The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 17 18,48%
osłabi 67 72,83%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 8 8,70%
Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.02.2019, 18:50
Cieszy fakt, że Carlitosa nawet nie zabrali na mecz. Także gość ma raczej jasny przekaz, że miejsca dla niego już nie ma w ległej.

Oby do wtorku była pozytywna wiadomość i 3,2 mln zł dla Wisełki.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.02.2019, 18:55
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Cieszy fakt, że Carlitosa nawet nie zabrali na mecz. Także gość ma raczej jasny przekaz, że miejsca dla niego już nie ma w ległej.

Oby do wtorku była pozytywna wiadomość i 3,2 mln zł dla Wisełki.
Dokładnie, oby zrozumiał że pora jechac do USA.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 12.02.2019, 09:27
No i niestety wyszła lipa z naszym fanem pizzy...

https://legionisci.com/news/76617_Le...Carlitosa.html
Odpowiedz cytując
jerry1990
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 12.02.2019, 09:30
Niby tak, ale jakby tak strzelił jeszcze z 8 bramek to wartość wzrośnie i drożej sprzedadzą i będzie więcej dla nas
Oczywiście ciężko będzie mu kibicować w strzelaniu tych bramek, ale ...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.02.2019, 09:54
Oczywiście że szkoda, że do transferu nie doszło, ale myślę że to się i tak wkrótce stanie. Carlitos zaczyna mieć kosę z Pinto i w lecie go sprzedadzą dalej
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 12.02.2019, 10:10
Jak się nie pogodzi z trenerem to jeszcze jedne mecz na ławce lub poza składem a potem drużyna rezerw. Dzięki temu w lecie będzie do oddania prawie za damo czyli do Wisły popłynie czapka gruszek. Nie wiadomo co gorsze 0- czy lepiej żeby strzelał mnóstwo goli dla Legi czy jednak żeby go nie było w składzie.
Odpowiedz cytując
jerry1990
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 12.02.2019, 11:11
Trzeba na tego gościa już spoglądać jak na worek z dolarami Niech strzela, bo jak nie to oprócz satysfakcji z jego niepowodzeń nic nam nie zostanie... A sytuacja jest taka że emocje przegrywają teraz z pieniędzmi.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 12.02.2019, 11:38
Armin napisał(a):Wyświetl post
Jak się nie pogodzi z trenerem to jeszcze jedne mecz na ławce lub poza składem a potem drużyna rezerw. Dzięki temu w lecie będzie do oddania prawie za damo czyli do Wisły popłynie czapka gruszek. Nie wiadomo co gorsze 0- czy lepiej żeby strzelał mnóstwo goli dla Legi czy jednak żeby go nie było w składzie.
Myślę, że powinniśmy trzymać kciuki za to, żeby w końcu Wisła stanęła na nogach przez lepsze zarządzanie i, kto wie, może nowego inwestora, tak żeby nie trzeba było przejmować się tym czy ktoś Carlitosa od L kupi czy nie
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Qadou
Member

Od: 01.2015

Stary 12.02.2019, 11:54
Nam też by się przydało z 2 nowych ofensywnych zawodników w tym okienku bo nawet ciężko kogoś z ławki wypuścić sensownego, na Drzazdze daleko nie zajedziemy
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 12.02.2019, 12:37
na pewno wczoraj zostały ruszony temat napastnika.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 12.02.2019, 12:46
Jeżeli zostaje w 7egii Carlitos to może warto podpytać o Niezgodę?
Nie tak dawno był na wylocie
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 12.02.2019, 16:16
Na wylocie ale za 2 mln Euro od Duńczyków.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 13.02.2019, 10:18
Nie stać nas ..
A laskos odszedł na wypożyczenie czy definitywny? Dostaliśmy cokolwiek za niego?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 13.02.2019, 10:57
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Nie stać nas ..
A laskos odszedł na wypożyczenie czy definitywny? Dostaliśmy cokolwiek za niego?
Według oficjalnej transfer definitywny.

Może to ten z plotki o milionie złotych za chłopaka z akademii. Chociaż nie chce mi się wierzyć, że Tychy mogły za niego tyle dać.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.02.2019, 11:02
Milion to miał być za plewke. Za Laskosia to pewnie dostaliśmy grosze albo nic.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 13.02.2019, 12:38
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Milion to miał być za plewke. Za Laskosia to pewnie dostaliśmy grosze albo nic.
Ale tego Plewke to ktoś sensowny potwierdził?

Bo ja jedynie pamiętam, że było że "chłopak z akademii" oraz "nie Buksa ani Hoyo".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 13.02.2019, 15:00
Tak 90minut.pl trzeba czasami śledzić takie portale
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 13.02.2019, 15:07
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Tak 90minut.pl trzeba czasami śledzić takie portale
To do mnie?

Jeżeli tak to jakiś link czy coś?

Chyba, że piszesz o sekcji transfery i informacji "Patryk Plewka (P - ?)". To bądźmy poważni. To żadne potwierdzenie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.02.2019, 15:14
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ale tego Plewke to ktoś sensowny potwierdził?

Bo ja jedynie pamiętam, że było że "chłopak z akademii" oraz "nie Buksa ani Hoyo".
Miga o tym napisał w katowickim sporcie. Nie wiem tylko czy pasuje on do definicji sensowny .
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.02.2019, 15:24
Panowie ale serio się zastanawiacie, czy Tychy zapłaciły milion złotych za Laskosia?!
Milion może tak ale chyba forintów albo w najlepszym razie czeskich koron
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.02.2019, 15:28
To ze chodzilo milion o Plewke potwierdzilo sporo osob.Choc teraz to pewnie kupiec sie nei znajdzie.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 13.02.2019, 15:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Panowie ale serio się zastanawiacie, czy Tychy zapłaciły milion złotych za Laskosia?!
Milion może tak ale chyba forintów albo w najlepszym razie czeskich koron
Nie, nikt się nad tym nie zastanawia bo to oczywiste, że tyle nie dali. Zastanawiam się tylko, że może to o niego chodziło od początku, a nie o Plewke. Może milion to było nasze życzenie, które zostało wyśmiane przez Tychy i dlatego dopiero teraz dopięto targu, bo mocno zeszliśmy z żądań.

Tyle. Głośno myśle po prostu.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 13.02.2019, 16:36
A wiadomo ile wzięliśmy za Laskosia?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.02.2019, 17:33
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
To ze chodzilo milion o Plewke potwierdzilo sporo osob.Choc teraz to pewnie kupiec sie nei znajdzie.
Właśnie jeśli teraz miałby go ktoś kupić gi za grosze to byłoby nasze frajerstwo. Jest to natomiast tylko moje zdanie.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.02.2019, 18:41
Swoją drogą bardzo logiczny ruch klubu w przypadku Laskosia, wpisujący się w nurt restrukturyzacji.

Na środku obrony wyżej stoją akcje Hoyo-Kowalskiego, który będzie grał regularnie w CLJ i trenował z "1". Jest też dużo bardziej perspektywiczny.
W środku pomocy przed nim nie tylko Plewka ale i po okresie przygotowawczym także Szot.

Generalnie Laskoś był bez szans na grę w "1" a w CLJ jego miejsce zajmuje Hoyo.

A co do Plewki i rzekomej oferty za milion - jeżeli ten milion nie był nam bezwzględnie potrzebny to oczywiście nie sprzedawać. Skoro taki Walukiewicz odchodzi za 2 mln euro to szkoda teraz sprzedawać chłopaka za 0,25 mln... Zwłaszcza, że na wiosnę będzie łapał minuty i to w dużej ilości.
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 13.02.2019 o godz. 18:44.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 13.02.2019, 18:52
Swoją drogą bardzo logiczny ruch klubu w przypadku Laskosia, wpisujący się w nurt restrukturyzacji.

Na środku obrony wyżej stoją akcje Hoyo-Kowalskiego, który będzie grał regularnie w CLJ i trenował z "1". Jest też dużo bardziej perspektywiczny.
W środku pomocy przed nim nie tylko Plewka ale i po okresie przygotowawczym także Szot.

A co do Plewki i rzekomej oferty za milion - jeżeli ten milion nie był nam bezwzględnie potrzebny to oczywiście nie sprzedawać. Skoro taki Walukiewicz odchodzi za 2 mln euro to szkoda teraz sprzedawać chłopaka za 0,25 mln... Zwłaszcza, że na wiosnę będzie łapał minuty i to w dużej ilości.
To chyba za jedną nogę.

Poza tym 100% racji. Widziałem pare razy Laskosia w CLJ i według mnie jest zbyt ociężały na profesjonalny futbol. Może to zmieni, ale na ten moment nie widzę tego zbytnio.
Odpowiedz cytując
wolek1986
Member

Od: 02.2008

Stary 13.02.2019, 21:34
Miedź rozwiązała kontrakt z Mateuszem Piątkowskim Kiedyś wymiatał Co się stało ,że go Miedź nie chce? Przydałby się jakikolwiek napastnik w obliczu kontuzji Brożka
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary 13.02.2019, 22:37

Walukiewicz poszedł za 4 mln euro.

Tak jak piszę od lat - z naszej ligi statystycznie najwięcej zarabia się na młodym polskim "drewnie". Pora żebyśmy i my zaczęli zarabiać. A nie jakieś "ochłapy i grosze" jak za cwelitosa czy Imaza z Kostalem.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 13.02.2019, 22:59
wolek1986 napisał(a):Wyświetl post
Miedź rozwiązała kontrakt z Mateuszem Piątkowskim Kiedyś wymiatał Co się stało ,że go Miedź nie chce? Przydałby się jakikolwiek napastnik w obliczu kontuzji Brożka
Najprawdopodobniej jest już dogadany ze Stalą Mielec. Stąd to rozwiązanie kontraktu.

Nie wiem czy to jest lekarstwo na nasze problemy. Dla mnie typowy jednosezonowiec, których wielu w naszej lidze. Jedynie na jego plus przemawia styl gry. Podobny do Ondraska.

Ale jeżeli jest dogadany ze Stalą to niestety (śmiesznie to brzmi, ale prawdziwie) nie przebijemy ich oferty. Nie stać nas.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 13.02.2019 o godz. 23:02.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 14.02.2019, 09:11
wolek1986 napisał(a):Wyświetl post

Koleżka jest kibolem Miedzi. Powiedział że nie pasuje do koncepcji trenera to raz a dwa że był drewniany. Trzy stawiają na Piaseckiego ewentualnie na Forssela z przodu.
Ja osobiście uważam że do nas w obecnej sytuacji Piątkowski pasowałby. Typ atlety jak Ondrasek.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów