The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 16.03.2016, 19:36
Temat meczowy z grafikami coraz lepszy! Co do wyniku to stawiam na remis 1:1 lub 2:2.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 16.03.2016, 20:52
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Temat meczowy z grafikami coraz lepszy! Co do wyniku to stawiam na remis 1:1 lub 2:2.
Tu nie ma co remisować, tu trzeba dzwonić

A myślę, że wygramy. Drużyna jest zapewne dalej w....iona na początek rundy, a Jagiellonia ma wiele słabych elementów.
Typuje wygraną 3-1
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 17.03.2016, 09:52
Jagiellonia w tym sezonie gra beznadziejną piłkę chyba tylko Górnik jest słabszy. Oczywiście to nie znaczy, że fartem z kontry nas nie pykną... To ekstraklasa i takie drużyny dają sobie tu radę.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 17.03.2016, 10:01
Paweł Raczkowski został wyznaczony na głównego arbitra piątkowego spotkania przy Reymonta.
Sędzia z Warszawy prowadził już w tym sezonie trzy spotkania z udziałem Białej Gwiazdy, w których padły następujące wyniki:

IX kolejka Ekstraklasy: Podbeskidzie - Wisła Kraków 0:6
XV kolejka Ekstraklasy: Zagłębie - Wisła Kraków 1:3
XXII kolejka Ekstraklasy: Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:0

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 17.03.2016, 10:08
Czy wybiera sie ktos na mecz z okolic Stalowej Woli,Rzeszowa,Bilgoraja i mialby wolne miejsce?
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 17.03.2016, 10:16
Mecz o 6 pkt jak wygramy to zblizymy sie do nich na 3 pkt... czyli do 8semki
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 17.03.2016, 10:42
Tak sobie myślę - po prostu wygrajmy... Bez statystyk, bez tabeli, bez podtekstów.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 17.03.2016, 10:46
Dokładnie, regan. O ile na górną ósemkę zbytnio bym nie liczył (zbyt dużo cudownych zbiegów okoliczności), to Wisełka powinna powalczyć o "wyższą część dolnej połówki", czyli o miejsca 9-12 (aby rozgrywać 4 mecze u siebie w fazie decydującej). Teoretycznie mecz z Jagą na R22 powinien (co nie znaczy musi) być najłatwiejszy z 3 jakie pozostały. Nie sądzę, by łatwiejszy był wyjazd na Ruch i mecz u siebie z Zagłębiem, które ostatnio pobiło m.in. Śląsk, Lechię oraz sąsiadkę w ich kauflandzie. Zobaczymy, kto tym razem będzie górą- Probierz, czy Wdowczyk? Chyba że Wisełka wróci do nałogu remisów :-(
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 17.03.2016, 12:39
el Nuero napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, regan. O ile na górną ósemkę zbytnio bym nie liczył (zbyt dużo cudownych zbiegów okoliczności), to Wisełka powinna powalczyć o "wyższą część dolnej połówki", czyli o miejsca 9-12 (aby rozgrywać 4 mecze u siebie w fazie decydującej). Teoretycznie mecz z Jagą na R22 powinien (co nie znaczy musi) być najłatwiejszy z 3 jakie pozostały. Nie sądzę, by łatwiejszy był wyjazd na Ruch i mecz u siebie z Zagłębiem, które ostatnio pobiło m.in. Śląsk, Lechię oraz sąsiadkę w ich kauflandzie. Zobaczymy, kto tym razem będzie górą- Probierz, czy Wdowczyk? Chyba że Wisełka wróci do nałogu remisów :-(
Mecz meczowi nierówny. Termalika też zlała Legię u siebie 3-0, a miała okazję wygrać 5-0, a my w Niecieczy wygraliśmy.

Stawiam 3-1 dla nas. Pewnie strzelimy gola na 1-0, potem podwyższymy na 2-0. Jaga w jakiejś 60. minucie strzeli kontaktowego gola na 2-1 i nerwówka do końca. W końcówce stawiam na bramkę po kontrze, może Balashov po wejściu z ławki.
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 17.03.2016, 17:09
Czuje w kosciach zimny prysznic. Z drugiej strony nasza liga jest tak nieprzewidywalna ze wszystko moze sie zdarzyc.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 17.03.2016, 17:19
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Czuje w kosciach zimny prysznic. Z drugiej strony nasza liga jest tak nieprzewidywalna ze wszystko moze sie zdarzyc.

Zimny prysznic to ma drużyna każdego ranka gdy spojrzy w tabelę i na wyniki które osiągała w tym sezonie.

Jak przegrają to przegrają. Byle to było po zacięte walce. Sportowo na pewno nie jesteśmy gorsi od Jagielloni.
Odpowiedz cytując
Bene Nati
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 17.03.2016, 19:28
Wolfu świetna robota!

Co do samego meczu... wyjdziemy wysoko, ofensywnie. Musimy uważać na kontry i stałe fragmenty gry. Vassiljev jest groźny.

Brakuje nam typowego, solidnego defensywnego pomocnika, który pomógłby zachować równowagę.
Tak, pamiętam o Alanie.

Mój typ: 2:1 dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 17.03.2016, 19:40
Czyli jutro test czy przełamanie było czy tylko Nieciecza taka słaba.

Obawiam gry naszej obrony.
Obawiam się, że Dariusz W. będzie się kierował w doborze zawodników wciąż nie przemijającą legendą a nie potrzebami meczu.
Ogólnie obawiam się tego meczu.

Chciałbym wreszcie zobaczyć jak gra Drzazga.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 17.03.2016, 19:43
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Czyli jutro test czy przełamanie było czy tylko Nieciecza taka słaba.

Obawiam gry naszej obrony.
Obawiam się, że Dariusz W. będzie się kierował w doborze zawodników wciąż nie przemijającą legendą a nie potrzebami meczu.
Ogólnie obawiam się tego meczu.

Chciałbym wreszcie zobaczyć jak gra Drzazga.

To nie zobaczysz, jest poza kadrą.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
whitestar1990
Member

Od: 08.2015

Stary 17.03.2016, 20:02
Deobny szczegół dotyczący grafiki: "meczów", nie "meczy".
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 17.03.2016, 20:11
whitestar1990 napisał(a):Wyświetl post
A huj z tym
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.03.2016, 20:16
A już miało być, że Z a nie W. Wiem, detal. Ale jakoś tak przywykłem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 17.03.2016, 20:20
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
To nie zobaczysz, jest poza kadrą.

A właśnie doczytałem, że zastąpił go Alan. Ciemność widzę...
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 17.03.2016, 21:33
Nie kumam tej zmiany. Jak zagra ten sam skład co w Niecieczy to na ławce będzie 3 defensywnych (Brlek, Cywka, Uryga) i zero napastników.
Chłopak tak był chwalony podczas przygotowań, nawet Głowa się pochlebnie wypowiadał i nic, w zasadzie nie dostał szansy.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member

Od: 06.2014

Stary 17.03.2016, 21:34
Czy to kolejny ślepy trener czy Alan ma na nich wszystkich kwity? Bo ja nie wierzę, że można w nim jeszcze coś widzieć, w chłopie, który od 3 lat gra tak samo... jakby on miał 18-19 lat to może bym wybaczył, ale mając 21 lat i zero umiejętności dogrania do przodu mieć w zasadzie pewny plac w Wiśle Kraków... co tu się odjebuje na bieżąco?!
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 17.03.2016, 22:17
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Czy to kolejny ślepy trener czy Alan ma na nich wszystkich kwity? Bo ja nie wierzę, że można w nim jeszcze coś widzieć, w chłopie, który od 3 lat gra tak samo... jakby on miał 18-19 lat to może bym wybaczył, ale mając 21 lat i zero umiejętności dogrania do przodu mieć w zasadzie pewny plac w Wiśle Kraków... co tu się odjebuje na bieżąco?!
Na trenera Dornę w takim razie też ma kwity
Odpowiedz cytując
Markfire20
Senior Member

Od: 12.2015

Stary 17.03.2016, 23:27
Kiedy przeczytałem, że Drzazgę w 18 meczowej zastępuje Uryga to mnie szlag jasny trafił... Alan niczego sobą nie prezentuje, gdy chce zagrać do przodu to zawsze kończy się to dla nas stratą. Naprawdę nie wiem co oni w nim widzą...
Odpowiedz cytując
msn
Member

Od: 11.2002

Stary 17.03.2016, 23:53
Czy naprawdę przy każdej okazji musi znaleźć się grono frustratów, które jeździ po własnych piłkarzach? Raz Boguski, innym razem Brożek, Uryga itp. itd. Każdy ma lepsze lub gorsze okresy, a przy tym co ostatnio prezentujemy niewielu piłkarzy zasługuje na pozytywne opinie. Też nie jestem entuzjastą tego co niektórzy zawodnicy prezentują na boisku, ale czy koniecznie trzeba dawać temu wyraz w ten sposób poniżając lub prowadząc ciągłą nagonkę? Zacznijcie jeszcze gwizdać na meczu, jak będą przy piłce...

Jak piłkarz znalazł się w kadrze meczowej, albo na boisku, to powinien czuć wsparcie własnych kibiców.
Na koszulkach BIAŁA GWIAZDA!
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 18.03.2016, 05:38
Podpowie ktoś, na ile przewidziana jest jeszcze przerwa w grze Mączyńskiego?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
serek_dj
Member

Od: 01.2010

Stary 18.03.2016, 06:07
W. sam jeszcze nie wie - tak na podstawie wpisu na głownej wnioskuje.

Co ten DG77 odpieprza? Jak tęskni za mamą to niech ją sprowadzi do Polski...
I choć serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem - za Wisłę - bo nie liczy się nic więcej - to pewne.
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 18.03.2016, 08:23
Niestety to Jaga jest faworytem w tym meczu.
Mam nadzieję na zwycięstwo, chyba że będzie to kolejny mecz w którym słupki i poprzeczka będą szukać naszych strzałów a nasi z 5 metrów będą mieli problem z wepchnięciem piłki do bramki.
Ostatnie mecze na R22 poszły nie tak bo był problem z psychiką u piłkarzy (plus brak sił). Po trzech punktach w Niecieczy jest szansa, że będzie im łatwiej grać.
Dużo zależy od dopingu. Jesli będzie pozytywny a nie taki jak na ostatnim meczu u nas to powinno być dobrze
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.03.2016, 09:05
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
Niestety to Jaga jest faworytem w tym meczu.
No cóż, każdy może mieć takie lub inne zdanie na ten temat, ale np.buki widzą to inaczej.
Średnia dla ok.250 bukmacherów. Widać, że kurs na Wisłę spada:

Odpowiedz cytując
Arleton
Member

Od: 06.2013

Stary 18.03.2016, 09:43
whitestar1990 napisał(a):Wyświetl post
obie formy są poprawne
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 18.03.2016, 09:48
Arleton napisał(a):Wyświetl post
obie formy są poprawne
Rzeczywiście tak jest, nawet sprawdzałem to ostatnio, co nie zmienia faktu, że brzmi i wygląda to słabo. Mimo wszystko oficjalnie obie wersje się bronią. Jak dla mnie - meczy to koza

Niecałe 10h do meczu, przeglądam ostatnie wyniki Jagiellonii i naprawdę nie wiem czego się dziś spodziewać. Niby mamy Dariusza W., ale czy to wystarczy? Typuję 3:1 dla nas. Do zobaczenia.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
skawaaa
Member

Od: 02.2015

Stary 18.03.2016, 09:50
Przeczuwam dobry mecz, wszystko będzie szło po naszej myśli. Wejdzie Uryga żeby uspokoić grę w defensywie i popełni jakiś błąd i stracimy zwycięstwo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów