The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
działfinansów
Junior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.07.2008, 11:55
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Talent Uche ?
Czys Ty widzial mecze tego wielce utalentowanego Uche w Bordeaux ?
Gdzie on teraz gra ?

Latwo byc zwinnym i szybkim pilkarzem w mizernej lidze polskiej, grajac w nasilniejszej kadrowo ekipie.

Byl niezlym pilkarzem jak na polskie warunki, w skali europejskiej to slaby, a najwyzej mocno przecietny kopacz.
Uche gra w Almerii w pierwszym składzie, strzelił bramke Realowi i jeszcze cos nawbijał. Almeria to słaba kadrowo drużyna jak na Hiszpańską ekstraklase, a on i tak daje sobie rade(wcześniej wywalczył z nimi awans do Ekstraklasy). Gra w reprezentacji Nigerii(nie wiem jak teraz ale przez ostatnią dekade Polska by dostawała wpiernicz od Nigerii). A ma dopiero 23 lub 24 lata
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Od: 04.2008

Stary 07.07.2008, 11:55
Talent Uche ?
Gdzie on teraz gra ?

Latwo byc zwinnym i szybkim pilkarzem w mizernej lidze polskiej, grajac w nasilniejszej kadrowo ekipie.

Byl niezlym pilkarzem jak na polskie warunki, w skali europejskiej to slaby, a najwyzej mocno przecietny kopacz.
To jak sie smiejesz z tego ze Uche byl slaby ,to dlaczego mi zarzucasz to ,ze ja sie smieje ze bierzemy jakis"dziwnych grajkow" ?
Uche gral w Primera Division w Almerii ,napewno nie pierwsze skrzypce ale gral.
Ja pamietam Uche z meczow z Schalke i Lazio
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 07.07.2008, 11:58
Uche strzelał bramki Barcelonie i Realowi Madryt w tym sezonie i to w przeciętnej Almerii. Może nie jest to gracz wybitny, ale na pewno jeden z najlepszych jacy grali w polskiej lidze.

7 kotów jeśli chodzi o Kallona, to nie masz się o co martwić. Murzyn tu nie przyjdzie bo mało płacą i zimno
..
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 07.07.2008, 12:03
Wolnego,

Gorawski tez strzelil bramke Realowi, i reprezentowal swoj kraj.

Gra faktycznie w podstawowym skladzie, bramek tez natlukl w tej drugiej lidze.

Czy to taki niby talent ?
Zdecydowanie nie. Tzn tak jak pislaem: w Polsce wyrozniajacy sie ale dlatego ze gral w najsilniejszej kadrowo ekipie.
Duzo lepiej od niego rokowali na przyszlosc Sunday, Kelechi. Lepszym pilkarzem byl Feutchine czy legijny Zeigbo.

Kokoszka tez niby wielki talent, a podejrzewam, ze w przyszlosci bedziemy o nim slyszec tylko przez najblizsze 2 tygodnie. Po czym zniknie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
carpenter
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 07.07.2008, 12:28
7 kotow nie zgadzam sie z Toba co do oceny Uche.To ze okazal sie szmata, co mnie zreszta nie dziwi nie zmienia faktu ze byl to dla mnie pilkarz kompletny.Szybkosc,technika uzytkowa, swietne dosrodkowania, przeglad sytuacji, bardzo dobry strzal zarowno z glowy jak i z nogi, sprawiaja ze takiego skrzydlowego Wisla nie miala i dlugo miec nie bedzie.Osiagniecia nie zawsze sa wyznacznikiem klasy pilkarza, a zeby grac w Primera Division, nawet w przecietnej druzynie ogorkiem byc nie mozna.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 07.07.2008, 12:32
działfinansów napisał(a):Wyświetl post
Uche gra w Almerii w pierwszym składzie, strzelił bramke Realowi i jeszcze cos nawbijał. Almeria to słaba kadrowo drużyna jak na Hiszpańską ekstraklase, a on i tak daje sobie rade(wcześniej wywalczył z nimi awans do Ekstraklasy). Gra w reprezentacji Nigerii(nie wiem jak teraz ale przez ostatnią dekade Polska by dostawała wpiernicz od Nigerii). A ma dopiero 23 lub 24 lata
Gorawski też strzelił bramkę Realowi i co? Ma statut gwiazdy?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 07.07.2008, 12:33
carpenter napisał(a):Wyświetl post
7 kotow nie zgadzam sie z Toba co do oceny Uche.To ze okazal sie szmata, co mnie zreszta nie dziwi nie zmienia faktu ze byl to dla mnie pilkarz kompletny.Szybkosc,technika uzytkowa, swietne dosrodkowania, przeglad sytuacji, bardzo dobry strzal zarowno z glowy jak i z nogi, sprawiaja ze takiego skrzydlowego Wisla nie miala i dlugo miec nie bedzie.Osiagniecia nie zawsze sa wyznacznikiem klasy pilkarza, a zeby grac w Primera Division, nawet w przecietnej druzynie ogorkiem byc nie mozna.
dokladnie.

poza tym przyszedl za darmo, zrobił dużo dobrego i jeszcze Wisła na nim zarobiła. takich ludzi nam trzeba
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 07.07.2008, 12:35
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Gorawski też strzelił bramkę Realowi i co? Ma statut gwiazdy?
Co innego bramka, a co innego "bramka". Piłka sie od niego przypadkowo odbiła po strzale Żurawskiego...
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 07.07.2008, 12:35
Uche w zeszłym sezonie strzelał bramki czołowym drużynom, a i w reperze gra. Przecież Austria grała z Nigerią przed Euro i było 1:1 po golu K. Uche

Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 07.07.2008, 12:37
Pilkarz kompletny na lige polska. Owszem.

Tak jak pilkarzem znakomitym na warunki polskie jest Kosowski, Zurawski.

sorry Dorotka. Juz sie zwijam.
Powód: pardonez moi
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 07.07.2008 o godz. 12:37.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 07.07.2008, 12:52
zim zum napisał(a):Wyświetl post
dokladnie.

poza tym przyszedl za darmo, zrobił dużo dobrego i jeszcze Wisła na nim zarobiła. takich ludzi nam trzeba
nie przyszedl za darmo, Wisła na nim wiele nie zarobiła ogólnie to chyba nas oszukał może nawet dwa razy.

Jak grał z PAO?
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 07.07.2008, 12:58
Baala napisał(a):Wyświetl post
Co innego bramka, a co innego "bramka". Piłka sie od niego przypadkowo odbiła po strzale Żurawskiego...
Za przeproszeniem, g*wno prawda. Bramka to bramka, chociażby tyłkiem strzelona.
Ale to nie dyskusja czy bramka się od bramki różni, dlatego skończmy ten off topic.
Pozdrawiam.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 07.07.2008, 13:21
Talent Uche ?
Gdzie on teraz gra ?

Uche gra w UD Almeria (8 zespol Primera Division ). Jest czolowa postacia swojego zespolu a jego statystyki nie sa zle: 30 meczy, 3 gole, 1 asysta plus reprezentacja: 11 meczy, 2 gole.
Takiu slaby z niego kopacz? Zobacz ze tylko Smolarek z polski moze sie znim jako tako rownac, bo innych polakow w Primiera Division nima
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita

Od: 04.2005

Stary 07.07.2008, 13:37
Pilkarz kompletny na lige polska. Owszem.

Tak jak pilkarzem znakomitym na warunki polskie jest Kosowski, Zurawski.

sorry Dorotka. Juz sie zwijam.

jednak w przeciwienstwie do w/w 2 panów jemu sie udało przebić za granicą , w porownaniu z ławką Kosy i Żurawia (w słabej lidze) to Uche moznay by rzec zrobil kariere

oczywiscie jay jay okocha z niego nie jest , ale przesadasz z jego krytyka
Odpowiedz cytując
zloty1906
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 07.07.2008, 18:44
Kamil Kosowski : Znalazłem klub porównywalny z Wisłą

Już od ubiegłego tygodnia mówiło się, że pomocnik Kamil Kosowski dołączy do APOEL-u Nikozja. Teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Futbolista rozstał się z Cádiz CF i wybrał grę na Wyspie Afrodyty. Piłkarz złożył już swój podpis pod umową. Kosowski dotarł na Cypr w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zawodnik rano przeszedł pomyślnie badania medyczne. Po nich podpisał umowę z APOEL-em. Ma ona obowiązywać do maja 2010 roku.

- Jestem bardzo zadowolony, że złożyłem swój podpis pod kontraktem z APOEL-em. Szukałem bardzo dobrego zespołu, porównywalnego z Wisłą Kraków w Polsce. Jestem teraz szczęśliwy, gdyż to mi się udało. APOEL to wielki klub na Cyprze i mam nadzieję, że w tym roku pomogę tej drużynie stać się jeszcze lepszą - stwierdził Kosowski.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 07.07.2008, 19:21
Surma opuszcza Izrael
Cytat:
Były piłkarz reprezentacji Polski, 31-letni Łukasz Surma został zaprezentowany w poniedziałek jako nowy piłkarz drugoligowej Admiry Wacker Moedling. Trafił do austriackiego klubu na zasadzie wolnego transferu z Hapoelu Bnei Sachnin (Izrael).

Wcześniej Surma, środkowy pomocnik, występował m.in. Wiśle Kraków, Ruchu Chorzów i Legii Warszawa. Ze stołecznym klubem zdobył w 2006 roku mistrzostwo Polski. W drużynie narodowej, w latach 2002-2003, rozegrał pięć meczów.
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 07.07.2008, 19:39
zloty1906 napisał(a):Wyświetl post
Kamil Kosowski : Znalazłem klub porównywalny z Wisłą

Już od ubiegłego tygodnia mówiło się, że pomocnik Kamil Kosowski dołączy do APOEL-u Nikozja. Teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. Futbolista rozstał się z Cádiz CF i wybrał grę na Wyspie Afrodyty. Piłkarz złożył już swój podpis pod umową. Kosowski dotarł na Cypr w nocy z niedzieli na poniedziałek. Zawodnik rano przeszedł pomyślnie badania medyczne. Po nich podpisał umowę z APOEL-em. Ma ona obowiązywać do maja 2010 roku.

- Jestem bardzo zadowolony, że złożyłem swój podpis pod kontraktem z APOEL-em. Szukałem bardzo dobrego zespołu, porównywalnego z Wisłą Kraków w Polsce. Jestem teraz szczęśliwy, gdyż to mi się udało. APOEL to wielki klub na Cyprze i mam nadzieję, że w tym roku pomogę tej drużynie stać się jeszcze lepszą - stwierdził Kosowski.
Jak sie dowiedziałem na forum Cadiz, Kosa wcale za darmo nie rozwiązał kontraktu tylko za 1 mln euro, drugie tyle dopłacił APOEL i tak piłkarz poszedł za teoretyczne 2 mln do tego klubiku. Chyba ze zle zrozumialem, tak czy siak 2mln zapłacone i jest w Nikozji.

Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 07.07.2008, 21:37
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Jak sie dowiedziałem na forum Cadiz, Kosa wcale za darmo nie rozwiązał kontraktu tylko za 1 mln euro, drugie tyle dopłacił APOEL i tak piłkarz poszedł za teoretyczne 2 mln do tego klubiku. Chyba ze zle zrozumialem, tak czy siak 2mln zapłacone i jest w Nikozji.
Chyba 2 mln koron słowackich .
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 07.07.2008, 21:56
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...sferdaten.html

Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 07.07.2008, 22:14
W smoki też wierzysz?
Kosowski jest wart, może 200 tys. €, to wszystko.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 07.07.2008, 22:23
Moze w Niemczech go tak cenia
Marktwert - 1.4 MLN

albo taki Barreto - 400 tys €
Ostatnio edytowane przez HEDu : 07.07.2008 o godz. 22:26.

Odpowiedz cytując
biała gwiazda
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.07.2008, 20:12. Kosa
Podobno Kosa miał znowu do nas wrócić, jest z nim wywiad z którego można się dowiedzieć paru rzeczy

http://sport.interia.pl/news/kosa-ko...-wisly,1142914

Najbardziej interesujący jest ten fragment

Podobno niedawno ofertę złożyła Ci Wisła. Nie kusiła Cię perspektywa walki o Ligę Mistrzów?
- Ja bym skwitował tę ofertę tak: to był kopniak w dupę wobec kopniaka w twarz, który mnie spotkał podczas negocjacji z Wisłą sześć miesięcy wcześniej.
Czy Wisła złożyła Ci słabszą ofertę, niż zimą? Wówczas krążyły sumy 150 tys. euro rocznych zarobków rozbite na trzy składowe - podstawę, premie i wyjściówki. To prawda?
- Była to kwota, od której zaczęliśmy negocjacje pół roku temu i nie była to końcowa propozycja. Oferta, o której teraz usłyszałem, spowodowała, że nie było tematu "powrót do Wisły".
Może komuś w klubie wydawało się, że mam nóż na gardle i zgodzę się na każde warunki. Na szczęście dla mnie tak nie było.

Ja rozumiem że oszcędzamy na pensjach, ale myśleli że Kosa to za darmo będzie grał
Odpowiedz cytując
..DRAGON..
Banita

Od: 06.2004

Stary 08.07.2008, 20:33
Witam!
Ludzie skończcie temat kosowskiego(z malej ) toz to patałach jest i tyle, szanujcie siebie, Wisłe i to co macie!!!
Jakieś 15 lat temu ja i każdy Wislak nie śnił, nie marzył o tym co mamy teraz.Rozmawiając na meczach z Lechią dzierżoniów ,Avia Swidnik i innymi klubami które teraz praktycznie nie istnieją mówiłem ,że chciałbym dożyć Mistrzostwa Polski dla Wisły i mamy ich kilka w przeciągu ery Cupiała!!!!!
Przestaniecie kochać Wisłe bo nie bedzie transferów?
Pewnie nie pamiętacie wspaniałych pilkarzy jacy wtedy do nas przychodzili , a kazdy dostawał(z nas) orgazmow Szopa, Biskup, Świerad i inni, w dupach się wam poprzewracało i tyle!!!!!!!
Odpowiedz cytując
jasnyGwint
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 08.07.2008, 20:46
biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem że oszcędzamy na pensjach, ale myśleli że Kosa to za darmo będzie grał
no tak, za 150tys€ to nawet porządnych pampersów nie można kupić.
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 08.07.2008, 21:10
To było 6 miesiecy temu, teraz pewnie zaczeli od 100 tysiakow jak nie mniej. Z reszta po co to ciagnac.

Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 10.07.2008, 08:39
Dziś Heniu Kasperczak kończy 62 lata. Zdrówka, trenerze

Wywiad z jubilatem
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.07.2008, 10:05
Wie ktos moze czy Dudu znalazl nowy klub?
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 10.07.2008, 10:52
Nie znalazl, by było na transfermarkcie.

Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 12.07.2008, 12:45
"Zawsze powtarzałem, że w Polsce chcę grać tylko dla Wisły" Kamil Kosowski - szacunek!

http://sport.onet.pl/0,1248708,1787693,wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Stary 12.07.2008, 13:00
Kosa to Kosa, Bednarz to Bednarz, szkoda.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów