The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.02.2012, 11:58
PvD napisał(a):Wyświetl post
teraz być może zastosowali odwrotną politykę
Raczej nie.
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.02.2012, 12:05
Do kiedy sprzedawane będą karnety?
Do meczu z Koroną u siebie, czy po tej dacie jeszcze kupię?
E: Dzięki BieżanówStary
Powód: TSW
Ostatnio edytowane przez wislacki : 06.02.2012 o godz. 13:53.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
bravelukas
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 06.02.2012, 12:05
Nie ma się co jarać, założę się, że do tej pory sprzedali max 10tys biletów, wiadomo, że wiele ludzi nie przyjdzie ze względu na pogodę itp. na meczu będą najwierniejsi kibicie a frekwencja będzie oscylować około 15tys.
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 06.02.2012, 12:39
Myślę, że tak źle nie będzie i ponad 20 tysięcy stuknie . Mam przynajmniej taką nadzieję.

Trzeba wziąć pod uwagę też to, że wiele osób wydało trochę pieniędzy na wyjazd na Superpuchar i gromadzą dopiero środki na bilety. Część odstraszył mróz, który ma jednak zelżeć i pewnie dużo osób pofatyguje się jeszcze do kas.

W każdym razie, nie ma co się zastanawiać nad ilością biletów jaka jeszcze pozostała tylko iść i spokojnie sobie kupić wejściówkę. To dla tych, którzy jeszcze nie mają.
Odpowiedz cytując
BieżanówStary
Member

Od: 09.2010

Stary 06.02.2012, 12:59
wislacki napisał(a):Wyświetl post
Do kiedy sprzedawane będą karnety?
Do meczu z Koroną u siebie, czy po tej dacie jeszcze kupię?
Zapewne tak jak poprzednio karnety będzie można kupować nawet po 2-3 meczach rundy wiosennej (pomniejszone o te spotkania i w obniżonej cenie)
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 07.02.2012, 07:12
Na d11-12 praktycznie kilka sztuk pozostalo wczoraj rano. Moze byc sporo ludzi, o ile mroz nie zaatakuje ze zdwojona sila.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 07.02.2012, 07:56
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Na d11-12 praktycznie kilka sztuk pozostalo wczoraj rano. Moze byc sporo ludzi, o ile mroz nie zaatakuje ze zdwojona sila.
Cena Czyni Cuda to tak apropos informacji o dobrej frekwencji na d11-12
Odpowiedz cytując
Mezzer
Junior Member

Od: 02.2005

Stary 07.02.2012, 15:19
Witam,
Linie lotnicze, którymi miałem lecieć 16.02 do Turcji zbankrutowały (oczywiście bukowałem bilety przed informacją o terminie meczu Wisła - SL). Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, nowy bilet na 17.02 - mogę zamiatać po wejściówkę na mecz na C już pewnie nie ma? posiada ktoś taką informacje?
Pozdrawiam
-----------------------------------
!! --- WiSłA BiEżAnÓw --- !!
-----------------------------------
Odpowiedz cytując
michael
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 07.02.2012, 15:28
Nie ma informacji na oficjalnej, że się skończyły więć najpewniej jeszcze są.
Odpowiedz cytując
Poul1983
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 07.02.2012, 15:49
mały OT na mecz Legii zostało już tylko 4500 biletów.
Ciekawe kiedy my będziemy mieć info ze zostało 5 tysięcy biletów :/
Odpowiedz cytując
Selecto
Junior Member

Od: 02.2012

Stary 07.02.2012, 16:40
No cóż, internetowa sprzedaż jednak robi swoje...
Mam nadzieję że władze naszego klubu otworzą oczy i czym prędzej uruchomią sprzedaż przez internet.
To dość dziwnie wygląda że przy bardzo przystępnych cenach, jak na tą fazę rozgrywek, bilety schodzą troszkę mozolnie.
Temperatury i odległości które niektórzy muszą pokonać aby kupić bilety nie pomagają. Gdyby bilety można było kupować normalnie w domu przed komputerem, sądzę że mielibyśmy podobną ilość sprzedanych biletów jak legła.
No ale jest jak jest...
Odpowiedz cytując
Mlody19061906
Member

Od: 05.2009

Stary 07.02.2012, 23:20
Wystarczy skan legitymacji studenckiej żeby kupić bilet ulgowy koledze?
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 08.02.2012, 00:32
Tak, kiedys pytalem goscia w kasie jak chcialem kupic znizkowy koledze i mowil ze wystarczy skan legitymacji.
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
Aletsch
Member

Od: 11.2008

Stary 08.02.2012, 01:27
Jestem pewnien że sprzedaż przez internet dałaby nam grubo pare tysięcy sprzedanych biletów do przodu. Siłą Wisły są jej FC a tych mamy dużo nie tylko w Mlpl. Nic tylko uzbroić sie w cierpliwosc ...
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 08.02.2012, 08:37
Aletsch napisał(a):Wyświetl post
Jestem pewnien że sprzedaż przez internet dałaby nam grubo pare tysięcy sprzedanych biletów do przodu. Siłą Wisły są jej FC a tych mamy dużo nie tylko w Mlpl. Nic tylko uzbroić sie w cierpliwosc ...
A ja jestem pewien, że sprzedaż przez internet spowodowałaby znalezienie innego powodu przez który ludzie nie chodziliby na mecze. Kiedyś problemem były wysokie ceny. Teraz przyszły obniżki to się okazuje, że sprzedaż przez internet jest problemem.

PS. Oczywiście, brak sprzedaży przez internet to skandal i nie próbuje klubu usprawiedliwiać. Jednak nie nastawiałbym się na znaczny skok w ilości sprzedanych biletów w momencie otwarcia sprzedaży online.

@szark - miałeś pecha, albo wyjątkowo słabe łącze. Normalnie chodzi wszystko "na żywo" (ewentualnie parosekundowe spoźnienie).
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 08.02.2012 o godz. 08:44.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
prezes85
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.02.2012, 08:52
dorośli ludzie którzy pracują często 8-18 nie mają ochoty jeździć specjalnie po bilety ileś tam dni przed meczem
do kina też się chodzi decydujac sie kilkadziesiat minut wczesniej
mozna wtedy nabyc sprawdzic dostepnosc biletow i wstepnie zarezerwowac
w dobie platnosci elektronicznej mozna w 3 min kupic bilet
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 08.02.2012, 11:08
Czyli z tego powodu, ktos nie idzie, bo nie ma ochoty jechac po bilet po pracy?
Zajebistych kibiców sobie wychowaliśmy..
Ten mecz pokaże jaki mamy potencjał.. Bo jeśli dla kogoś przeszkodą by pójsc na jeden z ważniejszych meczy od 30 lat, jest brak sprzedaży online czy mrozik na polu, to nie ma go co nawet do tego "potencjału" wliczać..

Sprzedaż online to jedynie udgodnienie dla kibiców Wisły, nic poza tym. Ja bym nie wiązał jej ze wzrostem frekwencji. Jedynie przy okazji "ważniejszych" meczów taka sprzedaż powiększy publikę o mariaństwo z całej Polski..
[][][][]> T S W <[][][][]
Odpowiedz cytując
prezes85
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.02.2012, 11:51
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Czyli z tego powodu, ktos nie idzie, bo nie ma ochoty jechac po bilet po pracy?
Zajebistych kibiców sobie wychowaliśmy..
Ten mecz pokaże jaki mamy potencjał.. Bo jeśli dla kogoś przeszkodą by pójsc na jeden z ważniejszych meczy od 30 lat, jest brak sprzedaży online czy mrozik na polu, to nie ma go co nawet do tego "potencjału" wliczać..

Sprzedaż online to jedynie udgodnienie dla kibiców Wisły, nic poza tym. Ja bym nie wiązał jej ze wzrostem frekwencji. Jedynie przy okazji "ważniejszych" meczów taka sprzedaż powiększy publikę o mariaństwo z całej Polski..
jak skończysz szkołe, bedziesz miał rodzinę to pogadamy
teraz to nie ma sensu

jeszcze proponuje otwierać jedną kasę a nie 10 bo jak sie stoi w koljce 4 godz po bilet to sie jest slabym kibicem, trzeba stac dwie doby- wtedy bedzie sie dobrze wychowanym prawdziwym kibicem
Ostatnio edytowane przez prezes85 : 08.02.2012 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując
pawelwislak
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 08.02.2012, 11:55
Co wy mowicie online sprzedaz napewno by zwiekszyla zarowno tempo jak i ilosc sprzedanych biletow sam wiem po sobie. Dalej nie kupilem karnetu bo po pierwsze nie mam kiedy po drugie nie bede specjalnie dymal najpierw po karnet potem po bilet dopiero teraz moge obie rzeczy zalatwic i po trzecie to nie jest tak ze ludzie specjalnei maja sobie rezerwowac czas po to zeby mozna bylo kupic bilet.
To nie jest tak ze moim marzeniem jest wycieczka na druga strone miasta tylko po to zeby postac na zimnie i kupic karnet. Gdyby nie moje przywiazanie pewno bym to po.......il ale dla mnie ta druzyna to cos wiecej i w koncu sie zmobilizuje a kiedy to bedzie czy jutro pojutrz czy tez przed meczem to innych powinno to gowno obchodzic a klub powinien zapewnic mi takie warunki zeby przebiegalo to sprwanie

Duzo ludzi chce isc na mecz obejrzec i wracac do domu nie maja ochoty na dodatkowe eskapady po bilety, potem jaja z platnoscia karta kolejki i jeszcze stanie na mrozie. Czasy w ktorych pilke mozna bylo oprzec na fanatykach sie dawno skonczyly i nie wroca. Mecz musi stac sie alternatywa dla wyjscia na piwo czy kina. Podejmujesz decyzje kupujesz idziesz. Bez tego nie ma szans na zapelnie chocby w 80% stadionu.
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member

Stary 08.02.2012, 12:13
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
jak skończysz szkołe, bedziesz miał rodzinę to pogadamy
teraz to nie ma sensu

jeszcze proponuje otwierać jedną kasę a nie 10 bo jak sie stoi w koljce 4 godz po bilet to sie jest slabym kibicem, trzeba stac dwie doby- wtedy bedzie sie dobrze wychowanym prawdziwym kibicem
Nie, pogadamy o tym jak zostanie ta sprzedaz uruchomiona i przekonamy sie jaki mialo to wplyw na frekwencje..
Z najwieksza przyjemnością odszczekam co powiedziałem..
A o moją szkołe się nie martw, bo ostatni stopień skonczylem kilka lat temu..

Jak dla kogoś problemem jest pojechać po karnet raz na rundę, bądź po bilet na Standard to sądze, że znajdzie tysiące innych wytlumaczeń by i tak na ten mecz nie pójść..

Poprostu wiążecie z tymi biletami online zbyt duże nadzieje jak dla mnie.. Poza tymi, którzy i tak chodzą i będzie to dla nich udogodnienie to nie sądze, żeby przełożyło się jakoś bardzo znacząco na frekwencje. Oczywiście, chciałbym się mylić..
Odpowiedz cytując
coni
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 08.02.2012, 13:41
Nie sądze żeby sprzedaż internetowana coś zmieniła jeśli chodzi ludzi z Krakowa, natomiast zmieni dużo dla kibiców z Małopolski.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.02.2012, 13:49
z Małopolski i nie tylko
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 08.02.2012, 13:54
no dokładnea ja musze jechac ok. 70km po same bilety :/
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 08.02.2012, 14:03
ja w pierwszy dzień sprzedaży biletów na standard to w jedna stronę 6h pociągiem a z powrotem ok. 8 bo pociąg spóźniony o 120 minut ( fajne PKP ) ale bilety są kupione więc do czwartku na R22 !!
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.02.2012, 14:14
ja do Kraka mam 100 km i też musze zarezerwować czas.Po karnet i bilety pojade w poniedziałek.Jakby była sprzedazr internetowa to wiadomo że było by o wieleeeee więcej sprzedanych karnetów/biletów.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 08.02.2012, 14:17
coni napisał(a):Wyświetl post
Nie sądze żeby sprzedaż internetowana coś zmieniła jeśli chodzi ludzi z Krakowa, natomiast zmieni dużo dla kibiców z Małopolski.
To prawda, dla mnie bilet kupuje brat który mieszka w Krakowie. Gdyby nie ten fakt to do interesu musiałbym dołożyć ok 150 zł za paliwo i wyciągnąć dodatkowe 5-6h z 'życiorysu'.

Dawałbym wtedy 56 zł do kasy Wisły a 3x tyle przy okazji wypuszczał w powietrze. Myślę ze dla osób z 'daleka' płatności & rezerwacja biletów przez internet to zbawienie, nawet po wyższej cenie. Większość z nich z racji na obecny stan rzeczy nie pojawia się częściej niż raz na jakiś czas na stadionie.

P.S.
Zeszło nam na off topic/Nibylandię.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.02.2012, 14:17
wiem że temat wałkowany był ale pytanko: Moge kupić bilet koledze(posiada KK)?czy kolega musi być osobiście?
Odpowiedz cytując
Misiek570
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 08.02.2012, 14:20
Możesz mu kupić ale musisz teoretycznie musisz mieć jego kartę kibica.
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2010

Stary 08.02.2012, 14:36
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
wiem że temat wałkowany był ale pytanko: Moge kupić bilet koledze(posiada KK)?czy kolega musi być osobiście?
Misiek570 napisał(a):Wyświetl post
Możesz mu kupić ale musisz teoretycznie musisz mieć jego kartę kibica.
ciekawe czy kolega pytający zrozumiał o co chodzi w odpowiedzi bo ja nie

markowywislak

- ile masz przy sobie kk tyle biletów możesz kupić. Jeśli ktoś jest posiadaczem kk a nie masz jego kk - biletu nie kupisz.
- Jeśli ktos niema wyrobionej kk, nie musi jej mieć/wyrabiać na mecze LE, wystarczy że poda Ci pesel, ile pesli bedziesz miał - tyle możesz kupić biletów.
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member

Stary 08.02.2012, 14:37
I tu się oczywiście zgodzę. Dla ludzi spoza Krakowa sprzedaz to "zbawienie".. tylko czy jest to na tyle duży procent kibiców, że frekwencja nagle skoczy do 25-28 tysiecy? W to wątpie.. Tak czy siak, sprzedaż takowa powinna być juz od dawna , a póki sami nie stworzymy systemu, to można było sprzedawać przez kupbilet.pl itp . tylko tu opewne rozchodzi się o prowizje.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów