. Po takiej sytuacji psycha siada całkowicie, zapierdalasz cały mecz i dają rywalowi karnego, bo zajebał chłopaczkowi w polu karnym. Serio ludzie, to nie jest dobry mecz do jazdy po grajkach, bo naprawdę duuuużo dziś pokazali
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 31.01.2021, 16:13
Czy ja wiem czy ta pierwsza poprzeczka to była ,,patelnia" ? W bramce było dużo piłkarzy rywala.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:15
R33 napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem czy ta pierwsza poprzeczka to była ,,patelnia" ? W bramce było dużo piłkarzy rywala.
Była była, ładujesz pod poprzeke ile fabryka dała i musi być bramka
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:16
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy mecz po przygotowaniach Hyballi, początek wy....isty, Piast opluwany niemiłosiernie. Buchal zjebał, psycha zaczęła siadać. Nie ma co prowadzić jazdy po Buchalu- to nie jest nasz 1 wybór, pamiętajcie, że to gość, który 11 nie dostawał pensji, a jednak tu został. Nie pisałem tu postów od bardzo dawna, ale jak zobaczyłem co też uczynił dziś sędzia przy karnym młodego to jest IKS ....A DE. Może jakieś nowe pojebane przepisy weszły i trzeba butować przeciwnika w jego polu karnym, to karniaczki dostaniemy. Po takiej sytuacji psycha siada całkowicie, zapierdalasz cały mecz i dają rywalowi karnego, bo zajebał chłopaczkowi w polu karnym. Serio ludzie, to nie jest dobry mecz do jazdy po grajkach, bo naprawdę duuuużo dziś pokazali
Dobry mecz Buchal! Nie łam się! Fajnie że grałeś bez kasy i zostałeś z nami jak nikt cię nie chciał.
Odpowiedz cytując
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 31.01.2021, 16:17
Frajersko przegrany mecz ale gdyby nie sędzia mecz zakończyłby się po pierwszej połowie i całkiem inny byłby odbiór.

Jaki k.. cudem ten frajer z gwizdkiem zagwizdał karnego po wejściu świerczoka w nogi młodego , a w sytuacji wejścia w nogi Forbsa nie zagwidzał. Na ch.. ten var skoro jak były tak są wałki.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 31.01.2021, 16:18
ligowy konkurs na frajerow sezonu chyba zostal rozstrzygniety ....4 sedziow - 3 w wozie i jeden na boisku nie ma prawa podyktowac karnego w takiej sytuacji ......choc swoaja droga gdyby nie ten karny to nikt nie powiedzial ze Piast i tak by tego nie wygral , wciaz nie mamy charakteru i jaj
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:19
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Dobry mecz Buchal! Nie łam się! Fajnie że grałeś bez kasy i zostałeś z nami jak nikt cię nie chciał.
Taki pewny jesteś że nikt nie chciał? Słyszałem coś innego. Może i za mniejszy hajs, ale mniejszy hajs nadal jest lepszy niż żaden hajs. A jeśli nie, to zapraszam do mnie na działke na wiosnę, znajdzie się coś do przekopania w ramach wolontariatu.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:20
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Frajersko przegrany mecz ale gdyby nie sędzia mecz zakończyłby się po pierwszej połowie i całkiem inny byłby odbiór.

Jaki k.. cudem ten frajer z gwizdkiem zagwizdał karnego po wejściu świerczoka w nogi młodego , a w sytuacji wejścia w nogi Forbsa nie zagwidzał. Na ch.. ten var skoro jak były tak są wałki.
Ojjj poczekaj do 20:30 to Sławek ci opowie o impecie i rozwadze zawodnika:F
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 31.01.2021, 16:21
Buchalik do wyjebania na już. Gość 1 bramka rzucanie na alibi, druga bramka babol. Mieliśmy pecha w tym meczu bo dwie poprzeczki z 5 metrów po akcji to nie są przypadkowe sytuacje i powinny być bramki.
Karny w prezencie, ale i tak ujdzie mu to na sucho bo w Polsce sedziowie są pod ochroną. Z drugiej strony smialismy sie wszyscy z Filipiaka po akcji z legią, ale teraz powinniśmy pojechać z ta miernotą sędziowską tak samo żeby u nas nie sędziował już.

Piast nie istniał przez większość meczu. Wystarczyly mu końcówki każdej połowy i z pomocą Buchala i sędziego wywożą 3 pkt.
Z mojej strony jest wielki niedosyt i rozczarowanie. Zagraliśmy niezłe spotkanie, ale jakbyśmy nie grali to albo błędy indywidualne albo sędzie pomoże druzynie przeciwnej.
Nie wiem co musi się stać, żebyśmy zgarniali 3 pkt w meczach.
Szkoda mi jeana carlosa bo chłop ma niezły drybling, potrafi zakręcić. Pare centów niżej i byłby bohaterem dzisiaj.

Wielka szkoda bo zagraliśmy niezły mecz. Przyjechała topowa druzyna od 2 lat i broniła się przez większość wyniku.
Swierczok miał dzisiaj to czego nie miał carlos czyli szczescie.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:21
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Taki pewny jesteś że nikt nie chciał? Słyszałem coś innego. Może i za mniejszy hajs, ale mniejszy hajs nadal jest lepszy niż żaden hajs. A jeśli nie, to zapraszam do mnie na działke na wiosnę, znajdzie się coś do przekopania w ramach wolontariatu.
Buchala zaproś. Przekopie ale nie równo.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 31.01.2021, 16:22
Weź też pod uwagę, że zaległe pieniądze z kontraktu są do odzyskania. Piłkarz w dzisiejszych czasach raczej ma większą świadomość finansową i odłożone pieniądze, tak więc czasem warto poczekać i zostać przy większej wypłacie.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 31.01.2021, 16:24
Ojjj poczekaj do 20:30 to Sławek ci opowie o impecie i rozwadze zawodnika:F

To ktoś tu jeszcze ogląda, a dodatkowo traktuje poważnie, Ligę+?
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 31.01.2021, 16:25
Po meczu powinny wydarzyć się dwie rzeczy. Rozwiązanie kontraktu z Buchalikiem i mocna reakcja na poziom sędziowania. Wynik został wypaczony. Nie ma sensu rozprawić nad poziomem gry, tym ze niby dali sobie odebrać zwycięstwo skoro sędzia zrobił wszystko żeby Wisła przegrała. Tragiczny poziom. Ten Pan powinien dostać dyskwalifikacje z zawodu za takie coś.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 31.01.2021, 16:26
Kowalski napisał(a):Wyświetl post
Jazda po Carlosie jest słaba. To nie on zawalił przy trzech bramkach w obronie, tylko środkowi i boczni obrońcy. Nie on także podyktował karnego z d....
Ale jakby zachował się jak średniej klasy junior to byłoby 6:4. A on zachowuje się jak słaby trampkarz i jeszcze jego CHODZENIE po boisku i mina jak niedorozwiniętego... Moim zdaniem niech wyp....

Dwie bramki w dwie minuty, gdzie pierwsza frajerska, a druga trudna do określenia (nie wiem czy ktoś pamięta Majdana w Atenach). Sprowadziła mental drużyny z poziomu 10 do poziomu 2 z tendencją spadkową... Tego nie da się odbudować ze świadomością że Buchal nadal stoi na bramce. Gdyby nie przekręciarz sędzia pewnie tak by się to nie skończyło, ale...

Teraz trochę pozytywniej. Wreszcie próbowaliśmy grać w piłkę, po strzelonej bramce graliśmy swoje, sił do biegania było więcej. Wdać, że Medved wkrótce będzie w pierwszym składzie i skończą się nasze problemy ze strzelaniem bramek. Pierwsze koty za płoty jestem optymistą...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 31.01.2021, 16:28
Co do Twojego ostatniego zdania to ja się obawiam, że ta porażka mocno na morale siądzie.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 31.01.2021, 16:28
Zagraliśmy koncertowo pierwsze 20 minut , 3-0 , i stało się coś co pozwoliło Piastowi uwierzyć , 2 gole z niczego. W połowie graliśmy już nieco słabiej i tracimy dwa gole. Szkoda tych dwóch poprzeczek Silvy , ale pewnego poziomu nie przeskoczymy..Boli dziś serce Wiślaków...
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 31.01.2021, 16:29
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Po meczu powinny wydarzyć się dwie rzeczy. Rozwiązanie kontraktu z Buchalikiem i mocna reakcja na poziom sędziowania. Wynik został wypaczony. Nie ma sensu rozprawić nad poziomem gry, tym ze niby dali sobie odebrać zwycięstwo skoro sędzia zrobił wszystko żeby Wisła przegrała. Tragiczny poziom. Ten Pan powinien dostać dyskwalifikacje z zawodu za takie coś.
Var polega tez na tym ze jak absolutnie nie ma (w tym przypadku) karnego to od razu daja znac na sluchawkach - przypadek ze 4 sedziow sie pomylilo w tak latwej do orzeczenia sytuacji ? poza tym Piast byl w takim gazie jak poczul frajerstwo naszych hobbystow ze i bez tego karnego by wbil 2 bramki - przestanmy sie oszukiwac - blad Hybali ze presingiem nie da sie tak dlugo grac , gdy sie ma tak slaby fizycznie i morlanie zespol
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 31.01.2021, 16:31
Jak tak dalej pójdzie powtórzymy wynik z ubiegłego sezonu. Dużo szumu, te same błędy, ilość szrotu na boisku powala.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:32
Buchala zaproś. Przekopie ale nie równo.
Łopata wydaję się być idealnym atrybutem dla Ciebie, skoro nie widzisz, że pierwszym do jebania za dziś jest sędzia. Gdyby podyktował karnego na Forbsie psycha Piasta szorowałaby po dnie, a Buchal-z dużą dozą prawdopodobieństwa wieczorem .......nąłby 'łysky' za wysokie zwycięstwo Wisły. Mało powiedzieć, że fanem umiejętności Buchalika nie jestem, ale koncentrowanie się na nim za jednego potężnego babola, którego ryzyko leży w jego zawodzie, a ignorowanie 'wkładu' sędziego, który 5 minut oglądał tą sytuacje na ekranie? Mordo weź
Odpowiedz cytując
Kowalski
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 31.01.2021, 16:33
Jeszcze raz powtórzę nie Carlos zawinił stratę trzy bramkowej przewagi! Może i jest za słaby na Wisłę, ale to nie on dał się ograć jak Junior w dwóch sytuacjach, pozwolił oddać strzał sprzed pola karnego i podyktował karnego, którego nie było.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.01.2021, 16:34
Sędzia pomógł dzisiaj Piastowi uratować mecz. Ale nie tylko on jest autorem tej fatalnej porażki. Martwi mnie, że każdy trener musi w kółko sam boleśnie przekonywać się, dlaczego nie warto stawiać na Buchalika. Po tym meczu również Carlos powinien się pakować.

Szkoda, że cały mecz znów na ławce przesiedział Buksa. A taki Carlos gra, Boguski wchodzi... Jakieś miejsce zawsze znajduje się, ale dla innych. W tej sytuacji naprawdę nie dziwię się, że wkrótce odejdzie z Wisły. Tutaj na żaden pozytywny zwrot akcji w takiej sytuacji nie można liczyć.

Podobała mi się gra na Medveda. Od razu pokazał, że ma potencjał i możliwości, techniczne wydaje wyróżniać się na tle naszej ligi. Powinien być z niego duży pożytek.

Mimo koszmarnego wyniku i przebiegu meczu od stanu 3-0 uważam wizję gry Hyballi za słuszną i właściwą na przyszłość. W naszej lidze mamy piłkarzy na tyle słabo wyszkolonych, że w większości przypadków stały, wysoki pressing będzie dla przeciwników Wisły morderczy. Tyle, że na razie konsekwencji i sił w jego stosowaniu ciągle wystarcza Wiślakom na zbyt krótko.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Stary 31.01.2021, 16:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale jakby zachował się jak średniej klasy junior to byłoby 6:4. A on zachowuje się jak słaby trampkarz i jeszcze jego CHODZENIE po boisku i mina jak niedorozwiniętego... Moim zdaniem niech wyp....
17 letni Starzyński jest niskiej jakości juniorem? W (poprawcie mnie, jeśli się mylę) ostatnim sparingu spudłował z niemal identycznej sytuacji, a dziś zadebiutował w ekstraklasie, a osobiście uważam, że potencjał ma niekiepski. Oby więcej takich średniaków.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.01.2021, 16:36
A moj wniosekl jest taki, ze gegenpresing byl do 30 min. A potem byla nornalna kopanina
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 31.01.2021, 16:37
Też się obawiam, po takim meczu to następnym razem przy prowadzeniu chłopaki będą zwyczajnie obsrani.

Sędzia dał do pieca, Silva też (choć ja mam pretensje o drugą sytuację, bo gdyby strzelił na początku meczu, to nie byłoby gola Burligi chwilę później), Savic pod koniec też dramat. Zamiast 4-3, było za moment 3-4.

Buchal jak Buchal, od dawna nie powinno go tutaj być.

Bilans u siebie w tym sezonie katastrofalny, a ilość frajerstwa już dawno wywaliła ponad skalę. Martwi mnie gra w obronie, niemal kazde dosrodkowanie robiło zamieszanie w naszych szeregach.

Byle się utrzymać i zapomnieć (o kolejnym już) sezonie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów