The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.08.2016, 14:43
Pranie pieniędzy, wyłudzenie VAT, areszt... Komu pan sprzedał Wisłę panie Cupiał!?!? Po przejrzeniu profilu na fejsie wiadomo było, że do debil i gołodupiec, a teraz jeszcze pospolity bandyta. Jezusie.
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 05.08.2016, 14:44
c. napisał(a):Wyświetl post
Jak zostanie skazany to bedziemy głowkowac, a dopoki jest wolnym czlowiekiem to nie wolno na nim psy wieszac.

zarzuty mozna postawic kazdemu, to jeszcze o niczym nie swiadczy.
niestety dla Naszego Klubu świadczy i to bardzo dużo, przy takiej opinii (i niewyjaśnionej sytuacji) właściciela o jakimkolwiek sponsorze można zapomnieć. Biorąc pod uwagę fakt, iż duet Citko&Meresiński raczej "pieniędzmi nie śmierdzi" jest... kiepsko.
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 05.08.2016, 14:44
Nie wiem czy da sie unieważnić, jak BC otrzymał kase to chyba nie da sie tego tak łatwo odkrecić
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.08.2016, 14:45
ktos sprawdzał dziennik polski i inne, czy nie było tam ogłoszenia
"oddam klub piłkarski w zamian za przejęcie wierzytelności"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 05.08.2016, 14:47
A jakie teorie ciekawe sie pojawiaja:

"Słyszałem, że @WislaKrakowSA kupił menago tylko po to by mu ją zlicytowano za niezapłacony VAT."

)))
Boia chi molla !
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 05.08.2016, 14:50
cos w tym jest
ale tego Vatu ma zapłacić wiecej niż zarobi na licytacji

ale jesli Cupiał to kupi za bańke to bedzie mistrzostwo swiata
a w poniedziałek bedzie konferencja na ktorej zamiast prezesa ogłoszony zostanie syndyk
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Davey777
Senior Member

Stary 05.08.2016, 14:51
Czyli pomysłem JM na Wisłe było wypranie pieniedzy z vat, a później zarobek na transferach
Ostatnio edytowane przez Davey777 : 05.08.2016 o godz. 14:59.
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 05.08.2016, 14:54
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jedna rzecz mi się nie zgadza. Przecież Meresiński wiedząc, że ma zarzuty prokuratorskie raczej powinien chcieć siedzieć w ukryciu, a nie pchać się na afisz. Kupując klub było oczywiste, że to kwestia dnia jak sprawa wyjdzie na wierzch.

O co w tym wszystkich chodzi? Dni mijają, a pytań coraz więcej.
Koleś z Amber Gold też nie ukrywał się pod kołdrą jak zaczęły wychodzić jego wałki
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
yarow
Senior Member

Stary 05.08.2016, 14:54
W cywilizacji łacińskiej, człowiek jest niewinny, dopóki się mu nie udowodni winy.

Pomiędzy słowem "podejrzany" a "skazany" jest wielka przepaść a duża liczba Polaków tego zwyczajnie nie rozumie.
W tym prasa, która przeważnie w swoich materiałach już skazuje ludzi nadal wolnych i niewinnych. I faktycznie, często ich skazuje na śmierć publiczną.

Nie jestem adwokatem Jakuba Meresińskiego i nie porównuję go z taką absolutną tuzą biznesu (i zresztą biznesu etycznego) jakim jest Roman Kluska. Jednak ten ostatni siedział konkretnie za niewinność. Formalnie, za wyłudzenie VAT-u. Człowiek został wykończony ekonomicznie i wizerunkowo. Dokonano na nim publicznej egzekucji wizerunkowej.
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 05.08.2016, 14:57
yarow napisał(a):Wyświetl post
W cywilizacji łacińskiej, człowiek jest niewinny, dopóki się mu nie udowodni winy.

Pomiędzy słowem "podejrzany" a "skazany" jest wielka przepaść a duża liczba Polaków tego zwyczajnie nie rozumie.
W tym prasa, która przeważnie w swoich materiałach już skazuje ludzi nadal wolnych i niewinnych. I faktycznie, często ich skazuje na śmierć publiczną.

Nie jestem adwokatem Jakuba Meresińskiego i nie porównuję go z taką absolutną tuzą biznesu (i zresztą biznesu etycznego) jakim jest Roman Kluska. Jednak ten ostatni siedział konkretnie za niewinność. Formalnie, za wyłudzenie VAT-u. Człowiek został wykończony ekonomicznie i wizerunkowo. Dokonano na nim publicznej egzekucji wizerunkowej.
Prawda i w pełni się zgadzam. A nawet się o tym uczyłem przez jakiś czas.
Ale w tym jednym, konkretnym wypadku mam to w dupie. Futbol i przekręty to nie jest dobre połączenie. No chyba że lubicie rozgrywki 4. ligi.
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 05.08.2016, 15:01
Już się rozeszło po mediach...

Davey777
Senior Member

Stary 05.08.2016, 15:02
Quo vadis Wisło - słowa Dunina znów powróciły jak bumerang
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.08.2016, 15:02
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ciekawią mnie gwarancje bankowe i reszta bajki. Czy to w ogole miało miejsce...
Moim zdaniem na pewno miało miejsce i pewnie miało przebieg podony jak w przypadku Korony. Czyli Cupiał zażyczył sobie gwarancje na to że zapłata w ratach za przejęcie klubu będzie niezagrożona.

Cytat:
(..) w Kielcach (...) jesteśmy gotowi do rozmów – mówił Meresiński, który twierdził też, że z dniem podpisania umowy, miała wpłynąć na konto miasta pierwsza rata za zakup spółki, a kolejne raty, na które miał bardzo mocne gwarancje bankowe, miały wpłynąć w późniejszym terminie. Ani sumy odstępnego, ani daty kolejnych rat za kupno Korony nie chciał jednak zdradzić, zasłaniając się tajemnicą handlową.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
m_abg
Member

Od: 08.2010

Stary 05.08.2016, 15:08
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Quo vadis Wisło - słowa Dunina znów powróciły jak bumerang
dokładnie. Dunin ze Smalcerzem chcieli pewnie blokować sytuacje ale wygrała druga opcja z negocjatorem Gaszynskim na czele
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 05.08.2016, 15:12
Jesteśmy w czarnej dupie i tyle.

Myslalem, że to tylko słupy, goście bez CV, bez kasy, ale ktoś za nimi stoi i ten ktoś to będzie ogarniać. Widać może być jeszcze gorzej. Masakra.

Może na spotkaniu z Kapką, Jakub zasugerował, że go zwolni wiec Zdzichu otworzył szafę ?
Mat1977
Member

Od: 06.2011

Stary 05.08.2016, 15:12
nie ma znaczenia czy go skaza czy nie !!! po 1 jesli nie jest z bogatej rodzinny a nie jest wszyscy wiedza czy ktos zarobil na czyms ...a JM ... wlasnie jedyny interes to walek na vat tyle...
Wisla ktora jak na Polska lige byla krysztalowo czysta sie doczekala.
Davey777
Senior Member

Stary 05.08.2016, 15:16
A BC przez 19 lat unikał takich dwuznaczności
Zooey_Deschanel
Member

Od: 07.2015

Stary 05.08.2016, 15:23
Mat1977 napisał(a):Wyświetl post
Wisla ktora jak na Polska lige byla krysztalowo czysta sie doczekala.
Czystość skończyła się wraz z Dariuszem W.. Teraz to już tylko z górki.
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 05.08.2016, 15:37
c. napisał(a):Wyświetl post
Jak zostanie skazany to bedziemy głowkowac, a dopoki jest wolnym czlowiekiem to nie wolno na nim psy wieszac.
Jak czytam coś takiego to od razu przypomina mi się słynna wypowiedź Szczuki "jak się okaże, że większość uchodźców to terroryści to wtedy się będziemy martwić"...
WhiteDoctor
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 05.08.2016, 15:42
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam coś takiego to od razu przypomina mi się słynna wypowiedź Szczuki "jak się okaże, że większość uchodźców to terroryści to wtedy się będziemy martwić"...
a z Cupiałem co było nie tak dawno? pamięć dobra, ale krótka? a jak krótka to i zawodna?

jebie gównem, ale wstrzymajmy się z osądami do wyroku sądu
rutek
Member

Od: 04.2004

Stary 05.08.2016, 15:43
Nie chce mi się wierzyć, że Cupiał nie wiedział o tych zarzutach dla JM, jeśli zaś wiedział to powinien domyślić się skąd pochodzi kasa, którą JM zapłacił/zamierzał zapłacić za Wisłę... w takich okolicznościach nawet Boguś może beknąć.
nesta
Senior Member

Stary 05.08.2016, 15:43
Oświadczenie JM przesłane do mediów

https://twitter.com/and_klemba/statu...72641094402048
yarow
Senior Member

Stary 05.08.2016, 15:44
Delgado napisał(a):Wyświetl post
... albo jest zabawa w demokrację albo jej nie ma. Ja nie mam tych dylematów, bo jestem raczej zwolennikiem innego systemu politycznego niż wynaturzony obraz tego, co się tutaj nazywa demokracja.

W obecnej tj. od dziesiątków lat Polsce, właściwie wszyscy jesteśmy podejrzani. Zapytajcie organów skarbowych, po cóż przeprowadzają kontrole w firmach. Na jakiej najczęściej podstawie? Na żadnej. Na podstawie domniemania, ale winy.
rutek
Member

Stary 05.08.2016, 15:47
Śmiechu warte to oświadczenie, de facto w ogóle nie zaprzeczył zarzutom :o
yarow
Senior Member

Stary 05.08.2016, 15:50
rutek napisał(a):Wyświetl post
[...] w ogóle nie zaprzeczył zarzutom :o
Dlaczego miał zaprzeczyć zarzutom? Przecież zarzuty są.
fond
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 05.08.2016, 15:50
Nawet słowa o tym, że to są oszczerstwa. Ale ulżyło: nigdy nie był skazany, nie jest źle...
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 05.08.2016, 15:52
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
a z Cupiałem co było nie tak dawno? pamięć dobra, ale krótka? a jak krótka to i zawodna?

jebie gównem, ale wstrzymajmy się z osądami do wyroku sądu
Nie porównuj gówna z czekoladą. Dodatkowo Cupiał nie miał zarzutów m.in. uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej...
rutek
Member

Stary 05.08.2016, 15:52
yarow napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego miał zaprzeczyć zarzutom? Przecież zarzuty są.
Zaprzeczyć nie w sensie, że nie ma zarzutów, ale powiedzieć cokolwiek co pozwoliłoby wierzyć, że faktycznie jest niewinny, a nie że tylko "na tym etapie postępowania jest niewinny".
nesta
Senior Member

Stary 05.08.2016, 15:53
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Nie porównuj gówna z czekoladą. Dodatkowo Cupiał nie miał zarzutów m.in. uczestnictwa w zorganizowanej grupie przestępczej...
A to ciekawe.. Gdzie ma niby takie zarzuty?

Uprzedzę cię, nie ma takowych.
kotyrek
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 05.08.2016, 15:54
Boguś zrobi złoty interes - już niedługo (po załatwieniu spraw TF z bankami) odkupi Wisłę za 1 PLN.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów