The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.05.2019, 19:17
Karny ręce opadają... ja już nie mam pojęcia kiedy jest ten karny, a kiedy nie, bo jeśli brać pod uwagę dzisiejszy karny to chyba każdy kontakt z ręką to karny.

Najlpesze jest to że jędrzejczyk wybronił rękoma piłkę z lechią a tutaj został nastrzelony petardą z 2 metrów - w 1przypadku brak karnego w drugim jest

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.05.2019, 19:30
Karny to można by jeszcze przeboleć, ale żółta kartka za to zagranie to już cyrk nie z tej ziemi.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 13.05.2019, 19:51
wystarczyło że pierwsze 10 minut drugiej połowy spróbowaliśmy grac swoje i AGKŚ miała ciepło. gol na 1-2 zakończył praktycznie mecz.
ogólnie zęby bolały patrząc co dziś gramy
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.05.2019, 19:59
Karny to jakieś nieporozumienie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.05.2019 o godz. 20:03.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.05.2019, 20:04
Słaby mecz w naszym wykonaniu, śmieszny karny niewiele tutaj zmienia.
Mam nadzieję na godne zakończenie sezonu w sobotę, zarówno na boisku jak i na trybunach.
Morysa nie ma co oceniać, zagrał nie na swojej pozycji, w słabej drużynie.
Ciekawy jestem czy Basha faktycznie problemy rodzinne czy chore ucho?

Na koniec jedno spostrzeżenie - wiem, że duet Klemenz-Hoyo grał ze słabymi drużynami, słabszymi niż dzisiejsza Arka - ale dzisiaj Klemenz przy Wasylu słabiej a i sam Wasyl na pochwały też nie zasłużył. Wróciły stare demony w obronie.
Przypadek?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.05.2019, 20:11
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Słaby mecz w naszym wykonaniu, śmieszny karny niewiele tutaj zmienia.
Mam nadzieję na godne zakończenie sezonu w sobotę, zarówno na boisku jak i na trybunach.
Morysa nie ma co oceniać, zagrał nie na swojej pozycji, w słabej drużynie.
Ciekawy jestem czy Basha faktycznie problemy rodzinne czy chore ucho?

Na koniec jedno spostrzeżenie - wiem, że duet Klemenz-Hoyo grał ze słabymi drużynami, słabszymi niż dzisiejsza Arka - ale dzisiaj Klemenz przy Wasylu słabiej a i sam Wasyl na pochwały też nie zasłużył. Wróciły stare demony w obronie.
Przypadek?
Karny wspominam jako kompromitację sędziego, Arka wygrała zasłużenie. Nie mieliśmy im czego przeciwstawić, idealna ilustracja że nie ma sensu wstawiać zbyt wielu młodych do składu, bo wtedy za wiele nie skorzystają. No ale wiadomo że nie było innego wyjścia.

Ja już wcześniej zauważyłem że Klemenz gra lepiej kiedy sam dowodzi obroną. Wtedy gra o wiele pewniej i bardziej zdecydowanie. Też myślę że to nie przypadek. Przy okazji nie byłbym taki pewny że Zabrze i Kielce to gorsze drużyny niż Arka.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.05.2019 o godz. 20:15.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.05.2019, 20:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja już wcześniej zauważyłem że Klemenz gra lepiej kiedy sam dowodzi obroną. Wtedy gra o wiele pewniej i bardziej zdecydowanie. Też myślę że to nie przypadek. Przy okazji nie byłbym taki pewny że Zabrze i Kielce to gorsze drużyny niż Arka.
Mecz z Zabrzem faktycznie mi umknął. Miałem na myśli Sosnowiec, Śląsk i Kielce -każda z tych drużyn wydała mi się słabsza od dzisiejszej Arki.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.05.2019, 20:30
Morys i może dzisiaj dal się parę razy zakręcić, ale żadnej bramki nie zawalił. Dla mnie wypadł lepiej niż Grabowski.
I tego samego Grabowskiego jednocześnie nie zamierzam winić za karnego. Sędzia w tej sytuacji zachował się jakby stracił rozum i nigdy nie grał w piłkę (?).
Plewka dramatycznie słabo, wszystko musiał robić Savicevic przez co pojawiały się błędy . Może i sytuacja kadrowa nie jest wesoła, ale dalej sądzę że jemu trzeba ogrania w 1 lidze... choćby pół roku.
I ostatni z młodych: Śliwa, taka bramka o niczym wielkim nie świadczy , ale na pewno jest mała nagroda za pracę . Pokazuje potencjał. Dałbym mu zagrać i kolejny mecz.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2019, 20:40
@Karherop młodzi oka. Kolar Drzazga Boguski niewidoczni kompletnie. Mieli pomóc młodym jako bardziej doświadczeni czy ograni a nie pomogli w niczym. Podsumowaniem występu Bogusia jest próba odegrania piłki do tyłu po której mało nie zdobył samobója stulecia

Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.05.2019, 20:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Morys i może dzisiaj dal się parę razy zakręcić, ale żadnej bramki nie zawalił. Dla mnie wypadł lepiej niż Grabowski.
I tego samego Grabowskiego jednocześnie nie zamierzam winić za karnego. Sędzia w tej sytuacji zachował się jakby stracił rozum i nigdy nie grał w piłkę (?).
Plewka dramatycznie słabo, wszystko musiał robić Savicevic przez co pojawiały się błędy . Może i sytuacja kadrowa nie jest wesoła, ale dalej sądzę że jemu trzeba ogrania w 1 lidze... choćby pół roku.
I ostatni z młodych: Śliwa, taka bramka o niczym wielkim nie świadczy , ale na pewno jest mała nagroda za pracę . Pokazuje potencjał. Dałbym mu zagrać i kolejny mecz.
Morys kilka razy był faulowany, coś tam wybił w sytuacji niepewnej. Występ raczej poprawny.
Karnego nie było. Szkoda mi było Grabowskiego, bo dostał kartkę, na którą nie zasłużył.
Plewka, on w ogóle grał?
Śliwa, kupa farta, ale też znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i tego nie sknocił - były już spektakularne pudła z podobnych odległości. Może teraz się przełamie.

Pytanie może nie do końca meczowe, ale pamiętam, że przed sezonem dużo mówiło się o Korczyku. Wszyscy debiutują a on nadal bez minuty. Nie jest takim talentem czy jest bez formy? Szkoda też, że Buksa nie wystąpił trochę częściej.

Niepokoi, że mamy tak dużo kontuzji. Teraz chyba jeszcze Hoyo (?). Obstawiam jednak, że nasze problemy organizacyjne, które przełożyły się na przygotowania i krótka ławka dały o sobie znać. Stolarczyk to dobry trener na lata. Patrząc na przykład Piasta, zaufanie do trenera, wcale nie duży budżet i wcale nie duże oczekiwania, kto wie czy następny sezon przy stabilizacji organizacyjnej nie dałoby się zawalczyć o PP albo miejsce w TOP4.

Pozytyw, o którym chyba nikt nie mówi: pokazaliśmy młodym piłkarzom z całej Polski: warto przyjść do Wisły, bo dostaniesz swoją szansę jak Hoyo i spółka. Tego brakowało przez lata i przegrywaliśmy wyścigi o młodych, zdolnych.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.05.2019, 21:06
@kacpaw91 Warto by jeszcze dodać (oprócz szansy), że młodzi piłkarze będą mieli możliwość uczyć się w Wiśle od najlepszych... Mistrz Niemiec, mistrz Anglii - pokażcie mi klub w PL, który ma w składzie równie utytułowanych zawodników...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.05.2019, 21:19
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
@kacpaw91 Warto by jeszcze dodać (oprócz szansy), że młodzi piłkarze będą mieli możliwość uczyć się w Wiśle od najlepszych... Mistrz Niemiec, mistrz Anglii - pokażcie mi klub w PL, który ma w składzie równie utytułowanych zawodników...
I to polskich byłych i obecnych reprezentantów. Dodać do tego byłego króla strzelców Brożka. Klub, w którym funkcje sportowe pełnią byłe jego i reprezentacji gwiazdy. Trzeba jeszcze powalczyć o bazę. Te hale dmuchane trawiaste co ministerstwo ma wspierać ich budowę, to poprzez Socios można byłoby zorganizować wkład własny w inwestycję i klub wystartowałby o projekt. Solidne fundamenty pod rozwój sportowy, ale także komercja - możliwość wynajmu bazy.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 13.05.2019, 23:16
Mecz zasłużona porażka.

Za dużo grzybów w barszczu niestety, fajnie, że się młodziki ogrywają, ale nie każdy jest Hoyo Kowalskim, który z buta wchodzi do pierwszego składu i daje radę.

Bramka dla nas kuriozum totalne, śmiałem się z 5 minut

Karny to ewidentny błąd sędziego. Nie wiem czym się kierował. Skoro głównym kryterium jest chęć zagrania piłki ręką to ja nie mam pytań gdzie odleciał czarny w interpretacji.

Wrócę też do wypowiedzi Karheropa, tak dla jaj - bo wiadomo, że raczej to o Wojtkowskim i kontrakcie to była plotka / żart.

Cytat:
o powód absencji? Wolne żarty. Stolarczyk takich rzeczy nie robi, tym bardziej że chcą zatrzymać piłkarza.

Jeżeli by tak było, że nie chce zostać to jest to zrozumiałe. Czemu w ostatnich kolejkach miałby grać ktoś kto odchodzi, jeśli mamy juniorów, którzy się palą do gry w Wiśle? Nie rozumiem sformułowania pt 'Stolar nie robi takich rzeczy'. Jakich? Rozsądnych?

Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 13.05.2019, 23:41
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Morys kilka razy był faulowany, coś tam wybił w sytuacji niepewnej. Występ raczej poprawny.
Karnego nie było. Szkoda mi było Grabowskiego, bo dostał kartkę, na którą nie zasłużył.
Plewka, on w ogóle grał?
Śliwa, kupa farta, ale też znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i tego nie sknocił - były już spektakularne pudła z podobnych odległości. Może teraz się przełamie.

Pytanie może nie do końca meczowe, ale pamiętam, że przed sezonem dużo mówiło się o Korczyku. Wszyscy debiutują a on nadal bez minuty. Nie jest takim talentem czy jest bez formy? Szkoda też, że Buksa nie wystąpił trochę częściej.

Niepokoi, że mamy tak dużo kontuzji. Teraz chyba jeszcze Hoyo (?). Obstawiam jednak, że nasze problemy organizacyjne, które przełożyły się na przygotowania i krótka ławka dały o sobie znać. Stolarczyk to dobry trener na lata. Patrząc na przykład Piasta, zaufanie do trenera, wcale nie duży budżet i wcale nie duże oczekiwania, kto wie czy następny sezon przy stabilizacji organizacyjnej nie dałoby się zawalczyć o PP albo miejsce w TOP4.

Pozytyw, o którym chyba nikt nie mówi: pokazaliśmy młodym piłkarzom z całej Polski: warto przyjść do Wisły, bo dostaniesz swoją szansę jak Hoyo i spółka. Tego brakowało przez lata i przegrywaliśmy wyścigi o młodych, zdolnych.
Juz nie odplywaj. Dostali szanse gdyz zmusila trenera do tego nasza dramatyczna sytuacja kadrowa. , ktora w profesjonalnym ekstraklasowym klubie nie powinna miec miejsca. To, ze junior prosto kopnal pilke o niczym nie swiadczy to podstawy zawodowego pilkarza i obecna sytuacja moze wyrzadzic wiecej zlego niz dobrego.
Na mlodych zawodnikow trzeba miec plan, potrzeba przygotowac ich organizmy do sezonu i nie jarac sie mlodsza data urodzenia. Watpie czy tak powinno wygladac wprowadzanie juniorow, gdzie zamiast miec asekuracje w formacji od klasowych zawodnikow, podgladac ich, uczyc sie od nich...to musisz rowniez uwazac na ich bledy czy grac razem z innymi nie doswiadczonymi juniorami.

Slusznie zauwazyles zjazd ich formy. To dokladnie wypadkowa naszych problemow. Dobrze ze sezon sie konczy bo bedzie im bardzo ciezko. Oby tylko nie nabawili sie urazow czy powazniejszych kontuzji.

PS.
Ostatnie lata przegrywamy o mlodych pilkarzy nie dlatego, ze ciezko o szanse u nas a po prostu z finansowego punktu widzenia. Jestesmy na szarym ligowym koncu, zaden mlody z duzym talentem tu nie trafi wiec sami musimy sobie ich wychowac.

Ogolnie, to trzeba wzmocnic kadre 1 zespolu, zeby chlopaki mieli od kogo sie uczyc. Nie oszukujmy sie z wiekszosci nic wielkiego pewnie nie bedzie, jednak moze ciezka praca, nadrobia braki w swoim talencie i beda sie nalezycie rozwijac.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 13.05.2019 o godz. 23:57.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 14.05.2019, 08:16
Wyglądaliśmy w tym meczu jak drużyna z niższej klasy rozgrywkowej... i w sumie ciężko się temu dziwić.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 14.05.2019, 08:52
No, nie ma co sie zbytnio rozwodzic nad tym meczem. Zagralismy skladem jakim zagralismy, to i mecz wygladal jak wygladal.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 14.05.2019, 08:54
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No, nie ma co sie zbytnio rozwodzic nad tym meczem. Zagralismy skladem jakim zagralismy, to i mecz wygladal jak wygladal.
paradoksalnie początek drugiej połowy pokazał że możemy przejąc inicjatywę w tym meczu. Siedliśmy na AGKś i zaczęły się faule z ich strony i niedokładność. Byli wczoraj do ogrania.

Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 14.05.2019, 11:04
To co najbardziej podobało mi się w tym meczu, to ciągłe próby wyprowadzania akcji od tyłu. Graliśmy o nic i chyba Stolarczyk nakazał takie granie żeby młodzi zaczęli nabierać nawyku do gry kombinacyjnej od tyłów. Terlecki w Eurosporcie prawie płakał, bo Wisła nie próbuje długiej piłki.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.05.2019, 11:11
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli by tak było, że nie chce zostać to jest to zrozumiałe. Czemu w ostatnich kolejkach miałby grać ktoś kto odchodzi, jeśli mamy juniorów, którzy się palą do gry w Wiśle? Nie rozumiem sformułowania pt 'Stolar nie robi takich rzeczy'. Jakich? Rozsądnych?

Nie sądzę, aby świadomie Stolarczyk obniżał poziom sportowy odstawieniem kogoś od składu. Nie w sytuacji gdy do Gdyni zabieramy tylko 6 rezerwowych, bo więcej zdrowych i gotowych do gry w ekstraklasie nie ma...

Zresztą przykład Pietrzaka, jest jedną nogą poza Wisłą a jednak ciągle Stolarczyk na niego stawia, bo prezentuje odpowiedni poziom.

@Aalcman
Wisła w całej rundzie finałowej stara się grać swoją piłkę, na przekór osłabieniom kadrowym. Widać schematy, brakuje natomiast odpowiedniej klasy wykonawców. Przykładowo fatalne podanie Lisa na róg rożny na początku meczu to tylko wynik tego, że miał ograniczać lagę do przodu.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 14.05.2019, 11:33
Fatalne podanie Lisa na rzut rożny to wynik jego koncentracji i poziomu umiejętności. Myślisz że laga do przodu była by celna? Wątpię
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.05.2019, 12:20
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Plewka, on w ogóle grał?

Hoyo nie gra bo nie może 15 latek na tym poziomie grać co trzy dni. Było jasne że nie zagra.
Nie chodzi o to żeby teraz go zajechać i skończył jak Czekaj.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 14.05.2019, 13:39
@Aalcman
Wisła w całej rundzie finałowej stara się grać swoją piłkę, na przekór osłabieniom kadrowym. Widać schematy, brakuje natomiast odpowiedniej klasy wykonawców. Przykładowo fatalne podanie Lisa na róg rożny na początku meczu to tylko wynik tego, że miał ograniczać lagę do przodu.
No i to mi się podoba. Młodzi muszą te schematy przyswoić, tak żeby potrafili wejść na boisko i być wartością dodaną dla zespołu, poczuć się pewniej, a nie być balastem. W meczu ze scyzorami i w ostatnim, mają niepowtarzalną szansę na przećwiczenie tego na żywo, z przeciwnikiem, który chce odebrać piłkę.
Tak jak pisałem, wczoraj Terlecki wręcz płakał, bo Wisła po raz kolejny wyprowadza piłkę krótko, czym naraża się na stratę. Swoją drogą, to jeden z najbardziej wk*&^%ających "ekspertów", odpływa w takie słowotoki, że głowa mała, a w dodatku nie wie, kiedy skończyć. Chyba wydaje mu się, że ekspert musi gadać cały czas?
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 14.05.2019, 14:43

Widać schematy i widać, że młodzi zawodnicy nie są tylko zapchajdziurami na treningu tylko pełnoprawnymi członkami zespołu. To na pewno zaprocentuje. W tym meczy poprostu tych juniorów było zdbyt dużo a Tacy zawodnicy jak Boguski, Savicević i Brożek nie pomagali w uspokojeniu gry.

Natomiast poleciałeś z Lisem o ile ost dwa mecze można zapisać mu na plus i życzyć jak najwięcej takich występów, to ta sytuacja to jego ewidentny błąd.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 14.05.2019, 14:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Hoyo nie gra bo nie może 15 latek na tym poziomie grać co trzy dni. Było jasne że nie zagra.
Nie chodzi o to żeby teraz go zajechać i skończył jak Czekaj.
Też wątpię, że jego brak wyjazdu do Gdynii był podyktowany kontuzją. I dobrze, że tam nie pojechał, bo starcie z piłkarzami Arki byłoby dla niego dość brutalne.

Jednocześnie fajnie jakby znowu wystąpił w ostatnim spotkaniu z Miedzią. Wasyl niech zatrzyma zapędy do gry, do do odpowiedniej formy mu bardzo daleko. Wczoraj fatalnie wyprowadzał piłkę. Mnóstwo strat.

Od nowego sezonu widzę parę Sadlok - Klemenz o ile obaj będą z sobą dobrze wspólpracować. Wasyl jako pierwszy zmiennik. Hoyo rezerwy + 4 do brydża.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.05.2019, 14:52
Ja za to kompletnie Sadloka nie widzę na środku... Wolałbym, by przeszedł na lewą stronę kosztem Pietrzaka, a środek wybierać spośród Wasilewskiego, Hoyo-Kowalskiego i Klemenza.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 14.05.2019, 15:43
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja za to kompletnie Sadloka nie widzę na środku... Wolałbym, by przeszedł na lewą stronę kosztem Pietrzaka, a środek wybierać spośród Wasilewskiego, Hoyo-Kowalskiego i Klemenza.
Też mam takie zdanie ale gdzieś.tu na forum już się przewijało, że Maciek woli grać na środku i na lewą chciałby wrócić tylko w ostateczności.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.05.2019, 16:50
No ale to już chyba nie do Maćka należy wybór, gdzie będzie grał
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 14.05.2019, 20:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No ale to już chyba nie do Maćka należy wybór, gdzie będzie grał
Pomijając wszystko inne jeden junior musi grać z uwagi na przepisy. Myślę że najbliżej ma Grabowski , ale pewnie będziemy grać w różnym ustawieniu ze względu na kartki/kontuzje.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 15.05.2019, 06:44
Szneka napisał(a):Wyświetl post
@Karherop młodzi oka. Kolar Drzazga Boguski niewidoczni kompletnie. Mieli pomóc młodym jako bardziej doświadczeni czy ograni a nie pomogli w niczym. Podsumowaniem występu Bogusia jest próba odegrania piłki do tyłu po której mało nie zdobył samobója stulecia
Rozumiem Twój tok myślenia, ale jednak Krzysiek Drzazga sam dopiero uczy się piłki na tym poziomie - fakt, że pograł w 1szej lidze więc jakieś tam doświadczenie ma, ale to jednak co innego.
Myślę, że po tych kilku "juniorskich" meczach można próbować pierwszych ocen/podsumowań. W mojej ocenie niestety delikatnie pisząc nie ma szału. O ile Hoyo, Szocik i Grabowski można powiedzieć, że wyglądali przyzwoicie, o tyle nasza ofensywna młodzież raczej nie będzie żadną wartością dodaną w perspektywie przyszłego sezonu. Moim zdaniem jedynym piłkarzem, którego zaliczyłbym do "względnie młodych", który miał przebłyski i z którym wiązałbym nadzieję na najbliższy czas to przywołany wyżej Drzazga. Krzysiek musi natomiast ustabilizować formę, bo znika na długie okresy czasu. Natomiast technicznie/szybkościowo wyglądą całkiem ok. W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 15.05.2019, 07:33
[QUOTE=tas de fleia;1539501W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć.[/QUOTE]

Też tak myślę. Gra kombinacyjna wychodzi Mu całkiem nieźle.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów