The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.10.2017, 09:48
4 5 1 to optymalne ustawienie chcialbym zobaczyc cos takiego:
Buchalik

Arsenic Glowacki Ivan Sadlok

Llonch Velez
Basha

Malecki. Carlitos

Brozek/Ondrasek/Balaniuk
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 29.10.2017, 09:58
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o kroczących cyklach miesiączkowych, wyroczniach 4kolejkowych, tabelowych krzywych PaintCADowych z dupy, czy jak tam zwał. Tabela ekstraklasy tylko potwierdza moje słowa... u siebie dajemy ciała! Jeśli tego nie zmienimy nasze szanse na pierwszą "ósemkę" będą takie, jak posiadanie piłki w drugiej połowie meczu z Lechem.
Ogólna tabela własnie nie potwierdza, że "u siebie dajemy ciała". Bilans 3-2-1 nie jest zbyt dobry,ale i nie słaby. No i właśnie dlatego ta tabela zakłamuje, bo wyglądamy dużo gorzej niż to 1.67 pkt u siebie.
To, że parę miesięcy temu zespół trochę zapunktował, nie ma żadnego znaczenia dla oceny obecnej formy.

Barti napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co do mnie piszesz ale mam nadzieję, że mnie nie obrażasz ) Napisz mi co jest na osi X i Y, ewentualnie jakie przyjąłeś założenia wtedy porozmawiamy
Weź mnie nie rozśmieszaj. Gdzie Ty tam widziałeś obrażanie?
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 29.10.2017, 10:09
Nie rozumiesz mnie. Ja serio nie wiem o co chodzi w tabeli którą wkleiłeś. Jeśli nie trolujesz to wyjaśnij mi sens tego wykresu.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.10.2017, 10:34
Od momentu zdobycia mistrzostwa zajmowaliśmy odpowiednio miejsca:

7,7,5,6,9,6

W tym czasie przewinęło się przez nasz klub 10, jeżeli dobrze liczę, trenerów:

Moskal
Probierz
Kulawik
Smuda
Moskal
Broniszewski
Pawłowski
Broniszewski
Wdowczyk
Sobolewski/Kmiecik
Ramirez

Nawet jeżeli nie będziemy w tym gronie brać pod uwagę Broniszewskiego to i tak daje nam to absurdalnie sporą grupę trenerską.

Ilu w tym czasie przewinęło się przez nasz klub piłkarzy?

Trzeba sobie uświadomić że od czasu "Wielkiego Tąpnięcia" jesteśmy ligową "wyższą klasą średnią"
W zależności od formy poszczególnych drużyn jesteśmy w stanie zajmować miejsca od 5 do 8.

Zmiany trenerów i wymiany piłkarzy nic dotychczas nie przyniosły i nie przyniosą. Potrzebne są pieniądze.

Jest Kiko bo pewnie zgodził się przyjść pracować za marne, jak na warunki Ekstraklasy, pieniądze i nie miał wybujałych wymagań co do długości kontraktu, odszkodowań za wcześniejsze jego zerwanie, swojego sztabu itp.

Być może jest Kiko bo nasz dyrektor sportowy, dobrze znając piłkarski rynek, wiedział że Hiszpania/Portugalia to kierunek, gdzie można znaleźć przyzwoitych piłkarzy za niewielkie pieniądze.
Takich, którzy zdają sobie sprawę że w swoich rodzimych ligach niewiele osiągną a dobra gra w Wiśle to potencjalna odskocznia do do podpisania lukratywnego kontraktu w ligach, w których płaci się znacznie więcej.

Hiszpański trener to był magnes dla takich zawodników jak Carlitos, Llonch Velez, Gonzalez, Imaz, Perez, Manuel.

Część z nich się sprawdzi, część nie, Na części zarobimy.

Ramirez jest jaki jest. Skoro do tej pory bujał się po hiszpańskiej prowincji to pewnego poziomu nie przeskoczy. Natomiast ma umiejętności na poziomie pozostałych trenerów ekstraklasy, ma za sobą szatnię ( a sytuacja łatwa pewnie nie jest ), nie jest droższy od reszty i może być magnesem dla kolejnych piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego.

Dla mnie ok.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 29.10.2017, 10:43
Nie rozumiesz mnie. Ja serio nie wiem o co chodzi w tabeli którą wkleiłeś. Jeśli nie trolujesz to wyjaśnij mi sens tego wykresu.
Jest to średnia punktowa zdobywana w odpowiednich przedziałach. Kolejka 1-4, 5-8, itp, itd..Najwyzej mielismy 2.5 pkt na mecz, najmniej w takim przedziale 1.

Jeżeli dobrze rozumiem, to co kolega chciał tą tabelką pokazać
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2011

Stary 29.10.2017, 10:48
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Jest to średnia punktowa zdobywana w odpowiednich przedziałach. Kolejka 1-4, 5-8, itp, itd..Najwyzej mielismy 2.5 pkt na mecz, najmniej w takim przedziale 1.

Jeżeli dobrze rozumiem, to co kolega chciał tą tabelką pokazać
Oś X rozszyfrowałem. Bardziej mi chodziło o oś Y. Dziękuję za wyjaśnienie. Nie każdy studiował popularne zarządzanie i marketing
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.10.2017, 11:22
Widzę, że kolejny poziom absurdu został osiągnięty. Osoby, którym przeszkadza Ramirez zaczynają stawiać za wzór Koronę i chcą, by "Wisła grała jak Korona" Cudownie.

Od razu przypominają mi się osoby i "eksperci", którzy niegdyś chcieli, by Wisła grała jak Ruch, GKS Katowice, ŁKS itd. itp. I dla których to one były w pewnych momentach wzorem.

Dalszy komentarz w kwestii Korony uważam za zbędny.

Obecnie mamy stabilną sytuację, niezłe wyniki, pozytywne perspektywy, zawodników, którzy dobrze współpracują z Ramirezem, nie dzieje się nic zagrażającego przyszłości zespołu i stawianych przed nim celów. Nie niszczy się tego nieodpowiedzialnymi posunięciami, dla których na razie nie ma odpowiedniego uzasadnienia.
Ostatnio edytowane przez Markus : 29.10.2017 o godz. 11:26.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 29.10.2017, 11:30
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o kroczących cyklach miesiączkowych, wyroczniach 4kolejkowych, tabelowych krzywych PaintCADowych z dupy, czy jak tam zwał. Tabela ekstraklasy tylko potwierdza moje słowa... u siebie dajemy ciała! Jeśli tego nie zmienimy nasze szanse na pierwszą "ósemkę" będą takie, jak posiadanie piłki w drugiej połowie meczu z Lechem.
Statystyką da się wszystko udowodnić.
Remisy w domu były z Lechią i Jagiellonią, przegrana z Legią. Odpowiednio miejsca 4, 2, 1 z zeszłego sezonu. Dla mnie twierdzenie, że jest to "dawanie ciała" jest zwykłym pi...niem. Nawet z poprawką, że Lechii nie idzie w tym sezonie, a i Jaga nie tłucze wszystkich jak leci. Tylko zespoły 1-4 nie przegrały u siebie (Legia dziś gra w Warszawie).
Odpowiedz cytując
cancer
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 29.10.2017, 12:02
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
4 5 1 to optymalne ustawienie chcialbym zobaczyc cos takiego:
Buchalik

Arsenic Glowacki Ivan Sadlok

Llonch Velez
Basha

Malecki. Carlitos

Brozek/Ondrasek/Balaniuk
Przecież to jest mega-uber-defensywna taktyka. Dodatkowo Carlitos jako skrzydłowy w tym wypadku nie wiem czy by sobie tak dobrze radził.
Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 29.10.2017, 12:07
Kolega później wyjaśnił. Czytałem kiedyś analizy jakiegoś włoskiego trenera, który oceniał, że zespoły utrzymują podobną formę przez 3-4 mecze, a potem cały czas trzeba budować formę od nowa. Takie mikrocykle. Zresztą patrzyłem na sprawę trochę z bukmacherskiego punktu widzenia, gdzie zawsze biorę do analizy ostatnie 4-5 spotkań.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.10.2017, 12:39
GBO napisał(a):Wyświetl post

Hiszpański trener to był magnes dla takich zawodników jak Carlitos, Llonch Velez, Gonzalez, Imaz, Perez, Manuel.

Część z nich się sprawdzi, część nie, Na części zarobimy.

Ramirez jest jaki jest. Skoro do tej pory bujał się po hiszpańskiej prowincji to pewnego poziomu nie przeskoczy. Natomiast ma umiejętności na poziomie pozostałych trenerów ekstraklasy, ma za sobą szatnię ( a sytuacja łatwa pewnie nie jest ), nie jest droższy od reszty i może być magnesem dla kolejnych piłkarzy z Półwyspu Iberyjskiego.

Dla mnie ok.
Ciekawa analiza.

Rodzi tu się jedno pytanie: czy potrzebujemy w kadrze 10-15 pilkarzy z półwyspu iberyjskiego? W tej chwili mamy 8 (Bashe też liczę bo jest przesiakniety hiszpanska kulturą) i juz widać przede wszystkim grupy w drużynie i faworyzowanie tych pilkarzy względem pilkarzy z innych nacji. Kiko nie będzie pracował u nas dożywotnio, a zbyt duza ilość pilkarzy w/w może wprowadzić nas kiedyś w klopoty.

Myślę że pretensji do Ramireza byłoby mniej gdyby jego wybory były mniej tendencyjne.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 29.10.2017, 12:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślę że pretensji do Ramireza byłoby mniej gdyby
śmy grali w piłkę a nie udawali że gramy.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 29.10.2017, 12:54
Ciekawa analiza.

Rodzi tu się jedno pytanie: czy potrzebujemy w kadrze 10-15 pilkarzy z półwyspu iberyjskiego? W tej chwili mamy 8 (Bashe też liczę bo jest przesiakniety hiszpanska kulturą) i juz widać przede wszystkim grupy w drużynie i faworyzowanie tych pilkarzy względem pilkarzy z innych nacji. Kiko nie będzie pracował u nas dożywotnio, a zbyt duza ilość pilkarzy w/w może wprowadzić nas kiedyś w klopoty.

Myślę że pretensji do Ramireza byłoby mniej gdyby jego wybory były mniej tendencyjne.
Oczywiście że nie potrzebujemy. Nie jestem zwolennikiem sprowadzania tabunów Hiszpanów. Potrzebujemy 10-15 Polaków, którzy będą stanowić trzon drużyny.

Ja to wiem, Ty to wiesz, Zarząd to wie i Junco też. Tylko co z tego skoro nie mamy pieniędzy żeby takich pozyskać.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 29.10.2017, 12:59
Ciekawa analiza.

Rodzi tu się jedno pytanie: czy potrzebujemy w kadrze 10-15 pilkarzy z półwyspu iberyjskiego? (...)

W szczególności, że za transfery odpowiada Junco, a nie Kiko.
Ten pomysł Czerepaka, żeby zamknąć temat dla urodzonych po 1989 wydaje się być coraz bardziej sensowny.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 29.10.2017, 13:20
Dajcież im spokój. Cuesta jak bronił to nieźle, Ivan przeplata lepsze mecze z gorszymi w defensywie, ale jakby mądrze uruchomić jego przerzuty, to byłaby masa pożytku, Llonch, Basha, Carlitos- czy ktoś może powiedzieć, że to nie są ponadprzeciętni zawodnicy na nasze warunki? Zaryzykowałbym tezę, że ci zawodnicy są w tym sezonie 2 poziomy wyżej niż Boguś, Brozio i Mały. Wiadomo, że jest też Imaz i Perez, ale przecież to już jest decyzja trenera. Wiecznie powtarzacie kto widzi ich na treningach, a kto nie. Jeszcze Jesus miewał przebłyski formy, ale czy Kostal nie pokazywał, że zasługuje na więcej minut? Czy Wojtkowski nie spisywał się od nich znacznie lepiej, nie jest polakiem i nie ma 19 lat? Na chwilę obecną uważam, że Halilović>Perez-widać, że ma ciąg do przodu,fantazje, nie myśli nad kierunkiem podania 3 godziny. Jasne, że dużo traci i tworzy niebezpieczeństwo, ale czy Perez tego nie robi? Wydaje mi się, że jeśliby dać temu chłopakowi więcej minut i zaufania, to odpaliłby jak Brlek. No ale niestety to tylko moje amatorskie oko, które nie widzi ich na treningach.
Odpowiedz cytując
Pero
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 29.10.2017, 13:51
Nie macie pretensji do Kiko że do tej pory nie dał tak naprawde poważnej szansy Bartkowskiemu?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.10.2017, 14:45
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W szczególności, że za transfery odpowiada Junco, a nie Kiko.
Ten pomysł Czerepaka, żeby zamknąć temat dla urodzonych po 1989 wydaje się być coraz bardziej sensowny.
Mój rocznik cieszę się że nie zamkneliscie przede mna drogi do Wisły

Uważam ze z dwójki Junco - Kiko to ten drugi naciska pierwszego aby w drużynie bylo jak najwiecej jego ziomków, których zna i ma "przeswietlownych". Nie wyobrazam sobie odwrotnej sytuacji w której Ramirez nie chce rodaków w swojej drużynie i stopuje przed tym Junco.

Z kolei Junco daje Ramirezowi wybór:

Zebrałem Ci kadre 28 ludzi i to od ciebie zalezy ktory będzie grał. Nie wszyscy wypala, bo nigdy nie ma takiej sytuacji, ale to od Ciebie zależy na kogo postawisz i w jakiej bedzie formie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 29.10.2017, 19:02
Mój rocznik cieszę się że nie zamkneliscie przede mna drogi do Wisły
nie zawiedź nas
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 30.10.2017, 18:24
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Przyznaję, że po tych zdaniach nerwowo zacząłem przeglądać tabelę ligową, zastanawiając się czy coś mi umknęło

A jeśli sugerujesz np., że powinniśmy zacząć grać na wyjazdach tak jak Korona, to radzę zrobić to samo ...
Adasss napisał(a):Wyświetl post
No faktycznie, nic tylko brać wzór ... daj se już siana z tą Koroną ...
Dzisiaj był mecz, Lechia-Korona.

Chciałbyś coś dodać? Zmienić?

Ja jeszcze raz powiem- na dzień dzisiejszy nasz Amigo to przy Lettierim pasterz.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 30.10.2017, 18:54
Bez przesady. Dorobek punktowy porownywalny na ta chwile aczkolwiek zamienilbym nasza gre na ich gre Piec bramek na wyjezdzie za Kiko to my chyba w sparingach ze Skawinka tylko strelimy.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 30.10.2017, 18:57
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. Dorobek punktowy porownywalny na ta chwile aczkolwiek zamienilbym nasza gre na ich gre Piec bramek na wyjezdzie za Kiko to my chyba w sparingach ze Skawinka tylko strelimy.
Ale mi się tylko i wyłącznie o to rozchodzi. Korona ma większych leszczo-piłkarzy niż my a grają w piłkę. My udajemy że gramy.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 30.10.2017, 20:04
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Ale mi się tylko i wyłącznie o to rozchodzi. Korona ma większych leszczo-piłkarzy niż my a grają w piłkę. My udajemy że gramy.
Na podstawie czego to wnioskujesz medialnej nagonki na Korone przed poczatkiem sezoniu.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 30.10.2017, 20:07
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Na podstawie czego to wnioskujesz medialnej nagonki na Korone przed poczatkiem sezoniu.
Nie nazwałbym tego "medialną nagonką". Tam był burdel tak jak i był u nas. Miasto sprzedające klub mitycznym Senegalczykom, potem Burdeński pojawiający się znikąd. Odstrzelony Bartoszek, wzięty trener z zadupia. Spore ruchy transferowe, ogólnie chaos.

To fakty.

Na czerwono nowi piłkarze:

Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 30.10.2017 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 30.10.2017, 20:39
i poza Kosakiewiczem, Cvijanoviciemi Kacharawą reszta nie gra....
Zresztą skoro Kielce takie piękne to nic nie stoi na przeszkodzie w drodze do Słubic zahaczyć o Kielce
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.10.2017, 21:06
A u nas ilu nowych gra? Buchal, Cywka, Sadlok, Głowa, Ivan, Llonch, Małecki, Boguski, Brożek bardzo dużo minut obskoczyli w tym sezonie. One soldier army Carlitos i świetny Basha, bardzo solidny Arsenić i ostatnio trochę minut Imaza i Wojtkowskiego. Zacznijcie być obiektywni, błagam was.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.10.2017, 21:35
No właśnie, czy ktoś ogląda ekstraklasę poza Wisłą i mógłby napisać coś o tej Koronie? Czy pomimo zmian jeszcze większych niż w Wiśle zdołali w 3 miesiące wypracować styl i schematy? Czy punktują tylko z kontry czy mają pomysł na grę? Wreszcie najważniejsze - czy dziś to Lechia grała przeciw trenerowi czy gra była fair?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Stary 30.10.2017, 21:39
czaro napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, czy ktoś ogląda ekstraklasę poza Wisłą i mógłby napisać coś o tej Koronie? Czy pomimo zmian jeszcze większych niż w Wiśle zdołali w 3 miesiące wypracować styl i schematy? Czy punktują tylko z kontry czy mają pomysł na grę? Wreszcie najważniejsze - czy dziś to Lechia grała przeciw trenerowi czy gra była fair?
0:1 Kaczarawa
0:2 Górski
0:3 Rymaniak
0:4 Kaczarawa
0:5 Soriano

Potrafią budować akcję atakiem pozycyjnym, potrafią grać z kontry. Widać taktykę, pomysł, koncepcję. Widać progres. Tego wszystkiego nie ma u nas. Ktoś powie: ALE HALO, CO TY TUTAJ POKAZUJESZ! DEGRENGOLADA W OBRONIE LECHII! Ja odpowiem: ale piłkarze pod bramkę przeciwnika dochodzą...

Nie imponują mi Kielce. Ale, ....a mać, powiem jeszcze raz- tam mieli nie mniejszy burdel niż u nas a grają w piłkę. A my udajemy że gramy.

Tam widać rozwój drużyny.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 30.10.2017 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 30.10.2017, 21:54
Jakby ktoś nie widział meczu to Lechia dziś chyba strajkowała i grali do jednej bramki. Tu jest opis:
http://weszlo.com/2017/10/30/wolne-zarty-gdansk/
Jakoś tak mi chodzi po głowie, że zatrudnianie Mandziary to kłopoty dla klubu

A dla onanizujących się Koroną przypominam, że dziś pierwszy raz wygrała na wyjeździe. Bez wyjazdowego zwycięstwa zostaje tylko Śląsk. Jak dobrze liczę zakończyliśmy przedostanią kolejkę jesieni.

Dla tych co wysyłają Koko FR do Tarragony mam dobrą wiadomość. Maciej Skorża jest do wzięcia. Wywalili go ze Szczecina.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 30.10.2017 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując
Adasss
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.10.2017, 22:16
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj był mecz, Lechia-Korona.

Chciałbyś coś dodać? Zmienić?

Ja jeszcze raz powiem- na dzień dzisiejszy nasz Amigo to przy Lettierim pasterz.
Oglądałeś chociaż ten mecz? Skomentujesz więc może dzisiejszą grę Lechii w defensywie?
I tak generalnie - naprawdę uważasz, że na podstawie jednego meczu mam zmieniać zdanie o jakimś zespole?
Ja już jakoś przyzwyczaiłem się, że w tej lidze, w takie w oceny w miarę na poważnie, to można bawić się po całym sezonie. Wcześniej nie ma sensu. Chcesz się podniecać po jednym czy drugim meczu - wolna droga.

A tak z ciekawostek wyjściowe jedenastki z ostatniej kolejki (w nawiasie liczba minut w tym sezonie i spotkań ogółem w danym klubie przed spotkanie w tej kolejce):

Maciej Gostomski (600/15) - Bartosz Rymaniak (676/60), Radek Dejmek (113/120), Adnan Kovačević (1379/15), Ken Kallaste (913/35) - Łukasz Kosakiewicz (577/13), Mateusz Możdżeń (1357/51), Jakub Żubrowski (1250/28), Goran Cvijanovič (767/12) - Nika Kaczarawa (160/4), Maciej Górski (651/21)

Michał Buchalik (1055/49) - Tomasz Cywka (1110/68), Arkadiusz Głowacki (794/403) , Zoran Arsenić (935/11), Maciej Sadlok (1290/103) - Rafał Boguski (693/286), Víctor Pérez (180/6), Vullnet Basha (479/6), Kamil Wojtkowski (466/10), Jesús Imaz (349/7) - Carlitos (1149/13).

To tak z dedykacją dla tych, którzy twierdzą, że jesteśmy w tym momencie na identycznym etapie przebudowy zespołu, co Korona. A naprawdę jest tak:
Bramkarz/obrona: - podobny poziom zmian, w zasadzie nieduży. Jeden nowy zawodnik, teraz już w miarę zgrany z resztą.
Pomoc/atak:
Korona - 3 nowych zawodników, z których 2 gra dużo od początku sezonu, wszyscy z nich w klubie pojawili się w okresie koniec czerwca/początek lipca. Średnia liczba minut na boisku w tym sezonie - 793.
Wisła - 5 nowych zawodników - daty przyjścia 22 czerwca/ 3 lipca/ 10 sierpnia/ 31 sierpnia/ 9 września. Średnia liczba minut na boisku w tym sezonie - 552.
Myślę, że komentarz jest zbędny.
Ostatnio edytowane przez Adasss : 30.10.2017 o godz. 22:19.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 30.10.2017, 23:01
Dziwnys. Najpierw zarzucasz tirowi, ze sugeruje sie jednym meczem, po czym podajesz nasz sklad z meczu, gdzie z powodu kontuzji/zawieszen, nie gralo czterech podstawowych pilkarzy (Brozek, Gonzalez, Llonch, Malecki), probujac w ten sposob uwidocznic jaki to mamy slabo zgrany sklad.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów