The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 28.01.2019, 18:42
tu chodzi o wsparcie klubu, nie kto na ilu meczach będzie itd...
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 28.01.2019, 18:51
Niektórzy już nieźle odlecieli. WSH będzie na C i pewnie ich flaga też. Możliwe też że przez kilka meczy nie będzie flag ani dopingu z gniazda na C bo skwk/wsh będą chcieli pokazać jaką to atmosferę robią na meczach, ale tym chyba mało kto się przejmie.
Fajnie jakby zrobili czystke w ekipie i pogonili tych co rozkradli Wisłę ale czy tak będzie trudno powiedzieć. Najważniejsze by nie mieli żadnego wpływu na finanse i zarządzanie SA.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 28.01.2019, 20:16
Robiona na kolanie na szybko, ale można śmiało kraść

Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
A ja chciałem zapytać czy istnieje jakaś techniczna możliwość dodania w podpisie loga (podobnie jak "Należę do Socios") typu "Posiadacz karnetu 2019"? Może to wpłynie pozytywnie na sprzedaż i zamknie usta tym z głupimi uwagami tym,którzy maja najwięcej do powiedzenia ,a sami nie kupili...
Popieram zdanie kolegi powyżej.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 28.01.2019, 20:27
Bardziej na rundę wiosenną. Można też dodać adres odnośnie bonów i systemu on-line.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Stary 28.01.2019, 20:55
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Bardziej na rundę wiosenną. Można też dodać adres odnośnie bonów i systemu on-line.
Niestety nie potrafię w przekierowania na forum..

Może admini albo moderatorzy pomogą?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 28.01.2019, 21:07
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie potrafię w przekierowania na forum..

Może admini albo moderatorzy pomogą?

'['URL="http://tutaj link do storny"]'['IMG']'http://tutaj link do obrazu'['/'IMG]'['/URL']'

(tylko wywalcie apostrofy )
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 28.01.2019, 22:04
Jaki jest sens robienia sygnatury? Przy Socios to faktycznie, rodzaj promocji wraz z odnośnikiem do strony na której można się zapisywać.

Ale karnetu? Po jaki ....?

Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Stary 28.01.2019, 22:25
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Jaki jest sens robienia sygnatury? Przy Socios to faktycznie, rodzaj promocji wraz z odnośnikiem do strony na której można się zapisywać.

Ktoś chciał, więc zrobiłem. 5 minut roboty
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Stary 29.01.2019, 00:05
Jest to rodzaj promocji wraz z odnośnikiem do strony na której można kupić karnet.

Odpowiedz cytując
Armin
Member

Stary 29.01.2019, 09:56
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Ktoś kto w ogóle szuka wymówki w kupnie karnetu że WS i w ogóle to zwykła pała, nie ważne na ilu meczach będziesz.Pozdrowienia dla prawdziwych Wiślaków.

PS: pomijając tych, których faktycznie nie stać na taki wydatek, ale podobno tu wielu taki porządnych z pozycją rodziną i pracą.

Ale przecież ci co wyprowadzali z kase klubu to byli najprawdziwsi Wisłacy.

Kolega widzę idzie tokiem myślenia - nic ze na nas plują, pzreciez to deszcz pada.
Gdy młyn zacznie intonować pozdrowienia dla ludzi którzy tyle krzywdy wyrządzili ja wychodzę. Obejrzę w tv.
Powód: ortofagrafia
Ostatnio edytowane przez Armin : 29.01.2019 o godz. 09:56.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 29.01.2019, 10:10

Skoro ktos chce sie tym pochwalic i przy okazji zachecic do kupna to chyba nie ma w tym nic zlego
Odpowiedz cytując
PrecelTSW
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 29.01.2019, 10:12
Obrazisz się na klub bo ktoś zaśpiewa piosenkę która Ci się nie podoba?

No to idź tam i im powiedz żeby nie śpiewali... ehh...
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.01.2019, 11:24
Ajax napisał(a):Wyświetl post
'['URL="http://tutaj link do storny"]'['IMG']'http://tutaj link do obrazu'['/'IMG]'['/URL']'

(tylko wywalcie apostrofy )
Generalnie:
[URL="http://tutaj link do strony"][IMG]http://tutaj link do obrazu[/IMG][/URL]

czyli konkretnie:
[URL="https://bilety.wisla.krakow.pl/"][IMG]https://i.imgur.com/KepvuCS.png[/IMG][/URL]
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Stary 29.01.2019, 15:51
Armin napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież ci co wyprowadzali z kase klubu to byli najprawdziwsi Wisłacy.

Kolega widzę idzie tokiem myślenia - nic ze na nas plują, pzreciez to deszcz pada.
Gdy młyn zacznie intonować pozdrowienia dla ludzi którzy tyle krzywdy wyrządzili ja wychodzę. Obejrzę w tv.

masz chore jazdy, nie jesteś się w stanie poświęcić w tym trudnym momencie, uważasz że lepiej jest ogon podkulić i uciec, pytanie tylko co tym ugrywasz?
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.01.2019, 16:14
mam tylko nadzieje ze po pierwszym meczu u nas stanei sie to niektualne
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 29.01.2019, 16:26
bódyń napisał(a):Wyświetl post
mam tylko nadzieje ze po pierwszym meczu u nas stanei sie to niektualne
Ferie, przed "pierwszym", problemy z kartami kibica... na tę chwilę jeszcze bym nie bił na alarm, chociaż też jestem troszkę zawiedziony skalą.
Odpowiedz cytując
krzysztofff
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 29.01.2019, 16:35
Krzysio prowokuje...spokojnie...mysle,ze te prawie 6 tys to na razie dobry wynik,do pierwszego meczu u siebie mamy 19 dni !
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 29.01.2019, 16:35
Ludzie przywykli do olewania meczow na tzw "slabego przeciwnika" to jest juz od dawien dawna.
Dlatego na Lechu ,Lechii mamy 24 tys zeby potem na Miedzi bylo 9.
Obecna sytuacja wymaga kupna karnetu ,narazie jest 5500 ,mysle ze dobijemy do 8 tys a to napewno nie jest malo,wiec zle tez nie jest a napewno jeszcze sporo osob karnet kupi.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 29.01.2019, 16:40
Stanowski nie pisze o jednym. Kibice zrzucają się na Wisłę już od kilku dobrych miesięcy. Cały czas jest jakaś zbiórka. Dużo ludzi wstąpiło do socios - to też koszt. Zaraz wyjdą koszulki które też trzeba będzie kupić. Sprzedaż karnetów nie powala, ale nie ma tragedii. On sam pisał parę tygodni temu, że zejdzie max 7-8 tysięcy. Ja już mogę iść z nim o zakład że zejdzie ponad 10000. Jak wejdzie jakaś lepsza akcja marketingowa ( nie wiem jak to wygląda teraz na mieście czy są plakaty itd ale słyszałem, że raczej kiepsko) Jak do niezdecydowanych zacznie docierać, że zaraz będą musieli oglądać mecze z G lub C to ruszą dupy. Jestem pewny.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 29.01.2019, 16:41
krzysztofff napisał(a):Wyświetl post
Krzysio prowokuje...spokojnie...mysle,ze te prawie 6 tys to na razie dobry wynik,do pierwszego meczu u siebie mamy 19 dni !
Nędzna prowokacja
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.01.2019, 17:33
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ludzie przywykli do olewania meczow na tzw "slabego przeciwnika" to jest juz od dawien dawna.
Dlatego na Lechu ,Lechii mamy 24 tys zeby potem na Miedzi bylo 9.
Obecna sytuacja wymaga kupna karnetu ,narazie jest 5500 ,mysle ze dobijemy do 8 tys a to napewno nie jest malo,wiec zle tez nie jest a napewno jeszcze sporo osob karnet kupi.
Już jest ponad 5900 więc 6 dzisiaj padnie.
Też jestem prawie pewien że suma summarum padnie 10k.

A ja osobiście jestem .. zadowolony z tempa sprzedaży. Do meczu prawie 3 tygodnie, w międzyczasie dużo pozytywnych wydarzeń
Rozczarowani mogą być Ci którzy bujali w obłokach nie znając realiów krakowskich i kibiców Wisły, gdzie zresztą nawet przy hitowych meczach najlepszą sprzedaż jest na 1-2 dni przed a nie na 4 tygodnie.
Odpowiedz cytując
lucas8
Senior Member

Stary 29.01.2019, 17:38
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ferie, przed "pierwszym", problemy z kartami kibica... na tę chwilę jeszcze bym nie bił na alarm, chociaż też jestem troszkę zawiedziony skalą.
W przeciągu pierwszego tygodnia sprzedaży poszło prawie 4 tysiące karnetów licząc z bonami i to jest mało?! Uważam, że na chwilę obecną jest to świetny wynik. Na początku obstawiałem sprzedanie 7-8 tysięcy sztuk karnetów na wiosnę, natomiast teraz śmiało stwierdzam, że włączając karnety całoroczne rekord Widzewa pobijemy. Po 10 lutego (wiadomo Matki Boskiej Pieniężnej ), a przed pierwszym domowym meczem sprzedamy ponad 10 tysięcy karnetów (nie wliczam całosezonowych).
Ostatnio edytowane przez lucas8 : 29.01.2019 o godz. 17:41.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.01.2019, 17:46
Zobaczymy jak pojdzie. na razie jakby przyspiesza (ok 500 dziennie jak widze).
10k to granica przyzwoitosci.
Zostalo ok 3 tyg do meczu siebie. przy tym tempie bedzie ok 15k.
Ale jak wiadome kazdy zostawia na ostatnia chwile. Obysmy pobili rekord bo to marketingowo sie bedzie prezentowac
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 29.01.2019, 18:03
Liczę ze przed meczem z Śląskiem pojawi się tekst „ A jednak się udało - rekord Polski w ilości sprzedanych karnetów pobity!!!”
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Stary 29.01.2019, 18:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rozczarowani mogą być Ci którzy bujali w obłokach nie znając realiów krakowskich i kibiców Wisły, gdzie zresztą nawet przy hitowych meczach najlepszą sprzedaż jest na 1-2 dni przed a nie na 4 tygodnie.

No i trzeba pamietac o tym co pisal tez Petred,ludzie od grudnia przesylają pieniadze,czy to darowizny na konto Socios albo biora udzial w licytacjach,jak ktos jest dlzuej Socios i oplaca skladki miesiaczne to 200zl juz wydal na same skladki i pewnie przelal 50,100 zl jako darowizne.

Takze sa wydatki,ale do pierwszego meczu jeszce troche ,najwiecej ludzi kupuje bilety na sam koniec bo Polak wszytsko zawsze zostawia sobie na sam koniec, wiec w lutym po wyplatach (hah) sprzedaz karnetow napewno ruszy i byc moze dobijemy do 10 tys,co bylo by swietnym wynikiem.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 29.01.2019 o godz. 18:35.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Szewa
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 29.01.2019, 19:16
regan napisał(a):Wyświetl post
Nędzna prowokacja
Prowokacja - tak. Czy nędzna? Taka sobie, może skuteczna. Tak samo jak pisał "Jak nie pójdzie 10 tys. koszulek z Błaszczykowskim to nie było warto" czy coś takiego. Gościu próbuje wjechać na ambicję i jeśli choć jedną osobę to zmobilizuje do kupna biletu to dla mnie na plus. Przecież słowa "Widocznie to nie taki ważny klub" to ewidentna przynęta, żeby kilkaset osób powiedziało "Że co? Potrzymaj mi piwo!" i poszło po karnet.

Ogólnie uważam że obecnie Stanowski dobrze życzy Wiśle. Nie że z dobrego serca czy miłości do Białej Gwiazdy. Po prostu od kiedy się w to zaangażowali jego kumple to chce móc z satysfakcją i pewną wyższością móc powiedzieć "Widzicie? Da się? Da się!" i w jakiś sposób się pod ten sukces podpiąć i móc wysmażyć jeszcze z 10 artykułów, że Stano i Leśny to debeściaki.

Jak dla mnie, dopóki z tego wynika coś dobrego dla Wisły, to nie mam nic przeciwko.
Odpowiedz cytując
Taxmaster
Junior Member

Od: 02.2017

Stary 30.01.2019, 04:16
Cytat:
Tak samo jak pisał "Jak nie pójdzie 10 tys. koszulek z Błaszczykowskim to nie było warto" czy coś takiego.
A propo, wie ktos moze kiedy bedzie mozna kupic koszulke Kuby?
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 30.01.2019, 05:18
do kiedy trwa sprzedaz karnetow?
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Stary 30.01.2019, 06:25
Szewa napisał(a):Wyświetl post
Prowokacja - tak. Czy nędzna? Taka sobie, może skuteczna. Tak samo jak pisał "Jak nie pójdzie 10 tys. koszulek z Błaszczykowskim to nie było warto" czy coś takiego. Gościu próbuje wjechać na ambicję i jeśli choć jedną osobę to zmobilizuje do kupna biletu to dla mnie na plus. Przecież słowa "Widocznie to nie taki ważny klub" to ewidentna przynęta, żeby kilkaset osób powiedziało "Że co? Potrzymaj mi piwo!" i poszło po karnet.

Ogólnie uważam że obecnie Stanowski dobrze życzy Wiśle. Nie że z dobrego serca czy miłości do Białej Gwiazdy. Po prostu od kiedy się w to zaangażowali jego kumple to chce móc z satysfakcją i pewną wyższością móc powiedzieć "Widzicie? Da się? Da się!" i w jakiś sposób się pod ten sukces podpiąć i móc wysmażyć jeszcze z 10 artykułów, że Stano i Leśny to debeściaki.

Jak dla mnie, dopóki z tego wynika coś dobrego dla Wisły, to nie mam nic przeciwko.
Haha, dokładnie! Jeśli działa to na nasza korzyść i grzeje temat, to tylko wypada się cieszyć!

Na miejscu naszego marketingu to bym się posunął do tego, żeby codziennie wypuszczać kolejne fake newsy, kilka propozycji:
Majchrowski: Ja swój karnet już kupiłem, jak co roku.
Carlitos: Kto to niby jest ten Kuba Błaszczykowski?
Probierz: Naszym celem jest sprzedanie 455 karnetów, ale zrobimy to szybciej i w lepszym stylu.
Mąka: Pomidor.

Plus kilka pozytywnych treści, np. od Mauro, Marcelo, Nicoli i .......niemy 20 tys jak nic
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 30.01.2019, 06:33
Taxmaster napisał(a):Wyświetl post
A propo, wie ktos moze kiedy bedzie mozna kupic koszulke Kuby?
A to już była oficjalna informacja, że podpisał kontrakt? Bo mi chyba gdzieś to umknęło..
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów