The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.11.2011, 14:38. [15 kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 25 listopada, piątek 20:30
ok, to ja założe.

Miał być mecz o mistrza jesieni a wyszło jak wyszło. W najbliższy piątek zmierzymy się z zaprzyjaźnionym Śląskiem. Mecz bedzie obserwować komplet widzów przy sporym udziale kibiców z Krakowa. Po cichu licze na 3pkt z naszej strony, a co Pozostałe pary:

25.11
Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko Biała

26.11
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Legia Warszawa

27.11
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
Lech Poznań - Widzew Łódź

28.11
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 22.11.2011, 14:47
ja tez liczę na 3 punkty...
Śląsk pod wodzą Lenczyka wygrywa wiele spotkan, ale co do stylu gry prezentuje antyfutbol.
Taki styl (antyfutbol) może sprawdzić się w polskiej lidze, gdzie praktykuje go większość zespołów. Wtedy takiej drużynie jak Śląsk wystarczy żelazna konsekwencja w ustawieniu i wybieganie, aby odnosić sukcesy.. w polskiej lidze. Na arenie europejskiej jakakolwiek drużyna średniaka dobrze ustawiona taktycznie pokonuje antyfutbolowca z palcem w d.. No chyba, że to antyfutbol w wersji Rehagela z Grecją, ale do tego Lenczykowi sporo brakuje.
W najblizszy piątek jednak jednak liczę na antyfutbol w wykonaniu Wisły. Jesli Śląsk zmuszony jest do prowadzenia ataku pozycyjnego i grania z pozycji faworyta, najmniejszy przypadek może doprowadzić do jego porażki.
Ważne, żeby nasi nie napalili się i grali tak jak Sląsk gra z drużynami, które coś potrafią.
Jesli zaś obydwie drużyny zagrają antyfutbol wynik jest otwarty. Liczyć się będzie dyspozycja dnia i szczęście w sytuacjach podbramkowych
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
koniak
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 22.11.2011, 14:59
Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... Szkoda słów. Szkoda również, że Maaskant w tym meczu nie poprowadzi Wisły, bo jakbyśmy dostali 3-0 to może dałbyś sobie z nim spokój.
Rzadko się wypowiadam w tematach meczowych, ale tu zrobię wyjątek i każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 22.11.2011, 15:03
W meczu z pasiakami mieliśmy tyle samo sytuacji (albo i więcej) co rywale i przegraliśmy, z Górnikiem do przerwy rywal był dużo lepszy, ale po przerwie to my dominowaliśmy, remis byłby sprawiedliwy a tu ...znowu wtopa. Jeśli suma szczęścia wynosi zero to we Wrocku powinno nam wreszcie ono dopisać i jak nie 3, to 1 punkt może być. Rywal jest absolutnym faworytem, a u nas zagra już Wilk (a Małecki wejdzie z ławki), a zagrać moglibyśmy z kontry na ...2 napastników Genkowa i Bitona, jakaś długa piła i kto wie. Na trybunach mecz przyjaźni, ale dla nas to mecz o "to be, or not to be" w tym sezonie.
koniak napisał(a):Wyświetl post
Drużyna Maaskanta była poukładana. Drużyna Lenczyka gra antyfutbol... .
To proste, to tak jak w minionej epoce, amerykańskie sputniki były szpiegowski, a te radzieckie tylko ...obserwacyjne .

TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany
No i tym wpisem potwierdzasz że masz ze soba jakiś problem, życzę szybkiego powrotu do zdrowia .

Ostatnio edytowane przez milosz : 22.11.2011 o godz. 15:57.
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 22.11.2011, 15:11
koniak napisał(a):Wyświetl post
każdy inny wynik niż nasza porażka uznam za dużą niespodziankę.
No co Ty, Wisła wyjdzie skoncentrowana na maxa, agresywnie w obronie i skutecznie z przodu. Garguła zagra mecz życia, zobaczycie, Śląsk bedzie cisnął my wyprowadzimy 2-3 zabójcze kontry skrzydłami i wygramy 2-3 bramkami. Bramki strzelą najlepsi na boisku Guła i Kiro.
Dobra żartowałem.

milosz napisał(a):Wyświetl post
....
Ty faktycznie tak jak piszą jestes niedojebany
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 22.11.2011 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując
julo
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 22.11.2011, 15:21
Trzeba być osobiście przy zapisach na wyjazd ?
Bo nie wiem czy bede miał czas dymać 150km.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 22.11.2011, 15:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
ja tez liczę na 3 punkty...
Śląsk pod wodzą Lenczyka wygrywa wiele spotkan, ale co do stylu gry prezentuje antyfutbol.
Taki styl (antyfutbol) może sprawdzić się w polskiej lidze, gdzie praktykuje go większość zespołów. Wtedy takiej drużynie jak Śląsk wystarczy żelazna konsekwencja w ustawieniu i wybieganie, aby odnosić sukcesy.. w polskiej lidze. Na arenie europejskiej jakakolwiek drużyna średniaka dobrze ustawiona taktycznie pokonuje antyfutbolowca z palcem w d..
Pokazali to Rumuni którzy nie dali Śląskowi żadnych szans - z Legią która nie zamierzała się okopać już tak im dobrze nie poszło, choć w Warszawie Rapid był lepszy.
Ale też trzeba oddać Lenczykowi że dostosował taktykę pod zespół i świetnie się to jak na razie sprawdza
Też po cichu liczę na 3 punkty i faktycznie powinien być to mecz w którym powinien wygrać ten kto wygra walkę w środku pola bo nie sądzę by którykolwiek zespół przesadnie forsował ataki

Śląsk się nie zabunkruje tak jak ostatnio we Wrocławiu ale też nie powinien jakoś grubo zaatakować, podobnie Wisła
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 22.11.2011, 15:28
Ja licze na jakąś niespodziankę , a tak realistycznie remis biorę w ciemno.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.11.2011, 15:28
julo napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być osobiście przy zapisach na wyjazd ?
Bo nie wiem czy bede miał czas dymać 150km.
Wystarczy, że ktoś będzie miał Twoje dane czytelnie napisane na kartce.
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 22.11.2011, 15:40
mecz o 6pkt, przegrywamy i jesteśmy w czarnej dupie
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 22.11.2011, 15:59
Śląsk grał lepszą piłką od Wisły już w poprzednim sezonie, kiedy wygrywał bez większych problemów. Teraz spodziewam się jeszcze mniejszego oporu ze strony Wisły. Przy braku sprzyjających okoliczności typu błąd sędziego Śląsk wygra gładko kilkoma bramkami. Wyniki trzech ostatnich spotkań Wisły trafiłem a teraz obstawiam, że będzie 3:0 dla gospodarzy.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 22.11.2011, 16:03
thechris napisał(a):Wyświetl post
. Wyniki trzech ostatnich spotkań Wisły trafiłem .
No jasne, jak ktoś ciągle obstawia zwycięstwa rywali Wisły, a ta ostatnio przegrywa, ech ci nasi kibice ...wiara u nich na potęgę .
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 22.11.2011, 16:04
Wole sie nie rozczarowac wiec remis brałbym w ciemno
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 22.11.2011, 17:01
Oby mecz na przełamanie i wygrywanie do końca sezonu, jeśli ktoś liczy u nas na mistrza to jest to mecz o 6 pkt... 7 pkt jest do odrobienia, 13 już gorzej... Bo ja nie mam wątpliwości, ze mistrzem będzie Śląśk lub legia ( jak nie WIsła oczywiscie )

Skład:

Pareiko
Jovanovic-Diaz-Czekaj-Paljic
Illiev-Jirsak-Nunez-Wilk-Kirm/Małecki*
Biton

Ktoś wie co dokładnie z Chavezem? osobiście wolałbym zagrać z Illievem i Bitonem z przodu, a Paljicem na skrzydle (4-4-2), wtedy ktoś ze środka wyleciałby. Co do wyniku, cicho licze na przełamanie
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 22.11.2011, 17:07
kilka tygodni temu tak samo pisaliście ze dostaniemy na lechu z 4-0 a wynik był inny.Typuje 0-1 dla Wisełki i mam nadzieje ze śląsk pogubi punkty!
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 22.11.2011, 17:15
Punkty rozdaliśmy byle kiepszczakom, a na dodatek parchom, a teraz niby mamy ze Śląskiem wygrać ?
Bez sensu z dwóch powodów. Z powodu tego jak gramy, ale również dlatego, że lepszy mistrz we Wrocławiu niż w Warszawie. Po co im życie utrudniać
Ostatnio edytowane przez tofik : 22.11.2011 o godz. 17:17.
..
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 22.11.2011, 17:28
tofik napisał(a):Wyświetl post
Punkty rozdaliśmy byle kiepszczakom, a na dodatek parchom, a teraz niby mamy ze Śląskiem wygrać ?
Bez sensu z dwóch powodów. Z powodu tego jak gramy, ale również dlatego, że lepszy mistrz we Wrocławiu niż w Warszawie.
a najlepszy w Krakowie.

Punkty rozdaliśmy drużynom grającym totalny antyfutbol (nie liczę Legii). Sami zdobylismy punkty grając z drużynami starającymi się grac w piłkę (Lech, Polonia, Ruch, Jaga, itd). Dlatego napisałem wyżej, że w meczu ze Śląskiem, sami musimy zagrac antyfutbol. To najprostsza recepta na polską ligę.
Z antyfutbolu można zrezygnować gdy drużyna taktycznie jest juz zgrana i ma odpowiednich, zdrowych wykonawców.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
someonewisp
Banita

Od: 09.2009

Stary 22.11.2011, 17:32
Jak przegramy to mam nadzieje, że piłkarzyki dostaną karę. Wstrzymana wypłata aż do odwołania. Jak wygrają ze 2 mecze i pokarzą, że im ZALEŻY to może wtedy zastanowić się nad tym czy nie dać im tych 50%. Ludzie harują dziennie po 12 h by wyżyć, a tu pajac Jaliens przychodzi zarabia pieniądze jakie przeciętny człowiek nie ujrzy przez całe swoje życie a gra gorzej od przeciętnego gówniarza z warszawskiej Agrykoli. Do czego to doszło...
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.11.2011, 17:43
mam nadzieje ze ten antyfutbol ktory prezentuje Śląsk jak pisze FraMat, pokona naszą holenderską finezje, jakośc styl i inne piękne ....a słówka.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
biziu25
Member

Od: 08.2006

Stary 22.11.2011, 17:49
mam nadzieję że młodzież wyjdzie u nas w pierwszym składzie oraz mam nadzieję że mecz życia zagra Wilk i Iliev. Orz mam nadzieję że będziemy się tam dobrze bawić
ŚWL
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 22.11.2011, 17:54
Dobra zabawa pewna, dobra nasza gra juz nie ale możliwa i w nią wierze!
Wisła&Śląsk
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 22.11.2011, 18:07
Jak wtopimy to na 90% żegnaj MP 2012. REmis zresztą też ch.jowy.
Dobrze, że Mały wraca - może coś wyszarpiemy.
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 22.11.2011, 18:48
odkupiĘ 2 bilety do wrocŁawia, chĘtnych proszĘ o pw lub 507776238
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.11.2011, 19:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a najlepszy w Krakowie.

Punkty rozdaliśmy drużynom grającym totalny antyfutbol (nie liczę Legii). Sami zdobylismy punkty grając z drużynami starającymi się grac w piłkę (Lech, Polonia, Ruch, Jaga, itd). Dlatego napisałem wyżej, że w meczu ze Śląskiem, sami musimy zagrac antyfutbol. To najprostsza recepta na polską ligę.
Z antyfutbolu można zrezygnować gdy drużyna taktycznie jest juz zgrana i ma odpowiednich, zdrowych wykonawców.
Czy my potrafimy zagrać antyfutbol? Grając antyfutbol liczysz na 0-0 tudzież 1-0 po kontrze. A nas każdy mocniejszy rywal odprawia czwórką goli.
Przecież każda wrzutka w naszą szesnastkę powoduje panikę i trudny do opisania chaos.

Nie mam pojęcia co my obecnie potrafimy zagrać. Pozostaje dać na mszę za powtórkę wariantu poznańskiego i niespodziewane zwycięstwo.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Wujek dobra rada
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 22.11.2011, 19:58
kupię bilet do Wrocławia 604360393 albo pw
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Stary 22.11.2011, 21:04
ale po co mamy wygrać? żeby się okłamywac że wcale nie jest źle?
Odpowiedz cytując
Oress
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 22.11.2011, 21:15
Kupie bilety do Wrocławia
PRIV!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 22.11.2011, 21:23
Jedna wielka niewiadoma co zagramy. Remis biore w ciemno bo Kazek w ciagu 4 dni zespolu nie przebuduje,jedynie Wilk trochu ta gre uspokoi.
Obstawialbym realnie 3-1 dl Śląska.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Stary 22.11.2011, 21:28
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
ale po co mamy wygrać? żeby się okłamywac że wcale nie jest źle?
Jasne bo gramy po to, żeby ... przegrać . W sumie fajnie że tych durnot nie czytają nasi piłkarze, ... ze zrozumiałych względów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 22.11.2011 o godz. 21:56.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.11.2011, 22:16
Najlepiej juz wogole nie grac,oddac walkowerem sezon i wycofac sie z ligi.

Jak bysmy wygrali to mamy 9 pkt ,a wiosna bedzie ciekawa bo mamy wszytskie mocne zespoly u siebie.
My potrafimy sie mobilizowac kiedy nie jestemy faworytem -przyklad to wygrana w Poznaniu.

Po cichu ludze sie ze jest szansa ,wraca Mały -duch tego zespolu.Remis tez bedzie ok.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów