The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.01.2019, 08:47
Szkoda ze pzpn niezareagowal we wrzesniu-pazdzierniku na brat wyplat, moze gdyby wtedy postraszyli nasze gangsterskie wladze zawieszeniem licencji to Matka Chrzestna z Dukatem by cos chlopakom wyplacili, a nie zaj...li dla siebie
Odpowiedz cytując
semion
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 09.01.2019, 09:03
Cytat:
Nie ma win win jest lose lose - Sharksi zostaną zaorani, a reszta braci kibicowskiej dostanie odłamkami.
I niech wylecą na śmietnik historii i sharksi i cała "reszta braci kibicowskiej". Naprawdę mecze bez darcia ryja, wyzwisk, przymusowej gimnastyki w stylu "wszyscy wstają i śpiewają", momentów kiedy ludzi na trybunie C pozbawia się możliwości oglądania spotkania zasłaniając trybunę płachtą albo każąc skakać obróconym tyłem do murawy (w ogóle wtf ) mogą być tym atrakcyjniejsze dla przeciętnego kibica, który chce po prostu obejrzeć mecz.

Co do bieżącej sytuacji Wisły, to wg mnie pola do rozmów nie ma, dopóki prokuratura nie oczyści całego środowiska. Czyt. dopóki klub nie zostanie spuszczony do IV ligi/B klasy, nie powstanie całkiem nowy zarząd, całkiem nowy właściciel. Teraz oglądamy jedynie kolejne przepoczwarzenie TS-u.
Odpowiedz cytując
StarożytnyWiślak
Member

Od: 12.2018

Stary 09.01.2019, 09:07
Ciekawe gdzie ona teraz jest.
Stawiam na Amerykę Łacińską, już gdzieś ranczo pod fałszywym nazwiskiem kupują.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 09.01.2019, 09:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dowody są jednak takie, że od początku wszystko było planowane Meresinski był podstawiony , DD i PMS od samego początku kręcili walki i chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. A to że już od 2013 kibole przepchnęli 1 zł od biletu to jakie skandal i dlaczego o tym NIKT nie wiedział ? Może dlatego że prawdziwych kibiców krew by zalala?
AD1. Na przełomie 2013 i 2014 był dym pomiędzy SKWK a klubem, dotyczący nowej umowy o złotówkę zakończony potem protestem "bednarzowym", tak więc raczej złotówki w tej umowie z początku 2013 nie było.

AD2. Co do Meresińskiego, to nadal jest tylko hipoteza Szymona J., do tego absurdalna biorąc pod uwagę niedoszłe przejęcie Korony Kielce przez M. Adwokat z Gdańska... przypominam, że Wisłą miała zgodę z Lechią, tak więc "chłopaki" w ten sposób mogli mieć styczność wcześniej z tym adwokatem. Słaby to dowód.

Meresińskiego można połączyć z Pietrowskim, poprzez duże zainteresowanie rowerami w mediach społecznościowych. I viola już mamy nową hipotezę, Vanna Ly to zemsta rowerzysty...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Pepsaj
Member

Od: 11.2008

Stary 09.01.2019, 09:19
Cytat:
I niech wylecą na śmietnik historii i sharksi i cała "reszta braci kibicowskiej". Naprawdę mecze bez darcia ryja, wyzwisk, przymusowej gimnastyki w stylu "wszyscy wstają i śpiewają", momentów kiedy ludzi na trybunie C pozbawia się możliwości oglądania spotkania zasłaniając trybunę płachtą albo każąc skakać obróconym tyłem do murawy (w ogóle wtf ) mogą być tym atrakcyjniejsze dla przeciętnego kibica, który chce po prostu obejrzeć mecz.

Dokładnie... Co za ironia losu, że w czasach ostrzeliwania stadionu racami i hejtu na "pikników" bohaterami była ta banda, która rozpierdzieliła w pył nasz klub. Co się wtedy działo na forum, jacy to piknicy byli źli, a trybuna C wspaniała. Eh... Pręgierz na Rynku, to by się przydało:/
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 09.01.2019, 09:20
K4millo napisał(a):Wyświetl post

AD2. Co do Meresińskiego, to nadal jest tylko hipoteza Szymona J., do tego absurdalna biorąc pod uwagę niedoszłe przejęcie Korony Kielce przez M. Adwokat z Gdańska... przypominam, że Wisłą miała zgodę z Lechią, tak więc "chłopaki" w ten sposób mogli mieć styczność wcześniej z tym adwokatem. Słaby to dowód.

Meresińskiego można połączyć z Pietrowskim, poprzez duże zainteresowanie rowerami w mediach społecznościowych. I viola już mamy nową hipotezę, Vanna Ly to zemsta rowerzysty...
Niby w jaki sposób starania Meresia o Koronę wykluczają jego zaangażowanie przez kogoś do wykupienia Wisły. Może to nawet wskazywać na to, że ten ktoś zainteresował się osobą tego kanciarza i namówił go na taki numer. Już pisałem o tym wcześniej, ale jest duże podobieństwo sprawy Meresia do przypadku Vanny Ly.

Vanna Ly pojawia się wcześniej w Genui i tam coś kombinuje. Wisła później ma kontakty z z klubem z Genui /sprawa Brleka/. Bardzo prawdopodobne, że nasze ancymonki dowiedziały się jakoś o Vannie czytając o Genui w necie, albo ktoś z tamtego klubu im o tym powiedział. Potem mogli jakoś nawiązać kontakt i poszło
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 09.01.2019, 09:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mamy ostatnio wysyp w tym temacie osób ktore zdaje się przedstawiać siebie jako Nostradamusa mówiąc : "miałem rację, a nie mówiłem " .
Jakie to teraz ma znaczenie? Jakbyś jeszcze stal twardo od początku na swoim stanowisku jak Jadczak to miałbyś się czym "chwalić ". Nawet weszło które wróżyło nam upadek w 2 lata dało się omamić w pewnym momencie władzom Wisły. Nikt poza władzami i osobami pokroju Jadczaka nie wiedział o skali przestępstw i
Całe środowisko wraz z przyjściem lepszych wyników uwierzyło że również sprawy poza sportowe ulegają wyprostowaniu.

Dowody są jednak takie, że od początku wszystko było planowane Meresinski był podstawiony , DD i PMS od samego początku kręcili walki i chcieli upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. A to że już od 2013 kibole przepchnęli 1 zł od biletu to jakie skandal i dlaczego o tym NIKT nie wiedział ? Może dlatego że prawdziwych kibiców krew by zalala?

Błazenada Ramireza i pralnia Junco miała w tym wszystkim najmniejsze znaczenie.
wiesz, moze chodzi o to ze jednak ktoś coś wiedział, i nawet jak próbował przemycić ta informacje to został gaszony jak pet przez niektorych tutaj forumowiczów. To byłą bardzo sprawna metoda.
Teraz niektorzy z tych uzytkownikow obrali inna narracje, inni starają się nie wychylać.
A Twoje pytanie "jakie to ma znaczenie" to również ucieczka od tego by uderzyć się w pierś itd,
Marzena kradła, Damian kradł, i inni kradli bo im kazali. Wydymano Nas niezłym planem, prawie upadmy...i też mozna napisac "jakie to ma teraz znaczenie" skoro liczy sie tylko to byśmy przetrwali.
Jakby każdy żył z mottem "Jakie to ma teraz znaczenie, skoro to już sie wydarzyło" to byśmy ksiązek do historii nie pisali.
Ja wiem ze ciezko jest sie samemu przyznać do porażki, ale ktoś ogarnięty i kumaty dobrze połaczy fakty i zbieg pewnych wydarzeń, i zda sobie sprawe jak był dymany przez rzekomych braci po szalu, ktorzy w 3 lata s.......ili wszystko co mogli. Małego i dużego.
Wydawać by sie mogło że może to być początek upadku ruchu kibicowskiego w Polsce (chociaz ten ruch juz i tak powoli upada) ale raczej tak nie bedzie, za duzo wysokich ludzi trzyma "półświatek" by to tak szybko ten kanał sprzedaży i manipulacji odpuścić.

A to jak byliśmy manipulowani niech zobrazuje fakt, że miesiąc temu ludzie wyzywali jadczaka i stanowskiego od kurew i najgorszych chujków, a dziś pytają go jak zdorwie, jak żona i czy ma dobry dzień.
No ....a.
Jak można było sie śmiać z probierza ze jest konsekwetną chorągiewką tak niektorzy na twitterze czy na forumce to biją go na głowę, a to w sumie smutne patrząc z boku.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 09.01.2019, 09:32
k4milo napisał(a):
Hipoteza mówiąca o tym że Meresiński był podstawiony przez WSH jest dość prawdopodobna. TF nie zweryfikowała totalnie kupującego co możliwe świadczy że tu po prostu chodziło tylko o to aby odczepić się od nacisków "krótkich spodenek".
Sprawa druga to szybkie załatwienie sprawy z Jakbuem i dość przychylne wypowiedzi Dukata na jego temat. Dodajmy do tego wypowiedzi że Kuba zamierza budować Wisłe na tzw "wislakach" wpisują się w to.

Plan mógł być tego typu, że Mereś miał przejąć ten klub dla nich i TS mial nie mieć nic z tym wspólnego. Sprawa jednak wymknęła się spod kontroli. Marka Wisły przygniotła Jakuba i trzeba było ratować klub szyldem TSu. Zresztą sprawy, które wychodzą teraz pokazują ze te 2,5 lata wyglądały tak jak te przejęcie. Czyli nieudolnie.
Odpowiedz cytując
Piter8787
Member

Stary 09.01.2019, 09:34
Pepsaj napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie... Co za ironia losu, że w czasach ostrzeliwania stadionu racami i hejtu na "pikników" bohaterami była ta banda, która rozpierdzieliła w pył nasz klub. Co się wtedy działo na forum, jacy to piknicy byli źli, a trybuna C wspaniała. Eh... Pręgierz na Rynku, to by się przydało:/
Bednarz Jacek patrząc na to teraz nie chciał źle tylko źle się do tego zabrał. Przedewszystkim nie zrobił odpowiedniej atmosfery do walki z patologia. Atmosfera była zrobiona przeciwko Jackowi przez skwk i WSH. I skończyło się jak się skończyło. Człowiek, który chciał z tym walczyć poległ a patologia kwitła. A apogeum osiągła jak TS przejął S.A. wtedy to już było na zasadzie dzieł i rządz
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 09.01.2019, 09:35
Ja mam tylko szczera nadzieję że po zakończeniu tej calej telenoweli z Wisłą, niezależnie czy skończy się w ekstraklasie czy w IV lidze to nikt nie będzie popierał tej calej stadionowej patologii.. Ich miejsce jest na trybunie C, maja dopingować, robić oprawy, nawet latać po mieście i lać żydów ale KATEGORYCZNIE mają mieć zakaz na bawienie się w gangsterkę i beznesy kosztem Wisły !! o ile wczesniej kupowałem gadżety, smyczki, szale idt, dorzucałem się do puchy na rożne akcje to teraz długo tego nie zrobię.. a dokładnie do momentu gdy nasi "kibole" nie skupią sie na tym co mają robic na stadionie.. Wolę przekazywac pieniądze na Socios, tam przynajmniej jest jakies rozliczenie z wpłaconych pieniędzy.. Mam nadzieję że wszystko skonczy się happy endem a nasza była Pani prezes będzie miała kategoryczny zakaz wjazdu do Krakowa, gdzie jest skończona
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 09.01.2019, 09:37
Cytat:

uwierz na 4 lidze nie ma czego oglądać, co więcej patrzenie na boisko parzy po oczach
Odpowiedz cytując
rzodkiewka
Member

Od: 07.2013

Stary 09.01.2019, 09:47
Cupiał mógł nie chcieć sprzedać im Wisły,więc wymyślili Meresińskiego.Jak już wybuchła afera z Meresińskim,Cupiał dla dobra swoich interesów(medialny smród) uznał,że lepiej sprzedać im klub.
Co do Sarapaty,ona nie przejmuje się tym,że jest spalona w zawodzie.Tyle co nakradła +zarobiła w Wiśle,wystarczy jej na długie lata na wysokim poziomie.W świecie gangusów ma poważanie,więc w przyszłości może ich reprezentować .
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Stary 09.01.2019, 09:47
chłopaki adfurle oraz Valencia jeśli brniecie dalej w dyskusję o Meresińskim jako słupie WSH, to powiedźcie kogo słupem miał być w Koronie? Senegalskiego cyrku, Stecherta czy Ly Vanna? Trzeba jakoś spiąć tą historię. Jak już wymyślicie to możecie się podzielić z tym prokuraturą, która prowadzi sprawę Jakuba M. Szkoda to dłużej ciągnąć tutaj na forum.

BTW
adfurle przekroczyłeś granicę absurdu z tą Genuą...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Guzik
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.01.2019, 09:54
chłopaki adfurle oraz Valencia jeśli brniecie dalej w dyskusję o Meresińskim jako słupie WSH, to powiedźcie kogo słupem miał być w Koronie? Senegalskiego cyrku, Stecherta czy Ly Vanna? Trzeba jakoś spiąć tą historię. Jak już wymyślicie to możecie się podzielić z tym prokuraturą, która prowadzi sprawę Jakuba M. Szkoda to dłużej ciągnąć tutaj na forum.

BTW
Granice absurdu w tej historii są ciągle przekraczane, więc mnie już tutaj nic nie zdziwi/
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 09.01.2019, 09:56
Te pieniądze które uzbieral kolega Królewski przeznacza na wypłaty piłkarzom. To jedynie % należności. Resztę pewnie otrzymają z kolejnych wpływów. Leśny może przygotował specjalne umowy czy aneksy do ich kontraktów. Jestem ciekaw jego przemówienia do sztabu trenerskiego i samych piłkarzy.
Mam nadzieję że Wislocki powie czy nadal są konkretne oferty od inwestorów.
Trzymam kciuki!!
Odpowiedz cytując
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 09.01.2019, 10:00
BTW

nie uważacie że całe ta sprawa to absolutna kompromitacja przede wszystkim dziennikarzy?

Bo słuchajcie kurna, jak Szymon ciśnie materiał miesiącami to jakim cudem nie udaje mu się dotrzeć do informacji o mężu Sarapaty, dziewczynie Dukata i zapewne kilku innych tematach?
Gdzie był Knura, Miga, Trela, Kania, Karcz, Iwan nasi eksperci od Wisły ?

Wypłyniecie tematu gospodarczego rozpieprzyło by ten zarząd w sekundę w każdym momencie. A tak daliśmy im czas na sprowadzenie pana który się z tego śmieje jego kambodżańskiego księcia i zdefraudowania lub złego wydania kolejnych tysięcy lub milionów.

Naprawdę nikt z dziennikarzy nie podejrzewał, nie słyszał o tych umowach ? NIkt nie umiał tego sprawdzić?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 09.01.2019, 10:00
Na dziś najważniejsza rzecz to dogadać się z piłkarzami. Jeśli rozwiążą kontrakty to SA jest biedniejsza o kolejne kilka $ i szansa, ze jakiś inwestor w to wejdzie znowu spadnie. Trzymajmy kciuki.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 09.01.2019, 10:01

BTW
Kolega wyżej już Ci napisał a propos absurdów. Ty chyba spadłes z jakiejś wysokiej topoli i sobie główkę potłukłeś. Gigantyczna skala absurdów w Wiśle, a Ty cos o absurdzie z Genuą

Gdzie niby ten absurd akurat w tym wypadku,hmm?
Widząć pogmatwanie wokół klubu i to, że sytuacja po jej podpisaniu jest gorsza niż przed, można domniemywać, że był to sposób na ucieczkę przed odpowiedzialnością prezesa i reszty.
Ostatnio edytowane przez adfurle : 09.01.2019 o godz. 10:04.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 09.01.2019, 10:04
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
uwierz na 4 lidze nie ma czego oglądać, co więcej patrzenie na boisko parzy po oczach
Według mnie to jedno i to samo gówno jak cała polska piłka.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 09.01.2019, 10:07
AD1. Na przełomie 2013 i 2014 był dym pomiędzy SKWK a klubem, dotyczący nowej umowy o złotówkę zakończony potem protestem "bednarzowym", tak więc raczej złotówki w tej umowie z początku 2013 nie było.

.
Słyszałem w 2013 roku o złotówce od biletow z trybuny C. I to by mnie nie zaskoczyło i szcerze to miałbym to gdzieś. Niech to tylko będzie oficjalne . Żadnego takiego komunikatu nie pamiętam i tylko pytanie z kiedy była ta umowa bo ostatnio była plotka że jeszcze za Cupiala...

Tak to dalej hipoteza która łączy kilka rzeczy. Meresinski gadał z SKWK w trakcie "negocjacji" by opuscil klub. Pamiętam jak dziś jak DD "chwalił " się tym że tylko z nim chciał rozmawiać Meresinski.. przypadek? Poza tym to temat rzeka i pewnie się nigdy nie dowiemy prawdy.

@szprotson jestem za absolutnym rozliczeniem winowajców. Ja jako i setki kibiców zostałem oszukany przez Marzene "osobowość roku w Małopolsce 2017" Sarapacie. Dowody sa że od początku zarząd kłamał i kradł za pomocą swoich ziomków. Nawet jeśli ulegał wpływom to mógł w każdym momencie odejść .
A to że polityka Junco jebnie akurat wielu na jesień 2017 przewidywało i na pewno nie można się chwalić że 99% forum myślało inaczej bo rozbieżności nie były aż takie duże.
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 09.01.2019, 10:09
Myślę, że każdy potencjalny nowy właściciel zdaje sobie sprawę z tego że czeka go wymiana kadr, w mniejszym lub większym stopniu. Tak by klub nie miał w swoich szeregach pracowników związanych z obecnym układem. Pytanie czy o to nie idzie walka? W jakim kierunku to pójdzie? Swego rodzaju lustracja
Do tego świadomość i twarde podejście do tematu zakazu stadionowego wśród kibiców. Nowe otwarcie - każdy ma prawo przyjść na mecz. Ale przy tym twarde i bezwzględne przestrzeganie zasad.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Stary 09.01.2019, 10:10
DAVE napisał(a):Wyświetl post
Wisła w potrzebie to i starszyzna, się z barłogów zwlekła...
Prawda to, jak klub w potrzebie, to trzeba ruszyć tyłki
witajcie
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
kotyrek
Senior Member

Stary 09.01.2019, 10:13
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
BTW

nie uważacie że całe ta sprawa to absolutna kompromitacja przede wszystkim dziennikarzy?

Bo słuchajcie kurna, jak Szymon ciśnie materiał miesiącami to jakim cudem nie udaje mu się dotrzeć do informacji o mężu Sarapaty, dziewczynie Dukata i zapewne kilku innych tematach?

Wypłyniecie tematu gospodarczego rozpieprzyło by ten zarząd w sekundę w każdym momencie. A tak daliśmy im czas na sprowadzenie pana który się z tego śmieje jego kambodżańskiego księcia i zdefraudowania lub złego wydania kolejnych tysięcy lub milionów.

Naprawdę nikt z dziennikarzy nie podejrzewał, nie słyszał o tych umowach ? Nikt nie umiał tego sprawdzić?
Przecież oni mają układy z klubami. Sam Knura pisał że poproszono go żeby nie pisał o sytuacji na Cracovii i nie pisał...tak że ten....Krakowscy dziennikarze są tak samo umoczeni tylko ich nikt o to nie będzie pytałk...
Odpowiedz cytując
gregoriustsw
Member

Od: 08.2008

Stary 09.01.2019, 10:13
Taxmaster napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie. Nie znamy szczegolow a na rozliczenia przyjdzie czas. Rozumiem was, tez jestem mega wk....ony zaistniala sytuacja ale ciagle klotnie i jezdzenie po tej bandzie co zniszczyla nasz klub nic nam nie daje. Teraz trzeba skupic energie na ratowaniu Wisly. Robic cokolwiek co pomoze naszemu klubowi. Na to forum wchodzi teraz duzo osob, wiec warto pokazac ze kibice Wisly to nie bandyci i kibole, tylko porzadni ludzie. Mam nadzieje ze potencjalni inwestorzy i sponsorzy wiedza ze jesli dzieki nim klub sie uratuje, otrzymaja oni ogromny szacunek u wielu kibicow.

Mega szacun dla Pana Krolewskiego.
Niestety nie. Nie wolno im dac zapomniec. Nie wolno nie przypominac. Nie wolno odkladac rozliczen na pozniej. Nie znamy szczegolow? Ok, nie wiemy wszystkiego, ale wiemy wszyscy ze i Damian D. i Sratatata byli/sa powiazani z SKWK/WSH. To wystarczy. A linczowanie bandytow i pietnowanie ich na kazdym kroku bedzie dobrym pokazaniem ze kibice Wisly to porzadni ludzie. Bo tacy nie boja sie wytykac kryminalistow palcami. I serio - przezyje mecz bez "pozdrawiania przyjaciol" z RTS (zdecydowanie wolalem "Widzew, Widzew, lodzki Widzew...) czy Ruchu. Bez "wszyscy wstaja i spiewaja" i zawodzenia. Bez skakania. Bez kogos kto stoi przede mna i nie moge przez niego obejrzec meczu a na komentarz zeby usiadl reaguje "tu jest mecz, tu sie stoi". Za to nie przezyje meczu bez zdrowej, czystej od mafijnych powiazan, silnej Wisly.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 09.01.2019, 10:18
BTW

Naprawdę nikt z dziennikarzy nie podejrzewał, nie słyszał o tych umowach ? NIkt nie umiał tego sprawdzić?
Po części tak, ale z drugiej strony jak na to człowiek spojrzy. Przecież jakby któryś z nich napisal taki artykuł to trafiłby na listę największych wrogów kumatych z C, zaraz obok Jadczaka. Zaraz okazałoby się, że jego żona "pewnie puściła się z kimś Sharksów i dlatego go tak dupa boli", "pewnie pisze na zamówienie Bońka i Legii, żeby uwalić naszą kochaną Wisełkę" itd. Klub oczywiście natychmiast zakończyłby współpracę, koniec z informacjami, a pewnie i koniec z akredytacjami na mecze.

Podsumowywujac, zysk z takiego artykułu żaden, tylko kłopoty.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 09.01.2019, 10:23
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dziwne, jak sobie przypomne to zawsze od miesiaca mamy tu wysyp jakiegos informatora,niewiadomo skad,i od kiedy.Co prawda daty dołaczen sa niby stare np 2010 rok,ale takie konta tez mozna jakos poprzejmowac.
Przejąć konta to jedno ale 99.999999% tych osób udzielała się od narodzin forum. Chyba jedyny pozytyw tej całej sytuacji
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 09.01.2019, 10:23
BTW

przecież to jest celowe zagranie, ciągnięcie jednej afery przez pół roku a potem wyciąganie kolejnych kwiatków by temat nie ostygł.myślisz że dziennikarze to dobre duszki które chcą wszystko uzdrawiać?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 09.01.2019, 10:25
BTW

Jadczak to dziennikarz śledczy a pozostali to ludzie przepisujący informacje z neta tudzież posiadający je od kolegów którzy sa bohaterami ich artykułów.
No ale na logike, dlaczego dziennikarz Y bał się w np. w czerwcu węszyć ? Bo może sie ...bał?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 09.01.2019, 10:26

BTW

jak widać dawna data przy rejestracji , nie gwarantuje umiejętności logicznej dedukcji a może nawet posiadania mózgu ?

jak wogle ktoś może jeszcze rozkminiać czy akcja Meresinski byla autorstwa TSu

cui bono panowie , cui bono !

a argument o koronie jest śmieszny, czy założenie że Meresia wstawił TS implikuje że za wszystkimi jego wczesniejszymi przekretami stoją sharksi ?

oczywiście że nie , ludzie "w branży" się znają , uslyszeli o takim cwaniaczku i wydałsie odpowiedni do swej roli , i trzeba przyznać że wszystko udało się wysmienicie

fakt, analogia adfurle a propos vanny to czysta spekulacja ,raczej nieprawda, ale w niczym to nie dezawuuje faktu komu i po co potrzebny był rowerzysta

powiadam: chce sie komus rozkminiać to wyjasnijcie stecherta bo to jest do dziś zagadką , chociaż jeden trop mam
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 09.01.2019, 10:55

BTW
@K4millo: Ja tego typu pewności nie mam wyraziłem jedynie tego typu przypuszczenie związane z kilkoma przesłankami medialnymi oraz informacją która wypłynęła od redaktora Jadczaka. Za pewne prokuratura zbada tą sprawę i możliwe że doczekamy się jakiegoś wyjaśnienia.
Gdybym miał postawić pieniądze na tego typu zakład to bym obstawiał: tak WSH podstawiło Mersia aby przejąc klub.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 09.01.2019 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów